Armádní album – paměť služby a nejlepší dárek s vlastními rukama

Armádní album – paměť služby a nejlepší dárek s vlastními rukama

Kdokoli, kdo prošel vojenskou službou v armádě, by si rád vzpomněl na tuto dobu. Obvykle vojáci během služby měli čas udělat obrovské množství fotografií, které pak byly vyrobeny do alba. Tato alba se po ukončení služby chlubila svým přátelům a vzpomněla si na jejich mládí.

Podívejme se, jak vytvořit vlastní album. Dnes je digitální éra, fotky mohou být přijaty na internetu a pak jako dárek milému chlapovi, aby vytvořil krásné album s tematickými obrázky.

Co je armádní album?

První věc, kterou musíte pochopit, je, že toto armádní album je selhání. Jedná se o dokument, který vypráví o době vojáka v armádě. Není to jen obyčejný prostý notebook s množstvím fotografií vložených do něj. Samotné album lze nazvat skutečným uměleckým dílem. Jedná se o druh jedinečné knihy - jednoduše nebude existovat druhá kopie.

Armádní album s vlastními rukama

Vytvořte alba vždy pro jednoho vojáka. Začíná to dělat v armádě se doporučuje přibližně 100 dní před rozkazem ukončení - asi tři měsíce před opuštěním armády. A dokonce i dnes kluci slouží jen rok, ale alba jsou stále populární.

Materiály použité k vytvoření tohoto artefaktu mohou být velmi odlišné. Kryt, který je důležitou součástí, byl vyroben z červené sametové tkaniny. Ale bylo ještě lepší, aby se z krycího pláště důstojníků zhotovil tento kryt. Dnes takové tradice již nejsou relevantní a armádní album je vyrobeno i z látkového khaki.

Dembelský album s vlastními rukama

Stránky alba by měly být dostatečně husté - pro tento účel použijte lepenku. Dříve byly některé stránky položeny vysledováním papíru - dělají to dnes. Je to nutné, aby se fotografie neležily a obrázky nebyly poškozeny.

Výkresy dělají cokoliv - používají tužky, značky, značky, barvy, obyčejné jednoduché tužky. Chcete-li vytvářet a vkládat nápisy, potřebujete fólii.

Album pro vojáka

Kdo to dělá?

Je třeba říci, že samotní vojáci nevytvářejí tuto památku armády. Autor může být cokoli - hlavní věc, kterou dokázal krásně malovat a malovat. Často jsou tyto alba vyráběny dívčími vojáky. Výrobek by měl být nejen památný, ale také krásný. Často se několik výrobců podílí na výrobě najednou - to je přípustné. Ale je lepší, že jsou to lidé, kteří jsou ve službě, a poznají vojenský režim dneška, život vojáka. Udělej je a civilní, ale méně často.

Armádní album s vlastními rukama

Nejcennější je výrobek, na který se voják, nebo spíše budoucí demobil, ani nedotkl. Obvykle žádají o pomoc talentovaných spolupracovníků. Když služba skončí, bude to jednoduše prezentováno. A jako povzbuzení, přátelé služebnictva dostanou příležitost, aby někdy nechodili do šatů a spali déle.

Jak vytvořit dubbing album

Nejzákladnější

Je důležité si uvědomit, že neexistují přesná pravidla pro návrh takového alba. Za prvé, je zapotřebí jen dobrá fantazie. Je také nutné určit, jaké téma se věnuje výrobku, jaké vojenské jednotky slouží vojákům. Album vám může říci, jak služba začala, jak to skončilo, co nejpamětijší momenty lze popsat.

Tento notebook může být dokonce deníkem vojáka, který sní o návratu do civilního života spíše brzy. Co bude v albu, každý si zvolí nezávisle.

Co by mělo být v armádním albu

Dekorace

Nyní nabízejí hotová řešení, která lze zakoupit a vložit do fotografií, psát zajímavé příběhy nebo popisovat pocity. Ale je to nudné, ale chcete něco originálního. Proto je lepší pracovat s vlastními rukama. Takové výrobky jsou často vyrobeny z lepenky - stránky alba musí být velmi silné a je dobré zachovat všechno, na kterém jsou lepeny.

Album pro vojáka

Předběžně jsou stránky pokryty lakem a mezi listy kartonu je položen speciální papír sledovacího papíru. Je poměrně obtížné vytvářet kresby na laku, proto se používají zubní kartáčky, jehly pro stříkání barvy. Nyní jsou stránky lakované spíše zřídka, ale design je dlouhá a časově náročná práce. Stránky mohou být také pokryty stuhou z přírodního hedvábí.

Kryty jsou pokryty látkou a nápisy se aplikují metodou nucení. Celá konstrukce je upevněna velkými kroužky nebo šrouby.

Album vojáků s vlastními rukama

Co by mělo být v albu

Především je to fotka. S pomocí fotografií je nejlepší mluvit o všech těžkostech služby v moderní armádě. Používejte fotografie v jasném chronologickém pořadí. Tak se celá cesta vojáka předává od prvního dne k DMB.

Dembelský album s vlastními rukama

Je třeba poznamenat, že při extrakci fotografií ve službě vojáků může mít problémy. Na fotografiích mohou být navíc k přátelům uloženi i tajné předměty - je snadné rozdělit umístění této nebo té části. Často z tohoto důvodu zástupci vedení provádějí vyhledávání, aby se tyto fotografie staly méně a méně.

Na prvních stránkách se při registraci podává objednávka na vojenskou službu. Na poslední stránce je objednávka DMB. To vše může být doprovázeno krásnými a zábavnými kresbami.

Obrázky by měly o službě v armádě říkat, jsou to často karikatury. Kronika života vojáka může být doplněna písněmi a básněmi.

Armádní album

Ve videu: jak udělat prázdné album pro armádu.

Dembelské album s vlastními rukama (master class)

Pokud chcete vytvořit vlastní vlastní armádní album se svými vlastními rukama, níže uvedené instrukce vám pomohou. Chcete-li udělat tento nezapomenutelný produkt, budeme v populární scrapbooking technice. Nejdůležitější je zapamatovat si, že byste neměli dopírat takové album s příliš mnoha barevnými ozdobami a detaily - všechno by mělo být moderováno podle tématu.

Co potřebujete k práci

Potřebné materiály a nástroje:

  • hotová vázací velikost 20 × 30 cm;
  • papír pro scrapbooking, kraft papír, karton;
  • obrazy pro výrobu dekorativních prvků;
  • odřezky, kovové doplňky z armády;
  • bradky, kotvy, očka, zařízení pro montáž očka;
  • akrylové barvy, lanové motouzy;
  • Nůžky, nůž, pravítko, punč;
  • šicí stroj.

Armádní album - paměť služby a nejlepší dárek s vlastními rukama

Pokyny krok za krokem

Zvažte krok za krokem, jak vytvořit album pro vojáka pro paměť nebo jako dárek:

1. Nejprve rozřízněte listy papíru. Karton, který se má použít jako podklad, se řeže dle potřeby. Na podkladech je třeba ohýbat a řezat rohy. Naplňte album na polovinu a přidejte zbývající podklady papírem.

Armádní album - paměť služby a nejlepší dárek s vlastními rukama

2. Dále na prázdné kartonové kartě je třeba fotografie vložit a po jejich uvíznutí přidejte ke stroji šicí stroj. Ve stejné etapě uděláme rozvržení. Krok za krokem lepidlo a šijeme jednotlivé prvky. Pokud je dekorativní prvek aplikován na podklad bez fotografické karty, musí být předem prošit a nalepen.

Armádní album - paměť služby a nejlepší dárek s vlastními rukama

3. Poté připevněte sklopné části. Na stránce je třeba provést řez a vložit do něj předem ohnutý okraj podkladu. Do řezu je zasunut řetězec, fotografie je vložena, šitá z přední strany. Držitelem fotografie může být kruh vyříznutý z lepenky, která je upevněna očkem. Po vložení fotografií pro další stránku na stejném principu jako v předchozím kroku.

Armádní album - paměť služby a nejlepší dárek s vlastními rukama

4. Jeden ze skládacích prvků jsme vyšli více než jiní, a tak jsme je doplňovali obrázky a různými nápisy.

Armádní album - paměť služby a nejlepší dárek s vlastními rukama

5. Pokud je skládací prvek velký, je připevněn ze zadní strany a poté sešit na stránku. Druhá strana obrácení bude mít dostatek prostoru pro fotografie, které lze umístit tak, jak se vám líbí. Podklad je přilepený z různých papírů a rohy jsme udeřili razítkem.

Armádní album - paměť služby a nejlepší dárek s vlastními rukama

6. Poté v pořádku pořadí umístíme fotografie a poté, co budou opraveny. Některé otočky budou obsahovat více ozdob (rychlost) - budou skryty pod horní fotkou. Jako dekorativní prvek je stuha ušitá na pásku kartonu dobrá - může být snadno šité kdekoli.

Armádní album - paměť služby a nejlepší dárek s vlastními rukama

7. Pokyn navrhuje přidat zvýraznění - to je obálka pro dopisy a obrázek o tom, jak dívka čekala na vojáka. Jako prázdné místo používáme kraft papír. Obálka bude obdržena - obrobek není na přední straně nalepen, ale je šitý pomocí závitů.

Armádní album - paměť služby a nejlepší dárek s vlastními rukama

8. Obrázky jsou lepeny uvnitř skládací struktury papíru a šité. Pak přilepíme válec k obálce a vyšíváme středové záběry. Zbývá pouze vložit obálku do základny a přidat poslední fotografii.

Armádní album - paměť služby a nejlepší dárek s vlastními rukama

9. Jeden z obrázků vojáka bude nutně skupinový, který není žádoucí překrývat se s dekoracemi a obrazy. V takovém případě můžete přímo za fotkou vytvořit kapsu. Šitý obraz na horní hranu a pak jej vložit do rohů. Všechny zbývající strany musí být také bleskové. Ve kapse můžete dát list s jmény spolupracovníků.

Armádní album - paměť služby a nejlepší dárek s vlastními rukama

10. Poslední zvrat obvykle není věnován ani pořadí DMB, ale o setkání s příbuznými. Dekorativní povrch musí plně vyhovovat. Dekorativní prvky jsou lepeny a šité. Dále je vše nalepené na okraji a pak opět prošité.

Armádní album - paměť služby a nejlepší dárek s vlastními rukama

11. Na závěr je třeba podle pokynů vložit všechny přijaté stránky do základů. Obal můžete zdobit podle vašeho uvážení, hlavním důvodem je, že album se ukázalo jako opravdový voják.

Armádní album - paměť služby a nejlepší dárek s vlastními rukama

To je něco takového s pomocí materiálů, které lze snadno najít v každém obchodě, můžete udělat dobrý dárek pro osobu, která obdržela objednávku DMB. S pomocí tohoto alba si bude tento den dlouho vzpomínat. Co se nakonec ukázalo, nutně jako voják. A jak bys udělal takové album? Čekáme na komentáře, více fotografií krásného krytu, první šíření, obecně sdílejte odkaz na jejich práci a články.

Přehled alb (3 videa)

Úspěšné příklady (48 fotek)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

− 3 = 7