Kohler na barvu – hnědeme se

Kohler na barvu – hnědeme se

Pravděpodobně všichni chtějí dosáhnout jasných a bohatých barev barev, a někdy je třeba dávat určitý odstín LMC. Pro takové účely se barva používá jako barva. Dnes vám řeknu, jak provádět brnění sám a doma. Koneckonců často potřebujeme dosáhnout barvy, které jednoduše nemůžete koupit v obchodě, protože se skládá z několika tónů. Nejzajímavější je, že barvy mohou být použity nejen pro ředění laku, ale také jako hotová směs pro malování malých povrchů. A dnes budeme zvažovat všechny aspekty tohoto materiálu.

Kohler na barvu - hnědeme se

Barvy na barvu

Odrůdy pigmentů

Kohler na barvu - hnědeme se

Coleova barva

Musím říci, že nyní je velmi snadné vybrat správnou barvu pro váš typ barvy. Výrobci představují širokou škálu pigmentových kompozic, které lze použít samostatně. Mimochodem, barva může být přidána nejen do barvy, ale také do omítky nebo tmelu, čímž je získáte potřebné barvy.

Důležité! Při výběru potřebného pigmentu v obchodě zvažte, jaký druh osvětlení bude v místnosti. Faktem je, že lakované plochy mohou mít jiný odstín. Umělé osvětlení způsobí, že studené barvy budou tlumené a tmavé, ale teplé budou naopak osvětlovat.

Tabulka poměrů mísení laku a laku:

Základní bílá barva Poměr v poměru%
Vodou ředitelná barva Ne více než 20%
Olejová směs 1,5-2%
Další sloučeniny Ne více než 5%

Při míchání barev a barvy nepřehánějte. I když díky tomu a můžete získat více sytých barev, můžete jednoduše snížit kvalitu a vlastnosti barvy.

Pokud hovoříme o GOST, pak je barva:

 1. Organické - výhodou může být přítomnost jasné a syté barvy. Tyto sloučeniny jsou však velmi nestabilní vůči zásadám
 2. Anorganické - mají malou barevnou rozmanitost, ale jsou dostatečně odolné vůči světlu

Klasifikace materiálů

Kohler na barvu - hnědeme se

Přidat barvu k malování

Abych pochopil, jaké barvy jsou vhodné pro ty nebo jiné typy barev, rozhodl jsem se vytvořit malou, ale pochopitelnou tabulku:

Kategorie Pro které nátěry
Tekutá barva, pigmentová pasta Vhodné pro laky, impregnace a nátěry, se kterými se zpracovávají dřevo a řezivo
Speciální pigmentová směs Pro barvy se základem vody
Barva nebo pasta (Tex, Olki, Izhsyntez) Pro pigmentaci olejů nebo alkydových sloučenin. Je také vhodný pro bělení
Univerzální pasta (Profesionální, Polymer, Unicolor) Vhodné pro epoxidové smalty, polyuretan a nitrocelulózu
Kohler s perleťovým a kovovým leskem Používá se pro většinu barev a laků

Důležité! Je to voda na bázi vody, která je nejoblíbenější pro použití v soukromých domech a bytech. To je důvod, proč jedna z nejpopulárnějších může být nazývána barva pro vodou ředitelné barvy.

Zvažte některé faktory, pokud chcete získat barvy vodních nátěrů, které potřebujete:

 • Okamžitě spočítejte, kolik barviva potřebujete
 • Přejděte přímo do katalogu výrobce, označují barvu materiálu a dokončené odstíny
 • Pokud máte touhu promíchat několik odstínů a získat nějakou složitou barvu, pak nezapomeňte použít míchací stoly
 • Pokusíte se o nové odstíny a barvy, neměli by okamžitě zasahovat do kbelíků s barvami, zkusit míchat malé množství materiálu a podívat se na to vše. Poté můžete bezpečně promíchat celý kbelík laku
 • Po míchání malého množství požadované barvy naneste na povrch a počkejte, až barva vysuší. Poté se podívejme celkem
 • Speciální tryska pro vrták vám pomůže smíchat celou směs s požadovanou konzistencí. Pouze dobré hnětení umožňuje dosáhnout požadovaného výsledku
 • Nezapomeňte, že před nanesením na povrch směsi musíte znovu promíchat

Důležité! I když není obtížné kombinovat barvu s barvivem, můžete tuto službu využít v obchodě. Důvodem je, že mnoho specializovaných prodejen má speciální automatizované stroje, které vám umožní namíchat barvu do požadovaného odstínu. V takovém případě se nebudete muset starat o barvu, kterou máte.

Cena takové kompozice je o něco vyšší než barva smíchaná s vlastními rukama - toto by mělo být zohledněno při předvídání nákladů na barvu a barvu.

Přizpůsobení vlastních rukou

Kohler na barvu - hnědeme se

Přidání červených barev

Míchací technologie je velmi jednoduchá a nevyžaduje žádné speciální dovednosti. S tímto úkolem může nově příchozí, který nemá zkušenosti s barvením, zcela zvládnout. Malování barvy vlastními rukama se provádí, když je touha malovat místnost v několika různých barvách. Nezapomeňte, že barvy by měly být vzájemně kompatibilní.

Smutek tohoto procesu spočívá v tom, že nemusíte dostat hněte dvakrát po sobě stejné barvy, takže vypočítat okamžitě kolik směsi pro barvení vám ponadobitsya.Posledovatelnost proces je velmi jednoduché, vzít barvu přidat do bílé barvy a promíchejte. Zvažte však některé podrobnosti:

 1. Použijte pouze jeden kontejner pro dávkování - existuje možnost, že v různých kontejnerech a barvě se ukáže jinak
 2. Dávejte si pozor na procenta materiálů - pokud si to přehánět s barevností, je možné ztratit požadovanou kvalitu, a pokud přidáte méně než který je položen, není dosažení požadovaného odstínu
 3. Ihned vypočítat množství použitého materiálu - dvakrát získat stejnou barvu nebude fungovat
 4. Nezapomeňte provést zkušební dávku v malém množství barvy - to vše popletl správný mix, můžete zničit materiál bez dosažení požadovaného barevného schématu
 5. Nepokoušejte se mixovat a aplikovat řešení - všechny známé přísloví dokonce i v tomto případě

Mimochodem, pokud máte nějaké množství barvy a nepotřebujete ji používat, nepokoušejte se házet materiál. Vezměte nádobu s barvou a přidejte do ní malé množství vody, ale nádobu nemíchejte a neotřásávejte. Po tomto mazání můžete uložit barvu až na pět let. Pro získání nejvíce syté barvy, a míchat směs Pigmentovaný lak před aplikovaný na stěnu - k tomu může dojít během několika hodin před barvením.

Když se namíchat barvu, kterou chcete v předstihu, což je více než 3-4 hodiny před lakováním, je velmi vysoká pravděpodobnost, že barva trochu barvy se usadí, a proto výsledek nebude tak bohatý jako originál.

Výsledky

Kohler na barvu - hnědeme se

Barvy

Nebojte se vůbec, než začnete malovat materiály, které potřebujete. Pokud si nejste jisti, že od prvního okamžiku získáte správnou barvu a poté zaznamenáte proporce a akce, můžete experimentovat v malých kontejnerech. Pro ty, kteří nechtějí plýtvat časem, existují automatizované stroje, které dokážou vytvořit dávku stínu, kterou potřebujete. Vezměte v úvahu všechny odstíny, když používáte barvu, a pak získáte odstín, který potřebujete.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

70 + = 73