Dailylentės lova savo rankomis: schemos, matmenys, komponentų skaičiavimas, surinkimas (foto ir video)

Dailylentės lova savo rankomis: schemos, matmenys, komponentų skaičiavimas, surinkimas (foto ir video)

Nuotraukos
Su šiuolaikiškuose parduotuvėse siūlomų baldų įvairove gali būti sunku sustabdyti jūsų pasirinkimą kažką konkretaus. Manoma, kad modelius dažnai nuvilia visiškai nerealu kainos, o mėginiai pigiau kelti abejonių dėl kokybės ir ilgaamžiškumo. Ypač tai susiję su lovomis. Prieplaukos pasirinkimas yra ne tik papuošimas interjerui. Geras svajonė - tai linksmas ryto nuotaikos ir puikios fizinės formos įkeitimas. Jei nė viena įsigyta miegamoji lova neatitinka jam pateiktų užklausų, kodėl gi ne padaryti ją patys?

Dailylentės lova savo rankomis: schemos, matmenys, komponentų skaičiavimas, surinkimas (foto ir video)

Lovos, pagamintos iš medžio drožlių, yra kokybiškos, tačiau prieinamos.

Tam, kad dailylentės lova būtų pačiam, nereikia dailidės profesinio išsilavinimo.

Šiek tiek kantrybės ir kruopštumo kompensuoti dėl patirties stokos, tačiau pats procesas pavirs žavinga pratybose, kurios rezultatas bus gerai pelnytą pasididžiavimas matyti savo vietas. Ir tai ne tik taupo pinigus (o tai pasirodys esant tvirta) - rankų darbo dizainas leis jums atsižvelgti į visus norus ir papuošti miegamąjį patogia ir gražia lova.

Pirmą kartą geriau nepradėti sudėtingo ir daug laiko reikalaujančio projekto. Galima pasiekti pageidaujamą rezultatą netgi gaminant gana paprastą formą ir kuo mažiau detalių dizaino, tuo lengviau surinkti lovą ir ji bus stipresnė. Lengviausias būdas padaryti medienos drožlių plokštę iš medžio drožlių plokštės, kuri neturi kojų. Prieš pradėdami kurti piešinį, turėtumėte iš anksto įsigyti čiužinį, kuris bus ant viršaus. Žinodamas jo matmenis, bus galima neatsižvelgti į tai, kad dizainas jiems neatitiks. Renkantis čiužinį, turėtumėte atkreipti dėmesį į medžiagų, iš kurių jie pagaminti, kokybę. Jie turi būti visiškai nekenksmingi aplinkai, o pats produktas turi būti gerai vėdinamas, o ne šnipas.

Eskizų kūrimas ir būtinos medžiagos skaičiavimas

Dailylentės lova savo rankomis: schemos, matmenys, komponentų skaičiavimas, surinkimas (foto ir video)

Lovos brėžinys iš medžio drožlių plokštės.

Norint teisingai apskaičiuoti reikiamą dalių ir sudedamųjų dalių skaičių, iš anksto atliekamas konstrukcijos eskizas, kuris bus atliekamas iš EAF savo rankomis. Jis remiasi piešiniu, išsamiai apibūdinančiu visus būsimų baldų elementus. Paprastai, lova su jo rankose surinkti iš poliruoto lapų MDP, remiantis barų skyriuje 3x3 cm rėmo. Standumo suteikia bendrą obliuota lentos.

Visos šios medžiagos gali būti įsigytos artimiausioje medienos apdirbimo parduotuvėje, nurodant tinkamus jų pjovimo matmenis. Kaip papildomos medžiagos jums reikės: 5 cm ilgio kojelės, tvarsčiai, universalus akrilinis glaistas, baldų kraštas. Drožlių plokštės neturėtų būti pernelyg plonos, geriau įsigyti 2,5 cm storio lakštus. Išoriniai daiktai užsakomi iš įprastos medžiagos, tai žymiai sumažins sąnaudų kainą. Dugne galite naudoti storą, pakankamai plokščią fanerą arba grubo, nelaminuotą medienos drožlių plokštę.

Pastato lova

Dailylentės lova savo rankomis: schemos, matmenys, komponentų skaičiavimas, surinkimas (foto ir video)

Lovų galvutės surinkimo schema iš medžio drožlių plokštės.

Visi nereikalingi reikmenys turi būti pašalinti iš patalpų, kuriose bus surinkta. Darbuojant iš gręžimo angos bus daug dulkių. Visos rėmo dalys yra dedamos ant grindų pageidaujamoje padėtyje. Ilgųjų plokštelių galuose gręžkite skylutes savisriegiams, sukurdami skyles su storesniu gręžtuvu. Plokščių sąnariai sutepti klijais ir priveržti savisriegiais varžtais. Tolesnis darbas gali būti tęsiamas tik po to, kai klijai visiškai išdžiūsta.

Dėžutės sienose būtinai atliekami ventiliacijos angos, kad būtų išvengta perteklinės drėgmės kaupimosi ir pelėsių susidarymo. Dugno apačioje įrengta parama. Jis suformuotas iš medinių blokų, užfiksuotų anksčiau pažymėtu lygiu. Preliminariai, klijuojamos barų sienos ir jų tvirtinimo vietos. Kitame etape sumontuoti stangzikliai. Jie turėtų būti pagaminti iš sausos kietos plokštės ir neturi įtrūkimų.

Plokščių jungtys ir varžtų sukimo vietos yra apdorojamos glaistai. Kampai yra klijuoti su konstrukcine tvarsle ir taip pat špituliuoti. Matomi plokštelės kraštai gali būti padengti arba apdailinti baldų kraštu. Dugnas yra geriausiai išimamas, gręžtuvas tai plokštumoje pora skylių, kuriuos galite patraukti, kad ją pakeltu. Laisvojoje erdvėje dėžutėje galite sutvarkyti nedidelę daiktadėžę, skirtą retai naudojamiems daiktams.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

− 4 = 2