Logi dla podłogi: rozmiar paska i odległość między opóźnieniami, stół i płeć jako wzmacniacz, urządzenie w domu

Logi dla podłogi: rozmiar paska i odległość między opóźnieniami, stół i płeć jako wzmacniacz, urządzenie w domu

Logi dla podłogi: rozmiar paska i odległość między opóźnieniami, stół i płeć jako wzmacniacz, urządzenie w domu

Dzięki opóźnieniu można wykonać idealnie płaską podłogę w każdym pomieszczeniu, a nowoczesne technologie w budownictwie są wyjątkowymi możliwościami. Dla wielu takich słów jak mostkowanie i polimery, podłoga z taśm, GOST, cokoły, słupy, wymiary 100x200 lub 150x50 nic nie mówią. Ale już w obliczu naprawy wiemy, że jest to najprawdopodobniej pole dzienników. Ktoś po prostu chce wzmocnić seks, a ktoś musi położyć nowy, trwały i piękny. I bardzo często stosowana jest technologia urządzenia podłogi na kłody.

Ich godność: czym jest opóźnienie

Natychmiast warto powiedzieć, że umieszczenie podłogi na kłody jest w wielu przypadkach idealnym rozwiązaniem. Rzeczywiście, ta metoda ma wiele zalet. Bardzo ważne jest, aby podłoga była ciepła.

Logi dla podłogi: rozmiar paska i odległość między opóźnieniami, stół i płeć jako wzmacniacz, urządzenie w domu

Wśród zalet opóźnienia jest niezawodność i niewielka cena

Warto również tworzyć podłogi na logach jako:

 • Hałas z sąsiednich mieszkań w mieszkaniu od dołu nie przeniknie do ciebie;
 • Instalacja może być całkowicie wykonana ręcznie;
 • Koszt seksu i pracy jest do zaakceptowania;
 • Druty i rury, niezbyt atrakcyjne, ale niezbędne, mogą być ukryte pod taką podłogą;
 • To ekologiczna podłoga.

Podczas pracy zapach w pomieszczeniu będzie bardzo przyjemny. Dla wielu zapach drzewa traktowanego jest prawdziwym antydepresantem, który sam podnosi nastrój i dostosowuje się do pracy.

Dzienniki nazywane są prętami, które są potrzebne jako wsparcie dla twardych podłóg. Kłody mogą być wykonane z metalu, z polimerów, z betonu zbrojonego, ale zwykle są drewniane lagi. Z drzewem i pracą łatwiejsze i taniej.

Z opóźnień belek charakteryzują się mobilnością i mniejszymi wymiarami. Belki po instalacji, jeśli dasz przykład, nie możesz się ruszyć i pozostać w tyle - możesz. Tak, i zamontuj je wiele razy łatwiej, a jeśli potrzebujesz naprawy - będzie to proste i szybkie.

Narzędzia do instalacji: urządzenie podłóg na dziennikach w domu

Do pracy potrzebny jest młotek, poziomica, śrubokręt lub wiertło, nóż. Materiały do ​​wykonania takiej podłogi są następujące: kawałki płyty wiórowej lub sklejki, wszelka izolacja, wkręty samogwintujące, narożniki lub łączniki w kształcie litery U.

Logi dla podłogi: rozmiar paska i odległość między opóźnieniami, stół i płeć jako wzmacniacz, urządzenie w domu

Wszystkie niezbędne narzędzia do montażu lagi można kupić w dowolnym sklepie budowlanym w przystępnej cenie

Aby przygotować podłogę do instalacji, należy uwolnić całą powierzchnię podłogi. Sprawdź stary stół, jeśli betonowa podłoga jest już pozbawiona integralności, należy ją załatać. Następnie usuwa się gruz i pył, wszystko powinno być czyste. Następnie musisz wyeliminować wady szorstkiej podłogi. Podłoga powinna być zagruntowana. Ilu nie mówi fachowcom o potrzebie podkładu, istnieje pewne zaniedbanie w stosunku do tej procedury. Podkład - to prawda, musi być wchłonięty i suchy, a następnie wypełnić wady.

Następnie, zgodnie z poziomem, obliczany jest maksymalny punkt powierzchni w pomieszczeniu. Konieczne jest wyznaczenie znaku, aby uczynić go przewodnikiem dla przyszłej pracy. A następnie praca rozwija się zgodnie z dwoma możliwymi scenariuszami: aby wylewka, powierzchnia do zniesienia do jednego poziomu, lub ustawić opóźnienia w poziomie z przekładkami ze sklejki o niewielkich rozmiarach.

Instrukcja krok po kroku: instalowanie opóźnienia w podłodze własnymi rękami        

Wszystko zaczyna się od tego, że całe lub połączone pręty rozłożone są na szerokości pomieszczenia. Pierwszy słupek i ostatni będzie 20 cm od ściany, która ma być umieszczona. Oblicz krok pomiędzy opóźnieniami, których potrzebujesz z góry.

Następnie instalacja wygląda następująco:

 • Konieczne jest określenie poziomu płci, od tego momentu będzie zależeć od jakości wykończenia;
 • Wszystkie pręty powinny być umieszczone w jednej płaszczyźnie poziomej;
 • Do podnoszenia stosuje się wykładanie palet lub sklejki;
 • Aby trochę ustalić, należy naprawić kłody, w tym celu stosuje się śruby samogwintujące lub wkręty kotwowe;
 • Długość interwału mocowania wynosi 70-80 cm, wywiercić belkę, chwytając fundament betonowy, wkręcając śrubę.

Logi dla podłogi: rozmiar paska i odległość między opóźnieniami, stół i płeć jako wzmacniacz, urządzenie w domu

Aby podłoga była ciepła, pomiędzy opóźnieniami należy umieścić materiał termoizolacyjny

Istnieje możliwość zainstalowania dziennika i na regulowanych łącznikach, obracając go, osiągniesz pożądany rezultat. Przy okazji, jeśli wykończenie nie jest drewnianą podłogą, a płytki ceramiczne są małe, odległość między belkami wynosi 30 cm, tylko w tej sytuacji występują również opóźnienia poprzeczne, z czym, w tej samej odległości. Należy je przymocować do równego poziomu z prętami podłużnymi (stosuje się róg). To wzmocnienie konstrukcji powinno być użyte, ponieważ rozmiar płytki jest mały.

Nowoczesne opóźnienia w podłodze: wielkość baru

Rzetelność projektu zależy nie tylko od tego, czy używasz płyty lub elementów metalowych, ale także od tego, czy obliczenia są poprawne. Najpierw określa się długość i grubość pręta. Długość jest długością i szerokością domu. W tym przypadku konieczne jest pozostawienie luki, a belka, odpowiednio, jest wybrana o 20-30 mm mniej.

Taka szczelina powietrzna jest konieczna - zapobiega deformacjom w przypadku wystąpienia zmian wilgotności i temperatury.

Przekrój poprzeczny belki, jej rozmiar jest trudniejszy do obliczenia. Tutaj ważne jest potencjalne obciążenie podłogi, a także wielkość rozpiętości pomiędzy bezpośrednimi punktami podparcia tych opóźnień. Istnieje tabela, która ułatwia obliczenia. Im większa rozpiętość, tym grubszy przechył. Na przykład rozmiar przęsła wynosi 3m, więc przekrój kłody wynosi 150 na 80 mm. Kształt przekroju jest zwykle prostokątny. Ustaw pasek na krawędzi, aby opóźnienia wytrzymywały wysokie ciśnienie.

Jaka jest odległość między opóźnieniami podłogi

Opóźnienie kroku zależy od grubości podłogi. Jeśli używasz podłóg z mocnych grubych desek, kłody mogą być naprawiane stosunkowo rzadko. Cienka i niezbyt mocna powłoka wymaga więcej opóźnienia.

Logi dla podłogi: rozmiar paska i odległość między opóźnieniami, stół i płeć jako wzmacniacz, urządzenie w domu

Odległość między opóźnieniami powinna być wybrana w zależności od powierzchni pomieszczenia i jego cech strukturalnych

Zależność można rozważyć na kilku przykładach. Na przykład grubość deski podłogowej wynosi 30 mm, co oznacza, że ​​odstęp między opóźnieniami wynosi pół metra. Lub grubość 40 mm, a więc krok między występami 700 mm.

Bardzo dokładne obliczenia nie są potrzebne. Wystarczy wziąć odległość między naszymi opóźnieniami o uśrednionej wartości. A jeśli po zakończeniu instalacji zauważysz, że odległość jest niedokładna, zrób krok pomiędzy tymi ostatnimi logami i strukturą.

Rozmiar drewna: listwy podłogowe

Długość belki powinna być o około 3 cm mniejsza niż szerokość i długość pomieszczenia, w którym układana jest podłoga. Długość opóźnienia musi być mniejsza niż długość pomieszczenia, aby uniknąć odkształcenia konstrukcji, jeśli wystąpią zmiany temperatury. Dobrze jest robić kłody z materiałów stałych, ale konieczne jest wydłużenie poprzeczki.

Ułóż dwa elementy zgodnie z zasadami:

 • Pod miejscem splatania muszą znajdować się elementy podtrzymujące, na przykład drążki;
 • Jeżeli sąsiednie opóźnienia się łączą, to punkty łączenia są rozmieszczone względem siebie z przesunięciem.

Połączenie musi być zgodne z tymi warunkami, w przeciwnym razie może istnieć zagrożenie niskiej sztywności podłogi w tym samym miejscu, w którym jest połączony splot. Sąsiednie opóźnienia łączą się z przesunięciem metra. Fakt ten wpływa na rozmiar zajętych prętów.

Algorytm: układanie podłogi na lagach własnymi rękami

Połóż drewniany kłódek z rogu pokoju. Następnie pierwszy rząd jest zwykle umieszczany z językiem przy ścianie, w takim przypadku odstęp między ścianą a opóźnieniem powinien wynosić 1 cm (aby uniknąć odkształcenia się drewna). Następnie wiele dzienników jest zwalnianych w odniesieniu do pierwszego dziennika, w przybliżeniu na kilka pasków.

Logi dla podłogi: rozmiar paska i odległość między opóźnieniami, stół i płeć jako wzmacniacz, urządzenie w domu

Przed zainstalowaniem opóźnienia warto zapoznać się z zaleceniami specjalistów i obejrzeć wideo szkoleniowe

Aby mocno przymocować deski do podstawy, trzeba nieco uderzyć drewnem młotkiem budowlanym. Dla niezawodności mocowania jest to konieczne. Deski są przymocowane wzdłuż ściany, przymocowane za pomocą śrub. Śruby mogą znajdować się na powierzchni, nie jest ważne, będą zamykać cokół.

Wskazówka: Jak wzmocnić uzależnienia seksualne

Tutaj wszystko jest indywidualne, ale istnieją pewne ogólne zasady. Na przykład, jeśli na jednym poziomie występują opóźnienia związane z płcią i wiązaniem dolnym, można je przymocować kutymi zszywkami lub perforowanymi narożnikami. Jeśli kłody znajdują się poniżej paska mocującego, wówczas używa się wspornika, metalowego.

Z grubsza mówiąc, głównym celem wzmocnienia jest sztywne mocowanie belek podłogowych i dolnych. W takim przypadku, gdy podłoga zostanie wzmocniona, deski podłogowe nie będą już się oddalać. Wciąż jednak, jako opcja, można zrównoważyć podłogi, aby wyeliminować szczeliny, a luki tylko nakładają się na listwy.

Jak umieścić opóźnienia na podłodze (wideo)

Dziś, gdy podłoga może być wyścielona, ​​wylana, zrobić powłoki polimerowe, użyć części z tworzyw sztucznych, impregnowane cegły, itp., Wiele klasycznych metod naprawy śmieci. Ale czasami, zamiast skomplikowanych i kosztownych projektów, potrzebne są stare i sprawdzone metody. To samo piętro na kłodzie, które "zaprzyjaźnia się" zarówno z drewnianym, jak i ceglanym domem.

Powodzenia w naprawie!

Szczegóły: opóźnienia (przykłady zdjęć)

Logi dla podłogi: rozmiar paska i odległość między opóźnieniami, stół i płeć jako wzmacniacz, urządzenie w domu

Logi dla podłogi: rozmiar paska i odległość między opóźnieniami, stół i płeć jako wzmacniacz, urządzenie w domu

Logi dla podłogi: rozmiar paska i odległość między opóźnieniami, stół i płeć jako wzmacniacz, urządzenie w domu

Logi dla podłogi: rozmiar paska i odległość między opóźnieniami, stół i płeć jako wzmacniacz, urządzenie w domu

Logi dla podłogi: rozmiar paska i odległość między opóźnieniami, stół i płeć jako wzmacniacz, urządzenie w domu

Logi dla podłogi: rozmiar paska i odległość między opóźnieniami, stół i płeć jako wzmacniacz, urządzenie w domu

Logi dla podłogi: rozmiar paska i odległość między opóźnieniami, stół i płeć jako wzmacniacz, urządzenie w domu

Logi dla podłogi: rozmiar paska i odległość między opóźnieniami, stół i płeć jako wzmacniacz, urządzenie w domu

Logi dla podłogi: rozmiar paska i odległość między opóźnieniami, stół i płeć jako wzmacniacz, urządzenie w domu

Logi dla podłogi: rozmiar paska i odległość między opóźnieniami, stół i płeć jako wzmacniacz, urządzenie w domu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

9 + 1 =