Dizajnérske triky na usporiadanie bytu 20 m2 m.

Dizajnérske triky na usporiadanie bytu 20 m2 m.

Problém dokončenia malých miestností je mimoriadne naliehavý. Návrhárske myšlienky a technologické možnosti umožňujú vytvoriť pohodlné životné a pracovné prostredie v jednom apartmáne. Tento problém je pre majiteľov starého bývania akútny. Niekedy k dosiahnutiu cieľa musíte urobiť kompletnú reorganizáciu, nahradiť staré komunikácie a postaviť prvky interiéru, ktoré plán neplánuje. Problémy zmeny plochy 20 metrov štvorcových. m sú úspešne vyriešené, ak neovplyvňujú nosné konštrukcie domu. S náležitým plánovaním realizovať dizajn bytu 20 metrov štvorcových. m, radikálne zmeniť interiér a životné podmienky môžu byť.

ciele 

Začať práce na opravu jednopokojového bytu, je potrebné jasne definovať konečný cieľ. Hlavnou úlohou bude vytvoriť najpohodlnejšie prostredie pre ľudí, ktorí tam žijú, berúc do úvahy ich želania a požiadavky. Podmienečne je možné rozdeliť všetkých obyvateľov malých bytov do niekoľkých kategórií.

šatník

Byt pre prácu. To by mohlo byť úrad, navrhnutý ako dielňa alebo štúdiové štýlu populárne dnes. Obetovať niektoré spoločné priestory, ale nemožno poprieť majiteľom možnosť ich používať, je dôraz kladený na vytvorenie priestoru so sadou funkcií, ktoré poskytujú najlepší výkon a požadovanú snímku interiéru.

stôl a stoličky

Bývanie pre mladých ľudí. Nie je žiadnym tajomstvom, že podiel práve vstupujúcich do dospelosti ľudí začína týmto spôsobom s malým, často jednoizbovom byte. Študentov, mladé rodiny, mladí muži a ženy, ktorí sa rozhodli žiť sám, majú často špecifické požiadavky na usporiadanie priestoru, v ktorom chcú byť. Like mladosti byt v štýle podkroví alebo štúdio.

TV na stene

Ľudia stredného veku. Čas strávený v nich v byte je minimálny. Na vrchole svojej kariéry alebo pri vykonávaní svojich profesionálnych aktivít nemajú túžbu ani možnosť aktívne sa zapájať do domácnosti. Požiadavky pre túto kategóriu nájomcov sú jednoduché - maximálna funkčnosť.

šatník a pohovka

Byty pre samostatne alebo pre seniorov. Starostlivosť o túto kategóriu obyvateľov sa často vzťahuje na seba príbuzných. Tiež definujú dizajn bytu 20 metrov štvorcových. m. Túžba urobiť krásny interiér nezrušuje vytvorenie najspoľahlivejších a najjednoduchších funkcií. Fotografie s úspešným riešením problémov ukazujú, že pohodlie a pohodlie sú kompatibilné.

obrazy na stene

Vybavenie priestoru v jednopokojovom byte je jednoduchšie ako v luxusnom apartmáne, ale na to, aby sme zohľadnili zvláštnosti malej plochy, je potrebné dosiahnuť konečný úspech.

Dokončovacie možnosti 

Na základe cieľov môžete dosiahnuť úspech niekoľkými spôsobmi. Nadchádzajúca práca nemôže byť založená výlučne na veľkosti odhadu. Je oveľa dôležitejšie robiť správnu voľbu nie cenou, ale nutnosťou. Dokonca aj v podmienkach malého financovania je skutočne možné vytvoriť exkluzívny dizajn jednopokojového bytu, ktorý plne splní úlohu. Interiér môžete aktualizovať niekoľkými spôsobmi.

Kozmetické opravy. Práca vykonávané bez plánovania zmien a dopravných trás. Ovládanie pomocou farieb, textúr materiálov, osvetlenie, výber nábytku a doplnkov, ktoré možno vidieť na predložené fotografiu, získané na výstupe hodný pozornosti a rešpektu k interiérov.

stôl a stoličky

Čiastočné zmeny. Hlbší zásah do pôvodného plánu malého bytu. Prakticky celý rad techník pre realizáciu návrhových nápadov.

kuchynská skriňa a umývadlo

Kompletná rekonštrukcia. Prenos komunikácie a rekonštrukcie miestností s menením ich cieľového miesta. Recepcia sa často používa na vytvorenie takzvaného štúdia. To nevyhnutne neznamená, že kreatívne osoby budú žiť tam. Len termín sa stal domácim menom, pretože samotná myšlienka jediného priestoru bola vypožičaná umelcom a fotografom. Popularita ateliéru rastie každý rok.

dvojposchodová posteľ

Aký štýl preferujete?

Je chybou myslieť si, že keď ste vzali na seba nejaké obľúbené dizajnérske nápady, môžete sa úspešne skombinovať vo svojom vlastnom projekte. Pri neúspešnom výbere prvkov interiéru je nepravdepodobné, že dosiahne uspokojivý výsledok.

lesklý strop

klasický. Konvenčne rozdelený do niekoľkých oblastí, s prihliadnutím na regionálne a národné tradíciu. Spoločným faktorom je historické obdobie vzniku a prosperity - XVII-XIX storočia. Snaha o harmóniu farieb a geometrie. Prítomnosť jemných prvkov výzdoby: omietky tvarovaním, stĺpy, sochy, nástenné maľby, a ďalšie podrobnosti, ktoré sú organickou súčasťou interiéru v tomto štýle. U bytu s malou oblasť, najmä skrine 20 štvorcových. m konštrukcia vyžaduje skúsenosti a znalosti. Prítomnosť charakteristických prvkov, by nemala zaťažovať vizuálny dojem z bytu. Je logickým pokračovaním neoklasicizmu, ktorý používa rovnaké myšlienky a formy, ale umožňuje použitie moderných materiálov a spôsobov úpravy.

farebné vankúše

krajiny. Návrh v tejto technike je štylizácia života v dedine. Národné funkcie sú široko zastúpené. Veľa priestoru a jednoduché predmety pre domácnosť sú ideálne pre štúdio.

pohovkou a TV

Provence. Názov pochádza z historickej oblasti vo Francúzsku, kde sa tento štýl vznikol a. Prírodné materiály a úmyselne drsný povrch s veku nábytku a textilu najviac jednoduché závesy vytvoriť neobvyklý komfort, ktorý 20 metrov štvorcových s malým priestoru. m bude dobrým riešením.

konferenčný stolík

Etnický štýl. Používané interiérové ​​predmety a metódy dokončovania, charakteristické pre konkrétnu krajinu alebo štátnu príslušnosť. Skvelý spôsob tematickej výzdoby bytu a kancelárie. Štúdiá vyrobené v tejto technike môžu naznačovať špecifiká organizácie alebo hobby majiteľa.

šedá pohovka

podkrovie. Priemyselný štýl, ktorý sa stal obľúbeným pri zmene priemyselných priestorov na bývanie. Dnes, aj v klasických bytových domoch, môžete nájsť taký spôsob registrácie. Neupravené tehlové, zámerne drsné trámy, prítomnosť kovu a skla sú rysy podkrovia.

zrkadlo na stenu

technológie. Jeden z obľúbených spôsobov dokončenia apartmánov prerobený v štúdiu. Vyznačuje sa vysokokvalitnými dokončovacími materiálmi a pragmatickým prístupom k vytváraniu priestoru.

stolný riad na stole

Toto sú iba tie najpopulárnejšie štýly. Fotografia zobrazuje exkluzívne verzie anglického a škandinávskeho štýlu. Dizajn v technike art-deco, empírový štýl, minimalizmus je tiež často vybraný ako dekorácia.

Výber nábytku a technológie

Nedostatok priestoru často vylučuje možnosť používania štandardného nábytku a domácich spotrebičov. Optimálnym riešením pre malý byt bude poradie jednotlivých interiérových predmetov. Veľmi zriedkavo je možné vybrať nábytok, ktorý dokonale zapadá do rozmerov miestnosti. Vstavané skrine, transformačné postele a pohovky sú ideálne pre apartmán o rozlohe 20 metrov štvorcových. m. Takmer všetci výrobcovia domácich spotrebičov vyrábajú produktové rady so zníženou veľkosťou. Tieto zariadenia sú navrhnuté tak, aby efektívne zvyšovali využiteľnú plochu. Dopĺňa moderný dizajn miestnosti.

tmavá kuchyňa

Zhoda farieb

Každý detail interiéru malého bytu má väčšiu váhu ako v dizajne veľkej plochy. Farba tu má rozhodujúcu hodnotu, ak nie je rozhodujúca. Okrem všeobecných zákonov a predpisov umožňuje moderný dizajn aj niektoré odchýlky, ktoré individuálne vyzerajú skvele aj na malej ploche 20 metrov štvorcových. m.

kvetina v hrnci

Všeobecne sa predpokladá, že svetlé farby sú lepšie ako tmavé. Avšak v niektorých prípadoch môžu aj neštandardné riešenia vyzerat skvele. Tmavá podlaha môže poskytnúť hĺbku. Odporúča sa vytvoriť stropy s najľahším povrchom. Steny môžu byť oddelené panelom s tmavým dnom. Barevné v jasných farbách, steny s jasnou farbou alebo zrkadlovou vložkou, ako na fotografii, môžu taktiež vizuálne rozšíriť priestor.

Ako skryť kuchyňu v byte 20 štvorcových. (2 videá)

Bytové nápady 20 štvorcových (48 fotek)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

− 4 = 3