Bahçe bankları fotoğraf

Bahçe bankları fotoğraf

Bahçe bankları fotoğrafBahçe bankları bahçe mimarisinde küçük bir formdur. İlk sıralar Eski Mısır dönemlerinde bile ortaya çıktı ve en iyi sanatçı ve mimarların bahçelerin tasarımında yer aldığı Rönesans döneminde en zarif banklar elde edildi.

O sırada, tezgah sadece dinlenme yeri değil, aynı zamanda parkın bir süsü ve peyzajın ayrılmaz bir parçasıydı.

Bahçe bankları fotoğraf

Gölet tarafından bir bankın fotoğrafı

Şu anda, evler ve kır evleri aktif olarak inşa edildiğinde, bahçe banklarının şekli ve tasarımı uygun hale gelmiştir. Herhangi bir banliyö bölgesinin yapısında, merkezi yer ev tarafından işgal edilmiştir, bu nedenle, mimari tarzının temelinde, bankların şekli ve tarzı ile diğer küçük biçimlerin belirlendiği görülmektedir.

Dinlenmek için bir yer seçmek veya bir bahçe bankı kurmak

Bahçe bankları fotoğraf

Evin yanında ahşap banklar. fotoğraf

Dinlenme alanları bahçenize benzersiz bir görüntü vermek zorunda kalacağından, bankların yerleştirileceği bir yer ararken dinlenme yerlerinin nerede bulunacağını düşünmeniz gerekir. Bu sebeple, çevre peyzajı ve arsanın arazisini hesaba katarak ve uygun bir şekilde tasarımlarını seçmek için bankların düzgün bir şekilde kurulması çok önemlidir.

Bahçe bankları fotoğraf

Terasta bir tezgah

Ayrıca, bir kır evi veya villa için tasarlanan bahçe bankı mümkün olduğunca uygun olmalıdır. Tezgahta rahat ve rahat oturmalı, böylece rahatlama ve uyanma arzusu uyandırılır.

Bahçe bankları fotoğraf

Yazlık rezidans için metalik tezgah

Bahçe bankları ve rekreasyon alanı yerleştirmek için en başarılı yerlerden biri, sitenizin en güzel köşesinde bulunan sakin ve rahat bir mekandır. Sitenizin oldukça geniş bir alana sahip olması durumunda, bahçe girişleri boyunca veya bunların sonunda, evin girişine yakın, ayrıca bir çeşmenin veya yüzme havuzunun yakınında tezgahlar yerleştirilebilir.

Bahçe bankları fotoğraf

Çim fotoğraftaki Bahçe tezgahı

Çimenliğe yerleştirildiğinde çok avantajlı bahçe bankları görünür, ancak bu, çiğneme dayanıklı bir çim gerektirir. Bir çit, pergola ve yeşil kemerlerin yakınında bulunan banklar dinlenmek ve bakmak için mükemmel bir yer. Ayrıca, saha çalışmasının durması sırasında bahçelerin yanına oturacak yerlere oturabilirsiniz.

Mobil ve sabit bahçe bankları

Bahçe bankları fotoğraf

Taşınabilir bahçe tezgahı

Eğer tezgah vermek gerekir, ama sen hafta sonları yazlık gelip sadece bunu kullanacağız, sonra sizin için en iyi seçenek bir katlanabilir mobil mağaza olabilir. Bu tezgah plastik ve ahşap hem olabilir ve arabanızda taşımak bile katlanabilir hangi bir katlama mekanizmasına sahip ve ev, ahır, garaj gizlemek ya da yükselebilir.

Bahçe bankları fotoğraf

Ahşap bank katlanır. fotoğraf

Mümkün olan en kısa sürede rekreasyon için bir yer yaratmanız gerekiyorsa, bu amaç için katlanabilir bahçe bankları, güvenilir, hafif ve güçlü bir yapıya sahip oldukları için en iyisini yapacaktır. Çoğu zaman, toz boya ile kaplı bir çelik çerçeve ve ahşap bir sırt ve oturaktan yapılır.

Diğer bir seçenek, çok ekonomik ve hafif olan katlanabilir bir plastik tezgah olabilir ve maliyeti tahtadan yapılmış bir tezgahtan çok daha düşüktür.

Bahçe bankları fotoğraf

Katlanır metal tezgah

Hareketlilik, katlanır bankların en önemli avantajlarından biridir. Tabii ki, bu tezgahlar herhangi bir estetik yük taşımamaktadır, ancak avantajları arasında kolaylık ayırt edilebilir.

Bahçe bankları fotoğraf

Sabit bahçe tezgahı

Bahçe arsasına kalıcı bir şekilde monte edilen sabit bahçe bankası, tüm yıl boyunca ve açık havada herhangi bir havada kullanılabileceğinden, dayanıklı ve pratik olmalıdır. Bu nedenle, onun görünümünü korumak gerekir, çünkü uzun yıllar boyunca üzerinde duracaksınız. Taş banklar veya metal banklar, yüksek kaliteli ahşap türlerinden yapılanların yanı sıra sabit tezgahlar için idealdir.

Tezgahların yapıldığı malzemeler

Bahçe tezgahları arasında taş, metal, ahşap, plastik ve çeşitli malzemelerin bir arada bulunduğu çeşitli malzemelerden yapılabilir. En ekonomik ve ucuz malzeme plastiktir. Ancak, ne yazık ki, plastik ürünler bir tür geçici izlenim yaratmakta, hiçbir estetik ilgiyi temsil etmemekte ve tamamen rahatlıktan yoksun kalmaktadır. Oymalı veya dövülmüş tezgahlar bahçenin farklı köşelerinde ve aynı zamanda metal ve ahşaptan yapılmış kombine tezgahlarda harika görünecek. Ayrıca, daha ayrıntılı olarak, fotoğraf örnekleri ile her türlü banklar dikkate alınacaktır.

Ahşap bahçe bankları

Bahçe bankları fotoğraf

Ahşap bahçe bankları

onlar çok güzel ve rahat oldukları için en popüler, kamyoncu, ahşap bahçe banklar arasında yer alıyor ve her şey onlara woodcarvings gerçekleştirirseniz, bunlar mükemmel bahçenizi dekore edebilirsiniz.

Bahçe bankları fotoğraf

Güzel ahşap tezgah

Temel avantajları ağacın doğal ve sıcak ve çevre dostu bir doğal malzeme olmasıdır. Doğal görünümü sayesinde böyle bir tezgah hemen hemen her manzaraya kolayca sığar.

Bahçe bankları fotoğraf

Sıradışı tezgah

Bahçe bankları fotoğraf

Yaz tahta bankı

Ahşap bir tezgah, çürümeye karşı dayanıklı masif ahşaptan yapılmalıdır. Bu ağaçlar tik ağacı, kiraz, fındık, karaçam, meşe ve kozalaklı ağaçlardır. Tezgahı daha güzel hale getirmek ve tüm böceklerden korumak için ahşap bahçe bankını boya veya vernikle örtmek gerekir. Böyle bir bankanın maliyeti ne tür bir ahşap yapıldığına bağlıdır.

Bahçe bankları fotoğraf

Banklar

Ahşap bankların tasarımı hakkında konuşursak, rustik tarzda yapılmış kütüklerden yapılmış orijinal görünümlü banklar. Ayrıca, şimdi bu tarz çok popüler oldu.

Bahçe bankları fotoğraf

Masif ağaçtan tezgah

Bahçe bankları fotoğraf

Ahşap antika tezgah

Ve eğer büyük bir ağacın katı gövdesinden kabaca bir kaya slaydının yakınından kesilmiş alçak bir bank seçerseniz, bu kompozisyon kesinlikle bahçenizde bir inci olacaktır.

Bahçe bankları fotoğraf

Bahçe için ahşap mobilya takımı

Çoğu zaman mobilya üreticileri ahşap bahçe mobilyalarının tüm setlerini yaparlar. Daha sık olarak böyle bir sette birkaç bank ve bir masa vardır ve ayrıca şezlonglar, piknik masaları, sandalyeler, sandalyeler ve benzeri yerlerin de bulunduğu büyük setler vardır.

Bahçe bankları fotoğraf

Ahşap masa ve bahçe bankları

Oldukça ilginç olan ahşap bir çardakta bulunan ahşap bir bank ve açık verandada bankların bulunduğu ahşap masa harika görünecek.

Taş bahçe bankları

Bahçe bankları fotoğraf

Zarif taş tezgah

Bahçe bankları fotoğraf

Taş fotoğraf güzel bahçe tezgahı

Taş bankların ana özelliklerinden biri dayanıklılıktır. Çoğunlukla kuvarsit, beyaz veya renkli mermer ve iri granittir.

Bahçe bankları fotoğraf

İşlenmemiş taş tezgahı

İşlenmemiş taştan yapılma banklar bahçeye peyzaj yönü verir.

Bahçe bankları fotoğraf

Taş fotoğraftan yapılmış tezgah

Bahçe bankları fotoğraf

Güzel taş tezgah

İşlenmiş yumuşak taş tezgahlardan bir bahçe için sistematik bir tarzda yapılır. Ancak bu tür tezgahlar nadiren monte edilir, çünkü malzemenin çok yüksek bir maliyeti vardır.

Metal bahçe bankları

Bahçe bankları fotoğraf

Metal bahçe tezgahı

Metal banklar pratik ve dayanıklıdır, tüm yıl boyunca kullanım için mükemmeldir.

Bahçe bankları fotoğraf

Metalden yapılmış tezgah

Metal tezgahın özel bir bakıma ihtiyacı yoktur, ancak tezgahın rahatsız edici, ağır ve dikkate değer bir şekilde ağırlığa sahip olabileceği düşünülür.

Bahçe bankları fotoğraf

Arkalık ile metal tezgah

Bu nedenle, hangi tarz olursa olsun, herhangi bir bahçeye mükemmel şekilde uyan bir ışık diyagonal tasarımı seçmek daha iyidir.

Bahçe bankları fotoğraf

Dövme bahçe tezgahı

Evler, özel evler ve yazlık sakinlerinin sahipleri arasında en önemlisi, bahçeye yönelik ürünler üretmekte, bunların arasında ana mekân banklar tarafından işgal edilmektedir.

Bahçe bankları fotoğraf

Dövme banklar

Bu tezgahlar evin önünde, açık alanda ve ağaçların arka planında harika görünür.

Bahçe bankları fotoğraf

Bir kelebek şeklinde dövme tezgah

Bankların desenleri çok farklı olabilir - kelebekler, kaprisli bukleler, çiçekler ve yapraklar. Bir yazlık rezidans ve bahçe için dövme banklar sahip olduğunuzda romantik köşeler yaratabilir.

Bahçe bankları fotoğraf

Dövme elemanları ile metalden yapılmış bahçe bankı

Banklar yapay bir tarzda yaşlanabilir ve antik tarzda yapılmış olan mevcut manzaraya mükemmel bir şekilde yazılabilir.

Bahçe bankları fotoğraf

Yumuşak bir oturağa sahip metal bahçe bankı

Dövme bir tezgahta yumuşak bir oturabilmek için, iplerle bir bankta bağlanması gereken özel yastıklar ve minderler kullanabilirsiniz. Bu çözüm, konaklamanızı rahat ve konforlu hale getirmenize yardımcı olacaktır. Bunun yanı sıra, hem nazik hem de sıcak olacaksınız. Serin havalarda, temiz hava keyfini çıkarabilmek için çıkarılabilir bir yatak bir bank üzerine yerleştirilebilir.

Plastik bahçe bankları

Bahçe bankları fotoğraf

Yarı saydam plastik bahçe tezgahı

En iddiasız ve ucuz plastik banklar. Bu tür tezgahların avantajları, hafifliklerini, çeşitli parlak renklerini ve hareketliliğini içerir. Ancak bu türden bahçeler bahçenizin bir süsü olarak hizmet etmeyecektir, çünkü plastik doğrudan güneş ışığının etkisiyle hızlı yanmaya ve tahribata maruz kalmaktadır. Ek olarak, plastik zarar vermesi oldukça kolay olan oldukça kırılgan bir malzemedir.

Bahçe bankları fotoğraf

Plastik tezgah

Bahçe bankları fotoğraf

Bahçe Plastik Banklar

Bahçe bankları fotoğraf

Plastikten yapılmış küçük bahçe bankları

Ancak plastik banklar kullanım için çok uygundur. Yaz aylarında bir ağacın gölgesine bir bank yerleştirmek istiyorsanız ve sonbaharda güneşe transfer etmek istiyorsanız, bunu kolaylıkla yapabilirsiniz. Plastik tezgahların temizlenmesi çok kolaydır, hatta bir hortumdan bile yapabilirsiniz. Tabii ki, banklar ve oldukça iyi bir plastik var, o zaman bu durumda bankanın maliyeti daha büyük bir mertebe olacaktır.

Kombine banklar

Bahçe bankları fotoğraf

Metal ve ahşap evler

Çoğu zaman bahçe alanlarında bankların bir kombinasyonunu bulabilirsiniz. Yeterince dayanıklı, pratik, güzel ve konforludurlar.

Bahçe bankları fotoğraf

Ahşap ve metal güzel tezgah

En popüler ahşap ve metalden yapılmış banklar.

Bahçe bankları fotoğraf

Ahşap koltuklar ile basit bir metal tezgah

Ağacın sıcaklığı ve konforu koltuk yapımında kullanılır ve metalin dayanıklılığı dövme sırtlarda ve desteklerde kullanılır.

Bahçe bankları fotoğraf

Modern bahçe bankları

Bahçe bankları fotoğraf

Beton ve ahşap kombinasyonu

Ayrıca, diğer kombinasyonlar da olabilir - taş ve beton, dövme ve ahşap, metal ve taş.

Bahçe bankları fotoğraf

Arkalığı ve rattan koltuğu olan metal tezgah

Şu anda, bir metal taban ve bir rattan koltuk ile bir sırtlığı olan çok popüler banklar.

Bahçe bankları fotoğraf

Ahşap bank için yastıklar ve yumuşak koltuk

Bahçe bankları fotoğraf

Yumuşak tezgah bahçe fotoğrafı

Bahçe bankları fotoğraf

Yumuşak bir koltuk ile bir tezgah

Kesinlikle herhangi bir tezgahta, hatta soğuk havada bile rahat ve konforlu olacak şekilde pedleri bir destek olarak kullanabilirsiniz.

Bir kemer ile banklar

Bahçe bankları fotoğraf

Kemer ile tezgah

Bahçe alanınızı bir kemer bulunan bir bankla mükemmel şekilde dekore edin. Çoğu zaman, kemerler, toz boya ile kaplanmış metalden yapılmıştır, böylece kaplama korozyondan korunacak ve açık gökyüzünün altında çatlamayacaktır.

Bahçe bankları fotoğraf

Bir kemer ile ahşap Bank

Arka ve yanlarda güzel bir desen yapabilir ve tezgah koltuğu ahşap veya dövülmüş olabilir. Kemer kız gibi üzüm, dekoratif çoprabalığı, akasma ve sarmaşık gül gibi kıvırcık hızlı büyüyen bitkiler ile örgülü olabilir. Kemer üzerindeki herşeye ek olarak sabah zaferi, nasturtium ve petunya ile tencere asabilirsiniz.

Bahçe bankları fotoğraf

Pergola ile tezgah

Bu kemer manzaranın gerçek bir parçası olabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

49 − = 42