Jasná výzdoba fliaš a okuliarov na svadbu

Jasná výzdoba fliaš a okuliarov na svadbu

svadobné - zriedkavá udalosť v živote a vyžaduje si emocionálny vzostup mladých ľudí, ktorí vstupujú do manželstva, vo forme krásnych vecí, slávnostných dekorácií, sviatočnej dekorácie. To sa týka dekorácie plavidiel, z ktorých mladí ľudia pijú šampanské. Dekorácia svadobných okuliarov a fliaš s vlastnými rukami je to, čo pomôže zjednotiť ženích a nevestu ešte viac.

Šampanské na svadbu

Vlastnosti dekorácie fľaše s stuhami

Pri príprave na svadbu si budúci manželia vyberú šaty a kostýmy, naučia sa spoločný tanec, prídu s návrhom miesta, kde sa bude konať svadba. A je veľmi dôležité, aby sa v každom ohľade dodržiavala zhoda štýlu. Na základe zvoleného štýlu sa vyrábajú fľaše na svadbu, rovnako ako okuliare určené na slávnostné popíjanie šťastia.

Šampanské na svadbu

Pásy sa spravidla používajú na zdobenie svadobných fliaš šampanského. Saténové obväzy a sklo perfektne kombinujú, vytvárajú vzdušné a roztomilé obrazy. Takéto pásky a samy zdobia všetko, čo je pripojené, a ak je nápad na výzdobu vybraný úspešný, dizajn šampanského na svadbu sa stáva vytvorením umeleckého diela.

Návrh šampanského a okuliarov

Najčastejšie sa používajú jemné, svetlé farby:

 • biela;
 • krém;
 • béžová;
 • modrá modrá;
 • jemne ružová.

Ak chcete zdôrazniť a zvýrazniť detaily pozadia, použite čiernu, červenú, zlatú farbu. Avšak budúci manželia si môžu vybrať vyzdobiť fľaše s stuhami jasnejších, šťavnatých tónov, ak to zodpovedá ich myšlienke svadobného obrazu.

Kapacity môžu byť dekorované rovnako, ako keby symbolizovali neoddeliteľnú dvojicu, komunitu rodiny a možno rôznymi spôsobmi, zdôrazňujúc individualitu manželov. A rozdiel sa prejavuje nielen v tom, že jeden kontajner - "ženích", zdobí tmavšie farby a jednoducho zariadené, a druhá - "nevesta" v pestrých farbách a veľa dekoratívnych predmetov. Môžete zdôrazniť individualitu veľkosti a tvaru kontajnera, napríklad jednu väčšiu a vyššiu, druhú nižšiu a širšiu.

Zdobenie nádoby alebo pohára bude väčšia zábava, keď sa, aby boli v súlade so zásadou komplementárnych polovíc: na povrch obrazu je aplikovaný na druhý - jeho pokračovanie (nevesta a ženích, držali sa za ruky).

Dekor fľaše a okuliare na svadbu

Technika zdobenia fľaše šampanského (master class!)

Napriek tomu, že existuje veľa dekoratívnych nápadov, existujú niektoré všeobecné princípy zdobenia lodí na svadbu. Čo potrebujete pre výzdobu:

 • saténové stužky sami v dostatočnom množstve;
 • nožnice na rezanie;
 • lepidlo na upevnenie;
 • dekoratívne prvky (perličky, kryštály, korálky, čipky atď.).

Bude potrebné preukázať určitú vytrvalosť a byť opatrní, pretože práca bude jemná a neodpúšťa nedbalosť. Ponúkame malú majstrovskú triedu na vytvorenie zdokonalenej fľaše vo forme nevesty.

1. Nádoba sa musí umyť a vyčistiť od nálepiek. Povrch skla sa odmasťuje kvapalinami obsahujúcimi alkohol.

Vytvorenie fľaše šampanského

2. Vyrežte malý kúsok čipky a skúste to na krku. V tomto momente nanášajte lepidlo a krásne fixujte rezanie.

Vytváranie šampanského majstrovskej triedy

3. Vezmite pásku a pripevnite ju aj k krku. Nadbytočné odrezanie. Lepidlo nanášame a pásku nanášame tak, aby obal zalilo. Pravý koniec je potom umiestnený naľavo.

Vytváranie šampanského majstrovskej triedy

4. Pre druhú a nasledujúcu vrstvu skúste iné pásky. Budú dlhšie, pretože hrdlo šampanského sa rozširuje na dno. Zbytočne odrezať, aplikovať lepidlo a fixovať.

Vytváranie šampanského majstrovskej triedy

5. Keď je fľaša úplne pokrytá stuhami, začneme vytvárať šperky. Ak je produkt vo forme nevesty, budete musieť vytvoriť nádhernú sukňu.

Vytváranie šampanského majstrovskej triedy

6. Krk môže byť ozdobený korálkami alebo stuhou s kamienkami. Príslušenstvo fixuje lepidlom.

Vytváranie šampanského majstrovskej triedy

7. Dokonalým dotykom je klobúk so závojom. Môže byť tiež vyrobený z pásky a priesvitnej tkaniny (posledná môže byť kus starého luku alebo malý kúsok bieleho tylu).

Vytváranie šampanského majstrovskej triedy

Lepidlo na prácu so sklom sa používa tak, že všetky prvky dekoru sú pevne držané na nádobách. Ak sú pásky nielen prilepené na pevný povrch, ale aj zviazané, uzol môže byť pripevnený priehľadnou obojstrannou lepiacou páskou.

Na videu: master class pre dizajn svadobného šampanského

Registrácia okuliarov

Pre dekoráciu nie je potrebné brať okuliare rovnakej veľkosti. Takže, ak chcete usporiadať lode v štýle "snúbencov", je logické vziať jednu pohár veľký a vysoký ako ženích, druhý musí byť menší, zaoblené a tenké nohy, pripomínajúci ženské siluety.

Okuliare sú vyrobené z prakticky rovnakých materiálov ako fliaš šampanského. Ako výzdobu môžete použiť:

 • saténové stuhy;
 • polymérna hlina;
 • čipky;
 • umelé kvety;
 • kamienky;
 • perie.

Často je sklo zdobené matkou perličkových korálkov. Môžu byť prilepené uprostred dekoratívneho kvetu alebo umiestnené rovnomerne po celom povrchu.

Registrácia pohárov na víno na svadbu

Kde získať nápady?

Aby bolo možné zodpovedajúcim spôsobom usporiadať svoj svadobný fľašu, nevesta a ženích sa môžu tešiť na špeciálnu master class na svadobné výzdobou a učiť existuje veľa nápadov pre dekoráciu, rovnako ako naučiť sa techniky. Technik práce so sklom existuje veľká rozmanitosť.

Dekorácia svadobných okuliarov a fliaš so saténovými stuhami a inými materiálmi nevyžaduje žiadne špeciálne zručnosti a ťažko dostupné doplnky. Trvá len túžba, predstavivosť a nejaký čas. Použitý materiál a dizajnová technika závisia, ako už bolo povedané, od celkového štýlu svadobného dizajnu a od fantázie novomanželov.

Čím väčšie úsilie sa uplatní na výzdobu, tým viac jedinečný a nenapodobiteľný bude, tým väčšia bude nezabudnuteľná udalosť. Hlavná vec je, že konečný výsledok by mal byť kombinovaný s kostýmami nevesty a ženícha a šťastný oko.

Myšlienka dekorácie šampanského na svadbu

Akú formu si mám zvoliť?

Konštrukcia fľaše šampanského je vhodná v tom, že táto sklenená nádoba má vhodný tvar, konvenčne sa opakuje tvar ľudského tela - široké dno a predĺžené krk. Vyzerá to dobre, keď je výzdoba fliaš naplánovaná vo forme novomanželov - dve balenia opakujú vzhľad páru manželských párov. Môžete však zdobiť všetky ostatné nádoby, napríklad fľašu martini alebo koňak, odišiel z novoročných sviatkov. Koňakové kontajnery majú tmavé sklo s čírymi obdĺžnikovými alebo pyramídovými tvarmi, ktoré skôr zodpovedajú obrazu ženícha.

Preto, aby ste zdobili takéto kontajnery, nemôžete vyzdvihnúť tie najčastejšie narážajúce prvky výzdoby: drôty, kamene, škrupiny, laná. O niečo ťažšie sa pripájajú a pripevňujú k povrchu skla, ale lepšie lepidlo a správna konštrukčná technika to zvládnu. Pásky a farby sa v tomto prípade používajú v tmavších, zlato-hnedých tónoch.

Varianta "párového" dizajnu fliaš je kombináciou koňaku a vodky, prvá má široké "ramená", druhá je úzka a štíhla.

Vytváranie fliaš na svadbu

Vytváranie fliaš na svadbu s vlastnými rukami nie je drahé, ale veľmi vzrušujúce cvičenie, ktoré je zamerané na to, aby sa budúca rodina stala ešte silnejšou. Nápady na dekoráciu svadobných fliaš a okuliarov sú veľa, ich vyhotovenie závisí len od želania nevesty a ženícha, aby potešili seba a hostí slávnostnej udalosti. Veľká je výber materiálov používaných na dekoráciu - od tradičných saténových stuh až po laná a drôty. Najdôležitejšie je, že v zdobených plavidlách sa čítala myšlienka veselého podujatia a svojimi budúcimi manželmi potešilo.

Nápady na zdobenie šampanského na svadbu (2 videá majstrovskej triedy)

Ako krásne zariadiť šampanské na svadbu (40 fotek)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

+ 26 = 28