Jak nakreslit kresbu na zeď v koupelně

Jak nakreslit kresbu na zeď v koupelně

Rozvíjením designu koupelny můžete dodržovat klasické kánony a můžete provádět odvážné myšlenky. Jeden z těchto odvážných myšlenek může být považován za grafiku na stěnách, aplikovanou rukou.

Jak nakreslit kresbu na zeď v koupelně

Stromová větev namalovaná na dlaždici v koupelně

Kresby na stěnách v koupelně vypadají velmi nečekané a zajímavé, pokud se jejich téma zapojí do celkového obrazu interiéru. Mohou být kombinovány s celkovým vzhledem místnosti a mohou být jasným místem, kontrastem, klíčovými poznámkami.

Navíc vaše děti ocení tento krok a budou takový interiér potěšeny. Samozřejmě, že to není jen o kresbách témat dětí, můžete si vybrat téměř jakýkoli obrázek.

Kresby na stěnách v koupelně, způsoby řešení problému

Po rozhodnutí o tak odvážném rozhodnutí změnit koupelnu můžete jít dvěma různými způsoby.

Jednoduchá cesta

Jednoduchý, ale často drahý způsob - obrátit se na profesionální umělce, dekoratéry, návrháře. Budou schopni poradit, jakou barvu, vzorek a způsob uspořádání na stěnách koupelny nebo koupelny.

Jak nakreslit kresbu na zeď v koupelně

Malý, ale harmonicky napsaný obrázek na stěně, který opakoval ornament na vanu

Doporučení profesionálů ohledně kombinace barev, osvětlení a obecných tvarových faktorů místnosti mohou být velmi užitečné, zejména pokud nejste v těchto věcech.

Náklady na takovou práci je velmi obtížné posoudit, může to být velmi nákladné, v závislosti na úrovni profesionálního vykonávání.

Složitá cesta

Složitější, ale velmi zajímavý způsob, - rozvíjet nebo připravit šablony, vybírají materiály a přinést nápady k životu s pomocí svých rukou, a sousedé na bydlení. Výběrem této cestě, budete muset prokázat nejen návrhářské schopnosti, ale i schopnost konstrukce.

Jak nakreslit kresbu na zeď v koupelně

Květy a ptáci, domácí jednoduché kreslení, vyrobené vlastním rukama

Bude nutné kupovat stavební materiály a většinou je nutné provádět veškeré manipulace s barvivy. V tomto případě však můžete bezpečně říci, že všechny výkresy na zdi ve vaší koupelně byly provedeny vy, bez externích pomocníků.

Příprava na původní malbu stěn v koupelně

Dejme tomu, že jste se rozhodli jít druhou cestou, aby se výkres ve vaně na zdi s rukama, pojďme mluvit o tom, v jakém pořadí a jak to udělat všechno.

První věc, kterou musíte věnovat stavebním materiálům. Budeme sestavovat malý seznam nástrojů a materiálů, které jistě budeme potřebovat v naší práci.

Malovat

Můžete si vybrat barvu v plechovce nebo láhvi, doporučuje se použít vodu-disperzní voděodolnou nebo akrylovou lázeň, která nemá zápach. Barvu lze zvolit jako připravenou nebo použít bílou a barvu pro její změnu na požadovaný odstín.

Jak nakreslit kresbu na zeď v koupelně

Francouzské předměty v mistrovském dílu obrazu na stěnách koupelny

Mimochodem, rozpouštědlo pro takové barvy se nevyžaduje, snadno se promyjí a zředí vodou.

Malířské nástroje

Kartáče, válečky, válečky lze nalézt v každé stavbě. Vyberte kartáče s přirozenou pilou, vylézou se méně a nemusíte odstraňovat vilu z obrázku na stěně. Pro dekorativní práce na rovném povrchu jsou válce z pěnové gumy perfektní. Podložka na polštář musí být zakoupena ve velikosti, větší velikost způsobí nepříjemnost.

Šablona

Pokud potřebujete šablonu pro obrázek, můžete si ji vyrobit sami, můžete si také objednat její výrobu v tiskárně.

Jak nakreslit kresbu na zeď v koupelně

Jednoduchá šablona s rybami pro každou chuť

Chcete-li namontovat šablonu na stěnu, budete potřebovat pásku (krep). Skotská páska je v tomto případě lepší použít, protože zanechává stopy lepidla, než je schopna poškodit tapety a dokonce i dlaždice.

Jak nakreslit kresbu na zeď v koupelně

Malé originální snímky umístěné na všech stěnách koupelny

Při práci se šablonou by se neměla barvit, což může vést k rozmazání obrazu. Věnujte zvláštní pozornost hranicím výkresu, aby byly co nejrovnoměrnější, pomocí této barvy vám pomůže.

Pokud máte dovednosti kreslení umění, pak můžete vytvořit mistrovské dílo a bez šablony. Kresba na zeď v koupelně nebo toaletě je tak jednoduchá jako na plátně.

Jak nakreslit kresbu na zeď v koupelně

Dlaždice s kresbami květin, krásné a jasné

Několik jednoduchých, profesionálních pohybů a ve vaně máte pestrou krajinu. Chcete-li to provést, vyberte na internetu pěkný obrázek a přeneste ho na zeď.

Doporučení pro přípravu výkresů stěn

Je-li obrázek malý, můžete jej vytisknout, vystřihnout a připevnit ke stěně, přenést obecné obrysy na stěnu koupelny.

Existuje i jiný způsob přenosu obrysů z monitoru na list papíru. Chcete-li to provést, musíte zatemnit místnost a připojit papír k monitoru. Jeho jasné světlo vám pomůže jasně vidět obrysy obrazu, které se klidně kreslíte tužkou.

Dále provedeme výše popsané akce a přeneseme obrysy na povrch stěny.

Jak nakreslit kresbu na zeď v koupelně

Umělecké malování stěn v koupelně

Doporučujeme vám, abyste si vybrali tichý čas, ve kterém budete malovat výkresy koupelny, ve kterých nebudete rozptýleni cizími záležitostmi. Haste a popud mohou vést k nežádoucím důsledkům. Zaměřte se na svou práci a výsledek bude působivý.

Výběrem vzorů spiknutí, nemůžeme dát doporučení, založené na volbě svého vkusu, ale je třeba poznamenat, že stěny v místnosti vypadají vynikajících snímků s hladkými a ostrými hranami. Požadované obrázky lze nalézt v kanálech a na designérských stránkách, pomocí vyhledávačů vám v této věci pomůže.

Jak nakreslit kresbu na zeď v koupelně

Luxusní umělecký design koupelny

Pokud dojde k procesu vytváření obrazu na stěnách vaší koupelny se správnou představivostí, výsledek osloví vás i vaši rodinu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

1 + 6 =