Quelyd lepicí lepidlo (Kelid)

Quelyd lepicí lepidlo (Kelid)

Každá oprava je doprovázena nákupem stavebních materiálů. Koupě těchto nebo těch nezbytných věcí se podíváte na slavné a neznámé značky, zkuste si uvědomit, že kvalita nebo kvalita stavebních materiálů je dobrá. A pokud si koupíte více tapet, věnujete více pozornosti jejich barvení a struktuře a menšímu výrobci, pak se při výběru tapety na plochu situace výrazně změní.

Quelyd lepicí lepidlo (Kelid)

"Quelyd" lepidlo na papír, vinyl a netkané tapety

Samozřejmě, že značka lepidla pro nás nemá tak zásadní význam jako její vlastnosti: síla, trvanlivost, mírná spotřeba, ale podle značky můžeme zhruba pochopit, které lepení těchto vlastností jsou lepší.

Značka Quelyd (Kelid)

Lepidlo zvaná Quelyd (Kelid) je známá francouzská značka, je široce distribuována v různých tapetárnách. Zjistěte více o této tapetové pastě, proč to zachycuje většinu regálů v obchodě, co je tak dobré a zda má nevýhody.

Jak již bylo uvedeno, výroba lepidla Kelid je ve Francii, v zóně EU. Právě zde vznikla první továrna na výrobu lepících materiálů před sto lety. Principy výroby a marketingové strategie, které jsou základem všeho, byly založeny na vysoce kvalitních produktech a jejich širokém sortimentu.

Quelyd lepicí lepidlo (Kelid)

Lepidlo na vinylové tapety značky "Kelid" - Speciální vinyl

Sortiment stavebních materiálů vyráběných společností zahrnuje kromě lepidla Kvelid i všechny typy tapet, švů, obrubníků, prostředků pro jejich odstranění a dalších sloučenin.

V souladu s mezinárodními standardy jsou všechny produkty certifikovány bez selhání, v Rusku již byly obdrženy další dokumenty. Kvalita je potvrzena všemi druhy certifikátů a norem normy ISO pro řízení kvality.

Během své práce se zkušenosti společnosti při výrobě lepicích komponentů neustále rozšiřovaly. S touto zkušeností došlo k novému porozumění výrobků, linii bylo rozšířeno, byly vyrobeny speciální směsi.

Quelyd lepicí lepidlo (Kelid)

Lepidlo na skleněnou stěnu značky "Quelyd"

Díky tomu máme nyní řadu tapetových lepidel Quelyd, které obsahují lepidlo pro každý typ tapety z papíru na tapety ze sklolaminátu, stejně jako další možnosti pro spoje a hranice.

Univerzálnost je jedním z hlavních kritérií při hodnocení produktů podniku. Kovové lepidlo a těsnicí materiály mohou být ve své práci používány jak odborníky, tak obyčejnými lidmi.

Quelyd, kompozice

Lepidlo na tapety Quelyd se prodává v suchém prášku. Malé granule lepidla se snadno smíchají s vodou do homogenní hmoty, kromě udržování lepidla v suché formě výrazně zvyšuje jeho trvanlivost.

Quelyd lepicí lepidlo (Kelid)

Evropský design lepidla "Kelid" pro netkané tapety

Základním prvkem jakékoli tapety je škrob, a zde Kvelid nebyl výjimkou. Výrobní metody produkce škrobu jsou však dodržovány s nejvyšší důvěrou, neboť výsledek dosažený odborníky společnosti je velmi důstojný.

Druhou, ne méně důležitou složkou je celulóza, která dává kompozici potřebnou konzistenci a zlepšuje její adhezní vlastnosti. Navíc přidání celulózy v kompozici lepidla pro tapety Quely pozitivně ovlivňuje její cenu.

Produkty Quelyd jsou středním segmentem trhu s lepidlem. V přítomnosti mnoha obchodů s budovami existují dražší a levnější lepidla.

Náklady na lepidlo přímo závisí na jeho účelu, čím těžší tapety, které musí být vloženy, tím silnější by měla držet kompozici. Obvykle lepidlo na netkané, vinylové a skleněné vlákno stojí o něco dražší než pro papír.

Quelyd lepicí lepidlo (Kelid)

Netkané lepidlo "Kelid" pro mokré prostory

Co může být v tapetovém lepidle tak neobvyklé? - ptáte se, a všimneme si, že v lepidle od výrobce Quelyd existují chemické přísady, které odolávají vzhledu plísní a hub.

Boj proti plísním a houbám s baktericidními složkami lepidla se provádí bez vaší účasti. To platí zejména pro vlhké místnosti a prostory s lepenými tapety na bázi vinylů, které prakticky neumožňují průchod vzduchu.

Quelyd lepicí lepidlo (Kelid)

Evropská verze lepidla "Quelyd"

Boj proti malému hmyzu je také znakem lepidla, což usnadňují insekticidní přísady v kompozici. Po zpracování povrchu při tapetování můžete být klidní, žádné zvíře se nezačne. Je také pozoruhodné, že tyto přísady nemají žádný vliv na člověka, jsou naprosto bezpečné.

Hlavní výhody lepidla Quelyd

Pokusíme se přinést v jednoduché a srozumitelné podobě všechny hlavní výhody lepidla, které jsme již popsali a které ještě nebyly projednány.

Spotřeba

Celková spotřeba lepidla v závislosti na počtu rolí tapety je uvedena na obalu, v našem případě se dá nazvat mírně. Méně lepidlo - větší síla.

Rozmanitost

V řadě lepidel Kelid jsou prezentovány kompozice pro všechny typy tapet: papír, vinyl, netkaná báze, skleněná dlažba. Kromě toho je zde speciální "indikátor" kompozice, který vám umožní sledovat aplikaci lepidla na tapetu.

Quelyd lepicí lepidlo (Kelid)

Lepidlo "Kelid Cork" pro lepení korkové tapety

Bezpečnost

Průběžná kontrola kvality výrobků a testování prokázaly, že tapetové lepidlo značky Quelyd nepoškozuje lidské zdraví.

Kvalita

Dlouhodobé používání lepidla na tapety této značky ukázalo, že je velmi pevně a trvanlivě přilnavá, dobře spolupracuje se spáry a těžko dostupnými místy.

Příprava lepidla k použití

Chcete-li pokračovat přímo k tapetování, musíte si namíchat tapetu. To je velmi jednoduché, postupujte podle podrobných pokynů na obalu. Pohybem krok za krokem a dodržováním všech doporučení získáte hotovou lepící hmotu.

Quelyd lepicí lepidlo (Kelid)

Pokyny pro použití na obalu lepidla "Kelid"

Instrukce na lepidlo vypadá takto:

  • Naplňte nádobu určitým množstvím teplé vody, množství vody se může lišit podle toho, kolik lepidla chcete získat.
  • Pomocí trysky směšovače na vrtáku nebo běžnou tyčinkou promíchejte vodu pomalu nalijte lepidlem.
  • Výsledná směs musí být přenesena do homogenního stavu, zbavit se všech hrud a zbavit zbytků lepidla z okrajů nádoby. V tomto stavu se nechte usadit několik minut. Čas je různý pro různé formulace, obvykle více než 5 minut.
  • Po vydržení lepidla po určitou dobu je třeba se ujistit o jeho připravenosti, pro kterou je opět lehce zabráněno. Pokud je kompozice dostatečně tlustá a viskózní, můžete ji začít aplikovat na tapetu nebo na stěnu.

Jak vidíte, standardní doporučení jsou jednoduchá a srozumitelná, s nimi se s nimi může každý člověk vyrovnat.

Sortiment Quelyd

Jak jsme již uvedli dříve, společnost vyrábí širokou škálu lepidel, které jsou rozděleny do typů tapet.

Názvy tapet lepidla značky Kelid:

  • pro tapety z papíru je vydán quelyd express, super express,
  • pro vinylové tapety se vyrábí speciální šumivý vinyl, indikátor,
  • pro tapety na netkané textilie, respektive quelyd speciální fleece, netkané fleece,
  • pro složení skelných vláken neobdržel zvláštní název,
  • pro klouby a obrubníky šedý raccord, bordure,
  • kapalná kompozice, připravená k práci, se nazývala quelyd murale, je také používána pro sklárny.

Quelyd lepicí lepidlo (Kelid)

Základní sortiment tapetového lepidla značky "Kelid"

Dávejte pozor na skutečnost, že tapetová pasta je aplikována na různé povrchy, v závislosti na typu tapety, která je vložena. Například pro netkaný substrát stačí nalepit lepidlo na stěnu a pro vinyl můžete pouze tapetu.

Pracujte s lepidlem Kelid

Lepidlo Kelid se dokonale projevuje při práci s ideálními povrchy, stejně jako omítkou a základem. Lepidlo na takovou tapetu na stěnu je potěšením.

Ale nezoufejte, jestli je pro vás něco trochu horší, i tady se jistě potkáte, ale vady tapety se mohou objevit přes tapetu.

Quelyd lepicí lepidlo (Kelid)

Lepidlo "Spets-Flizelin" tapety značky "Quelyd" v obchodě

Chcete-li najít optimální umístění kusu tapety na zeď, budete mít dostatek času, moderní tapety lepidla nechopí okamžitě. Quelyd lepidlo udržuje tapetu na zdi dost dobře, ale také vám dává šanci hrát si s ní trochu. Dokonce i nejtěžší tapety neodcházejí od stěny, ale okamžitě se na ni skrývají, což umožňuje jejich ukotvení co nejrovnější.

Připravená tapetová pasta může být použita několik dní, stačí ji udržet v hermeticky uzavřených kontejnerech. Neztrácí své vlastnosti a je připraven k použití.

Podrobné informace o lepidle Quelyd tapety budou užitečné, pokud se rozhodnete použít pro lepení tapet ve svém pokoji.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

+ 13 = 20