Daj mi srdce: suveníry a darčeky v podobe srdca

Daj mi srdce: suveníry a darčeky v podobe srdca

Pekný darček pre osobu, ktorá je vám drahá, bude suvenír vo forme srdca. Aby ste to dosiahli, budete potrebovať vzor srdca na rezanie papiera. Vytvorte si svoj vlastný darček alebo darček môžete kedykoľvek, keď ste plný svetlých pocitov. Osobu, ktorej je tento dar určený, sa dotkne vašej pozornosti. Takýto dar dodá vášmu vzťahu romantickú poznámku.

Suvenír vo forme srdca s vlastnými rukami

Existujú tradičné sviatky alebo oslavy, ktoré dávajú srdcia:

  • Deň svätého Valentína (14. február);
  • výročie svadby;
  • narodeniny milých ľudí.

Ale pocity, ktoré ľudia zažívajú, sa nezapadajú do kalendárnych dátumov. Predložte darček, v ktorom ste vložili kúsok duše, môžete vždy, keď chcete dať radosť svojmu blíznemu.

Ako vytvoriť šablónu

Vzor v podobe srdca

Ak máte najjednoduchšie umelecké zručnosti, nechajte svoju predstavivosť bežať divoko. Vytvorte výrez výrezu sami, potom ho okrúhlite a vyrežte. Často jednoduché šablóny sú stiahnuté na internete. Aby ste to urobili, je lepšie vybrať vektorové kliparty. Môžu byť zväčšené.

Najjednoduchším spôsobom je prekresliť obraz z obrazovky monitora alebo skopírovať ho. Prilepte na obrazovku tenký papier a nakreslite obrys ceruzky na obrázku. Je dokonca jednoduchšie vytlačiť vzor srdca na vyrezanie na tlačiarni. Ak neexistuje žiadna tlačiareň, vynulujte formulár na USB flash disku a použite predajné centrá na tlač.

Vzor srdca pre tlač

Zložité vzory srdca so zložitými vzormi a vložkami je možné vytlačiť pomocou plotra (zariadenia na vytváranie šablón). V tomto prípade bude potrebná služba reklamnej agentúry. Vytvorte akýkoľvek výtlačok šablóny na rôznych médiách: hustý, farebný papier, lepidlo atď.

Na videu: ako nakresliť dokonale hladké srdce

Čo môžem urobiť so šablónou môjho srdca

Šablóny so srdiečkami môžu byť použité pre mnohé ručne vyrábané výrobky, veci vyrobené vlastnými rukami. Hodnota takéhoto daru je vyššia ako hodnota suveníra, ktorú ste práve kúpili, pretože obsahuje časť vášho srdca a teplo.

Výrobky z modelov na rezbárstvo vo forme srdiečka:

  • pohľadnice. Môžu mať formu srdca alebo majú vo vnútri pripútanosť. Pripojením viacerých sŕdc a ich pripevnením k obom stranám pohľadnice sa získa trojrozmerný obraz. Kirigami (tzv. Rezbárstvo z papiera a figuríny) je veľmi obľúbené medzi fanúšikmi ručne vyrobenej hudby.

4

  • Vankúše vo forme srdca. Môže to byť dekoratívne vankúše na pohovke. Aromatizované, plnené bylinkami, s krásnymi aplikáciami zdobenými farebnými stuhami - vhodný je materiál, fantázia a túžba po originálnom darčeku.

3

  • Rámček pre fotografiu alebo zrkadlo. Šablóny budú tvoriť základ budúceho rámca. Je možné použiť rôzne materiály. Na dekoráciu použite škrupiny pokryté akrylovým lakom, farebným hustým papierom, mozaikou alebo kúskami keramiky. Obraz v rámčeku v tvare srdca bude tiež zdobiť interiér.

2

  • obrúsky, vyrobené so šablónami na rezanie. Vytvorte celú sériu obrúskov s aplikáciou, výkresmi, textami. Budú zdobiť kuchyňu a vyzerajú pekne na slávnostnom stole.

1

  • zákusok. Ďalším nápadom môžu byť kulinárske jedlá s obrázkami srdca. Posypte koláč s práškovým cukrom, pripevnite šablónu. Tiež môžete rezať sušienku v tvare srdca, potom budú koláče viac chutné 🙂

Sušienka vo forme srdca

Pomocou takýchto šablón môžete oživiť nábytok v detskej izbe. Dieťa sa s nadšením zapojí do tejto fascinujúcej okupácie. Ako môžete vidieť, šablóny na vyrezávanie bizarného tvaru nebudú potrebné na výrobu rôznych vecí. Nespěchejte ich, aby ste ich skryli, pretože každý deň môžete dať svojmu domorodcovi teplo.

Ako vytvoriť hromadné srdce z papiera podľa šablóny (2 videá)

Šablóny a suveníry vo forme srdca (45 fotiek)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

77 + = 86