Technologie polymerních podlah: samonivelační samonivelační podlahové zařízení, video, kreslení a výroba Prospanu

Technologie polymerních podlah: samonivelační samonivelační podlahové zařízení, video, kreslení a výroba Prospanu

V procesu práce na odlévání polymerní podlahy musí být dodrženy přímo tehnologiyaTehnologiya zařízení samonivelační je považován za velmi obtížné, ale přesto vynikající výsledek může být dosaženo přesně určitými akcemi vynikající pokrytí, které může trvat po dobu delší než jeden rok. Podlaha je pravidelně vystavena mechanickému namáhání, a proto je třeba dbát na to, aby byl vysoce kvalitní, odolný a odolný proti opotřebení.

Polymerní podlahy: výhody technologie zařízení

Před samotnou instalací podlahy se musíte nejprve seznámit s výhodami a nevýhodami této technologie, abyste nebyli zklamáni a neměli by mít negativní vliv.

Plnicí podlaha má oba plusy a minus:

 • Elasticita;
 • Síla;
 • Plná odolnost vůči chemikáliím;
 • Požární bezpečnost;
 • Snadná instalace;
 • Přítomnost vlastností odpuzující nečistoty;
 • Odolnost proti vlhkosti;
 • Možnost instalace bez pomoci odborníků;
 • Žádná zvláštní péče nevyžaduje;
 • Hladký povrch;
 • Protiskluzový nátěr;
 • Existuje obrovské množství odrůd, které umožňují zvolit si nejkreatívnější design.

Technologie polymerních podlah: samonivelační samonivelační podlahové zařízení, video, kreslení a výroba Prospanu

Polymerní podlaha má mnoho výhod, z nichž jedna je dlouhá životnost, což není pro tuto technologii bezvýznamné

Co se týče nedostatků, na podlahách, na pozadí pozitivních stran mají hodně negativní, ale oni jsou překryty tím, že podlaha bude trvat mnoho let, a ani jednou bude moci získat zpět sám. Při instalaci podlahy nemůžete ušetřit na materiálech, protože to ovlivní estetiku místnosti, stejně jako pevnost, kvalitu a trvanlivost.

Nestandardní podlahy velmi rychle zbarví do žluté.

Chcete-li vybavit kvalitní podlahu, musíte nejprve připravit pevný základ. Provedení demontáže podlahy není příliš snadné a bude vyžadováno použití silného speciálního vybavení. Pokud je třeba změnit podlahovou krytinu, je nejlepší položit plátno na podlahu, což snižuje výšku stěn.

Jak se podlahovina vyrábí technologií

Chcete-li vyrábět sypké podlahy, musíte se seznámit nejen s technologií, ale také s její rozmanitostí. Je třeba poznamenat, že takový povlak má daleko od jednoduché klasifikace. Chcete-li být přesnější, pak podle toho, jaké materiály se používají k vytvoření podlahy.

Materiály:

 1. Epoxid se vyznačuje svou zvláštní pevností, díky čemuž se používá častěji než jiné povlaky.
 2. Epoxidová podlaha s mincemi a polyuretanovým povrchem má dlouhou životnost a zvýšenou trvanlivost.
 3. Podlaha se základem methylmethakrylátu rychle ztuhne a je velmi odolná. Používá se především pro průmyslové prostory.
 4. Průmyslová podlaha močoviny, která je tvořena postřikem a pro její instalaci, nemůžete zastavit pracovní tok.

Technologie polymerních podlah: samonivelační samonivelační podlahové zařízení, video, kreslení a výroba Prospanu

Polyesterový roztok je považován za nejlevnější a nízkokvalitní druh polymerové podlahy, životnost takového povlaku bude velmi malá

Podlahy z polymerů mohou mít různé tloušťky. Podlaha s vysokou pevností, tloušťka až 6 mm, je určena pro montáž do průmyslové budovy. Takové povlaky mohou odolat jakékoliv zátěži. Podlahy s průměrnou tloušťkou jsou 1,5-3 mm.

Tenká podlahová krytina, jejíž tloušťka nepřesahuje 1,5 mm, se používá v místnostech s minimální propustností.

Povlak postřiku může mít minimální tloušťku 0,4 mm a používá se k ochraně betonové podlahy před prachem a nečistotami. V některých případech se takové povlaky používají k tomu, aby podlaze poskytly určitý odstín.

Oblast použití Praspanu a dalších typů polymerních podlah

Podlahy na bázi polyuretanu mohou být použity v mnoha různých oblastech stavebnictví - Průmyslové stavební obchody, potravinářství, v uspořádání výstavy, obchodní nebo parkovací haly v budově mrazniček a ledniček, včetně sportovišť.

Technologie polymerních podlah: samonivelační samonivelační podlahové zařízení, video, kreslení a výroba Prospanu

Polymerní nátěr "Praspan" má vysokou pevnost a vynikající odolnost proti opotřebení

V domácí výstavbě se používá v uspořádání:

 • Koupelna;
 • Povodí;
 • Kuchyně a toalety.

Typicky je uspořádání podlahy v tělocvičnách, vyžaduje vytvoření spodní vrstvy v tloušťce 15 mm a 2 mm v horní a bázi epoxidových pryskyřic. Kromě toho na podlaze v tělocvičně by měla být přítomna gumová drť, která vytváří hrubý povlak s protiskluzovým efektem. Je důležité si uvědomit, že epoxidová podlaha není tak silná jako polyuretan a nemusíte je dovážet tam, kde je silný mechanický efekt na podlahu.

Správné použití polymerních podlah

Před nanesením polymeru na podlahu je třeba zvolit určitý typ povlaku. Zpravidla vybírají podlahy podle určitých kritérií. Je třeba vzít v úvahu kvalitu starého základu. Je třeba věnovat pozornost síle předpokládaného mechanického zatížení. Bude trvat dekorativní povlak. Jaké vlastnosti mají mít budoucí podlaží, například antistatické, protiskluzové a podobně.

Chcete-li provést instalaci podlahy, budete muset připravit všechny potřebné nástroje:

 1. Kapacita nejméně 20 litrů, ve které bude roztok připraven.
 2. Vrtačka s nízkou rychlostí a elektrická. Tryska by měla být vybrána podél délky více než hloubka kontejneru.
 3. Špachtle pro rozdělování směsi na těžko přístupná místa.
 4. Spatel-rakla k vyrovnání povrchu.
 5. Jehlový váleček pro odstranění bublin.
 6. Podrážka s trny nebo krakostupy pro snadný pohyb na čerstvě pokrytém povrchu.
 7. Rozpouštědlo.

Technologie polymerních podlah: samonivelační samonivelační podlahové zařízení, video, kreslení a výroba Prospanu

Míchání polymerních složek se provádí při teplotě +20 ° C

Ředění barevného roztoku musí být provedeno v nádobě z výroby. Dále musíte postupně přidávat čisté roztoky v malých porcích. Pro dosažení jednotného složení se používá speciální vrták a specifická tryska.

Je třeba vzít v úvahu, že materiál by měl být umístěn na podlaze ihned po míchání, aby nedošlo k vyschnutí, což by zhoršilo jeho vlastnosti při výrobě.

Za účelem vyloučení vzniku deformace podlahy v budoucnu je nutné předem vytvořit deformační švy. Šestihrany jsou řezány do jedné třetiny povlaku a také musí být oprášeny speciálním průmyslovým vysavačem. Poté musí být těsnění provedeno, aby se zabránilo vnikání vlhkosti a prachu. Vynikající fit emfimastika.

Polymerní podlahy s vlastním rukama (video)

V závislosti na teplotě, při které dochází k výrobě, je nutná určitá doba sušení. Je zapotřebí nejméně 2-3 dny, což způsobí, že podlaha je velmi trvanlivá a odolná vůči opotřebení, což zcela odůvodňuje očekávání.

Náklady na takovou podlahu nejsou malé a technologie pokládky vyžaduje přesnost, ale všechny práce nebudou zbytečné. Pavel může plně ospravedlnit sebe a všechny investované síly, zdroje a nervy.