Çocuk odasında fotoğraf duvar kağıtları seçimi: hazır varyantların fotoğraf kataloğu

Çocuk odasında fotoğraf duvar kağıtları seçimi: hazır varyantların fotoğraf kataloğu

Çocuğun tasarımı özel bir yaklaşım gerektirir. Burada çocuk çok zaman harcıyor, burada arkadaşlarını davet ediyor, bu duvarların içinde kaygıdan sıyrılmaya çalışıyor. Bu nedenle ebeveynler yatak odasını rahat ettirmelidir. Duvarlar için iyi bir çözüm, çocuk duvar kağıdı olacaktır. Sitede sunulan fotoğrafın kataloğu, genel fikre karar vermenize yardımcı olacaktır. Fotoğraf duvar kağıtları kesinlikle herhangi bir hikaye yaratacaktır.

Tasarım için genel ipuçları

Seçilen desen bebeğe çok benzese bile, tüm duvarları duvar kağıdıyla yapıştıramazsınız. Onlar için bir duvar seçilir ve diğer üç tanesi diğer kaplamalarla dövülür. Genellikle basit kağıt malzemeleri kullanırlar - ucuz ve güvenlidirler. Ama daha orijinal bir versiyonu var - sıvı duvar kağıdı. Bu kaplama dekoratif bir sıvaya benzer ve duvara bir spatula ile uygulanır.

Duvarlar için çocuk duvar kağıdı

Sıvı duvar kağıdı bir dizi avantajı vardır:

  • hasara dayanıklı;
  • hava geçirilir;
  • dikiş bırakmayın;
  • yüzey kusurlarını gizler.

İki farklı tipteki duvar kağıdının kombinasyonu tasarımı canlandıracak ve odanın zonlaşmasına yardımcı olacaktır. Yumuşak bir gölge seçilmiş olsa bile, çocuk odası iç mekanındaki fotoğraf duvar kağıtları vurguyu çeker. Ana arsayı kurdular, bu yüzden diğer üç duvarı çok tutamıyorlar. Bitirmenin geri kalanı daha rahat olsun, ama ana çizim ile konuya bırakın. Ardından tasarım tamamlanacak.

Duvarlar için çocuk duvar kağıdı

Çocuğun doğasını düşünün. Çocuk hiperaktif ise, çocuk odasında parlak duvar kağıdı almayın, fotoğraf düşük anahtarlı bir ölçek de ilginç bir tasarım oluşturabilir gösterir. Küçük iç eşyalar da genel fikir için iyi bir tamamlayıcıdır. Örneğin, raflarda favori karakterlerin figürlerini koyabilirsiniz.

Duvarı fotoğraflı duvar kağıtları ile donatmayın, eğer mümkünse, üzerine raf yerleştirmeyin. Resim tamamen görülebilir olmalıdır.

Duvarlar için çocuk duvar kağıdı

Odanın konumunu ve boyutlarını göz önünde bulundurun. Yeterli ışık yoksa, sıcak renkler gereklidir. Güneşli tarafı için, serin gölgeler yapacak. Yatay çubuklar odayı görsel olarak genişletecek ve dikey çubuklar tavanı yükseltecektir.

Videoda: Çocuk odasında duvar kağıdı seçin.

Çocuklar için yatak odası

Bir bebeğe ayrı bir oda tahsis edilirse, ebeveynler rahat etmeyi dener. Evet, neşeli renkler ve masal illüstrasyonlarının duvar kağıtları iyi görünüyor. Ama unutmayın ki bu yaşta çocuklar duvarların ve tavanın rengini umursamıyorlar. Onları memnun eden her şey ebeveynlerinin varlığıdır.

Uzmanlara göre, pastel renkleri seçmek daha iyidir. Çocuk büyüdüğünde, tasarımı değiştirmek daha kolay olacaktır. Ayrıca, bu aralık yetişkinler üzerinde sakinleştirici bir etkiye sahip olacak ve çocuk bunu hissedecek. Zamanla, çocuklar oyuncaklara çekilecek. Kayıtlara ilgi çok daha sonra ortaya çıkacaktır. Çocuk yatak odasında duvar kağıdı tasarımı olasıdır.

Duvarlar için çocuk duvar kağıdı

Çocuk bir okul öncesi veya küçük bir öğrenci ise

Çocuk okul öncesi çocuğun mikrokozmosu olur. Göz önünde bulundurulması gereken kendi tercihleri ​​vardır. Kazan-kazan seçeneği favori çizgi karakterlerinizdir. Kız için, Disney prenseslerinden birinin görüntüsü yapılacak. Her sabah bebek iyi bir Cinderella veya cesur Belle tarafından karşılanacaktır.

Duvarlar için çocuk duvar kağıdı

Ve çocuklar için çocuk duvar kağıdı nasıl seçilir? Genç yaşına rağmen, zaten korkusuz hissetmek istiyor ve "erkek" hobileri için çalışıyor. Fotoğraf duvar kağıtları arkadaşlar tarafından takdir edilecektir. Belki de süper kahramanlara bağımlıdır. Sonra bir "örümcek yatak odası" oluşturun. Sadece sağduyuyu kullanın, çizim agresif olmamalıdır. Çocuğunuz her gün burada geçiriyor ve tasarım, bir şekilde veya başka bir şekilde, ruh halini etkileyecek. İnternette çocuğun çocuk odası için duvar kağıtları görebilirsiniz, fotoğraflar da aşağıda sunulmaktadır.

Duvarlar için çocuk duvar kağıdı

Çocuklar ve kızlar için çocuk duvar kağıdı hayvanları tasvir edebilir. Küçük çocuklar evcil hayvanlarla oynamayı sever. Bu seçenek çizgi film karakterleri kadar hızlı olmayacaktır. İki ya da üç yıl içinde çocuklar "Arabalar" için olanlardan önce utanılacaklar. Ama sevimli köpek yavrusu onu memnun etmeye devam edecek. Duvarlardaki bir çocuk fotoğrafı için diğer karakterler uygun olacak, ejderha ve şevvalık araziler olabilir.

Orijinal çözüm, çocuğun yatak odasında duvar kağıdını mükemmel bir şekilde tamamlayacak olan çizimin fotoğrafı olacak, fotoğraf tasarımı da fotoğrafı ailenizle veya arkadaşlarınızla canlandıracak.

Duvarlar için çocuk duvar kağıdı

Fotoğraflı duvar kağıtları olan siteler için uygun bir yer bulmalısınız. En uygun seçenekler - yatak başı ve oyun alanı. İlk durumda, çizim uykudan uzaklaşmayacak, ikincisinde - oyun sırasında fanteziyi uyandıracak. Siteyi işyerinin yakınında kullanmak istiyorsanız, duvarlar için alacalı duvar kağıdı almayın. Parlak renkler nedeniyle, okul çocuğu derslere konsantre olamaz.

Duvarlar için çocuk duvar kağıdı

Özellikle oyun alanında duvarlar için duvar kağıdı boyama çok önemlidir. Genç araştırmacılar mutlaka sanatlarını yaratacaklar. Boya istenmeyen desenleri gizleyecektir. Malzemenin dayanıklılığına dikkat edin. Eğer genç oyuncu antrenman yapmaya karar verirse, sıvı duvar kağıdı darbelere dayanacaktır. Bu yüzden farklı duvar kağıdı çeşitlerini birleştirmeyi deneyin.

Duvar kağıdı 3d, çizim hacminin bir yanılsama yanılsamasını yaratır. Onları küçük bir odada yapıştırmanın bir anlamı yoktur, çünkü buradaki etki kaybolur.

Duvarlar için çocuk duvar kağıdı

Videoda: Çocuk odası iç sıvı duvar kağıdı.

Genç bir yatak odası için iç

Genç, mekanını korumaya çalışır, bu nedenle yatak odasının tasarımı hakkında ebeveynleriyle tartışmaya başlar. Şimdi odada malzeme seçimi gerçek bir testti. Ebeveynler ne yapmalı? Bir uzlaşma aramak. Onlardan önce artık bir bebek değil, neredeyse bir yetişkin. Kendisi için rahat şartlar yaratma hakkına sahiptir. Öte yandan, ebeveynler kendi seçimini ayarlamalıdır. Sadece kalite ve fiyatı hesaba katmak gerekir.

Gençler genellikle parlak renkleri tercih eder, kasvetli olmayı tercih ederler. Yatak odasında karanlık alanlar olacağını kabul edebilirsin, ama parlak ve parlak detaylar onları sulandırırsa.

Duvarlar için çocuk duvar kağıdı

Fotoğraf duvar kağıtları ile doğru şekilde "oynatırsanız" oda sıkılmayacaktır. Geometrik soyutlama, bir çocuk için bir çocuk odasında klasik bir duvar kağıdı, favori sporcuların veya şarkıcıların fotoğrafları da genç bir yatak odasının ayrılmaz bir özelliği oldu. Renk şemasına gelince, koyu mavi evrensel bir seçenek olmaya devam ediyor. Dikkat dağıtmaz, tahriş etmez ve diğer renkler ile güzelce birleştirilebilir.

Duvarlar için çocuk duvar kağıdı

Odanın büyüklüğü izin verirse, parlak bir malzeme üzerinde durabilirsiniz. Çocuk odasında duvar kağıdının bir araya gelmesi, uyku, çalışma, eğlence ve eğlence için görsel olarak ayrılan yerleri başarılı bir şekilde imar edecektir. Küçük bir alan için pastel, farklı renkler kullanmak uygundur. Fotoğraf kataloğu iyi bir kombinasyon isteyecektir.

Çocukların örneğin, bir gece klübünün panoraması gibi ciddi konularda seçim yapmayı bırakmaları halinde şaşırmayın. Bir kız ya da erkek için bu, kendilerini yetişkinlerle ilişkilendirmeye başladıklarında zor bir geçiş dönemidir.

Duvarlar için çocuk duvar kağıdı

Barbie ve Disney'in prensesleri artık kızlar için uygun değil. İyi bir çözüm, kızlar için bir çocuk odası için çiçek duvar kağıdı, gül veya orkide fotoğrafları genç bir bayanın kadınsı büyümesine yardımcı olacak. Ama sürprizlere hazır ol. Bir kız erkek hobilerine (bazen doğada, bazen - karşı cinsi etkilemek için) ilgi gösterebilir. Seçim çok garip görünüyorsa, kız için yatak odasını sakin tonlarda dekore edin ve aksesuarların çocukların kendi ifadesini bırakın. Eğer hobi sıkılırsa, tamire başlamak gerekmeyecektir.

Duvarlar için çocuk duvar kağıdı

İki çocuk için bir oda

Yatak odası aynı cinsiyetten iki çocuk için tasarlandıysa, mekanın görsel olarak ayrılmasını sağlayın. Çocuk odası için kombine duvar kağıdı kolayca görevle başa çıkacak. İki farklı renk ve çizime sahip duvar kağıdı kullanarak, her bir çocuğun işyerinin yanında kendi ilgi alanlarını dikkate alarak benzersiz bir tasarım yaratın. Ara bölge nötr olacaktır.

Duvarlar için çocuk duvar kağıdı

Eğer çocuklar farklı cinsiyetten olursa, daha fazla bölgeye ihtiyaç vardır. Tabii ki, her çocuğun köşesi hobileriyle eşleşmelidir. Fakat eşit olmalılar, parsellerden birinde aksan bulunmamalıdır. Bu durumda, tüm duvarlar için hafif bir gölge seçin. Ve çocuklar kendi iş yerlerini dekore edecekler. Oğlan için bir kız, bir robot transformatörü ya da bir şövalye kalkanı olacak, bir kız için - en sevdiği bir bebek, bir ayna ya da bir diadem.

Duvarlar için çocuk duvar kağıdı

Bir erkek ya da kız için çocuk odası tasarımı çok önemli bir görevdir. Bir yandan, çocuğun çıkarlarını göz önünde bulundurmak gerekir, öte yandan, dünya algısı çok hızlı değişiyor ve her aile iki yılda bir onarım yapmayı kabul etmeyecek. İki yüz arasında ustaca dengeleme, iyi bir seçenek bulabilirsiniz.

Fotoğraf duvar kağıdına ek olarak, ek materyaller size yardımcı olacaktır: sıvı duvar kağıdı, tekstil kaplamaları, fotoğraf çıkartmaları. Tasarımın bütünsel görünmesi için detayları unutmayınız. Fotoğrafın, çerçevelerin, çekmecelerin, heykelciklerin içinde en az rol oynılmaz.

Çocuk odasında duvarların sıradışı dekorasyonu (2 video)

Fotoğraf Duvar Resimleri (51 resim)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

11 − 2 =