Banyoda duvarda bir çizim çizmek nasıl

Banyoda duvarda bir çizim çizmek nasıl

Banyo tasarımını geliştirmek, klasik kanonlara yapışabilir ve cesur fikirler uygulayabilirsiniz. Bu cesur fikirlerden biri, duvarlarda el ile uygulanan bir grafik olarak düşünülebilir.

Banyoda duvarda bir çizim çizmek nasıl

Banyoda fayans ağaç dalı boyalı

Banyodaki duvarlara ait çizimler, eğer temanın iç kısmının genel resmine uyuyorsa, çok beklenmedik ve ilginç görünüyor. Odanın genel görünümü ile birleştirilebilir ve parlak bir nokta, kontrast, anahtar notu olabilir.

Ayrıca, çocuklarınız bu adımı takdir edecek ve böyle bir iç mekanla sevineceklerdir. Tabii ki, sadece çocuk temalarının çizimleriyle ilgili değil, neredeyse her görüntüyü seçebilirsiniz.

Banyodaki duvarlarda çizimler, problem çözme yolları

Banyoyu dönüştürmek için böyle cesur bir karar verdikten sonra, iki farklı şekilde gidebilirsiniz.

Basit Yol

Profesyonel sanatçılara, dekoratörlere, tasarımcılara dönüşmek için basit ama çoğu zaman pahalı bir yol. Hangi rengin, desenin ve bir banyonun duvarlarına veya banyonun duvarlarına nasıl yerleştirileceğine dair tavsiyede bulunabilecektir.

Banyoda duvarda bir çizim çizmek nasıl

Duvara süslemeyi tekrarlayan küçük ama uyumlu bir resim

Özellikle renklere, aydınlatmaya ve odanın genel form faktörlerine ilişkin profesyonellerin tavsiyeleri, özellikle de bu şeylerle uğraşmıyorsanız çok yararlı olabilir.

Böyle bir işin bedeli değerlendirmek çok zordur, bunu yapan profesyonelin seviyesine bağlı olarak çok maliyetli olabilir.

Zor bir yol

Daha karmaşık, ama çok ilginç bir yol, kalıpları kendiniz tasarlamak, hazırlamak, malzemeleri seçmek ve fikirleri kendi ellerinizle ve komşularınızla yaşam alanında uygulamaktır. Bu şekilde seçim yaparak, sadece tasarım becerilerini değil, aynı zamanda yetenekleri de göstermelisiniz.

Banyoda duvarda bir çizim çizmek nasıl

Çiçekler ve kuşlar, kendi elleriyle yapılmış ev yapımı basit çizim

Yapı malzemeleri satın almak ve en çok boya maddeleri ile tüm manipülasyonları yapmak için gerekli olacaktır. Ancak, bu durumda, banyonuzdaki duvardaki tüm çizimlerin sizin tarafınızdan, dışarıdan bir yardım almadan yapılmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Banyoda duvarların orijinal boyasına hazırlık

İkinci yoldan gitmeye karar verdiğinizi, duvardaki banyoda kendi elinizle bir resim çizeceğinizi, diziden ve herşeyin nasıl yapılacağından bahsedelim.

İnşaat malzemeleri ile ilgilenmeniz gereken ilk şey. Biz kesinlikle çalışmalarında ihtiyaç duyulacak araç ve malzemelerin bir listesini hazırladı.

boya

Boyayı bir kutu veya şişede seçebilirsiniz, koku içermeyen suya dayanıklı su geçirmez veya akrilik banyo kullanılması tavsiye edilir. Renk hazır olarak seçilebilir veya istenen renk tonuna dönüştürmek için beyaz ve renkli kullanılabilir.

Banyoda duvarda bir çizim çizmek nasıl

Resmin bir başyapıtındaki Fransız özneleri banyoda duvarlara

Bu arada, bu boyalar için çözücü gerekli değildir, kolayca yıkanır ve su ile seyreltilir.

Boyama araçları

Fırçalar, silindirler, silindirler herhangi bir inşaat mağazasında bulunabilir. Doğal tüylü fırçalar seçin, daha az tırmanırlar ve duvardaki resimdeki villiği çıkarmak zorunda kalmazsınız. Düz bir yüzey üzerinde dekoratif çalışmalar için, köpük kauçuktan yapılmış silindirler mükemmeldir. Bir yastık için bir tepsi boyutu satın alınmalıdır, daha büyük bir boyut size rahatsızlık neden olur.

şablon

Bir resim için şablona ihtiyacınız varsa, bunu kendiniz yapabilirsiniz, ayrıca üretiminizi bir baskı atölyesinde de sipariş edebilirsiniz.

Banyoda duvarda bir çizim çizmek nasıl

Her zevke uygun balık ile basit şablon

Şablonu duvara monte etmek için bir boya bandına (krep) ihtiyacınız olacaktır. Bu durumda Scotch bant, duvar kağıtları ve hatta bir karoya zarar verebileceğinden, tutkal izlerini bıraktığı için, kullanılmaması daha iyidir.

Banyoda duvarda bir çizim çizmek nasıl

Banyonun tüm duvarlarında bulunan küçük orijinal görüntüler

Şablonla çalışırken, bunun için boyadan kaçınılmalıdır, bu, görüntünün bulanıklaşmasına neden olabilir. Çizimin sınırlarına özellikle dikkat edin, böylece olabildiğince düz olacak şekilde bir boya bandı kullanarak bu konuda size yardımcı olacaksınız.

Sanat çizim becerileriniz varsa, bir şaheser oluşturabilir ve şablonlar olmadan yapabilirsiniz. Tuvalete veya tuvalete duvarda çizim yapmak tuvalde olduğu kadar basittir.

Banyoda duvarda bir çizim çizmek nasıl

Güzel ve parlak çiçek çizimleri ile kiremit

Birkaç basit, profesyonel hareketler ve banyoda renkli bir manzara var. Bunu yapmak için internette güzel bir resim seçin ve duvara aktarın.

Duvarlar için çizimler hazırlamak için öneriler

Eğer görüntü küçükse, onu yazdırabilir, kesebilir ve duvara yapıştırabilir, genel ana hatlarını banyo duvarına aktarabilirsiniz.

Ana hatları monitörden bir kağıda aktarmanın başka bir yolu vardır. Bunu yapmak için odayı koyulaştırmanız ve kağıdı monitöre takmanız gerekir. Parlak ışığı, bir kalemle sakin bir şekilde çizdiğiniz resmin hatlarını açıkça görmenize yardımcı olacaktır.

Sonra, duvarın yüzeyinde hatlarını kayması, yukarıdaki adımları olun.

Banyoda duvarda bir çizim çizmek nasıl

Banyoda duvarların sanatsal resim

Banyoda çizeceğiniz, yabancı maddelerin dikkatini dağıtamayacağınız sessiz bir zaman seçmenizi öneririz. Acı ve yaygara istenmeyen sonuçlara yol açabilir. İşinize odaklanın ve sonuç etkileyici olacaktır.

Çizimlerin çizimine göre tavsiyelerde bulunamayız, zevkinize göre seçiminize güvenebilirsiniz, ancak odadaki duvarların pürüzsüz ve keskin kenarlarla harika çizimler olduğunu belirtmek isterim. Gerekli görüntüler drenajlarda ve tasarımcı sitelerinde bulunabilir, arama motorlarının kullanımı bu konuda size yardımcı olacaktır.

Banyoda duvarda bir çizim çizmek nasıl

Banyonun lüks sanatsal tasarımı

Banyonuzun duvarlarında uygun hayal gücüyle bir resim oluşturma sürecine gelirseniz, sonuç size ve ailenize hitap eder.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

+ 32 = 37