Návrh detskej izby pre chlapca a dievča

Návrh detskej izby pre chlapca a dievča

Návrh detskej izby pre chlapca a dievča

Vytvorenie interiéru detskej izby pre deti rôzneho pohlavia, zvážte ich preferencie. Vyrastané deti budú vyzývať dizajn, povedať o svojich preferenciách v dizajne miestnosti. Vytvorenie priestoru pre dve deti, rodičia používajú obrázky z ich obľúbených rozprávok v interiéri.

Detská izba je malý svet detí. Urobte to útulné a pohodlné. Obráťte sa na svoje deti, zvážte ich vkus, priania, v miestnosti pre heterogénne dospelé deti.

Tipy

Pri budovaní miestnosti pre deti rôzneho pohlavia nezabudnite na niektoré pravidlá. Detská izba s detskými postieľkami rôznych pohlaví. Vložte detské postieľky detí opačného pohlavia na opačnú stranu okna.

Je to pohodlnejšie hrať v dobre osvetlenom prostredí, rovnako ako vyučovacie hodiny. Na okne dvoch detí môže prosyskozit. A zaobchádza s niekoľkými deťmi ťažšie. V okne sa nachádzajú stolíky s detskými kreslami v detskej izbe pre rôzne deti.

Pamätajte si, že je vhodné, keď svetlo na notebooku, učebnice padá na ľavej strane pre pravákov, vpravo pre ľavákov. Ak je okno detskej izby jedno, návrh je lepšie urobiť tak, aby nedošlo k oddeleniu sádrokartónovej priečky. Nechajte toto územie detskej izby pri okne pre deti opačného pohlavia bežné.

Nechajte miestnosť pre batoľatá - deti rôznych pohlaví vybavená posteľami, nočnými stolmi. Na nich zariaďte lampu. Ak je rozdiel v deťoch asi 4-5 rokov, dajte, posteľ pre mladšie dievča, pohovka pre staršieho chlapca, napríklad. Detská izba bude vyzerať pohodlne.

Dekorácia izieb

Návrh detskej izby pre deti rôzneho pohlavia, rozdelenie na 3 časti:

  1. Spoločnou zónou pre deti je detské ihrisko.

    Návrh detskej izby pre chlapca a dievča

  2. Oddelené miesta na spanie.

    Návrh detskej izby pre chlapca a dievča

  3. Vzdelávacie a pracovné.

    Návrh detskej izby pre chlapca a dievča

Vzdelávacia zóna miestnosti pre deti opačného pohlavia sa môže kombinovať. Myšlienka, že vedľa domácich úloh dávajú dve deti rôzneho pohlavia, mnohí rodičia schvaľujú.

Keď je detská izba pre staršieho chlapca a najmladšiu dievčatku malá, nie je možné umiestniť vedľa seba dve lôžka, pretože bude veľmi preplnená a postaví dvojúrovňovú posteľ. Na stoloch na stenách nájdete regály na knihy, notebooky a ďalšie výcvikové zariadenia.

Zóna študovní pre deti opačného pohlavia, psychológovia odporúčali organizovať sa mimo hru tak, aby sa deti nehrali hrou na úkor domácej práce. Výber nábytku, myslieť, nie je potrebné dať klasický štýl, môžete mať neobvyklé, zábavné.

Steny miestnosti pre kreatívne nadané deti opačného pohlavia zdobia čiernobiele tapety pastelových tónov a maľujú rovnaké odtiene. Možno kombinovať. Hlavná časť jasnej detskej izby pre deti rôznych pohlaví je pokrytá svetlou tapetou a v spánku chlapca a dievčaťa na stenách zobrazujú vaše obľúbené scény z karikatúr, filmov, hrdinov, detí.

Detská izba pre aktívne deti rôzneho pohlavia sa môže zdobiť alebo inštruovať svojho syna a dcéru. Vyberte miesto pre plagáty, iné kreatívne prejavy.

Vytváranie priestor pre deti rôzneho pohlavia

Ak chcete, aby bola detská izba pre deti rôzneho pohlavia rozdelená na zóny, použite rozdelenie na farebné zóny. Navrhnite dizajn chlapca v modrej, zelenej alebo akejkoľvek farbe, ktorú má rád. Dievčatá uprednostňujú lepenie tapiet alebo maľovanie broskyňa, marhule, žltej alebo inej obľúbenej farby.

Je žiaduce dekorovať interiér, nie s tmavými odtieňmi. Zvlášť, keď sa dohodne dizajn miestnosti pre detské kreatívne deti.

Usporiadanie postelí

Návrh detskej izby pre chlapca a dievča

V detskej útulnej izbe pre deti rôzneho pohlavia bude mať brat a sestra väčšiu pravdepodobnosť, že budú spať s ich hlavami k sebe, alebo ak sú postele umiestnené paralelne vedľa seba. Nábytok položil to isté, aby nevyvolával žiarlivosť a rivalitu.

Pokiaľ je to možné, zariaďte 2 detské a 2 pracovné priestory pre detskú izbu. To je realistické aj v malej miestnosti pre priateľské deti opačného pohlavia, ak je všetko kompaktne usporiadané. Návrh v neutrálnych, pastelových farbách - to bude osloviť oboje. Napríklad jemné žlto alebo jemné tapetové tapety môžu byť obľúbené oboma deťmi.

Poschodová posteľ

Návrh detskej izby pre chlapca a dievča

Miestnosť pre deti rôzneho pohlavia môže byť vybavená dvojposteľovou posteľou. Každý sníva o spánku na druhom poschodí vyššie. Tieto konštrukcie sú kompaktné. Šetrite miesto. Veľmi obľúbený dizajn, keď detská izba má transformátory - lôžka, ktoré majú stôl vedľa nich, skriňa, zásuvky, niekedy malá pohovka. Zázraky!

Ak deti nebudú zdieľať najvyššie miesto, budú musieť rezervovať druhú poschodovú posteľ. Keď si nainštalujete posteľ s dvoma vrstvami pre syna iného pohlavia, dcéra - vložte do miestnosti klimatizáciu. Ak sú stropy nízke, vzduch je vlhší. Je menej kyslíka. Je to vyčerpaný.

Psychológovia hovoria, že ak má opačný sex konkurenciu, lepšie komunikuje s rovesníkmi, sú vodcami v spoločných hrách. Rýchlejšie rozvíjať. Ovládajte školský materiál. Ľahšie vstúpiť do sveta dospelých, pretože od detstva zodpovedný, schopný prijímať rozhodnutia.

Vlastnosti nábytku

Nábytok pre deti rôznych pohlaví si vyberá funkčný, praktický, originálny. Pod vplyvom najbližšieho prostredia sa vytvára chuť dieťaťa. Dekorácie nábytku pre syna a dcéru sa môžu odlišovať farbou, dizajnom, účelom.

Miestnosť pre dospelých detí opačného pohlavia bude mať iný dizajn. Dcéra a syn reagujú odlišne na farebnú schému. Chlapec obdivuje niektoré farebné riešenia. Dievčatá obdivujú ostatné.

Dieťa je samo-determinované podľa pohlavia (vo veku 3 rokov), ktoré okrem iného má mužský alebo ženský nábytok. Pre chlapca ide o detskú postieľku v podobe člna alebo písacieho stroja, pre dievča toaletný stolík so zrkadlom alebo ružovou zásuvkou. Je dobré, keď má chlapec posteľ, šatník, stoličku s pracovným stolom, nočný stolík na uloženie bielizne.

Keď je miestnosť malá, posteľ sa môže umiestniť nad stôl alebo skriňu. Buď si urobte detskú postieľku v športovom areáli nad švédskou stenou, priečnik, ktorý vytiahne alebo krúti. Častejšie pre chlapca vybrať: modrá, hnedá, modrá, šedá, zelená, iné podobné farby.

Návrh detskej izby pre chlapca a dievča

Ak je syn miluje more. Priestor sa rozprestiera, sny o cestovaní, dobrodružstvo, potom chce, aby jeho polovica bola vyzdobená v podobnom štýle. Veci, ako súčasť dekorácie, hovoria aj o tom, čo patrí budúcemu mužovi, napríklad v najmenších hračkách: vojaci, rytieri, autá, vojenské zariadenia, piráti, lode, vlaky a iné.

Ak je váš syn zapojený do športovej sekcie alebo šachista a získal diplom, musíte medailu krásne vyzdobiť a zavesiť ju na stenu pri stole alebo na posteli, aby ste vytvorili motiváciu snažiť sa niečo vyhrať.

Dievčatá uprednostňujú teplý sortiment: ružová, oranžová, žltá, zlatohnedá, krémová, iné pastelovými farbami. Tieto odtiene sú báječné, zo sveta princezov, elfov, víly. Z nich prichádza kúzlo. Dcéra bude potešená, ak jej časť rodičov v izbe navrhne vo svojej obľúbenej farbe.

Dievča je tiež ponúknuté, aby sa postel v druhom poschodí škôlky, a pod ním zariadiť kanceláriu, kde bude stôl s pohodlnou stoličkou, počítačom a iným vybavením. "Bokovushki", zadná časť postele, barov, objednať majstrov, nechať ich urobiť vyrezávané alebo krásne zdobené zlatou farbou. Aby ste potešili vašu dcéru, urobte baldachin nad hlavou priesvitnej tkaniny, ako rozprávková princezná. Nechajte látku voľne klesať, zatvorte postel. Majster vám povie, ako najlepšie vybaviť.

Návrh detskej izby pre chlapca a dievča

Na stene škôlky postavte toaletný stolík so zrkadlom. Nechajte mladú pani poklady tu. Nezabudnite dať šatník, písací stôl s pohodlnou stoličkou, nočný stolík. Ak sa dievča zaoberá vyšívaním, potom si kúpte malé škatule, nechajte to uložiť korálky, korálky, ihly, nite, pletacie ihlice, háčiky a iné.

Ak má dievča záujem o kreslenie, dať na stojan, darovať farbu a čisté listy veľkého formátu. Dievča sa sama rozhodne, ako vyzdobiť interiér: tapety s krajinou, zvieratami, hrdinou karikatúry alebo iným príbehom.

Pre niektorých rodičov umožňuje obytný priestor usporiadať dve detské komfortné izby pre chlapca a dievča. O to lepšie pre deti. Návrh je rovnaký. Harmonické vzťahy, silné priateľstvo sú dôležité pre deti rôzneho pohlavia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

2 + 3 =