Džiovinimo aliejus, kurio sudėtinė dalis atitinka 3 specifikacijas

Džiovinimo aliejus, kurio sudėtinė dalis atitinka 3 specifikacijas

Nežinojimas dėl to ar džiovinimo aliejaus savybių ir paskirties sukelia vėlesnes problemas dažymo metu. Ne visi žino, kad dengianti dangą po dažų dengimo yra viena iš dažniausiai pasitaikančių netinkamo džiovinimo alyvos pasirinkimo problemų. Šiandien aš pasakysiu apie kombinuoto prekės ženklo K-3 technines charakteristikas džiovinimo agentą pagal GOST, kokia yra jo ypatybė ir skirtumas tarp vienos sėmenų aliejaus iš kitos.

Džiovinimo aliejus, kurio sudėtinė dalis atitinka 3 specifikacijas

Džiovinimo derinys

Skirtumai ir reikalinga informacija

Džiovinimo aliejus, kurio sudėtinė dalis atitinka 3 specifikacijas

Prekės ženklo k3 apdaila

Prieš pradedant diskusiją apie medžiagą, turėtumėte sužinoti apie medžiagą. Jei esate pradedantysis ir dar nesinaudojote šia medžiaga, nepamirškite: ne pigmentiniai dažai vadinami sėmenų aliejumi, kuris yra plėvelės formavimo medžiaga. Yra naftos, sintetinių ir sudėtinių tirpalų, o jei mes kalbame apie kombinuotą prekės ženklo K-3 mišinį, tada jis priklauso aliejaus grupei.

Tačiau sintetiniai apima alkidinį alyvą ir pentolį. Galiausiai norėčiau pasakyti apie kompozicijos grupę - ji apima naftos perdirbimo, naftingųjų skalūnų ir įvairių dervų produktus. Sumaišyto džiovinimo aliejaus K-3 skambutis yra alyvos dažų gamyba, kurie yra paruošti naudoti, taip pat atskiesti standius mišinius. Be to, su kombinuoto mišinio įmirkiu medienos paviršiumi, kurie skirti dažyti aliejiniais dažais.

Svarbu! K-3 lako naudojimas yra priimtinas tiek patalpose, tiek lauke. Dėl to netgi mediniai stoglangių stulpeliai yra apdorojami, kurie turi būti apsaugoti nuo neigiamo drėgmės poveikio.

Kombinuota džiovinimo alyva K-3 yra skaidra medžiaga, turinti savitą geltoną atspalvį, kuri yra mažiau reikšminga 1-ame laipsniui ir yra labiau prisotinta antroji. Beje, perdirbant medieną su šia medžiaga, yra natūralus kilnus atspalvis su blizgesiu. Kiek džiovinimo alyva išdžiūsta yra labai paprasta: esant optimaliam 18-22 laipsnių temperatūrai, kietos dangos formavimo procesas tęsis apie 1 dieną. Jei dirbate su linų sėmenų aliejumi pats, tada naudokite nedideles medžiagos dalis, kurių bendras svoris yra sandariai uždarytas dangčiu.

Jei palyginsite kombinuoto lako 3 ir 2 markes, antrasis naudojamas dažams, skirtiems tik vidaus darbams. Jo buvimas leidžia medžiagai išdžiūti tolygiai, lyginant sluoksnį. "Olifa K 2" taip pat yra skaidrus, tačiau būdingas atspalvis, kuris yra šiek tiek tamsesnis nei kombinuotojo K-3 prekės ženklo 1 klasė. Taikymas medžiaga vyksta su šepečiu Paruoštas ir visiškai išdžiovintą medieną, džiūvimo laiką Džiovinimas K-2 trunka visiškai, kaip ir K-3 kartu - 24 valandas optimaliai temperatūroje.

Sudėtinės sudėties taikymas

Džiovinimo aliejus, kurio sudėtinė dalis atitinka 3 specifikacijas

K3 techninės charakteristikos

Jeigu mes kalbame apie svečius, tai tampa aišku, kad Kombinuotosios džiovinimo aliejaus gamybai yra natūralių aliejų mišinys, taip pat ankstesni pamušalas medžiagos su kurios pagalba medžiaga įgyja tam tikrą turtą. Leiskite sužinoti, kokios dažų medžiagos pagal GOST yra pagamintos šio lako pagrindu:

 1. Baigti aliejaus dažai
 2. Ohr MA15
 3. Surik MA15
 4. Mamija MA15

Kombinuotas sėmenų aliejus klasė "K-3 yra labiausiai populiarus ir plačiai paplitęs dėl to, kad mišiniai gali būti naudojami, kuris gali dirbti tiek vidaus, tiek išorės procesus. Šiek tiek vėliau mes susipažinsime su techninėmis charakteristikomis, rodančiomis K-3 kategorijos 1 ir 2 klasių rodiklius. Dvi veislės naudojamos įvairių spalvų dažams. Jei pirmasis pritaikytas lengvesniam atspalviui dėl maksimalaus skaidrumo, antrasis pabrėžia tamsesnes atspalvių.

Prieš atliekant darbus su sėmenų aliejumi, būtina susipažinti su saugos technologija pagal GOST, nes jei natūralus sėmenų aliejus yra degias mišinys. Ši kombinacija taip pat yra sprogi.

Svarbu! Medžiagos laikymas turi vykti toli nuo atviro ugnies šaltinio, o darbo su mišiniu procesas turėtų būti labai tikslus.

Mažas techninių charakteristikų lentelė

Džiovinimo aliejus, kurio sudėtinė dalis atitinka 3 specifikacijas

Džiovinimo alyvos, kurios sudėtyje yra k3

Kombinuotas džiovinimo tepalas K-3 turėtų turėti tokius rodiklius, kurie yra nurodyti GOST standartuose:

Vardas Olifa K-3
Jodometrinės skalės spalva turi būti ne mažesnė kaip 1 mg 1 klasė Antroji klasė
220 700
Sąlyginis klampa 20-60
Rūgščių skaičius ne didesnis kaip 1 mg KOH / g 10
Plėvelės formavimo medžiagos masinė dalis 71 + -1
Dumblas pagal tūrį / ne daugiau 1%
Medžiagos skaidrumas Visiškai skaidri medžiaga
Filmų kietumas tradiciniuose vienetuose / ne daugiau kaip 0,1
Džiovinimo laikas Diena

Kombinuotas džiovinimo alyvas yra naudojamas medienai apsaugoti nuo neigiamo drėgmės poveikio ir pelėsio bei grybelio atsiradimo. Nepaisant to, kad receptas yra, medžiaga vis dar yra paklausa ir yra būtina, atliekant tam tikrus procesus, kuriais apdorojamas medis.

Mes renkame sidabrą

Džiovinimo aliejus, kurio sudėtinė dalis atitinka 3 specifikacijas

Mes atskiedome sidabrą sėmenų aliejumi

Norėdamas suprasti, kaip išauginti sidabrą ir kodėl toks populiarus reikalavimas, aš nusprendžiau pradėti nuo jo privalumų:

 • Be to, kad sidabras turi plokščiojo gulėjimo savybę, jis pabrėžia dažomo paviršiaus reljefą ir tekstūrą
 • Yra labai patvarus ir ilgaamžis. Po džiovinimo, danga nešvelnėja, ir tai yra labai sunku tyčia nuvalyti dažus
 • Gamintojai įsitikina, kad sidabrinė žuvis laikoma ore apie 7 metus, o vanduo - apie tris
 • Praskiestos medžiagos puikiai tinka skirtingiems paviršiams, todėl jos yra padengtos, pavyzdžiui, mediena, metalas ar betonas
 • Dažai yra netoksiški ir labai greitai išdžiūsta.
 • Dažytų gaminių ir paviršių originalumas yra neprilygstamas paprastoms dažančioms medžiagoms

Praskiedžiama SILVERFISH džiovinimo aliejus yra lengva, ji yra pakankamas, kad būtų naudoti santykiu 1: 3 arba 1: 4, kur 1 - yra miltelių dalis, ir 3 ir 4 - linų sėmenų aliejus arba lako sluoksniu. Jei maišymo metu gausite per storą mišinį, tada jį galima praskiesti balta dvasia. Beje, dažų naudojimui svarbu naudoti tirpiklį:

 • Jei dažote teptuku, negalima naudoti tirpiklio
 • Bet teptuku, jūs tiesiog reikia praskiesti santykiu 1: 1, nes antgalis neperduoda per storo mišinio

Po veisimo sidabro su džiovinimo alyvos deriniu pradeda gaminti dažus. Kaip įprasta, viskas prasideda nuo paviršių paruošimo ir valymo, jei visiškai pašalinsite seną dangą, tada negalima naudoti žemės. Kitais atvejais tiesiog reikalingas klijų tirpalo naudojimas. Taikyti bent du ar tris sluoksnius sidabro dažų, tik tuo atveju jūs gausite tikrai gražus paviršius. Darbo kokybė su savo rankomis turės įtakos šilumos izoliacijai ir medžiagos atsparumui šalčiui. Todėl požiūris į visus procesus labai rimtai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

30 + = 38