Charcot dušas – požymiai ir kontraindikacijos

Charcot dušas – požymiai ir kontraindikacijos

Charcot dušas - požymiai ir kontraindikacijos

Koks yra "Charcot" dušas?

"Charcot" dušas yra masažo parinktis, naudojanti vandens srove. Dabar Sharko dušo procedūra, kuri praeityje buvo labai populiari priemonė, yra labiau suinteresuota tiems, kurie nori, kad figūra būtų graži ir plona. Toks dušas dažnai domina moterį po gimdymo, norinčios vesti kūną norima forma.

Gydymo savybės

Toks dušas sukelia kraujotakos ir limfinės sistemos veikimą. Rezultatas pagerins medžiagų apykaitos procesus, taip pat pagerins odos ląstelių mitybą. Ir todėl, kad dušas Charcot yra labai populiarus tiek celiulito gydymui, tiek profilaktikai. Kūnas masažuojamas vandeniu, kurio temperatūra ir slėgis keičia. Kontrasto poveikis vandeniui jau seniai žinomas. Tai padidina odos tonas ir padeda susidoroti su raukšlių pertekliumi. "Charcot" dušo procedūroje šį vandens poveikį papildo stiprus masyvus vandens purkštukas. Ir nenuostabu, kad procedūros rezultatas tiesiog apsvaiginimo.

Tokio tipo dušas rekomenduojamas tiems, kurie sėdasi dirbti. Tai padeda pašalinti stuburo ir nugaros raumenų įtempimą, aktyvinti kraujo apytaką, pašalinti galvos skausmą, atsiradusį dėl deguonies trūkumo ir nuovargio.

Charcot dušas - požymiai ir kontraindikacijos

Profesionalūs sportininkai po treniruotės praleidžia dušu, kad geriau raumenys atsipalaiduotų. Jei tiesiog eikite į treniruoklių salę, tada galėsite užsiimti "Sharko" dušais po pamokų. Du arba trys procedūros per savaitę, ir ne tik pagerinsite savo sveikatą, bet ir padidinsite savo efektyvumą.

Procedūra pagerina odos būklę, pridedant prie jos sandarumą ir elastingumą. Kosmetologai dažnai rekomenduoja panašią dušo dalį, norint numesti svorį, taip pat ištaisyti celiulito pasireiškimus. Geriausia, kad šias užduotis tvarko šios sielos kontrastinė versija.

Kaip procedūra veikia?

Klasikinė šios sielos procedūra yra tokia: pacientas stovi prie sienos ir rankomis paima turėklus, o sveikatos priežiūros darbuotojas, nukreipdamas jam vandens srautą, atlieka įvairių kūno dalių masažą. Dabar SPA komplekse procedūra buvo šiek tiek modernizuota, tačiau esmė išliko ta pati. Šiandien "Charcot" dušai taip pat siūlomi hidroterapijos kambariuose, grožio salonuose, sveikatos centruose ir sanatorijose.

Kaip prevencinė procedūra, dušas gali būti atliekamas salone, tačiau gydymas yra geriau kreiptis į vietą, kur išmanantis hidroterapija, nes gali tiksliai nustatyti, kokia intensyvumas ir trukmė Šarko sielos turi būti konkretaus asmens.

Net jei toks dušas naudojamas kaip kosmetinė procedūra, prieš pirmąją sesiją verta aplankyti gydytoją, kad nustatytų, ar jums yra kontraindikacijų.

Charcot dušas - požymiai ir kontraindikacijos

Šarto deguonies vandens temperatūra gali būti nuo +20 iki + 40 laipsnių, tačiau diapazonas yra dar didesnis. Kryptinis srautas veikia ribotą plotą, kuris susidaro maždaug 3 metrų atstumu. Kūnas yra gydomas ventiliatoriaus srove, po kurio vanduo nukreipiamas į tam tikrą zoną - skrandį, rankas, sėdmenis, kojas ir kitą. Didėjant vandens slėgiui, temperatūra mažėja. Kadangi oda yra paveikta tiek vandens slėgio, tiek temperatūros skirtumo, procedūra sukelia jos paraudimą.

Pirmosios "Charcot" dušo procedūros nėra ilgos. Pirma, tokio dušo 1 minutė yra pakankama, tačiau su laiku jo trukmė siekia 5 minutes ir ilgiau. Charcot douches paprastai skiria kursus iš 10 procedūrų. Dažniausiai kursas apima 15-20 sesijų.

Jei dušas yra skirtas kovai su celiulitu, tada užregistruokite 1 procedūra, o jei viskas normalu, atlikite visą kursą. Tarp kursų, Charcot siela rekomenduojama pertrauka per pusę metų.

Specialistas turi atlikti procedūrą, kad stebėtų paciento būklę ir procedūros teisingumą. Modernūs dušo "Charcot" įrenginiai leidžia iš anksto pateikti reikalingus parametrus.

Kaip paprastai vyksta procedūra, pažvelkite į vaizdo įrašą.

Indikacijos

"Charcot" dušas sėkmingai naudojamas sprendžiant daugelį problemų. Paimkime pagrindinius.

Nervų sistema

Labai dažnai "Charcot" dušas yra numatytas dėl problemų, susijusių su nervų sistemos darbu. Ši procedūra padeda susidoroti su neurozijomis, lėtiniu nuovargiu, obsesiška būsena, depresija, neurastenija ir kitomis patologijomis. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad dušas su daugybe slėgio ir nervų sutrikimų nėra susijęs jokiu būdu, tačiau kai vandens srove yra ant odos, nervų sistema tampa tonizuota. Tačiau tai taip pat reiškia, kad ligos, kuriose nervininė sistema yra susijaudinusi, pavyzdžiui, su progresuojančiomis psichozėmis, Charcot dušas yra kontraindikuotinas.

Charcot dušas - požymiai ir kontraindikacijos

Kietėjimas, raumenų ir skeleto sistemos problemos

Taip pat rekomenduojama tokio tipo dušas, kaip grūdinimo ir atkūrimo procedūra po raumenų ir skeleto sistemos traumų.

Tokiu atveju Sharko dušą turėtų skirti tik gydytojas, nes dėl tam tikrų sužalojimų vandens slėgis tik pablogins būklę.

Procedūra skirta raumenų atrofijai, artritui, osteochondrozei, artrozei. Ir, žinoma, geriau ne laukti jų išvaizdos, bet naudoti dušo kaip prevencinę priemonę.

Atsikratyti celiulito ir nutukimo

Charcot dušas gali būti nustatytas kaip vienas iš veiksnių, turinčių sudėtingą poveikį celiulitui ir nutukimui.

Kūno gydymo trukmė su vandens srove ir temperatūra turėtų būti nustatyta gydytojo, nes tinkamam pasirinkimui reikia atsižvelgti į kūno būklę ir viršsvorio kiekį.

Kai vandens kūnas veikia kūną, metabolizmo procesai, taip pat limfos ir kraujo tekėjimas tampa aktyvesni. Dėl šio dušo poveikio sumažėja audinio patinimas, iš organizmo pašalinami toksinai ir perteklinis skystis, o riebalai išsiskiria. Procedūra taip pat skatina ląstelių regeneraciją, kuri skatina jaunimą.

Svarbu prisiminti, kad "Charcot" dušo procedūra savaime nepadės pamiršti celiulito ir perteklinių riebalų.

Tai tik sudėtingo poveikio dalis, kuri taip pat apima mitybos koregavimą ir reguliarų fizinį aktyvumą. Dažniausiai "Charcot" dušas yra skiriamas ne tik vienam, bet kartu su tokiomis procedūromis kaip masažas, antklodės, medicininės vonios ir kt.

Charcot dušas - požymiai ir kontraindikacijos

Charcot dušas - požymiai ir kontraindikacijos

Charcot dušas - požymiai ir kontraindikacijos

Kontraindikacijos

Nors tokio tipo dušas yra naudingas, jis taip pat turi tam tikrų kontraindikacijų:

  • mažas kūno svoris, nes dušas paliks mikrochemiją ir hematomą ant odos;
  • odos ligos;
  • varikozė;
  • hipertenzija;
  • nėštumas;
  • uždegiminiai procesai;
  • padidėjusi kūno temperatūra;
  • tendencija kraujuoti;
  • pempinė opa;
  • skirtingi navikai.

Atsiliepimai

Kiekvienas, kuris yra paskirtas Charco dušas, yra suinteresuotas, kiek procedūros yra skausmingos, nes peržiūros metu daugelis paminėjo skausmą ir mėlynes. Tačiau, jei jums reikia gero ir ilgalaikio tokios sielos poveikio, turėsite būti kantrūs.

Tiesa, vanduo išmeta specialų antgalį dideliu slėgiu ir jo poveikis odai yra gana nemalonus. Daugelis atkreipia dėmesį į skausmą procedūros metu ir po jo. Bet jei rezultatas yra grožis ir sveikata, tai verta tai pasipriešinti.

Pažymima, kad paskesnės sesijos yra mažiau skausmingos nei pirmosios. Moterys turėtų žinoti, kad skausmo slenkstį veikia jų mėnesinis ciklas - skirtingomis dienomis procedūros skausmas yra suvokiamas skirtingai.

Dauguma mėlynių po dušo Charcot pasirodo šviesiai apnuogintose moterims, tačiau yra įmanoma, kad jie pasirodys moterims, kurių oda yra tamsi. Todėl tokios sielos eigą neturėtų būti išleista iškart prieš atostogas, nes kaitinimas saulės spinduliais, kai mėlynės ant kūno, yra žalingos ir bjaurios.

Charcot dušas - požymiai ir kontraindikacijos

Sveikata namuose

Ne visi gali eiti į sanatoriją ar reguliariai aplankyti SPA, bet tai nereiškia, kad turėtumėte pamiršti apie galimybę naudotis "Shower Charcot". Taip, procedūra namuose nebus tokia pati kaip pradinis dušas. Srovės galia ir jėgos koncentracija bus daug mažesnė, tačiau specialus antgalis normaliai dušu taip pat turės didelį poveikį.

Ši purkštukas tvirtinamas prie įprasto dušo vietos. Yra purkštukai, galintys tiekti vandens slėgį iki 6 atmosferų, o tai tinka kūno masažui.

Dušas su tokiu antgaliu bus puiki kontrasto ir tonizuojanti higieninė priemonė ryte. Tai padės masažuoti visą kūną vandeniu, aktyvinti kraujo tekėjimą. Šiems tikslams "Charcot" namų dušas yra tinkamas. Siekiant didesnio poveikio, naudokite kontrastinį dušą.

Tačiau nepamirškite, kad nerekomenduojama džiūti su maksimalia namo galva, nes jums reikia suprasti šio hidromasažo ypatumus. Jei neatsižvelgiama į kontraindikacijas ir nežinote apie procedūros niuansus, namų dušas, esantis didelio slėgio, gali net pakenkti.

Sumažinus vandens slėgį, galite puikiai atlikti "Charcot" kontrastinį dušą namuose, tačiau procedūros poveikis skirsis nuo to, kuris atsiras atliekant specializuotas įstaigas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

− 2 = 4