Návrh stropov v obývacej izbe, stropy v hale zo sadrokartónu

Návrh stropov v obývacej izbe, stropy v hale zo sadrokartónu

Návrh stropov v obývacej izbe, stropy v hale zo sadrokartónu

Nie je to tak dávno v našej mysli, krásny dizajn stropu v obývačke bol spojený s pekným nábytkom, krásnou tapetou, elegantnými závesmi a inými. V modernom dizajne sa dekorácia stropov v obývacej izbe stáva vrcholom miestnosti.

Dobre navrhnutý a dokonale osvetlený priestor rozdeľuje miestnosť na komfortné zóny. Viditeľne stropy v obývacej izbe môžu narastať alebo klesať.

typy

Existuje niekoľko základných typov stropných zariadení.

Jednoduchá. Vydáva sa klasicky:

 1. Vybieliť.

  Návrh stropov v obývacej izbe, stropy v hale zo sadrokartónu

 2. Maľovať.

  Návrh stropov v obývacej izbe, stropy v hale zo sadrokartónu

 3. Rozložte dlaždice.
 4. Tapetová pasta.

  Návrh stropov v obývacej izbe, stropy v hale zo sadrokartónu

Zložitá. Ide o rôzne stropy:

 1. Pozastavené. Sú to kazety alebo zrkadlá.
 2. Stretch. S matným povrchom alebo lesklým. Z tkaniny. Vysoko umelecký.

  Návrh stropov v obývacej izbe, stropy v hale zo sadrokartónu

Ako zdobiť stropy v hale, ktorú sa podrobne naučíte na webových stránkach firiem zaoberajúcich sa ich výrobou a nájdete pôvodný stropný dizajn v obývacej izbe. Obloženie stropu Keď je povrch štýlovo zdobený, vyzdobuje celú miestnosť. Tam majú potrebné osvetľovacie zariadenia. Jeho dizajn dopĺňa celkovú situáciu v miestnosti.

Mnohí majú malú obývaciu izbu a majitelia chcú vizuálne zväčšiť plochu stropu. Moderný dekor v etnickom alebo starožitnom štýle. Strop rozdeľuje miestnosť vizuálne do zón. Vyzerá to ako originálny interiér, ktorý vyzerá ako chameleón. Pri voľbe priestoru vo všetkých 4 rohoch s farebnou a dyhou.

Najlepšia podšívka

Ak si zvolíte obkladový materiál, ktorý zdobí stropy v obývacej izbe, premýšľajte o tom, ktoré zóny budú vo vašej obývacej izbe? Ak je obývacia izba veľká, umiestnite osvetlenie špeciálnym spôsobom. Komunikácia vykonaná na ňom opatrne maskovať

Moderné trendy v dizajne sú také, že návrh stropu v hale, založený na štýloch minimalizmu, klasiky. Sú základné. Plochu starostlivo naplánujte na následnú liečbu. Zarovnajte celý povrch. V blokových výškových budovách sú stropy často chybné.

Praktické typy obkladov:

 1. Stretch. Sú univerzálne. Spĺňať požiadavky na moderný obkladový materiál. Konštrukcia masky elektroinštalácie, niektoré povrchové nezrovnalosti. Textúra a farba sú prezentované v širokom rozmedzí. Stretnutie sa používa pri zdobení všetkých typov interiéru. Ak je povrch lesklý, bude vizuálne rozšíriť miestnosť. Keď zmeníte interiér v miestnosti, vymeňte roztiahnutú textíliu.
 2. Panely z dreva, trámy. Pri zdobení moderného štýlu moderného, ​​módneho ekologického štýlu je takýto drevený strop vítaný. Sú to pozastavené štruktúry. Vyrovnávajú plochu, vytvárajú útulnosť. Zapojenie bude bezpečne skryté. Zvuková izolácia s tepelnou izoláciou sa zlepší.

Materiál sa môže použiť ako základný náter, alebo čiastočne ako dekorácia. Drevené nosníky zdobia najmä interiér. Sádrokartonové konštrukcie. Stropy sadrokartónu v obývacej izbe sa používajú namiesto alebo navyše s strešnými stropmi. Sadrokartón dokonale odstraňuje nedostatky, inštaluje tam akékoľvek svetlá, presné alebo iné. Sádrový kartón môže byť natretý, pokrytý sadrou, tapetovou tapetou.

Z sadrokartónu urobiť rôzne úrovne stropov, čo je nezvyčajné, krásne. Takže prideľte zóny a jednoducho vyzdobte interiér obývačky. Návrhári sa im páčia. Stropné stropy v hale so sadrokartónovými doskami iba vtedy, keď prešli všetky drôty, zamaskovali a vyrovnali povrch.

Pozrime sa podrobnejšie na to, ako lepšie navrhnúť štruktúru sadrokartónu? Základné materiály pre opláštenie:

 1. Farbenie. Táto metóda je populárna. Pri kombinácii s povrchovou úpravou sadrovým lepenkovým náterom, majstri maľujú povrchy v jednej farbe alebo v niekoľkých harmonických alebo kontrastných odtieňoch. Strop je natretý pred položením podlahy, steny sú vyrobené.
 2. Tapeta je menej často prilepená k sadrokartónu, ale povrch je tiež tvárou v tvár. Ale ak potrebujete "zachytiť strop", použite túto techniku, keď tapety, ktorá vyzdobila steny, bez zrejmé prechod okamžite začať pokryť strop. Ale je lepšie označiť prechod zo stien k stropu s hranicou, hranicou.

Nízke stropy

Ak má obývacia izba nízke stropy, zrkadlové panely sú najvhodnejšie. Samozrejme, môžete použiť iný materiál, podľa vášho vkusu, ale ak sa vám páči tento materiál, pokúste sa ho opraviť čo najspoľahlivejšie. Takže sa vyhnite problémom v budúcnosti.

Ak si vyberiete strešné stropy pre dekoráciu, môžete si vybrať materiál, textúru, farbu podľa vášho vkusu.

Sú odolnejšie ako maľovanie s bielizňou. Jednoduché čistenie. Dlhé servírovanie.

Teraz sú také stropy z PVC alebo PVC. Materiál sa nezmáča, nevypúšťa toxické látky do ovzdušia, ľahko sa opraví. Ak susedné povodne, potom bude voda stropom, nábytok nebude tak mokrý. Starajte sa o náter, umyte ho a pravidelne ho čistite a vydržte dlho.

Stretch, ako je uvedené vyššie, sú matné, lesklé. Vyberte si svoju vkus. Od 2 do 10 cm výšky od stropu na stenu vezme tento materiál, čo je docela ziskové. Okrem monotónnych existujú aj roztiahnuté vzory s viacfarebnými vzormi. Ak chcete investovať nejaké peniaze do opravy a dosiahnuť skvelý efekt, použite tipy.

Ak máte nízky strop, nevystavujte ťažkopádne vzdelanie, bude to celé. Na správnych miestach, farby, bielej - táto dekorácia so štukovou lištou pozdĺž okrajov bude vyzerať úžasne v hotovej podobe. Veľký luster zdobí miestnosť. Najmä ak je váš interiér zdobený v klasickom štýle.

Halogénové bodové svetlá sú módne a dokonale osvetľujú miestnosť a vytvárajú útulnú atmosféru. Okrem toho vyzdobte vnútorný strop. Na základe vedomostí kombinujte kvalitné materiály, stelesňujú štýly a vytvorte si vlastný jedinečný obraz stropu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

83 − = 82