Pasirinkite koridoriaus ir koridoriaus dažymo spalvą (+38 pics)

Pasirinkite koridoriaus ir koridoriaus dažymo spalvą (+38 pics)

Daugelis žmonių, atlikdami remonto darbus, dažnai neprisideda prie prieškambario interjero. Šis kambarys bando padaryti jį funkcionaliu ir pamiršti, kad patogumas gali būti derinamas su stilingu dizainu. Net pats kuklus vestibiulis gali būti paverstas meno kūriniu, protingai paimamas dizainas. Taigi, kokia spalva turėčiau dažyti butą koridoriuje?

Spalvos vaidmuo

Kohler Yra pagrindinis kambario dizaino elementas. Pasirinkti atspalviai priklauso nuo kambario stiliaus, apšvietimo, ploto ir paskirties. Pasirinkus koridoriaus spalvą nėra griežtų taisyklių, visą kūrybiškumo sritį riboja tik dizainerio vaizduotė. Vienintelis dalykas, kurį rekomenduojama atsižvelgti - koridoriaus interjeras ir kiti kambariai turėtų būti derinami.

drabužių spinta

Koridoriuje esančios sienos gali būti nudažytos bet kokiu tonu: šviesus, pastelinis, prisotintas ir nutildytas - vengti tik rekomenduojamos baltos spalvos. Klasikiniai šviesiai rudi ir smėlio spalvos atspalviai tinka tiems, kurie nori sukurti praktinį koridorių. Šviesiai pilkos sienos vizualiai padidina kambarį, be to, šią spalvą lengva derinti su ryškesniais atspalviais.

Bet kurioje patalpoje pageidautina sujungti ne daugiau kaip tris spalvas, kitaip margas sienas "perkraus" interjeras. Prieš dažydami koridorių, reikia galvoti, ar esami baldai taps tokiu interjeru. Jei yra galimybė įsigyti naują, tada išlaikykite vieną stilių. Klasikiniai baldai vargu ar tilptų raudoname ar juodame koridoriuje, minimalistiniai - rožinės spalvos.

nuotrauka ant sienos

Svarbi pastaba! Baldai turėtų būti tamsesni nei sienos, bet ne pernelyg niūrios spalvos. Juoda visada turi būti subalansuota su šviesos atspalviais.

Pasirinkite siauros prieškambario spalvą

Siauras koridorius atrodo nepatogus daugeliui. Spintelės įdedamos tiktai išilgai sienų, kurios, beje, nuolat purvo. Klijuoti tapetai dažnai pertraukiami, nes jie yra pažeisti maišeliais ir viršutiniais drabužiais, todėl geriausias variantas yra dažyti sienas.

Siauras koridorius nustato tam tikrus spalvų pasirinkimo apribojimus. Pagrindinė taisyklė yra ne perkrauti koridorių gausybe gėlių.

Svarbu, kad siauras koridorius būtų gerai apšviestas ne tik dėl žibintų.

lentynos ir lempa

Puikus sprendimas būtų baltos, tačiau jo minusas yra nepraktiškas. Tai nereiškia, kad jo negalima naudoti prieškambaryje. Balta apdaila bordo ar tamsiai mėlyname fone atrodys labai įspūdingai. Jei nenorite tokių eksperimentų, pasirinkite ryškų ir kompaktišką toną. Atkreipkite dėmesį į šalto spalvų schemą, kuri padės sukurti erdvios erdvės jausmą.

Venkite monotonijos, jis bus padanga. Visame koridoriuje galite sukurti sklandų perėjimą nuo šviesaus atspalvio iki tamsesnio. Kitas sprendimas yra sukurti įdomią sienų tekstūrą, pavyzdžiui, gipso prieš dažymą.

juodos durys

Apdaila mažam koridoriui

Mažiems kambariams reikia ypatingo dėmesio. Kokia spalva spalvinti kambarį? Negalima patarti, kad sienos tokioje prieškambaryje monofoniškai. Norėdami vizualiai išplėsti, rekomenduojama naudoti horizontalias juosteles. Vertikalios linijos pataiso žemas lubas, jas vizualiai pakeldami. Šablonas ne visada turi būti tiesių, pakankamai nukreiptas horizontaliai arba vertikaliai.

Spalvų schema mažame koridoriuje neturėtų būti per tamsi. Geriausia dažyti šviesią cinamono ir smėlio spalvos atspalvius su balta ir pieno apdaila. Įdomus sprendimas bus baltos rudos juostelės-denticles. Vizualiai pakelkite baltą horizontalią juostelę ant sienų po lubomis. Norėdami išplėsti erdvę, taip pat galite naudoti veidrodžius ir dalis su metaline apdaila.

raudonas koridorius

Mažieji kambariai yra labai kokybiški dizaino požiūriu. Reikėtų pabrėžti funkcionalumą, tačiau tuo pat metu išvengti perdėto minimalizmo.

Mažame bute natūralios medžiagos atrodo gerai. Lengvosios medienos apdaila sukuria šiltą ir jaukią atmosferą, o tinkamas įrengimas tęsis daugelį metų.

Dekoravimas su natūraliomis medžiagomis

Sienos, padengtos medinėmis plokštėmis, koridoriuje - nors ir retai, tačiau šis ryžtingas sprendimas atrodo labai naudingas bet kokio tipo koridoriuose. Kokį poveikį gali sukelti tokios sienos? Dėl atspalvių įvairovės ir natūralios medienos struktūros galite sukurti unikalų interjerą.

drabužių spinta

Mediena ne tik pagerins, bet padės išspręsti kelias problemas. Jums nereikia lyginti sienų, nes plokštės slepia nedidelius pažeidimus. Kambaryje nereikia izoliuoti, o tai ypač svarbu koridoriuose su juodraščiu.

Natūralios medžiagos puikiai atrodo tinkamai apšviesta. Medžiui reikia šiltos, išsklaidytos šviesos, o akmuo reikalauja ryškių, tiesiogiai spindulių.

lentynos ir fotelis

Ne mažiau įdomi medžiaga yra akmuo. Žinoma, jei jūs padengsite visas sienas, jis atrodys niūrus, tačiau kai kurios sritys bus harmoningai derinamos su interjeru. Akmens tipą geriau pasirinkti, priklausomai nuo to, kokią spalvą pasirinkote, kad dažytumėte likusią sienos dalį.

Svarbu atsižvelgti į kambario stilių Klasikinio ir šalies stiliaus medis bus tinkamas, ir modernus, Retro ir minimalizmas yra labiau traukia akmenį. Jei jūsų interjeras yra aukštųjų technologijų stiliaus, geriau ne naudoti šią apdailą.

rudas koridorius

Apšvietimas

Apšvietimas naudojamas zonavimo patalpoms ar akcentų kūrimui tam tikroms detalėms. Vieta su privalomu patobulintu apšvietimu - šalia veidrodžio. Galite išbandyti kitas koridoriaus zonas.

Spalvotas apšvietimas koridoriuje su monofoninėmis sienomis sukurs visiškai skirtingą nuotaiką. Ir lempos spalva gali būti lengvai pakeista, jei pageidaujama.

du žibintai

Svarbus vaidmuo yra ir šviesos šaltinio spalva. Žalias yra geriausiai naudojamas poilsio zonoje, aukso arba rausvos priešais veidrodį. Šaltos spalvos vizualiai išplečia kambarį. Kilnojamieji šviestuvai sukurs įdomų efektą bet kurioje funkcinėje srityje.

Prieš pasirenkant, kokia spalva dažyti koridorių, turite atsižvelgti į visas funkcines savybes, kad spalvų schema pagerintų koridoriaus išvaizdą. Geras prieškambario interjeras yra labai svarbus, nes jis sukuria nuotaiką, kai jūs einate namo.

Prieškambario baltos ir rudos spalvos (2 vaizdo)


Prieškambario spalvoto dizaino variantai (38 nuotraukos)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

− 5 = 1