Miegamojo dizaino plotas 13 kv. M. m: interjero dizaino niuansai

Miegamojo dizaino plotas 13 kv. M. m: interjero dizaino niuansai

Daugelis butų mūsų šalyje neturi didelio ploto. Tačiau net mažoje teritorijoje galite atlikti remontus, kurie atitiks visus jūsų pageidavimus. Norėdami tai padaryti, galite pasinaudoti dizainerio pagalba arba įtraukti savo vaizduotę. Jei nuspręsite tai padaryti patys, turite atidžiai pasirinkti miegamojo dizainą, kurio plotas yra 13 kv.m.

Kambarys turėtų atitikti priimančiosios skonio pageidavimus ir pakankamai funkcionuoti. Norėdami nustatyti geriausią variantą, galite naudoti nuotraukas iš interneto ar žurnalų.

Miegamojo dizainas 13 kv. M

Vaizdinės erdvės padidėjimas

Jei miegamasis neatrodo tramdomas, galite pritaikyti keletą gudrybių, kurie vizualiai išplečia kambarį:

  • vertikalus modelis ant tapetų;
  • baldai su mažais matmenimis;
  • šviesos spalvos skalė;
  • geras apšvietimas;
  • grindų danga padengta įstrižai.

Kadangi sienų konstrukcija vaidina svarbų vaidmenį 13 m patalpoje, šis procesas turėtų būti sprendžiamas visais atsakomybėmis. Jums reikia lyginti paviršių ir pasirinkti tapetą ant popieriaus ar vinilo pagrindu. Jei nuspręsite dažyti sienas, atkreipkite dėmesį į aplinkai nekenksmingus dažus arba smulkiagrūdžius tinku. Pastelinės ir šviesos atspalviai dar labiau išplės kosmosą ir sukuria jaukumo ir ramybės atmosferą.

Miegamojo dizainas 13 kv. M

Pasirinkdami lubų dizainą, nepamirškite apie miegamojo matmenis, čia kiekvienas metras yra svarbus. Geriausias variantas - tai įprasta spalva arba stipraus blizgus drobė, galintis vizualiai padidinti kambarį. Iš daugiapakopių struktūrų geriau atsisakyti, nes jie sutrupins jau mažą kambarį.

Svarbų vaidmenį miegamajame atlieka triukšmo izoliacija. Norėdami išspręsti šią problemą, kilimas ir laminatas idealiai tinka kaip grindų danga. Šios medžiagos yra ekologiškai švarios ir patogios.

Miegamojo dizainas 13 kv. M

Zonavimo parinktys

Jei miegamasis 13 kvadratinis yra ne tik miego kambarys, jis turi būti zonuotas. Peržiūrėję įkūnytų idėjų nuotraukas, galite pasirinkti geriausią būsto variantą.

Projektavimo pasirinkimas priklausys nuo funkcinės apkrovos:

  • Miegamasis ir darbo vieta. Tokiu atveju šalia lango yra vieta miegui, ant kurios užkimšti užuolaidos, kurios neleidžia dienos šviesos pakabinti. Prie įėjimo durų esanti priešais esanti darbo vieta yra numatyta kokybė dirbtinis apšvietimas. Siekiant atskirti erdvę, galima naudoti mažų dydžių knygų lentynas, kuris taps dizaino dalimi.

Miegamojo dizainas 13 kv. M

  • Miegamoji zona ir svečių zona. Ne visada buto plotas leidžia skirti atskirą kambarį svečių priėmimui, o svečių vaidmenį atlieka miegamasis su daugiafunkciais baldais. Tokioje patalpoje sulankstoma sofa yra ideali vieta miegui. Galima pasodinti keletą žmonių, kurie atėjo pas jus arbatą, o naktį išplėsti, paversti patogia lova.

Miegamojo dizainas 13 kv. M

  • Miegamasis ir vaikų kampelis. Maži vaikai turi asmeninę erdvę, kurią galima įrengti 13 kvadratinių metrų miegamajame. m. Tuo tikslu tikslinga paskirstyti vietą prie lango, kur vaikams jis bus šiltas ir lengvas. Kaip pertvara, tinka knygų lentyna, patogi drabužių spinta arba dekoratyvinis ekranas.

Miegamojo dizainas 13 kv. M

Miegamojo zonavimo būtinybė labai apsunkina užduotį. Tačiau, svarstydami dizaino variantus, būtina prisiminti, kad tai visų pirma vieta poilsiui ir miegui.

Vaizdo įraše: miegamasis, svetainė ir studijavimas viename kambaryje

Stačiakampio miegamojo dizaino paslaptys

Ne visada miegamasis 13 kvadratas yra kvadrato formos, ir šiuo atveju verta naudoti metodus, kurie padės padaryti vizualiai platesnę ir trumpesnę. Įvairiose interjero nuotraukose galite pamatyti, kaip kvadratiniai baldai puikiai tinka kambario stačiakampio dizainui. Tai gali būti stalai, pjedestalai, padengtos kėdės, nuotraukos rėmelyje. Kaip grindų danga naudojamas kvadratinis kilimėlis.

Miegamojo dizainas 13 kv. M

Komfortiškas baldų daiktų išdėstymas ir pasirinkimas taip pat padės neproporcingai pataisytith forma. Kvadratinį kambarį galima pagaminti naudojant ilgą spintelę, išilgai sienos. Padėties skersinis išdėstymas taip pat vizualiai išplečia erdvę. Renkantis apšvietimo įrangą, verta pirmenybę teikti minkštai ir difuzinei šviesai.

Miegamojo dizainas 13 kv. M

Renkantis baldų ir langų tekstilę mažame miegamajame yra niuansų. Užuolaidos atlieka ne tik apsauginę funkciją, bet ir svarbų dekoratyvinį elementą. Bendros užuolaidos, lambrekinai, pertekliniai kraštai sumažina kambarį.

Siekiant taupyti erdvę, pirmenybė turėtų būti teikiama šviesos, permatomų medžiagų. O apsaugoti patalpą nuo pernelyg didelių saulės spindulių padės Romos užuolaidos arba žaliuzės.

Miegamojo dizainas 13 kv. M

Neprivalomi priedai

Bet koks dizaino sprendimas užtikrina dekoratyvinių elementų buvimą. Tai gali būti ne tik statulėlės, bet ir rėmo nuotrauka, bet ir daugiau funkcinių dalykų, papildančių interjerą. Spalvos pagalvėlės, rankų darbo kilimas, originalus veidrodis, lovatiesės - visa tai duos asmenybę į savo miegamąjį. Pirmenybė teikiama plastoms pastoviųjų atspalvių šviesoms.

Miegamojo dizainas 13 kv. M

Kai ieškote tinkamos alternatyvos sau, galite pasikliauti tikra dizaino patirtimi. Atsižvelgdami į skirtingas nuotraukas, jūs galėsite pasirinkti interjero, kuris tenkins visus jūsų poreikius. Tačiau tik buto savininkas gali suteikti savo namui asmenybę ir unikalumą. Liko tik nustatyti tinkamas apdailos medžiagas, tekstilės gaminius ir baldus.

Rekreacinio kambario reinkarnacija (2 vaizdo įrašai)

Dizaino idėjos mažam miegamuoju (40 pics)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

52 + = 56