Šiuolaikiško miegamojo mansarda (+40 nuotraukų)

Šiuolaikiško miegamojo mansarda (+40 nuotraukų)

Mansarda yra romantiškas miegamojo kambarys. Dizainas Miegamasis palėpėje yra mėgstamiausia architektų užsiėmimas - čia galima atsipalaiduoti kūrybiškumo, fantazijos ir įkūnyti sudėtingiausias idėjas.

Jei esate priemiesčio savininkas, netgi nedidelis namas, vilioja pastatyti svetainę mansardoje. Tai padidins naudingą plotą, tačiau tai bus šiek tiek brangesnis investicijoms. Dėl to jūs gausite kambarį ant grindų, kurio niekas nestatė.

Miegamojo dizainas palėpėje

Mansarda

Norėdami suprojektuoti kambarį, reikia atlikti daugybę darbo. Jei bandysite, galėsite padaryti viską viename vasaros sezone, sukūrę ir suprojektuodami reinkarnacijas.

Miegamojo dizainas palėpėje

Statybos ir architektūriniai rūpesčiai:

 • stogo rūšis. Nustatykite, ar pakeisite stogo modelį, jei taip, jums reikia gegnių, darbuotojų rankų, stogo dangų medžiagų;
 • langai. Manometro kambaryje paprastai nėra pakankamai šviesos, todėl yra sukurti langai su galimybe atidaryti ir net formuoti balkoną. Kalbant apie finansines investicijas, jis tampa apčiuopiamas, kartais lengviau padaryti vieną iš dviejų fasado stiklo sienų, įrengiant stiklo langą su langeliu;
 • atšilimas. Tai, kad mansardoje visada buvo patogiai reikalingos atšilimo medžiagos, hidro- ir garų barjeras, dangtis vidiniam stogo ir sienų paviršiams, grindų įrengimas;
 • zonavimas. Kambaryje arba miegamajame vienam žmogui nereikia pertvarų. Vienintelis klausimas, kuris kyla šiuo atveju: ar daryti ar ne padaryti vonios kambarį? Jei atsakymas yra teigiamas, tai būtina minimali šios zonos atskyrimas nuo bendros erdvės ir ryšių nustatymas. Dviejuose kambariuose reikia daugiau rūpintis zonavimo.

Miegamojo dizainas palėpėje

Interjeras mansardoje

Atsižvelgiant į daugybę statybos darbų, ant mansardo grindų, išlieka erdvė gyvenimui, o dabar reikia miegamojo interjero.

Interjeras reikalauja stiliaus, tikslinga prisiminti Montmartro stogus, kuriuose gyveno Paryžiaus kūrybinis bohemietis ir įkvėpė atmosfera, kad surastų romantišką kambarį. Tinkami stiliai yra Provence, prancūzai, Art Nouveau, skandinaviško stiliaus interjeras bus tinkamas.

Miegamojo dizainas palėpėje

Dėl prancūzų Provence būtina:

 • perdirbimas. Pageidautina, kad tinka ir vidinis stogo šlaitų medinis dangtis ir tinkuoto gipso kartono plokštės paviršius. Spalvos: lengvas, balintas, tarsi dėvintas laikas, spalvos apdailos sienų, grindų ir lubų paviršių;

Miegamojo dizainas palėpėje

 • baldai. Dėl šalies elegantiškos šviesos eklektika nebus pažeista: lustra su pakabučiais susimaišys su nudegusiais senų baldų kampais. Lova su mažomis rankenėlėmis, gyvenančiomis palėpėje nuo mano močiutės, ir jos bagažinė, tvarkoma, taip pat rasite interjero vietą;

Miegamojo dizainas palėpėje

 • grindų danga. Ant grindų yra dvi galimybės: keraminės neslidžios plytelės ir medinė grindų danga. Lenta yra pageidautina medžiaga, o plytelė yra higieniškesnė. Tai geriau ne dažyti lentas - gydyti juos aliejumi ir mėgautis malonumu. Grindų plytelės turi būti arba natūralios molio spalvos, arba būti šviesos;

Miegamojo dizainas palėpėje

 • tekstilė. Jis daug pasveikino: ant lovos ir fotelių lovatiesių, ant nėrinių kelio pavidalo stalo, užuolaidų pavidalo langų;

Miegamojo dizainas palėpėje

 • lova. Provanso stiliaus lova yra didelė, su daugybe pagalvių, antklodžių, lovatiesių. Jis gali būti pagamintas iš suklastotų elementų arba medžio. Kalimas yra vienas iš mėgstamiausių dekoro elementų Provence stiliaus. Puoštų detalių interjeras atrodo labai lengvas, bet tuo pat metu kruopštus.

Miegamojo dizainas palėpėje

Prancūzijos provincija nėra vienintelė vieta, kur norite pabusti ryte.

Ne mažiau tinka Skandinaviško stiliaus mansardoje. Atsižvelgiant į paprastumą, asketizmą kartu su aristokratišku rafinuotumu, jis padarys miegamojo interjerą jaukią ir labai rafinuotą.

Miegamojo dizainas palėpėje

Šiame stiliuje komfortas ir utilitarizmas yra tarpusavyje susiję. Grožis yra apdovanotas rankomis gamintais drabužiais, natūraliomis dovanomis, jaukiais šviesiais tekstilės gaminiais, žaviu plakatais ir estetinėmis nuotraukomis ant sienų.

Miegamojo dizainas palėpėje

Jūs galite nustatyti skandinavišką toną interjere taip:

 • lengvesni, geriau balti ar kreminiai atspalviai sienų, grindų, lubų apdailoje;
 • maža viryklė - buržuika (gali būti pakeista elektriniu analoginiu) ir grindų dalies apdaila šalia šildytuvo plytelėmis su plytelėmis;
 • šviesos baldai iš natūralios medienos, jūs negalite nudažyti ar šviesti šiaurinio dangaus atspalvių. Paprastų formų baldai, jei jie yra modernūs. Jei namuose yra senų baldų, tuomet atstatykite ir saugiai įrengkite kambarį;
 • aktyviai naudokitės tekstilės gaminiais. Paprastai megzti, rankomis megzti pledai, lovatiesės, pagalvėlės ant pagalvių. Žiemą naudokite dirbtinį kailį. Jis šildo ne blogiau nei natūralus, o ryškios spalvos papildys emocijas. Vasarą bus naudinga linas ir medvilnė.
 • kaip dekoro bus nukirpta akmenimis ir stiklo, iškirpti jūros ir vėjo. Naudinga visame jūros tema, iki pat praėjusio šimtmečio medžio paviršiaus. Etniniai dekoratyviniai elementai sukurs labai jaukią atmosferą: paminklo takai, išsiuvinėti lakštai, medžio apdailos interjero žaislai, žibintų lentos plokštelės iš audinių;
 • to paties stiliaus elementai ir modernumo elementai: plastikiniai ryškūs kėdės, grindų lempos asketiškos formos ant ilgos arkos kojos, stiklinės stalelės ant chromučių kojų.

Miegamojo dizainas palėpėje

Šiuolaikinis stilius

Šiuolaikinio stiliaus miegamojo miegamasis suteikia erdvę, kurioje galima panaudoti technologines medžiagas apdailoje ir užpildyti patalpos erdvę.

Šiuolaikiniai stilius apima aukštųjų technologijų, minimalizmo, palėpės, šiuolaikinės klasikos ir kai kurių kitų nepakankamai populiarių.

Miegamojo dizainas palėpėje

Aukštųjų technologijų atveju svarbu, kad linijos būtų sunkios, užpildydamos erdvę šiuolaikinėmis programomis. Dabar jie randami visur: nuo veidrodžio, prijungto prie World Wide Web, prie sistemos protingas namas, kuris leidžia beveik visus rūpesčius kasdieniame gyvenime perkelti į elektronines "rankas". Aukštųjų technologijų stiliuje dominuoja plastiko, metalo, kompozicinių medžiagų, chromo aksesuarai ir futuristiniai dekoracijos.

Miegamojo dizainas palėpėje

Minimalizmas ir palėpė yra suderinti su interjero išdėstymu. Išskyrus tai, kad bokštas priima prabangius daiktus interjere ir neapsaugo nuo žiedų ant rėmo rėmų ar krištolo šviestuvų spindesio. Ir minimalizmas reiškia komfortą su maksimalia laisve nuo daugybės objektų.

Miegamojo dizainas palėpėje

Modernus stilius yra kompromisinis stilius. Su jo pagalba interjeras įgauna žavesio ir komforto, tvirtina dauguma gyventojų megacitų ir šalies rezidencijų. Šiuolaikiniame stiliumi pabrėžiami paprastų natūralaus medžio baldai, tekstilės gaminiai yra riboti tik būtinu minimumu, apšvietimo įrenginiai yra lakoniškos formos ir keletas apšvietimo scenarijų kambariuose.

Remiantis plastiko, keramikos, medžio, akmens patalpų apdailos stiliumi, priklausomai nuo asmeninių asmeninių pageidavimų savininkų ir aktualumo bendroje apartamentų dizaino koncepcijoje.

Miegamojo dizainas palėpėje

Mansardo, papildomo namo grindų miegamasis dizainas yra tiesiogiai priklausomas nuo kvadratinių metrų skaičiaus. Remiantis savo skoniu ir pageidavimu, galima pastatyti palėpės kambario dizainą į bendrą visos namų interjero koncepciją arba įrengti erdvę kaip ypatingą privačią erdvę.

Vaizdo įrašas

Nuotraukų galerija

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

73 − = 64