Přidání verandy do domu

Přidání verandy do domu

Pokud je váš dům se nachází v krásné a malebné vesničky, kde v okolí je krásný rybník, les nebo háj, nebo možná právě vaše zahrada sám o sobě má velmi pěkný výhled, rozšíření do domu jako verandě právě potřebujete.

Přistavěná veranda

Přidání verandy do domu

Může to být i samostatná místnost. Nejčastěji veranda může sloužit jako obývací pokoj, ale také může vytvořit krásnou a útulnou zimní zahradu, využít jako jídelnu a v létě ji můžete využít jako kancelář. Když je vylepšen často používaný zahradní nebo zahradní nábytek. Velkou hodnotou při výběru uspořádání budoucí budovy je definice její polohy. Budoucí veranda by neměla jít ven k sousedům nebo k sousednímu plotu, abyste měli výhled na ulici, samozřejmě, pokud ji konkrétně nechcete.

Přidání verandy do domu

Všimněte si, že pokud slunce po většinu dne spadne na verandu, bude na této verandě vždy horko a pokud to výslovně nechcete, umístěte ji na stinnou stranu domu. Pokud jsou všechny stejný pohled z verandy padá na sousedy nebo plotu, pak se v tomto okamžiku můžete zasadit stromy nebo vinnou révu jako okrasná a ovoce.

Přidání verandy do domu

Pokoj verandy můžete vyplnit zimní zahradou. Verandy mohou být několika druhů. Můžete to udělat tak, aby měla společnou zdi s domem, nebo si ji můžete postavit do domu. Často na verandě jsou východy do sousedních místností, ale pokud chcete, můžete to udělat jako samostatnou místnost. Nejpravděpodobnější velikost verandy je zpravidla 6x4 metrů, ale samozřejmě je to vaše volba, protože by měla odpovídat celkovému návrhu vašeho domu a spiknutí.

Přidání verandy do domu

Současně by šířka místnosti neměla být menší než dva metry, nebude to moc výhodné. Výška oken z podlahy se nejlépe provádí v centimetrech 60. Proutěný nábytek z vrbové vaty je velmi vhodný pro interiér takového pokoje. Pokud budeme dělat verandu, kde není vstup na ulici, v této místnosti mohou být uspořádány víc nábytku, ale zároveň ztratíte možnost jít přímo do vaší zahradě, jako je fontána nebo rybníku.

Přidání verandy do domu

Když děláte dveře na ulici, zvolte umístění, aby "co nejvíce" jednalo o užitečnou plochu místnosti. Zároveň nezapomeňte, že veranda není sklad nebo sklad nepotřebných věcí, a proto by množství nábytku v něm mělo být optimální a dveře jsou tak velké, že je snadný přístup k verandě. Koneckonců, toto je místo pro příjemný odpočinek nebo oběd a místnost by měla být docela prostorná jinak, s velkým počtem lidí, kteří budou stísněni, což znamená, že není útulný.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

− 2 = 1