Nové veci zo starej džínsy (+44 pics)

Nové veci zo starej džínsy (+44 pics)

Staré džínsy nemusia hádzať. Ide o dobrú tkaninu vhodnú na dlhé použitie. Môžete urobiť veľa užitočných a krásnych vecí pre váš dom zo starých džínsov. Originálne nápady, remeslá sa dajú ľahko realizovať.

zo starých džín s vlastnými rukami

Aktualizujeme šatník

V obľúbenom veku je dýchanie nového života jednoduchšie, ako sa zdá na prvý pohľad. Existujú rôzne riešenia. Vyšívanie je skvelá voľba pre hobby.

 • Zmena farieb. Používame špeciálne farby na tkaniny, ktoré sa predávajú v moderných obchodoch v širokom sortimente. Je prijateľné používať ľudové metódy. Remeslá s vlastnými rukami nie sú výnimkou.

zo starých džín s vlastnými rukami

Úplné premaľovanie nie je potrebné. Každý môže vytvoriť jedinečné dizajnérske veci, dosť na to, aby ukázal trochu fantázie.

 • Vytvorte sukňu alebo šortky. Aktuálna verzia, ak sa spodná časť produktu stala nepoužiteľnou. Pomocou nožníc a lepidla môžu improvizované šperky vytvoriť akúkoľvek verziu odevu. Sukňa je komplikovanejšia možnosť. Nohavice s krátkymi manžetami sú ideálnou základňou.

zo starých džín s vlastnými rukami

 • Aplikácie tkanín a čipiek-Remeslá pomôžu zachrániť vec, ktorá bola opotrebovaná na viacerých miestach.

zo starých džín s vlastnými rukami

Druhý život v interiéri

Denim tkanina v interiéri vyzerá nezvyčajne a čerstvé. Samotné obrázky vrátane. V obchodoch sa predáva veľa vecí, ktoré sú určené špeciálne pre túto tkaninu. Nezávislá výroba doplnkov je však zábavnejším procesom. Skvelá príležitosť šetriť peniaze a získať jedinečné riešenie dizajnu. Alebo si vytvorte obrázok sami.

zo starých džín s vlastnými rukami

Komfortný mäkký náhrdelník z denimu sa zmestí do každej miestnosti. Základňa - penová a drevená. V nasledujúcich etapách dotiahnite konštrukciu s denim. Alebo vrátime do života starý nábytok, ktorý sa stal nepoužiteľným. (Niekoľko možností pre polstrovanie v článku: ako vytvoriť originálny pohovka pre dom)

Čo môžete robiť s džínsovou tkaninou v interiéri? Vyšívanie vždy pomôže.

 1. Reťazové stoličky vyrobené z dreva, ktoré ich robia pohodlnejšími a nezvyčajnými. Stačí si šiť pohodlný plášť. Vzory pomáhajú zachovať veľkosť.
 2. Umývajte vankúše, krabice alebo koše, truhlice a tienidlá.
 3. Zakryť stôl, tkanina je navrhnutá. Obrazy prekvapia aj hostia.
 4. Zdobte strop a steny, podlahu v miestnostiach. Aktuálna verzia pre deti vám umožní získať nezvyčajný vzhľad.
 5. Zakryte posteľ závojom.
 6. Utiahnite stoličky alebo pohovky. Vzory sa stanú nepostrádateľnými pomocníkmi.

zo starých džín s vlastnými rukami

Existuje veľa riešení pre použitie denimu v interiéri. Pokrytie vlastných rúk je len jedným z nich. Je prijateľné používať kombinácie rôznych farieb. Na posteľných plátnach a pláštenkách táto možnosť vyzerá obzvlášť pôsobivo.

zo starých džín s vlastnými rukami

Dajte módne džínsy od starých

Kamienky sú vhodné na zdobenie textílií, povrchových úprav. Bedspread s týmito ozdobami tiež vyzerá dobre. Perfektné riešenie - výšivka s hladkým, krížovým stehom a ľubovoľnou metódou, ktorú máte k dispozícii. Najmä pre tých, ktorí vedia, ako to robiť vlastnými rukami.

Výkresy vo všeobecnosti dnes sú považované za pomerne módne a relevantné. Stačí stačiť kúpiť niekoľko pruhov a dať ich na tkaninu. Prikrývka nie je výnimkou.

zo starých džín s vlastnými rukami

Tŕne a nity - Ďalšia verzia šperkov v podobe remesiel je stále populárna. Výkresy je možné použiť pomocou tzv. Šablón.

zo starých džín s vlastnými rukami

Robíme šortky

Ak chcete správne odrezať jednu nohu, potrebujete kriedu a pravítko. Aby sme sa nedotkli zadných vreciek náhodou, dali sme džínsy a dovnútra von. Stačí, aby sme merali 7,5 cm nad obrysom, môžete ho nechať až do 10 cm, v ďalšom štádiu sme už odvážne odrezať nohavice.

Odporúča sa rezať tesne pod zamýšľanou čiarou. Toto je skutočné riešenie pre tých, ktorí plánujú používať šperky.

zo starých džín s vlastnými rukami

Odrezaná noha je aplikovaná na druhú, zatiaľ čo je celá. Dĺžka prvej a druhej nohy by mala byť rovnaká.

zo starých džín s vlastnými rukami

Ako dať produktu opotrebovaný vzhľad?

Máme prázdne miesto. Brúsny papier a strúhadlo - vynikajúci spôsob pre tých, ktorí chcú dať produktu opotrebovaný vzhľad.

Sýrový strih bude oveľa účinnejší ako konvenčné nástroje. Niekoľko incízií tiež dá oblečenie jedinečný vzhľad.

zo starých džín s vlastnými rukami

Laptop taška starých džínsov

Nemôžeme robiť bez:

 • Šijací stroj. Vzory sú pripravené vopred.
 • Ihly. Bez nich nie sú možné zmeny.
 • Závit.
 • nožnice
 • Staré džínsy.

zo starých džín s vlastnými rukami

Inštrukcia vyzerá takto.

 1. Staré džínsy je potrebné umývať a žehliť dobre. Otočia sa a položia sa na stôl. Nohavice sú odrezané do hĺbky vrecka. Z jedného rohu do druhého robíme spodnú časť tkaniny. Konštrukcia nezáleží.
 2. Na šijacom stroji šiť linku. Potom sa výrobok otočí dovnútra. Pozdĺžne postranné švy z nohavíc sú úplne vystrihnuté. Takže dostaneme rukoväte budúcej tašky. Prestavba netrvá veľa času.
 3. Pod pásom starých džínsov vytvárame malé štrbiny. Predávame rukoväť na prednej strane. S druhou rukoväťou akcie robíme to isté. To bude naša taška. Konštrukcia prekvapí každého.

zo starých džín s vlastnými rukami

Iná verzia tašky

Neodmysliteľnými pomocníkmi vo veci zmeny budú:

 • Krieda a ceruzky. Posteľky pomáhajú.
 • Papier formátu A4.
 • Vyšívací stroj.
 • Clay. Prikrývka tiež vyžaduje to.
 • Dekorácie na zmenu
 • Závit.
 • Ihly.
 • Nožnice.
 • Papiernický nôž
 • Jeans. Vzory sú ďalším užitočným zariadením.

zo starých džín s vlastnými rukami

Všetko sa robí jednoducho.

 • Zo starej džínsy odrezávame nohavice. Oni sú umývaní a žehličovaní. Vnútorné švy sa musia otvoriť. A potom - opatrne žehliť. Toto nám dáva dve medzery.
 • Výkres vzoru sa vykonáva na papier vo formáte na šírku. Oblička tašky a rukoväte bude na jednej strane. Druhý bude obchodovateľný. Rukoväť vaku sa stane jedným z rohov.
 • Na džínovej tkanine sa vzor prenesie plytkým spôsobom. Prvá časť rukoväte by mala byť vpravo. A druhý - na ľavej strane. Dve šípky by mali byť vykonané na spodnej strane, potom sa produkt nezmení. Všetko šijme na šijacom stroji.
 • Pridávame obe časti. Stitch tesne, až kým nedosiahnete rukoväte. Pevný šev spracúva okraje a lem. Prilepením hornej časti dohromady spojujeme tieto dve časti.

zo starých džín s vlastnými rukami

Vytvorte džínsy

Berieme niekoľko zariadení, ako napríklad:

 1. Podšívka. Pokrytie bez nej nie je úplné.
 2. Mydlo a nožnice na opracovanie.
 3. Šijací stroj. Manuálne šitie nie je najzaujímavejšou aktivitou ani nie je rýchle.
 4. Ostré nožnice alebo nôž.
 5. Staré džínsy. Bez vzoru nemôže robiť.

zo starých džín s vlastnými rukami

Podrobné pokyny

Potrebujeme dva modely starých džínsových nohavíc, ktoré už nie sú potrebné. S nožom rozepíname nohavice priamo na šev. Dostávame dva pásy džínsov. Pod pásom je tiež potrebné orezávať výrobky. Potrebujeme dno tkaniny.

zo starých džín s vlastnými rukami

Vyrežte na veľké množstvo tkaninových pásikov. Na švách je potrebné ich šiť, ale tentoraz sme si vzali za základnú šírku. Rôzne farby pomáhajú tvorbe produktu, je to ešte dôležitejšie.

Denim klapky starých nohavíc sú ľahko šité do jedného listu.

zo starých džín s vlastnými rukami

Nôž, krieda a pravítko pomôžu vyrovnať okraje, závoj tiež vyžaduje. Detail je vyrezaný z obloženia pozdĺž obrysu. Musíme odskrutkovať malý kúsok 20 cm, takže ho necháme zadarmo. Na prednej strane sa ukáže celý koberec. Dokončite čiaru pozdĺž okraja.

zo starých džín s vlastnými rukami

Šikmé pečenie je dovolené manipulovať s okrajmi takéhoto koberca. Nesprávne strany sú smerom dovnútra. Na obrysu sa ľahko šiť. Šikmé pečenie je vyrezané z podšívky. Okraj koberca je šitý ručne alebo pomocou šijacieho stroja.

Taký koberec sa robí rýchlo a jednoducho. To si nevyžaduje špeciálne zručnosti alebo zručnosti.

zo starých džín s vlastnými rukami

A samotné príslušenstvo nevyžaduje veľa času. Takéto rozhodnutie však určite bude kreatívne a kvalitné, o tom nemožno pochybovať. Džínová tkanina starých vecí dlho vyhrávala všetkých s ich silou.

Džínová taška, držiaky na pitie, posteľná vešiak (3 hlavné triedy)

Rôzne veci od džínsy (44 fotek)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

3 + 7 =