Genujos dubuo yra grindų tualetas

Genujos dubuo yra grindų tualetas

Genujos dubuo yra grindų tualetas

Ne daugelis žmonių žino, kad gerai žinomas tualeto dubenys, montuojamas tiesiai prie grindų ir naudojamas viešosiose vietose, turi gražią pavadinimą "Genujos dubuo". Šis dizainas taip pat vadinamas "turkinio tualeto dubuo", nes jis yra plačiai paplitęs Rytų ir Azijos šalyse. Jos populiarumas tarp musulmonų yra Genujos dubuo, įpareigotas laikytis islamo etiketo reikalavimų, draudžiantis žmonėms susidoroti su padėtimi.

Be to, grindų tualetai turi daugybę akivaizdžių privalumų: jie yra nebrangūs, lengvai montuojami, higieniški, atsparūs dilimui ir mechaniniai pažeidimai. Štai kodėl tokio tipo tualeto indai įrengiami vietose, kuriose yra didelis vartotojų srautas: medicinos įstaigose, mokyklose, bendrabučiuose, traukiniuose ir kt. Tokiose vietose Genujos dubuo yra laikomas optimaliausias variantas, ypač higienos požiūriu, nes, naudojant šį dizainą su tualetu, yra tik batų pado kontaktai.

Genujos dubuo yra grindų tualetas

Įrenginys

 • Talpykla dėl dubenėlio Genuja paprastai montuojama ant sienos, o kartais ir įterpiama į sieną - tam, kad būtų apsaugota nuo vandalizmo ir estetinio dizaino. Dažniausiai yra vidutinio dydžio ir aukštos padėties rezervuarai tokio tipo tualetinio dubenėlio - t. Y., Tvirtinami tiesiai virš dubens ir prijungiami prie jo ilgam vamzdžiui.
 • Valymo vožtuvas - tai yra slyvų buliaus alternatyva. Tai ilgas, išlenktas latakas su vožtuvu, reguliuojančiu akveduko vandens tiekimą. Purškimo maišytuvas naudojamas Genujos dubenėlių ir pisuarų grynumui palaikyti. Šis įrenginys turi daugiau privalumų prieš drenažo talpą: jis užima daug mažiau vietos, nėra nutekėjęs, užtikrina nuolatinį vandens tiekimą. Plyšio trūkumai apima tendenciją formuoti užsegimus ir nuolatinio slėgio poreikį vamzdžiuose.
 • Sifonas Ar reikalingas elementas bet kokio dizaino tualetų dubenyse. Jis turi du pagrindinius tikslus: vandens ir atliekų nutekėjimą, taip pat apsaugą nuo nemalonių kvapų patekimo į kambarį. Pastarasis tampa įmanomas dėl ypatingos sifono formos - jo kūnas formuoja lenkimą, kuriame nuolat yra nedidelis vandens kiekis, kuris tarnauja kaip barjero rūšis. Gipalo dubens sifonas turėtų būti pasirinktas priklausomai nuo tualeto dubenėlio: jie yra horizontalūs, įstrižai ir vertikalūs.
 • Splitter - tai purkštukas ant snapo maišytuvo arba ant dušo galvutės, kuris užtikrina optimalų vandens purkštukų tankį ir kryptį. Jis dažnai naudojamas tualetams su higienine dušo funkcija arba bide.
 • Montavimo sistema Tai tvirta pakabinama konstrukcija, jungianti visus Genujos dubenėlio elementus. Tokios sistemos pagamintos iš patvarių, korozijai atsparių medžiagų ir atsparios kelių šimtų kilogramų apkrovai. Įrengimo sistema paprastai montuojama ant pagrindinės sienos ir dingsta už pertvaros. Matomi tik mygtukai.

Genujos dubuo yra grindų tualetas

Genujos dubuo yra grindų tualetas

Genujos dubuo yra grindų tualetas

Genujos dubuo yra grindų tualetas

Gamybinės medžiagos

Ketaus

Iš šios medžiagos buvo pagamintas pirmasis santechnikos įrenginys, tačiau ketaus jau seniai pradėjo imtis pozicijų, o tai suteikia daugiau modernių ir lengvųjų medžiagų. Ketaus grindų tualetiniai dubenys turi vieną neabejotiną pranašumą - jų tarnavimo laikas yra neįtikėtinai ilgas. Jie stovi viešose tualetuose dešimtmečius ir neapsigauna. Geležies geležies dubenys yra patvariausios, pigiausios, bet ir sunkiausios - jos sveria apie 15 kg, o tai labai apsunkina jų transportavimą ir montavimą.

Keramika

Populiariausi medžiagos, skirtos Genujos tualeto sėdynių gamybai, yra sanfarforas ir sanfajanai. Pagal savo savybes jie yra labai panašūs: jie sujungiami su estetiniu išvaizdu, lengvu svoriu, nestabilumu iki mechaninių pažeidimų ir reikalaujančiais valikliu. Tačiau renkantis tarp šių dviejų medžiagų (beje, kaina taip pat apie tą patį), atsižvelgiant į vandentiekio ekspertų srities patarti nori sanfarfor, nes jis yra labiau atsparūs kvapams ir teršalų.

Plienas

Šios medžiagos storos virtuvės dubenys pagaminti ilgą laiką. Dėl plieninių dubenių pranašumų, Genuja yra laikoma nepakartojančia priežiūra ir stiprumu. Be to, plienas puikiai sugeria blogus kvapus. Trūkumai tokie kaip tualetai yra pakankamai rimtas: jie yra brangesni nei jų metalo kolegomis, ir geležies, be to, nebuvo įsisavinti tekančiu vandeniu triukšmą, todėl išnaudojimo procese yra gana nemalonus garsas.

Genujos dubuo yra grindų tualetas

Genujos dubuo yra grindų tualetas

Genujos dubuo yra grindų tualetas

Kaip įdiegti?

Genujos dubuo įdiegti yra pakankamai paprastas - tam reikia tik atsargų su reikalingais įrankiais ir medžiagomis ir sekti žingsnių seką:

 • Pirma, jums reikia nustatyti diegimo metodą. Paprastai pritūpęs WC yra sumontuotas vienoje iš dviejų būdų: tiesiogiai su plytelių arba Tata (grindų medinių lentų iš anksto paveikta kompozicijos, kuri apsaugo nuo puvimo ir pelėsių).
 • Jei pasirinkote paskutinį metodą, pirmiausia turite paruošti medinę lentą. Uždenkite linų sėmenų aliejumi ir leiskite išdžiūti. Ekspertai pataria keletą ilgų nagų pjauti į stalviršį, kad jie išstumtų du centimetrus - tai užtikrins didesnį konstrukcijos stabilumą.
 • Teritorija, kurioje bus sumontuotas Genujos tualeto indas, pilamas betonu ir sustiprins ją. Kai tirpalas sukietėja, įdėkite dubenį ant denio ir pritvirtinkite prie lentų, pritvirtinkite tvirtinimo detales į tvirtinimo angas.
 • Jei nuspręsite įdėti Genujos dubenį tiesiai ant plytelių grindų, pirmiausia reikia išbandyti naują prietaisą. Įdėkite tualetą nurodytoje vietoje ir pažymėkite vietas, kuriose bus tvirtinamos skylės. Tuo pačiu metu patikrinkite, ar tualeto išleidimo anga atitinka kanalizacijos vamzdžio padėtį.
 • Gręžkite skyles plytelėmis. Įdėkite Genujos dubenėlį į vietą ir užfiksuokite jį kaiščiais. Prijunkite tualeto angą prie kanalizacijos lizdo. Drenažo bakas yra sumontuotas ir prijungtas pagal instrukcijas.
 • Dėl labiausiai paprastų Genujos dubenėlių, kurie naudojami viešuose tualetuose, modeliai, tinkamesnis yra šis įdiegimo būdas.

Įdiegę jungiamąsias detales ir išleidžiant sifoną, pastatykite tvirtą pjedestalą, kuris taps tarsi tualeto kraštu. Skardos išleidimo anga turi sutapti su sifonu. Įrengę tualetą, pritvirtinkite jį prie tvirtinimo struktūros cementiniu skiediniu. Kad vonios kambarys atrodytų labiau estetiškai, po to, kai cementas sukietėjo, Genujos dubenį padengs keraminėmis plytelėmis.

Genujos dubuo yra grindų tualetas

Genujos dubuo yra grindų tualetas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

71 + = 75