Návrh stropů v obývacím pokoji, stropy v hale sádrokartonu

Návrh stropů v obývacím pokoji, stropy v hale sádrokartonu

Návrh stropů v obývacím pokoji, stropy v hale sádrokartonu

Není to tak dávno v našich myslích, krásný stropní design v obývacím pokoji byl spojen s pěkným nábytkem, krásnou tapetou, elegantními závěsy a dalšími. V moderním designu se dekorace stropů v obývacím pokoji stává vrcholem místnosti.

Dobře navržený, dokonale osvětlený prostor rozděluje pokoj na komfortní zóny. Vizuálně se mohou stropy v obývacím pokoji zvýšit nebo snížit.

Typy

Existuje několik základních typů stropních zařízení.

Jednoduché. Vydává se klasicky:

 1. Whitewash.

  Návrh stropů v obývacím pokoji, stropy v hale sádrokartonu

 2. Barva.

  Návrh stropů v obývacím pokoji, stropy v hale sádrokartonu

 3. Rozložte dlaždice.
 4. Tapetová pasta.

  Návrh stropů v obývacím pokoji, stropy v hale sádrokartonu

Komplikované. Jedná se o různé stropy:

 1. Pozastaveno. Jedná se o kazetu nebo zrcadlo.
 2. Stretch. S matným povrchem nebo lesklou. Z tkaniny. Vysoce umělecký.

  Návrh stropů v obývacím pokoji, stropy v hale sádrokartonu

Jak zdobit stropy v hale, kterou se podrobně naučíte na webových stránkách firem, které se zabývají jejich výrobou, a najdete v původním obývacím pokoji svůj původní stropní design. Obložení stropu Když je povrch stylově zdobený, zdobí celý pokoj. Tam mají potřebná osvětlovací zařízení. Jeho konstrukce doplňuje celkovou situaci v místnosti.

Mnoho z nich má malý obývací pokoj a majitelé chtějí vizuálně zvýšit plochu stropu. Moderní dekor v etnickém nebo starožitném stylu. Strop rozděluje místnost vizuálně do zón. Vypadá jako originální interiér, který vypadá jako chameleon. Když je ve všech čtyřech rozích s barvou a dýhou vybrán určitý prostor.

Nejlepší podšívka

Když si vyberete obkladový materiál, který zdobí stropy v obývacím pokoji, přemýšlejte o tom, jaké zóny budou ve vašem obývacím pokoji? Pokud je obývací pokoj velký, umístěte osvětlení speciálním způsobem. Komunikace prováděná na něm, pečlivě maskovat

Moderní trendy v designu jsou takové, že design stropu v hale, na základě stylů minimalismu, klasiky. Jsou základní. Při následném ošetření opatrně naplánujte povrch. Vyrovnejte celý povrch. V bloku výškových budov jsou stropy často chybné.

Praktické typy obkladů:

 1. Stretch. Jsou univerzální. Zajistěte požadavky na moderní obkladový materiál. Konstrukce masky kabeláže, některé povrchové nesrovnalosti. Textura a barva jsou prezentovány v širokém rozmezí. Protahování se používá při zdobení všech typů interiérů. Pokud je povrch lesklý, zvětší vizuálně prostor. Když změníte interiér v místnosti, vyměňte napnutou tkaninu.
 2. Panely dřevěné, trámy. Při zdobení moderního stylu moderního, módního ekologického stylu je takový dřevěný strop vítán. Jedná se o pozastavené struktury. Vyrovnávají plochu, vytvářejí útulnost. Zapojení bude bezpečně skryto. Zvuková izolace s tepelnou izolací se zlepší.

Materiál může být použit jako základní nátěr nebo částečně jako dekorace. Dřevěné nosníky zdobí zejména interiér. Sádrokartonové konstrukce. Stropy sádrokartonu v obývacím pokoji se používají namísto nebo navíc s napínacími stropy. Sádrokartonové desky dokonale odstraňují vady, instalují tam nějaké světla, přesné nebo jiné. Sádrový karton může být natřený, pokrytý omítkou, pastovou tapetou.

Ze sadrokartonu dělat různé úrovně stropů, což je neobvyklé, krásné. Takže přidělte zóny a jednoduše vyzdobte interiér obývacího pokoje. Návrhářům se to líbí. Stropní stropy v hale se sádrokartonem, jen když všechny vodiče vedly, zamaskovaly a vyrovnaly povrch.

Podívejme se podrobněji na to, jak lépe navrhnout strukturu sádrokartonu? Základní materiály pro opláštění:

 1. Barvení. Tato metoda je populární. Při kombinovaném roztažení se sadrovým kartonovým nátěrem mistři lakují povrchy v jedné barvě nebo několika harmonických nebo kontrastních odstínech. Strop je natřený před položením podlahy, jsou zhotoveny stěny.
 2. Tapety jsou méně často nalepeny na sádrokarton, ale i povrch je potažený. Ale pokud potřebujete "zachytit strop", použijte tuto techniku, když tapetu, která vyzdobila stěny, bez zřetelného přechodu okamžitě začít pokrýt strop. Ale je lepší označit přechod od stěn ke stropu s okrajem, okrajem.

Nízké stropy

Pokud máte v obývacím pokoji nízké stropy, jsou nejvhodnější zrcadlové panely. Samozřejmě můžete použít jiný materiál podle vašeho vkusu, ale pokud se vám tento materiál líbil, snažte se je opravit co nejspolehlivěji. Takže se vyhneme problémům v budoucnu.

Pokud si vyberete stropní stropy pro dekoraci, můžete zvolit materiál, texturu, barvu dle vašeho vkusu.

Oni jsou odolnější než malování s bělostí. Snadno se čistí. Dlouho sloužit.

Nyní jsou tyto stropy z PVC nebo PVC. Materiál se nezmáčkne, nezbavuje toxické látky do ovzduší, lze ho snadno opravit. Pokud soused povodní, pak nějaká voda udrží strop, nábytek nebude tak mokrý. Pečlivě ošetřete povlak, umyjte jej a pravidelně jej očistěte a bude trvat dlouho.

Stretch, jak je uvedeno výše, jsou matné, lesklé. Vyberte si svůj vkus. Od 2 do 10 cm výšky od stropu na zdi budete mít tento materiál, což je docela ziskové. Navíc k monotónním, existují vzory se vzory, vícebarevné. Pokud chcete investovat nějaké peníze do oprav a dosáhnout skvělého efektu, použijte tipy.

Pokud máte nízký strop, nevystavujte těžkopádné vzdělání, bude to vážit celý prostor. Na správných místech, malovat, bělit - tato dekorace se štukovou výzdobou podél okrajů bude vypadat velkolepě v hotové podobě. Velký lustr zdobí pokoj. Zvláště pokud je váš interiér zdoben v klasickém stylu.

Halogenové reflektory jsou módní a dokonale osvětlují pokoj a vytvářejí útulnou atmosféru. Kromě toho ozdobte vnitřní strop. Na základě znalostí spojte kvalitní materiály, ztělesňují styly a vytvořte si vlastní jedinečný obraz stropu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

7 + 1 =