Tabulka transformátoru postele sami: instrukce

Tabulka transformátoru postele sami: instrukce

Obsah: [skrýt]

  • Transformátorová lůžka: možnosti přeměny
  • Pokyny pro tvorbu transformátoru pro studentský pokoj
    • Potřebné materiály a nástroje

Problémem malých bytů je nedostatek prostoru, z něhož jsou všichni zachráněni, jak je to možné. Jednou z možností: koupit nábytek, například židle, nebo si sami. Trochu prostoru a v malých chalupách postavených v době, kdy 6 hektarů byl limit snů.

Tabulka transformátoru postele sami: instrukce

Multifunkční a pohodlné lůžko je vynikající volbou pro dětský pokoj v malých apartmánech.

V reakci na požadavky od drobných výrobců začal průmysl rozrůstávat kombinace funkčních kombinací. Takže na prodej se objevila transformační postel, kterou lze snadno přeměnit na stůl. Výsledkem je, že taková kombinace byla nazývána stolní lůžko nebo stolní transformátorová lůžka.

Nadcházející období minimalismu také způsobilo, že se objevila taková možnost, jako je postelový transformátor: v noci spíme, v denní době to vypadá jako skříň.

Transformátorová lůžka: možnosti přeměny

Tabulka transformátoru postele sami: instrukce

Většina ekologických skříní postele vypadají v jednopokojových apartmánech, takže pokoj je útulný a prostorný zároveň.

Lůžko je nejběžnější typ nábytku typu "transformátor". Dokonce i v tomto provedení lze vytvořit i dvojitý transformátor. Myšlenka designu je jednoduchá. Podstavec, na kterém je položena matrace, je připevněn pomocí zdvihacího mechanismu ke stěně. V závislosti na upevnění tohoto mechanismu může být lůžko zvednuto přes konec nebo přes stranu, to znamená, že může být přeloženo svisle nebo vodorovně.

Při vertikálním skládání je celá konstrukce skrytá ve výklenku vytvořeném nezávisle na velikosti lůžka. Ze spodní části postele je imitace posuvných dveří provedena posuvnou dveřní skříní s úchyty pro pohodlí při otáčení celé konstrukce. Výsledkem je přirozená fúze se situací v místnosti.

Při skládání postele ve výklenku, umístěném horizontálně, je prostor pro kreativitu. Z výše uvedeného je možné vytvořit nejen police pro knihy. Kombinace, kdy se transformátor postele mění na lůžko, je velmi vhodný pro malý dětský pokoj.

Než si sám vytvoříte transformátor postele, musíte se velmi dobře připravit. Koneckonců, takový nábytek by měl být naprosto bezpečný.

Zpět na obsah

Pokyny pro tvorbu transformátoru pro studentský pokoj

Hlavní problém, který je třeba mít na paměti před rozhodnutím o provedení transformátoru, je jeho síla.

V jakékoliv poloze by měla být tabulka lůžka stabilní. V běžném nábytku tyto podmínky splňují silné pevné připojení. Zapamatujte si starou postel. Jak silné byly kovové upevňovací uzly, prováděné systémem "špice-drážka".

Tabulka transformátoru postele sami: instrukce

Transformátor, který kombinuje postel a stolek, se rozkládá v několika vteřinách a nevyžaduje čištění stolu a ložního prádla z postele.

Pohyblivý pákový systém musí mít alespoň dvě stabilní polohy: spolehlivý, odolný stůl a pohodlné lůžko pro odpočinek. Spolehlivé upevnění pohyblivých prvků v systému "špice-drážka" v transformátoru je obtížné použít. Další podmínkou není jednoduché: přechod z jednoho státu do druhého by se měl provádět bez velkého úsilí.

Návrh na obrázku je vhodný pro školní místnost. Zvyšuje volný prostor, protože nemusíte mít samostatnou postel a samostatný stůl. Absence pákové soustavy je výhodou tohoto návrhu.

Obrázek ukazuje, že transformace se provádí otočením těla postele. Současně nejsou vyžadovány žádné páky. Podle obrázku je vzdálenost lůžka od podlahy určena rozměry bočnic na koncích lůžka. Je jasné, že před otočením do polohy "postele", stolu a všeho, co bylo na něm, je nutné vyčistit.

Tabulka transformátoru postele sami: instrukce

Stolní postel je vynikající volbou pro nábytek pro školáky, což vám umožní kompaktně umístit potřebné předměty a ponechat místo pro hry.

Je vidět, že pro to není žádný zvláštní mechanismus. Pracovní deska je umístěna na vodorovných podpěrách a nevyžaduje žádnou fixaci. Pro knihy a další školní potřeby jsou poskytovány police. Monitor nemůže být ukryt pod postelí, jak je vidět na obrázku, ale pohybuje se nahoru, což mu zajišťuje místo.

Samozřejmě musíte určit umístění nábytku. Vzhledem k tomu, že potřebujete svítit stůl nebo připojit notebook, měl by být poblíž. Je velmi důležité, aby stěny neměly sklon, jinak je pro stabilitu nezbytné zajistit fixaci celé konstrukce na stěnu. To bude vyžadovat příslušné nástroje a hardware.

Poté je třeba připravit náčrty jednotlivých prvků, které označují jejich skutečné rozměry. U prvků, které je třeba otáčet, je nutné brát v úvahu hodnotu poloměru otáčení a zajistit, aby byly zachovány odpovídající rozměry. Bylo by hezké modelovat design.

Můžete to udělat podle následujícího obrázku. Neexistují žádné pohyblivé prvky, ale to už není transformátor, ale kompaktní uspořádání nábytku uvnitř.

Zpět na obsah

Potřebné materiály a nástroje

Tabulka transformátoru postele sami: instrukce

Confirmate nabízí ideální kombinaci prvků, které umožňují nejen silné, ale krásné spoje detailů nábytku.

Přírodní dřevo bylo nahrazeno materiály, jako jsou dřevotřískové desky a dřevěné desky z MDF.

MDF - materiál je šetrný k životnímu prostředí, protože při jeho výrobě nepoužívejte zdraví škodlivé doplňky. Pevnost lepší než dřevotříska. Je také silnější než strom, ale mnohem levnější než to. Má dobrou odolnost proti vlhkosti. Nevytváří houby a plísně, což určuje její hygienu.

MDF lze zpracovávat téměř jakýmkoliv nástrojem a k těmto detailům lze připojit jakékoliv kulaté tvary. Významnou výhodou oproti dřevotřískové desce je mnohem lepší zadržení spojovacích prvků. U nábytku je to velmi důležité.

Povrch materiálu je hladký. Je pokryta fólií z PVC, která má velmi různorodou strukturu nebo je bílá.

Pro spojování MDF panelů použijte samořezné šrouby, šrouby, dřevěné nebo plastové hmoždinky.

Ale hlavní svítidla jsou potvrzena. Obrázek ukazuje připojení konstrukčních prvků pomocí potvrzení. Vrtné otvory se provádějí pomocí speciálních vrtáků. Rozměry vrtačky odpovídají velikosti potvrzení.

Obvykle pro nábytek používají samořezné šrouby, jejichž délka (A + H) je 50 mm. U těchto upevňovacích prvků je vnitřní průměr závitu 4 mm a vnější průměr 6 mm. Průměr vrtáku by měl být 4,5-5 mm. Dále se plánuje vrtání díry podle průměru v horní části potvrzení a zářezu pro jeho víčko.

Našroubujte ho pomocí speciálního šestihranného klíče.

Označení a vrtání děr, možná, nejdůležitější operace výroby nábytku. Nejvhodnější, rychlý a spolehlivý způsob je vrtání otvorů ve dvou částech. Aby bylo možné toto vrtání provádět, jsou pro uchycení prvků nutné speciální svorky.

K uzavření konců součástí MDF použijte okraje PVC stejné barvy jako barva dílu.

Výše uvedená varianta je jedna z nejjednodušších a nevyžaduje speciální vysvětlení. Charakteristickým rysem tohoto modelu je to, že jeho design neomezuje kreativní přístup velitele.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

+ 71 = 77