Ako vytiahnuť kosť z podprsenky z práčky?

Ako vytiahnuť kosť z podprsenky z práčky?

Ako vytiahnuť kosť z podprsenky z práčky?

Ak do práčky padne malý predmet, môže to ohroziť funkčnosť a funkčnosť prístroja. Takýto predmet môže byť kosť, vyskočila z podprsenky.

Ako vytiahnuť kosť z podprsenky z práčky?

Čo je nebezpečné?

Nebezpečenstvo, že kosť, ktorá sa dostala do práčky z podprsenky, je predovšetkým určená materiálom jeho výroby. Ak je to plastová časť, potom s najväčšou pravdepodobnosťou nebude schopná nič poškodiť vo vnútri zariadenia, ale z dôvodu svojej neštandardnej formy zostane na spodnej časti práčky a bude zistená počas analýzy zariadenia z iného dôvodu.

Je úplne iná záležitosť, ak kosť podprsenky je vyrobená z kovu. Kontakt s predmet vnútri bubna práčky hrozí nielen poškriabaniu a poškodeniu príklopu manžety, ale aj tak závažné zlyhanie, ako tok z nádrže, odpojenie vykurovacieho telesa, a zablokovanie bubna i skratom.

Ako vytiahnuť kosť z podprsenky z práčky?

Ako vytiahnuť kosť z podprsenky z práčky?

Dokonca aj keď kovová kosť neinterferuje s pohyblivými časťami prístroja, jeho dlhodobý pobyt vo vnútri stroja spôsobí hrdzu. Najmä ak nemáte zvyk ventilovať jednotku po použití a v kúpeľni sa zvýši vlhkosť.

Ak počujete silný brúsny šum a zvuk trenia proti kovu, je to prvé znamenie, že cudzí predmet je pre práčku nebezpečný. V tomto prípade by ste mali okamžite prerušiť prací cyklus, aby nedošlo k poškodeniu ohrievača alebo iných častí.

Ako zistiť, kde bol kameň uviaznutý?

Kosť z podprsenky nájdená v bubne sa nachádza na týchto miestach:

  • Na dne bubna.
  • Na dne nádrže.
  • Medzi nádržou a bubnom.

Pri hľadaní takého malého predmetu vám pomôže baterka a trocha trpezlivosti. Otočte bubon okolo kruhu, preskúmajte ho dovnútra a skúste sa pozrieť na dno nádrže. Ak ste nenašli kosti na dne, je pravdepodobné, že je zaseknutý.

V takom prípade odstráňte kladku odskrutkovaním upevňovacej skrutky. Vráťte skrutku na jej miesto, neotáčajte ho na koniec. Malé kladivo jemne poklepte na hriadeľ tak, aby sa bubny mierne posunuli a presunuli sa z nádrže. Potom pomaly otáčajte bubon a čakajte, kým kameň neklesne.

Ako vytiahnuť kosť z podprsenky z práčky?

Ako ťahať: kľúčové spôsoby

V situácii s vnútrajškom stroja bola kosť z podprsenky obzvlášť šťastná pre majiteľov strojov s vertikálnym nakladaním, v ktorých je špeciálny poklop. Tento poklop je práve určený na odstránenie cudzích predmetov, ktoré sú zachytené vo vnútri jednotky.

Všetkým ostatným používateľom sú k dispozícii také spôsoby, ako dostať kosti z podprsenky:

  1. Prostredníctvom odtoku písacieho stroja. Po odpojení predného panela odstráňte gumový pás z bubna. Ďalej, po odskrutkovaní odtokovej rúrky, určite zistíte kosť a vytiahnete ju.
  2. S magnetom (ak je kosť vyrobená z kovu) alebo s domácim háčikom, pre ktorý budete potrebovať tenký drôt. Tlačenie kostnej ihly vhodné miesto pre extrakcie, záchytného háku, znížiť ju do otvoru bubna a snažia vytiahnuť kosť k bubna a tlačiť ju do otvoru aspoň niekoľko milimetrov, a následne ju pinzetou.
  3. Odstránením ohrievača. Odpojenie zariadenia od siete a odstránení krytu, nájsť ohrievač, odpojiť kábel, odstráňte maticu v stredu (nie úplne) a tlačiť kolík a jemne trepe ohrievač a odstrániť ju zo stroja. Inštalujte ohrievač v rovnakom poradí.

Vizuálne, niektoré spôsoby, môžete sa pozrieť na ďalšie video.

prevencia

Aby ste už neboli vystavení problému vyberania kosti z podprsenky z pračky, dodržujte niektoré pravidlá. Vo väčšine prípadov sa otryskávané podprsenky radia, aby sa v písacom stroji vôbec neumyli, a preto 100% ochrana pred vyberaním jadier z podprsenky v nádrži stroja bude umývanie rúk.

Ak stále uprednostňujete umývanie, bielizeň umyte v špeciálne navrhnutom vrecku alebo kontajneri. Môžete však dať podprsenku do obliečky na vankúš z bavlny. Okrem toho pri nakladaní bielizne do stroja skontrolujte podprsenku a uistite sa, že v oblasti hrotov kostí nie sú žiadne viditeľné škody.

Ako vytiahnuť kosť z podprsenky z práčky?

Ako vytiahnuť kosť z podprsenky z práčky?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

11 − 10 =