Akių: įrengimas savo rankomis, funkcijos

Akių: įrengimas savo rankomis, funkcijos

Akių kontūrai yra puikus dekoro elementas. Juose gali būti įvairių ilgių skrybėlių, taip pat siūlomi įvairūs teminiai ir spalviniai sprendimai. Tiems, kurie nežino, kokie kilpeliai yra, turėtumėte nedidelę pagalbą. Tiesą sakant, tai yra nedideli plastikiniai arba metaliniai cilindrai su skrybėlėmis, kurios yra montuojamos įvairiose interjero detalėse. Dažnai jie papildomai turi poveržlę arba fiksavimo žiedą.

Akių: įrengimas savo rankomis, funkcijos

Kilpos yra dalis interjero dekoro, todėl daiktai turi būti parenkami taip, kad jie suderinti su užuolaidų ir karnizo spalva.

Žinoma, kiekvienas žmogus bent kartą savo gyvenime susidūrė su panašiomis interjero detalėmis. Savimasis yra puikus sprendimas tiems, kurie nusprendžia kažką dekoruoti savo pagalba. Įdėkite kilpelius savo rankomis gali būti gana paprasta. Svarbiausia, vadovaukitės toliau pateiktomis instrukcijomis. Tai jums išsamiai paaiškins, kaip įdiegti kilpelius.

Akių: įrengimas savo rankomis, funkcijos

Aplečių spalvų schema.

Lankytojai yra ne tik praktinis interjero elementas. Jie taip pat yra jo papuošalų dalis. Šiandien rinkoje pateikiama daug įvairių audinių, naudojamų siuvimo užuolaidoms. Jie puikiai atrodo ant šio buto elemento.

Jei šią koncepciją darysime plačiau, tada jos naudojamos tiek batų siuvimui, ir drabužių dekoravimui, ir kt. Veidrodžiai yra universalūs dekoravimo elementai. Dažnai jie neatitinka užuolaidų ar drabužių. Jie turi būti įrengti atskirai. Tai galima padaryti bet kuriame seminare, kuris užsiima šia kryptimi. Tačiau galite eiti kitaip. Apie tai

Akių: įrengimas savo rankomis, funkcijos

patys instaliuoti kilpelius, ir verta toliau kalbėti.

Šis vadovas padės visiems, kurie nusprendžia montuoti kilpelius už užuolaidas ar kitus dekoro elementus. Iš esmės tai nesvarbu, nes jų įrengimo principas bus toks pats.

Ką reikia dirbti

Norėdami dirbti, turite įsigyti šias medžiagas ir įrankius:

  • valdovas;
  • kilpelės;
  • pieštukas;
  • skylė;
  • montuojamas produktas.

Visa tai galima įsigyti parduotuvėje. Kažkas gali būti jau namuose, taigi nereikia paleisti parduotuvių ieškant tam tikrų dalykų.

Darbo instrukcijos ir bruožai

Veidrodžių parametrai: skylės skersmuo (a), išorinis diametras (b), aukštis (iai).

Pirma, priklijuokite juostelę į viršutinį užuolaidų kraštą. Be to, užuolaidos kraštas yra tvirtinamas ant juostos. Po to produktas yra lyginamas su geležimi. Labai svarbu stebėti temperatūros režimą. Priešingu atveju yra didelė tikimybė, kad produktas bus sugadintas. Tada kraštą reikia grąžinti atgal ir vėl išvalyti.

Kitas ant užuolaidos, jums reikia pasirinkti vietą, kurioje planuojate įdiegti kilpą. Šioje vietoje reikia pieštuku padėti apvalyti gaminio kraštus. Po to auselė pašalinama, o apskritimas yra supjaustytas paprasčiausių žirklių pagalba. Verta uždirbti nedidelę prekę. Tai turėtų būti maždaug 5 milimetrai.

Po to, apatinė mūsų kilpos dalis turi būti uždengta aklu. Turi būti užtikrinta, kad ši dalis visiškai sutampa su išpjautu skylu. Šiuo metu būtina atkreipti dėmesį į tai, kad nėra nereikalingų spragų. Tai lieka paprasčiausias darbo dalis. Likusi dalis yra likusi akies dalis, kuri tvirtai prispaudžiama prie apatinės dalies.

Apie šį darbą galima laikyti užbaigtu. Kaip žinote, čia nėra nieko sudėtingo. Štai kodėl ausys, kaip dekoro elementai, visur naudojami šiais laikais. Dažnai galima susitikti su užuolaidomis, dekoruotomis jų pagalba. Šis nedidelis dekoro elementas gali bet kokioje patalpoje visiškai naują spalvą.

Kai kurie naudingi patarimai

Akių: įrengimas savo rankomis, funkcijos

Schema tvirtinimo kilpų ant audinio.

Prieš perkant kilpomis dekoravimui bet kokio produkto, jūs turėtumėte pamatyti, kur jie pagaminti, ir kokios kokybės naudojamų gamybos medžiagomis. Labai svarbu atkreipti dėmesį į medžiagą, iš kurios pagaminti kilpeliai. Kai dekoravimo užuolaidos metalo gaminiai naudojami dažniausiai, bet jei kalbama apie drabužius, čia ir plastiko variantai yra vieta, be daug truda.Pered pradėdami diegti įvorės, būti tikri, kad rasti tokį parametrą kaip statyti santykiu karnizo. Tai nurodyta visų tipų užuolaidoms. Dažniausiai šis parametras yra lygus 2. Pasirodo, kad ant karnizo, kuris yra lygus vienam metrui, reikia pakelti audinius dvigubai daugiau. Svarbu atsižvelgti į tai, kad kilpomis numeris, kuris yra pritvirtintas prie užuolaidų, turi būti lygus. Priešingu atveju kraštai gali būti netinkami, todėl prarandama estetika.

Jei mes kalbame apie kilpų montavimą savo rankomis, tada juosta turėtų būti naudojama be trūkumų. Priešingu atveju užuolaidinis audinys gali sugadinti ir prarasti originalią išvaizdą. Jei norite, kad diegimo metu nesusidarytumėte, reikia uždėti daiktus mažiausiai 5 cm atstumu nuo užuolaidų.

Kai dirbate su kilpelėmis, geriau naudoti natūralius audinius užuolaidoms.

Nors daug skirtumų šiame, bet nesilaikoma temperatūros režimo jų montavimo metu ji yra tikėtina, kad užuolaidos yra pagamintas iš sintetinio audinio, jis bus sugedęs, o tai sukels papildomų išlaidų. Norėdami to išvengti, visada turite nusipirkti užuolaidas, pagamintas iš natūralių audinių.

Akių: įrengimas savo rankomis, funkcijos

Audinių sudarymo koeficiento apskaičiavimas ant karnizo.

Jei mes kalbame apie spalvų sprendimus, tada minkštiems tonams geriausia naudoti ryškius kilpelius. Jei tai yra šviesios užuolaidos dekoravimas, gali būti naudojami auksiniai elementai. Šiuo atveju gatavas produktas atrodys labai gerai.

Jei klausimas yra tvirtinti kilpelius rankomis ant drabužių, tuomet reikia atidžiai stebėti. Priešingu atveju drabužiai bus tiesiog sugadinti. Būtinai laikykitės režimo lyginimo metu. Ne visi šiandien siuvami drabužiai yra lygūs tuo pačiu temperatūros režimu.

Jei mes kalbame apie batus, situacija yra visiškai tokia pati. Nebūtina įdėti didžiulių kilpų ant mažų audinių gaminių. Šiuo atveju produktas atrodys tiesiog bjaurus. Tai gali lemti ne apdailos, o galutinės dekoruotos drabužių ar avalynės versijos žalojimas.

Apibendrinant pirmiau pateiktų rezultatų

Taigi galime manyti, kad kilpelės dabar naudojamos visuotinai. Jie naudojami kaip interjero ar drabužių apdailos dalis ir taip pat turi praktinį pobūdį. Jie pakabinti ant karnizo, tokiu būdu laikydami užuolaidą ant palangės. Yra daug įvairių variantų.

Dabar naudojamas plastikinėms ir metalinėms kilpoms dekoruoti. Verta paminėti, kad šios medžiagos yra pasirinktos ne atsitiktinai, nes jiems būdinga didžiausia jėga ir grožis. Dabar visi žino, kaip įdiegti akluosius kilpelius savo rankomis.

Būtinai laikykitės pirmiau pateiktų instrukcijų. Tik šiuo atveju darbas bus atliekamas labai kokybiškai. Priešingu atveju yra didelė tikimybė, kad viskas turės prasidėti iš naujo įsigyjant naują medžiagą. Jei nėra pasitikėjimo savimi, geriau kreiptis į specializuotą dirbtuvę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

4 + 5 =