Instalace zařízení pro toaletu

Instalace zařízení pro toaletu

Závěsné WC s instalací se těší rostoucí popularitě, a mělo by to být poznamenáno
Instalace zařízení pro toaletumůžete instalovat závěsné WC sám. Instalace toalety je však proces, který většina lidí dává přednost odborníkům. Nicméně v tomto procesu není nic složitého, instalace toalety můžete instalovat sami.

Instalace instalace je jednoduchý proces, hlavní věcí je zásobování potřebnými nástroji a znalostmi o jeho instalaci.

Jak vybrat instalaci?

Při výběru toalety je třeba mít na paměti, že toaletní mísy od různých výrobců se vyznačují hladkým povrchem a tvarem misky.

Ale z instalace zavěšené záchodové mísy jsou všechny problémy se záchodem do značné míry závislé, takže byste si ji měli pečlivě vybrat. V tomto případě je třeba mít na paměti, že jak rám, tak nádrž a veškerá jiná komunikace budou skryta, respektive, aby se k nim dostaly, bude obtížné. Výběr instalace závisí převážně na preferencích chuti, ale je třeba ji zakoupit pouze od známého výrobce. To je přesně situace, kdy se přeplatky za značku opakovaně platí za sebe.

Ve většině případů byste měli upřednostňovat rám, ne blokovou instalaci.

Instalace zavěšené záchodové mísy můžete nainstalovat pomocí následujících nástrojů:

Instalace zařízení pro toaletu

Možná oprava toalety a instalace bude usnadněna v případě, že se v dolní části vypouštěcího tlačítka vytvoří technologický poklop.

 1. Nastavitelné klíče jsou potřebné k montáži na stěnu nebo na podlahu. V úplné sadě se zpravidla nacházejí upevňovací prvky - šrouby s hlavami pod klíči.
 2. Při instalaci je rámeček zasunut přesně z hlediska - vertikálně a horizontálně. Pokud se úroveň nepoužívá, pak s držákem můžete snadno chybět.
 3. Ruletka, která je potřebná k upevnění instalace, zatímco vrchol toalety by měl být ve výšce nejvýše 45 cm od podlahy. V takovém případě je třeba mít na paměti, že když je dlažba položena, podlaha vždy stoupá poněkud. Potřebujeme kvalitní ruce a pozornost.

V této fázi práce doporučujeme zkontrolovat kompletní sadu instalace a toaletní misku. Musí být zajištěno, že je do něj připevněn spojovací prvek, protože může být nutné zakoupit kotvu. Někteří výrobci nenajdou těsnicí klapku, která je instalována mezi stěnu a toaletu, ale může být snadno nahrazena vrstvou silikonového tmelu.

Instalace instalace toaletní mísy s vlastními rukama - instrukce pro začátečníky

Mnoho lidí se obává, jak instalovat instalaci sami. Ruční instalace by se měla začít před položením dlaždice na podlahu a na stěnách:

Instalace zařízení pro toaletu

Příklad schématu pro instalaci WC.

 1. Je třeba označit otvory pod rámečkem, neměli byste zapomenout na vzdálenost od podlahy a potřebujete používat úroveň.
 2. Je nutné vyvrtat otvory, pak se zasadí hmoždinky na místě a namontované na místě rámu, lze je upevnit pomocí kotevních šroubů, což je spolehlivější možnost.
 3. Připojením nádrže k vodovodnímu potrubí jsou ve většině případů nádrže k vodě připojeny ze spodu a ze strany. Nádrž je napojena na vodu pouze potrubím, nestojí za to, že je používán zvlnění.
 4. Nyní je nutné připojit instalaci k odpadní trubce. Ve většině případů je možné použít trubky o průměru nepřesahujícím 90 a 110 mm, nejsou potřeba další adaptéry. No, v případě, že toaleta je s dírou v stoupačce, v takovém případě je kanalizační potrubí, které vede od něj, nebude zarostlý tukových pokrmy, které v kuchyni čistíren je nevyhnutelný. Pokud se díry neodpovídají, může být použito zvlnění, ale to je nežádoucí, protože není tak odolné a trvanlivé jako trubka.
 5. Poté může být instalace šitá, jako materiál lze použít vlhkost odolnou vrstvu sádrokartonu, jejíž tloušťka nepřesahuje 10 mm. Takový plech je lepší než se připevnit k rámu, protože kov je příliš tlustý, a na profil, vyrobený ze sádrokartonu, který byl spuštěn podél okraje.
 6. Instalace pokračuje, kterým se dlaždice, ale před položením dlažby na sádrokartonové desky, v místě budoucího tlačítka vypouštěcí put určené speciálně pro tento obojek a čepici. Zástrčka musí být chráněn montáž trosek, manžeta by měly být sníženy, pokud je nainstalován na tlačítko, to se provádí přímo na okraji desky.
 7. Instalace toalety by se neměla začít týden a půl po položení dlaždic. Je třeba přesně nastavit velikost odbočných trubek systému odtoku toaletní misky a odtoku vody. Není to těžké to udělat s vlastními rukama, pak je třeba umístit těsnění mezi dlaždice a toaletní misku, pak silikon by měl být aplikován na odpovídající plochy. WC se instaluje na šrouby a matice se utahují. Potom se voda vypustí a zkontroluje se těsnost spojů.
 8. Instalace pokračuje s nutností instalace vypouštěcího knoflíku, pokud je připojena k armaturě ventilu plastovými závitovými kolíky, musíte je před řezáním pečlivě měřit. V ideálním případě by měl vypouštěcí tlačítko mít malý volný vstup, měl by být bez námahy stisknut.

Užitečné tipy

 1. Pokud je předem poskytnut technologický poklop pro vypouštěcí tlačítko, oprava a údržba nádrže bude mnohem jednodušší.
 2. Když jsou vybrány armatury pro nádrž a vypouštěcí tlačítko, je nejlepší vybrat ty, které mají systém úspory vody. Obvykle se jedná o dvě samostatná tlačítka pro použití veškeré dostupné vody v nádrži a polovině hlasitosti a možná tlačítka "start / stop". Proto se voda spotřebovává mnohem ekonomičtěji.
 3. Při instalaci toaletní instalace by mělo být vypouštěcí tlačítko umístěno buď uprostřed dlaždice nebo na švu mezi dlaždicemi. Dlaždice by měla být umístěna ve směru od tlačítka k okrajům.

Při instalaci postupujte jasně podle pokynů a pak nemáte pochyb o tom, že výsledek bude pozitivní. Je třeba poznamenat, že bidet může být instalován i se svými vlastními rukama, není to nic složitého, protože nástavec bidetů se neliší od montáže běžné záchodové mísy. Je třeba poznamenat, že bidet bude vypadat lépe, pokud jsou potrubí vedeny skrytým způsobem ve zdi. Pokud je bidet připojen k kanalizačnímu systému, měl by být proveden zkušební provoz vody a pak by mělo být testováno celé zařízení. Montáž bidetu tak není ani obtížná.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

− 8 = 1