Balkonas iš terasos lentos: montavimas prie doko

Balkonas iš terasos lentos: montavimas prie doko

Iki šiol statybos rinkoje yra tokios įvairios apdailos medžiagos, kurias galima lengvai pasirinkti:

 • klinkeris;
 • plyta;
 • terasa lenta;
 • porcelianinės plytelės;
 • betonas;
 • apdailos dailylentėmis ir tt

Balkonas iš terasos lentos: montavimas prie doko

Balkonas iš terasos lentos

Tačiau tai yra terasos lenta, kai dekoruojamas verandos namas atrodo labai gražus, taip pat turi daug privalumų jo veikloje. Ši medžiaga yra labai lengva įdiegti, taigi, žinant visas subtilybes, galite lengvai susidoroti su įrengimu ant verandos patys.

Kas yra klojimas?

Balkonas iš terasos lentos: montavimas prie doko

Padarykite verandą savo rankomis

Grindys yra medienos-polimero kompozitas (DPC), kuris stabiliai atlaiko bet kokius išorinius dirgiklius. Paklodžių gamyba vykdoma labai sudėtinga technika, kuriai naudojamos polimerinės dervos ir natūralios medienos drožlių. Po sudėtingų mechanizuotų įtakų iš tokių sudedamųjų dalių gaunama kieta ir kieta monolitinė struktūra.

Grindys turi tokias teigiamas savybes:

 • turi savitą medienos skonį;
 • neleidžia grybams ir pelėsiui vystytis ant jo paviršiaus;
 • neapsiriboja puvimu;
 • medžiaga yra saugi eksploatuoti ir neslysta, net nusėsčius;
 • graužikai nevartoja kaip maisto;
 • medžiaga nebijo kritulių ir tiesioginių saulės spindulių;
 • lengva įdiegti savo rankomis;
 • turi daug įvairių spalvų ir raštų (yra atvejų, kuriuos sunku atskirti nuo natūralaus medžio);
 • neužtrūksta;
 • netgi esant didelei apkrovai, neišklys.

Norėdami sukurti denio, galite naudoti vertingas medžio rūšis, tiek paprastą lapuočių, tiek atogrąžų. Didesnis ir egzotinis medis gali trukti maždaug 60 metų, o lapijos niša - ne daugiau kaip 25. Bet, žinoma, kietmedis yra daug pigesnis, o tai dažnai yra lemiamas kriterijus renkantis medžiagą.

Pasak patyrusių apdailininkų, KDP vis dar turi vieną trūkumą - neįmanoma siuvinėti apvalios struktūros. Šis trūkumas yra susijęs su konkrečia lentos struktūra.

Terasos lentos montavimo technologija

Balkonas iš terasos lentos: montavimas prie doko

Verkia savo rankomis

Jei nuspręsite įrengti laiptus iš terasos lentos, geriau pasirinkti iš brangesnės medienos skiaute, nes jie tęsiasi ilgiau, nei pigios kietmedžio medžiagos.

Tačiau, jei jūsų šeimos biudžetas nenaudoja brangių apdailos medžiagų, galite įrengti namus ir PDK iš pigios serijos. Jei jūs perkate kietmedžio medžiagą, nedelsdami nusipirkite lentos pabaigą. Faktas yra tas, kad pigūs KDP yra pagaminti tuščiaviduriai viduje, o jei jie nėra įdėti į nešvarumus, jie atrodys išoriškai iš išorės.

Naudodami elektrinį pjūklą, kuriame įrengtas specialus diskas su mažais dantimis, iškirpkite paklotį reikalingais ilgiais. Taip pat galite naudoti įprastą žirklę.

Noriu pastebėti, kad svarbu išlaikyti žingsnio aukštį lygiu, nes jei toks reikalavimas nebūtų įvykdytas, veikiant bus kilę nepatogumai.

Dar vienas niuansas. Jei montuojote žingsnius po kampu, pasiruoškite, kad lietaus metu visas vanduo išteptų ant jų. Kopijavimas gali būti atliekamas betono pagrindu. Be to, galite naudoti medinį ar metalinį rėmą.

Stebimų įrengimas iš aikštelės atliekamas tokia seka:

 1. Ant anksčiau paruoštos pagrindo lagai yra tvirti ir tvirtinami savisriegiais. Atkreipkite dėmesį į tai, kad rąstus reikia įdiegti lygiagrečiai su nusileidimu. Varžtai turi būti aiškiai įsukami į atsilikimo vidurį. Žingsnis tarp jų turi būti ne didesnis kaip 40 cm. Stenkitės aiškiai nustatyti vėlavimą taip, kad terasos plokštės galai sutampa su atraminiais elementais.
 2. Tada prasideda žingsnių įrengimas. Tuo pačiu metu būtina išlaikyti tarpus tarp gretimų barų. Toks tarpas neleidžia deformuotis medžiui, dėl kurio operacijos metu sumažėja temperatūra ir drėgmė. Pagrindinė paleidimo plokštė tvirtai pritvirtinta prie rėmo pradiniu klipu.
 3. Vėlesnė plokštė montuojama vėluojančia spyna, kuri padeda suformuoti reikiamą tarpą tarp visų atskirų elementų.
 4. Be to, jums reikia L formos formos kampo, kurį reikia sureguliuoti ant terasos gaminio, kuris yra stove. Tuo pačiu principu yra sumontuoti visi kiti laiptelių žingsniai.
 5. Baigus montavimo darbus, visos kampinės jungtys turi būti padengtos dekoratyvine juostele.

Lovos registracija su terasa lenta

Veržlėraklis iš terasos lentos: montavimas prie doko

Siūlome verandas iš terasos lentos

DPK - puikiai tinka didelių grindų dangų dizainui. Bet geriau naudoti specialią gaminio versiją, kurios galuose yra specialių griovelių. Būtent šie trūkumai padeda formuoti plokščią plokštumą.

DPK montavimas su grioveliais atliekamas pagal specialią schemą, kuri yra daug greičiau, nei kurti plytų verandą arba naudoti klinkerį.

Kaip matote, diegimas yra gana paprastas, bet prieš pradėdami dirbti, perskaitykite šiuos šio proceso subtilybes:

 • Visą laiką palikite nedidelį atotrūkį tarp drobių ne daugiau kaip 1,2 cm. Nesijaudinkite, nes po vienerių metų tokios spragos nebus tokios matomos, tačiau apsaugo jūsų medžiagą nuo iškraipymo.
 • Nenaudokite juostos, kurios ilgis mažesnis nei 20 cm. Dėl per trumpų plokščių padidėja deformacijos pavojus.
 • WPC plotis priklauso nuo denio grindų dangos ilgio. Dažniausiai, ilgis iki 12 m, naudojamas drobė 30 cm pločio.

Na, dabar esate įsitikinęs, kad naudojantis terasos lenta padeda sukurti kokybišką laiptų konstrukciją, taip pat prailgina laiptų gyvenimą ir daro juos patrauklesnius?

Kokias kitas medžiagas galite paruošti verandoje?

Veržlėraklis iš terasos lentos: montavimas prie doko

Apdailos terasos lentos veranda

Šiandien pasirinkimas apdailos medžiagos, skirtos verandos užregistravimui namuose ar vasarnamyje, yra labai įvairi. Populiariausi yra verandos su keramikiniu granitu arba terasos lenta. Jūs taip pat dažnai galite pamatyti verandą iš plytų, betono veranda arba veranda, pagaminta iš akmens. Kadangi namo name dizainas labai dažnai yra betono veranda, apdailai naudojamas klinkeris ar dailylentės, kuris žymiai sumažina darbo sąnaudas.

Porceliano keramikos dirbiniai gatvėje arba vertikaliai, pagaminti iš grindinių akmenų, yra populiariausias būdas laiptų dekoravimui. Tokių žingsnių aplydimui paprastai naudojamas klinkeris.

Klinkeris yra žemai temperatūrai atsparus plytelės, sukurtos specialiai gatvėje. "Clinker" turi tokius privalumus:

 • yra atsparus temperatūros pokyčiams;
 • medžiaga išlaiko mechanines apkrovas;
 • klinkeris laikomas patraukliomis medžiagomis;
 • atsparus dilimui;
 • Nebijokite drėgmės.

Be to, daugelis teigiamų savybių turi konkretų verandą savo rankomis, kurių negalima atlikti lengvai. Tokie žingsniai nebijo drėgmės ir tarnauti pakankamai ilgai, svarbiausia yra formuoti klojinius kokybiškai.

Kitas variantas - verandos apdaila su dailylentėmis. Sieninė danga tinka vertikaliems paviršiams, kuriems reikalinga tik dėžė. Plytelių dizainas leidžia pasirinkti norimą tekstūrą ir spalvą, taip pat dekoruoti verandą įvairiais originaliais elementais.

Apdailos apdaila:

 • Nebijokite drėgmės;
 • neapsiriboja puvimu, grybais ir vabzdžiais;
 • netoksiškas ir atsparus ugniai.

Veržlėraklis iš terasos lentos: montavimas prie doko

Balkonas su terakotos lentos

Lentelėje mes palyginome terasos lentą ir klinkerį išsamiau.

Charakteristikos

 

Klinkeris Terasos lenta
Ilgis 193, 240, 250, 295 mm 3000, 4000 mm
Plotis 57, 71, 120 mm 140, 161 mm
Storis Nuo 7 iki 25 mm 25 mm
Svoris Iki 3,5 kg 1 m 2 2-2,6 kg 1 lentoje
Vandens sugėrimas 4,5-6% 3%
Tankis Nuo 1500 kg / m3 1275 kg / m3

Mes davė jums tik nedidelį dviejų bendrų apdailos medžiagų palyginimą, o pasirinkimas yra tik tau.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

31 + = 35