Funkcija montuoti audinių ištemptus lubos savo rankomis

Funkcija montuoti audinių ištemptus lubos savo rankomis

Audinių lubų montavimas šiandien yra labai populiarus. Pasirinkite šią apdailą dėl stiprumo ir estetinių savybių. Jei palyginsime poliesterio audinį ir plėvelę, pirmasis stiprumo variantas yra 20 kartų didesnis nei pastarasis. Tai rodo, kad po įrengimo negalima bijoti atsitiktinio žalos, kuri yra svarbi vaikų kambariuose ar namuose, kuriuose yra tik vaikai, galintys veikti, pavyzdžiui, smiginių. Net jei sąmoningai stengiatės, ne taip lengva sulaužyti aprašytų lubų audinį.

Funkcija montuoti audinių ištemptus lubos savo rankomis

Įrankiai, skirti rūsių luboms montuoti.

Tarp papildomų privalumų apdailos galima atskirti oro pralaidumą. Taip yra dėl to, kad audinio lubos susideda iš mažiausių porų, kurios netrukdo kambario oro masių apykaitai, kuriant gerą atmosferą. Audinio perdangų jokių matomų siūles, ir jie yra gaminami ritininis su iš interneto plotis per 5,1 m, o plėvelės lubų turėti plotis ne didesnis kaip 3,5 m. Charakteringo leidžia audinio danga iš dalies sutampa matmenų lubų, nurodant, kad trūksta silpnybių apdailos apdailoje.

Lubų paruošimo technologija audinio diegimui

Įrengdami audinio lubą nereikia naudoti šildymo įrangos, kuri yra naudojama montuojant PVC plėvelę. Prieš pradėdami dirbti, nereikia imtis objektų, kurie yra jautrūs tokioms sąlygoms. Tai leidžia sumažinti montavimo laiką. Diegdami lubas savo rankomis, jūs nesusidursite su netikslių matmenų problema, nes tokie parametrai yra beprenybiški, todėl darbo laikas nebus sutrikdytas.

Funkcija montuoti audinių ištemptus lubos savo rankomis

Garso slopinimo medžiagos lubų schema.

Audiniai turi būti pritvirtinti specialiu baguette ir tada ištempti. Audinių lubų montavimo paprastumas įgijo populiarumą tarp profesionalių meistrų ir mėgėjų. Sistemos yra visiškai ekologiškos, todėl jas galima įrengti bet kurioje patalpoje, netgi vaikų kambaryje. Be to, jų įrengimas taip pat atliekamas kaimo namuose, kurie šildomi tik tuo metu, kai savininkai atvyksta į svetainę. Tai tapo įmanoma dėl to, kad sistema visiškai nejaučia šalčio ir temperatūros pokyčių.

Kadangi pagrindinė minusas aprašytų drobių yra kaina, kuri žymiai viršija PVC plėvelės kainą. Taigi, 1 m2 audinio iš Europos gamintojo kaina yra apie 600 rublių. Toks aukštas kainas lemia kokybė ir faktas, kad ribas gamina tik užsienio gamyklos.

Audinių lubos montuojamos arba klijuojamos tik tada, kai paviršius yra išlygintas ir šlifuotas.

Funkcija montuoti audinių ištemptus lubos savo rankomis

Prieštaringos lubų montavimo schema.

Iš pradžių būtina valyti lubų šulinį iš purvo, o tada atsikratyti įtrūkimų glaisto, kuri turi likti iki džiovinimo. Lentes reikia patikrinti, nes nėra dėmių, kurios sugebės įsiskverbti per audinį, sugadinus dangą, kurios neįmanoma išplauti ar iš dalies pakeisti. Jei rasta dėmių, jie gali būti užplombuoti aliuminio folija, taip pat galima naudoti nitro-emalio sluoksnio dengimo būdą.

Jei ant audinio atsiras alyvos dažai, stogo lubos bus beviltiškai sugadintos. Jei rasta ant jo pėdsakų paviršiaus, pagrindą reikia nuplauti natrio tirpalu ir palikti sausai. Tada plotas turi būti apdorotas švitriniu popieriumi.

Audinių lubų montavimo būdas profiliu ir bangute

Stogo lubos gali būti montuojamos ant lubų profilio, kuris gali būti aliuminio, laikomas labiau patvariu ir patvariu. Šio elemento viduryje reikia stiprinti audinį, paliekant 5-6 cm storį. Audinį reikia sugriežtinti mažu žingsniu, stengiantis jį kuo geriau suderinti. Turite pradėti nuo kambario vidurio, persikelti į kampus. Profilio montavimas prie lubų padarytas mechaniniais tvirtinimo elementais.

Ritinių lubų montavimą galima atlikti rėmo rėmui, kurio profilis turi kilnojamą ir fiksuotą dalį. Audinys turi būti užpildytas tarp bagueto kamščių, fiksavimo taške jis turėtų būti sulankstytas per pusę.

Funkcija montuoti audinių ištemptus lubos savo rankomis

Ritinių lubų tipai.

Kai tinklas ištemptas, laikiklis prispaudžia kameros palėpę, ir jis spaudžia sunkiau nuo profilio. Jei nuspręsta įrengti pakabinamas lubas tokioje sistemoje, tuomet turite patikrinti, ar perteklinis plotas viršija 20 m2, kitaip medžiaga gali susilpnėti.

Jei ketinate įdėti gana įspūdingą gabalėlį audinio, tada puiki pagalba bus lubų liustra, sumontuota ant plokščios konsolės.

Darbą taip pat galima atlikti naudojant pleištą. Šis metodas suteikia tvirtesnę fiksaciją, kuri leidžia jums nustatyti įspūdingą audinio plotą. Šiuo atveju pagrindinė sąlyga yra gerai ištemdyti medžiagą. Norėdami įdėti drobės, jis turėtų būti įkištas į bagueto griovelį ir pritvirtintas karoliuku. Fiksavimo sistema turėtų būti padengta cokoliu, ant kurio turi specialią kėdutę. "Baguette" gali būti medinis blokas su 40x40 mm skersmens dalimi.

Norėdami pačio perimetro įdiegti, jūs turite įrengti rėmą, sustiprindami jį savikrūviais sraigtais. Tokiu atveju medžiaga turi būti pritvirtinta prie klijais apdoroto strypo, kaip papildomas audinio mechaninis tvirtinimas, turėtų būti naudojami pagrindiniai špagatai. Audinių ištemptų lubų montavimas naudojant bangetą gali būti atliekamas tvirtinant paskutinį elementą prie lubų arba prie sienos.

Parengimo ypatumai

Tam, kad pats patalpintumėte audinio lubas, turite laikyti šias medžiagas ir įrankius:

  • mentele;
  • nitro-emalio;
  • glaistas;
  • klijai;
  • choklainas;
  • kaiščiai;
  • sraigtai;
  • juostos pakaba.

Norint, kad sistema būtų tinkamai sureguliuojama, visuose kampuose būtina pažymėti taškus, kurie yra prijungti prie tuščiosios linijos ir nutildyti, kad būtų galima pasiekti tolygų ženklinimą. Baguette tvirtinama ant apatinio krašto, todėl reikia naudoti kaiščius ir varžtus. Norėdami sustiprinti profilius, taip pat galite naudoti smūgio stipinus, tačiau prieš jas montuodami turite patikrinti, ar stipri siena.

Faktas yra tas, kad šarnyrinis varžtas yra labai plonas, o jo sienos gana šiek tiek pasklidę. Jei sienų korpusas atsilaisvins skleistą tinką ir tvirtinimo detales, šiuo atveju baguette nebus tvirtai laikomas. Siekiant užtikrinti kokybišką tvirtinimą, reikia naudoti plastikinius kaiščius Ø6 mm kartu su varžtais, kurių storis yra 5 mm. Jei siena negalės laikyti tvirtinimo detalių, fiksavimo darbus galima atlikti lubų srityje.

Audinių sistemų montavimas, įmontuotų taškų žiebtuvėliai nenaudojami, vietoj jų naudojami šviestuvai. Nuo kablys montavimo metu reikia atsisakyti. Tvirtinimo konsolę galima pagaminti iš masyvios faneros arba OSB tuščios medžiagos, kuri turėtų būti sutvirtinta plienine juosta. Po montavimo medžiaga bus pritvirtinta prie diržo prie medinio montavimo paviršiaus.

Audinys turi būti ištemptas skersai. Nuo kampo reikia atsikratyti 20 cm ir sustiprinti skyrių, kurio ilgis 30 cm, po medžiagos ištempimo būtina aprašytą darbą atlikti iš kito galo. Negalima perveržti audinio arba naudoti aštrą mentele, nes tai gali prisidėti prie medžiagos trūkimo.

Tada galite eiti į priešingą kraštą atlikti panašius veiksmus, o jūs turite analizuoti įtampą. Kai tik medžiaga gali būti ištraukta ilgomis pusėmis, galite pereiti prie trumpų dalių. Kuro užpildymo kampai turėtų būti pastatyti paskutinėje vietoje, kapitonas turėtų gauti paviršių be raukšlių. Galų gale reikia atsikratyti drobės liekanų su konstrukciniu peiliu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

+ 69 = 76