Kaip klijuoti lubų grindjuostes su įtempimo lubomis savo rankomis

Kaip klijuoti lubų grindjuostes su įtempimo lubomis savo rankomis

Po drobės ir sienos tvirtinimo tarp lubų, visada yra nedidelis tarpas. Kadangi lengvos lubų medžiagos dėl smulkių svyravimų gali atsirasti, šis tarpas ne visada atrodys tvarkingas. Norėdami užpildyti kambario dizainą, tarpas turi būti kažkas paslėpti aplink kambario perimetrą. Geriausias yra dekoratyvinis lubų grindjuostes, kurios harmonizuosis su lubų medžiaga, tapetais ir visu kambariu.

Kaip klijuoti lubų grindjuostes su įtempimo lubomis savo rankomis

Dekoratyvinės lubų grindys idealiai tinka maskuoti įtrūkimus ties sienos sankryžos ir lubų.

Paprastai filė (kurios elementai bus įrėminti) įdiegimas nesukelia jokių ypatingų sunkumų. Sunkiausias dalykas yra kokybiškai puošti jų ryšių vietas kampuose. Tai gali būti atliekama rankiniu būdu, ypač apdorojant jungiančias svetaines arba naudojant paruoštus kampus. Jie turi įvesti tą patį medžiagų partiją kaip pagrindiniai elementai. Žinoma, klijai cokolyje ant pakabinamų lubų negali, nes jis gali sukelti nepataisomą žalą brangių lubų dangos. Montavimas atliekamas tik prie sienų.

Įrangos įvairovė ir įrenginiai

Kaip klijuoti lubų grindjuostes su įtempimo lubomis savo rankomis

Pjaustyti gretimąsias filė su išmatomis.

Dažniausiai cokolis pagamintas iš polistirolo putų arba polistirolo. Pagrindiniai putų gaminių privalumai yra jų nebrangios ir mažos masės, todėl jas galima klijuoti net viršutinėje tapetų pusėje. Bet ši medžiaga yra nelanksti ir gana trapi, todėl ji netinka patalpoms su sudėtingu perimetru. Negalima naudoti daugelio rūšių klijų dirbant su juo, nes jie ištirpina putplastis.

Jei klijuodamas grindjuostes iš poliuretano ant tapetų, dėl tam tikro momento didelio svorio, jis gali sulaužyti ir suskaidyti abu. Todėl geriau pritvirtinti tvirtinimo detalę prieš sienų apdailą. Dalys pagamintos iš poliuretano bus gana brangios, tačiau medžiaga yra labai atspari cheminiam poveikiui. Dėl to, renkantis lipnumą, nėra tokių apribojimų, kaip putų atveju.

Liejimo (transporto važtaraščio dekoratyvinės juostelės) yra naudojamas sustabdymo ir pakabinamų lubų, tačiau tai paprastai naudojamas tik tose srityse, su idealiai lygiomis sienų ir sąnarių tarp jų, ir. Medinis rėmas, apkarpyti aukso ar brangiųjų mišką, atrodo labai įspūdingas, tačiau ji yra ne klijuoti ir surenkami naudojant specialius tvirtinimo elementus. Bet klijų areštas yra geriausia pasirinkti produktus su pakankamai platus vertikalus dalį teikti reikiamą fiksacijos stiprumo elementų dėl didelio ploto sankabą.

Prieš pradėdami dirbti, turite laikyti šias medžiagas ir įrankius:

Kaip klijuoti lubų grindjuostes su įtempimo lubomis savo rankomis

Pavyzdys, kaip apskaičiuoti reikalingą viršutinių lubų kiekį.

 • sulankstomas matuoklis arba juostelė;
 • pieštukas;
 • perforavimo laidas;
 • montavimo peilis;
 • išmatos arba baigtos kampelės;
 • mentele;
 • klijai arba glaistas;
 • sandariklis (sandarinimo siūlėms);
 • švarus skudurus;
 • filė ilgis 1,3 m (dideliems patalpoms - iki 2 m);
 • Stepladder.

Diegdami geriausia naudoti specialų klijų, specialiai pritaikytų lubų grindims.

Tai padės išvengti nenumatytų komplikacijų. Lipnioji medžiaga yra bespalvė, tačiau gali būti naudojama balta apdailos medžiaga ir klijai. Geras savybes turi kompozicijas "Ogas", "EUROPLAST", "momentas įrengimas", "Moment superstoyky", "Titan". Kad nebūtų daužta lubų, ji iš anksto padengta maisto plėvele.

Technologija ir darbo eiga

Visų pirma, jums reikia padaryti žymėjimą. Tai atliekama apatiniame krašte su paprastu pieštuku arba maišoma su laidu. Jei tapetai jau pokleit ir sunkiųjų cokolis, on-line ženklu pjūvis peilis surinkimas, po kurio tapetų juostelės per pjūvį švelniai pašalinti. Diegimas prasideda kambario, kuriame yra baigtas kampas, kampe. Jei ne, išpjova yra dedamas į mitra lange, o tada su aštriu peiliu supjaustyti vieną galą esant 45 ° kampu. Panašiai įeina ir antroji dalis, po kurios paruoštos detalės pritaikomos prie kampą formuojančių sienų ir tikrinamos, kaip gerai jie tinka kartu. Kiekvieno kampo pjovimas trunka mažiausiai 10 cm detalės, į kurį reikia atsižvelgti perkant produktus.

Klijai išsklaido tik užpakalį ir tą plokštės dalį, kuri vėliau bus priklijuota prie sienos. Montavimas atliekamas minimaliu atstumu nuo lubų. Bet jei norite, galite padidinti spragą iki 2 cm ir įdėti LED apšvietimą. Diegdami turite įsitikinti, kad rėmas neliesti vinilo lakšto, kuris yra labai jautrus taško pažeidimams. Išsami informacija yra fiksuota nuosekliai, iš vieno kampo į kitą. Yra ir kitas būdas: pirmiausia suklijuokite gabalus į visus kampus, tada prijunkite jas prie lygių sričių. Pageidautina, Filė, sudarančiomis kampas ilgis buvo ne mažiau nei 7 cm, dėl kurių kartais turi šiek tiek sutrumpinta kitų komponentų. Naudojant paruoštus kampinius elementus žymiai supaprastinamas darbas.

Įdėjus klijus, būtina išlaikyti instrukcijoje nurodytą laiką (nuo kelių sekundžių iki kelių minučių), o po to - ant sienelės stumdomas sienos rutulys, griežtai išilgai žymėjimo linijos. Nelygiose srityse rėmas turi būti kuo stipresnis. Norėdami geriau tvirtinti, galite naudoti dažymo juostelę, kuri pašalinama tik po to, kai klijai visiškai išdžiovinami. Jos liekanos, kurios išsikiša išilgai gaminio kraštų, nedelsiant turi būti nuplaunamos sausu skudurėliu, nelaukiant, kol jos taps kietos. Jei klijai buvo naudojami glaistai, juos galima naudoti tik iš anksto sumaišytu paviršiumi, išvalytu iš tapetų ir dažų. Likučių glaistai pašalinami drumstu audiniu.

Negabaritinių defektų taisymas ir galutinė apdaila

Nepaisant to, kad lankstus poliuretano bagetai galintys pakartoti nelygių sienų kontūrus, todėl, kad surinkti struktūra neturi didelių spragų, galų gale ji yra, nėra labai tvarkingas liniją. Todėl daugelis montuotojų pasiekia, kad fiksuojamos sienelės tvirtai montuojamos tik išilgai kraštų, o tarpas uždaromas silikoniniu sandarikliu. Kai kuriais atvejais jis taip pat naudojamas kaip pagrindinis klijai. Tas pats sandariklis užpildo vietą, jungiant ją su detalėmis. Taip pat galite naudoti specialų kliją, kuri užtikrina tvirtą jungtį molekulių lygiu.

Nepaisant to, kad poliuretano apvadai dabar yra labai įvairūs, kai kurie nori dekoruoti pagal savo pageidavimus. Visų pirma produktai gali būti dažomi bet kokia spalva. Tačiau jau klijuota lentos dažymas atliekamas tik po to, kai klijai visiškai išdžiūsta ir įgis reikiamą stiprumą, ty ne anksčiau kaip per dieną.

Jei diegimą atliko nepatyręs meistras, filialo sankryžos zonose gali pasirodyti plyšiai. Prieš pradedant remontą, turėtumėte laukti, kol šie įtrūkimai nustos augti, o tada nuvalykite juos visiškai iš senosios klijais naudojant pjūklą. Tada angos užpildomos klojimu. Kietėjimo procese susidaro putplastis, kurio perteklius turi būti periodiškai pašalinamas. Išsikišusi virš paviršiaus dalis iš grūdinto putų yra sumažinti su peiliu, o tada padėkite bendra poliruoti su smulkiu švitriniu popieriumi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

1 + 9 =