Kaip nustatyti balkono ribą (nuotrauka ir vaizdo įrašas)

PhotoVideo
Balkono slenkstis yra labai svarbus dalykas, nes nesant pasirodo, kad iš baliono durelių pastoviai pučia, šiluma palieka butą.

Kaip nustatyti balkono ribą (nuotrauka ir vaizdo įrašas)

Reguliuojamos ribos gali būti bet kokio gylio, kiek tik norite. Jie gali būti klasikiniai baltos ar spalvos.

Jei balkono slenksčiai yra aukšti netgi namo statyboje, tai reiškia, kad tai ne tik tai - dažnai būna taip, kad pats balkono dizainas būtų tvirtesnis ir kapitalas, tai yra labai svarbu saugumui. Tokie balkonų slenksčiai jokiu būdu negali būti nugriautos, juos galima tik šiek tiek ištaisyti, pagerinti, pataisyti pagal jūsų skonį.

Yra ir apartamentai, kuriuose ant balkono nėra jokių slenksčių, todėl jie turi būti atliekami atskirai, nes negalima pamiršti balkono slenksčio funkcijų.

Balkono ribos aktualumas

Kaip nustatyti balkono ribą (nuotrauka ir vaizdo įrašas)

Minimalus slenksčio gylis lodžijoje yra nustatomas pagal durų gylį.

Dažnai, atlikdami remonto darbus, žmonės nemąsto apie balkono duris. Bet tai yra labai svarbus buto elementas, nes iš esmės, pastatydami butus ant balkono slenksčių, dėmesio beveik neįtraukiama, todėl jie turi būti atliekami jų pačių rankomis.

Čia atsiranda pirmosios problemos, nes mažai žmonių turi net apytikslę idėją, kaip uždaryti verandas prie balkono. Tiesą sakant, tai nėra toks sudėtingas ir brangus, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Yra du pagrindiniai balkonų slenksčio nustatymo būdai. Kiekvienas žmogus gali pasirinkti tinkamiausią konkrečiam metodo atveju ir tai padaryti pats.

Taigi, visų pirma, žinoma, reikia, žinoma, pašalinti viską, kas yra nereikalinga, ir tai gali užkirsti kelią remontui, atidžiai išvalyti nuo balkono esančius dulkes ir dulkes, kad visi sprendimai būtų taikomi valomiems paviršiams.

Tada turėsite nuspręsti, kokia bus būsimoji balkonų riba. Žinoma, jūs galite tai padaryti, ir pusiau apskritas, bet jis yra susijęs su daugeliu nepatogumus statybos procesą, ir tada naudojant, pavyzdžiui, tuo pačiu metu, o ne viena riba gauti du mažas: atidarius duris, bet ir žingsnį nuo slenksčio. Tai labai nepatogu, todėl lengviau ir patogiau atlikti standartinį stačiakampio balkonas ribą, kuri vėliau bus lengva naudoti.

Pirmasis metodas - tai, kaip padaryti gražų balkonų slenkstį

Tam reikės:

Kaip nustatyti balkono ribą (nuotrauka ir vaizdo įrašas)

Jei nuspręsite naudoti apdailos medžiagas, ant medinės klojinės uždėkite plastikinę plėvelę, kad betonas ant jo neliptų ir veidai pasirodytų lygūs.

 • medinės lentos ar barai klojinių gamybai;
 • plytelių pjovimo mašina;
 • cementas;
 • smėlis;
 • plytelių separatoriai;
 • grindų plytelės;
 • plytelių skiedinys.

Visų pirma, reikia pjauti plyteles iki reikalingų dydžių, tada ramiai tęsti jo montavimą. Būtina kruopščiai išmatuoti būsimos ribos matmenis, kiek reikia plytelių ir pagal šiuos matavimus plyteles sumažinti.

Tada paruoškite klojinį, nuo plytelių klojimo, kuris yra kaip klojinio dalis. Švelniai supilkite paruoštą klojinį į cemento ir smėlio tirpalą, pagamintą nuo 1 iki 3 dalių. Iš karto iš viršaus įdėkite anksčiau paruoštus plytelių gabalus.

Čia būtina įsitikinti, kad cemento tirpalas apskritai nepatektų į klojinius. Jei tai staiga atsiranda, klojinys turi būti sustiprintas, kai išeina cementas.

Dabar reikia palikti visą sukurtą dizainą bent vieną dieną ir neliesti jos, kad cementas būtų tinkamai užšaldytas.

Per dieną jūs turite kruopščiai pašalinti klojinius, išimti intertitikinius kryžius. Tada visi plytelių plyšiai nuvalomi specialiu skiediniu, kurį pirmiausia reikia atskiesti pagal pakuotės instrukcijas.

Po to, kai viskas bus padaryta, lieka tik nuvalyti plyteles drėgna šluoste iš cemento liekanų ir skiedinio.

Balkonų slenkstis, pagamintas rankomis, paruoštas! Nebent rekomenduojama važiuoti slenksčiu mažiausiai dar tris dienas, kad jis sustiprėtų ir sustiprėtų.

Antrasis metodas - tai, kaip padaryti balkonų slenkstį

Šis metodas, siekiant padaryti palanges balkone su savo rankas, labiausiai tinka tais atvejais, kai aukščio skirtumas tarp grindų ir kambario balkone yra labai didelis, kuris sukuria stiprų nepatogumų visiems, ypač vyresnio amžiaus ir mažiems vaikams.

Šis metodas reikalauja:

Kaip nustatyti balkono ribą (nuotrauka ir vaizdo įrašas)

Kai riba pasiekia gerą stiprumą, nupieškite ją bet kokia norima medžiaga - plytelėmis, laminatu, linoleumi ir tt

 • silikatiniai plytos;
 • sausas gipso mišinys;
 • klijai plytelėms;
 • vanduo;
 • gruntas giliai įsiskverbimui;
 • perforuotas kampas;
 • mentele;
 • žirklės darbui su metalu;
 • grindų plytelės;
 • plytelių pjovimo mašina;
 • plytelių separatoriai;
 • plytų klojimo mašina.

Taigi, tam, kad pradėtų gamybą iš balkono savo rankomis ribos, būtina pradėti valyti tarpduryje į balkoną visą sukauptą purvą ir dulkes, todėl, kad jie neturi trukdyti medžiagų įvedimą.

Tada balkono valytoms grindims reikia gruntuoti, kad paviršius taptų grubus, o plytas ir skiedinys geresni.

Po to sumaišykite sausą mišinį su vandeniu (apie 0,5 litrų 1 kg mišinio), gerai sumaišykite ir padėkite ant balkono grindų, kurio sluoksnis apie 1 cm storio.

Dabar mums reikia kiekvieno silikatinio plytelio, šiek tiek sudrėkinančio vandenį, ant jo sumaišant, švelniai paliesdami šluostu. Taigi, visi tinkami plytos yra klijuojami. Iš esmės, balkono standartinės ribos reikalauja keturių plytų, tačiau jei balkono atidarymas yra platesnis nei standartas, plytos gali prireikti daugiau.

Kaip nustatyti balkono ribą (nuotrauka ir vaizdo įrašas)

Siding yra atsparus dėvėjimui, todėl jis naudojamas balkonų slenksčiams.

Pagrindinė konstrukcija yra paruošta. Dabar reikia, kad jis gerai išdžiūtų.

Iš anksto, supjaustyti reikiamo ilgio perforuotos metaliniame laikiklyje, ir tada įdėti jį į gautą mūro krašto, iš balkono jums reikia pataisyti mažas, gerai paruošti iš anksto, Beacon pusę milimetro aukščio.

Dabar vėl reikia praskiesti sausąjį mišinį, kaip aprašyta aukščiau, ir jį taikyti ant kalkių ir smėlio plytų. Pasviręs iš vienos pusės į kampą, o iš kitos - prie švyturio, laikykite mentelę išilgai visos gautos slenkstinės linijos, bet nesistenkite ją ištrinti! Tada vėliau bus labai sunku nustatyti plyteles grindims ant lygintuvo.

Po šio proceso būtina substratą tinkamai išdžiūti bent vieną dieną. Tada sumaišykite giliai prasiskverbimo gruntu.

Leiskite gruntui išdžiūti maždaug dvi valandas, tada galėsite pradėti dėti grindų plyteles. Tai rekomenduojama daryti klijais plytelėmis - tik tai sukurs ploną sluoksnį tarp plytelių ir pagrindo. Iš karto po to, kai plytelės yra išdėstytos, tarp plytelių ir silikatinės plytos reikia statyti T formos kampą, kad balkonų slenka atrodytų patraukliau.

Neturėtumėte vaikščioti maždaug dvi dienas iki balkono, kad galėtumėte tinkamai išdžiūti.

Ką daryti, jei nėra balkonų ribos

Kaip nustatyti balkono ribą (nuotrauka ir vaizdo įrašas)

Metaliniai arba plastikiniai atviri smeigtukai yra išpjaunami abiejų pusių durelių atidarymo pločiu, kad montavimo angos būtų to paties atstumo nuo kraštų.

Taip pat egzistuoja tokios situacijos, kad balkeryje esančios verandos praktiškai nėra, todėl nereikia jas didinti. Tačiau po įdiegimo atsirado negražus tarpas, pavyzdžiui, metalinės plastikinės durys. Ką daryti šiuo atveju?

Jei savininkai nenori daryti sostinės prie balkono, tada šiuo atveju galima tęsti taip: tarpas tarp kambario ir balkono durų, gipso. Jei šis tarpas yra labai didelis ir gilus, tada jį reikia įdėti du ar tris gipso sluoksnius. Tada leiskite gipso išdžiūti bent vieną dieną, po to tokia riba gali būti užpildyta ir dažoma ant viršaus. Svarbiausias dalykas šioje situacijoje: jokiu būdu nenaudokite gipso glaistai, nes jis yra labai nepatikimas, o laikas gali visi nukristi nuo pastovaus pėsčiųjų ir vibracijos. Galite naudoti grindų plyteles vietoj dažų, jei ant grindų yra plytelės arba laminatas, priklausomai nuo savininkų pasirinkimo ir skonio.

Apibendrinti ir kalbėti apie rezultatus

Taigi, šiame straipsnyje buvo svarstomi du pagrindiniai būdai, kaip padaryti patalpą prie balkono durų, kad jis buvo gražus ir tvarkingas.

Prieš pradėdami kurti slenkstį, žinoma, pirmiausia reikia nustatyti, kokia riba yra būtina ir kuri bus patogu. Kadangi apartamentai ir balkonai yra skirtingi, kiekvienu atveju reikia individualaus požiūrio.

Kai jau yra aišku, kokiai ribai gaminti, būtina parengti visus įrankius, reikalingus gamybos slenksčiui. Verta pažymėti, kad jei šiame procese bus naudojama grindų plytelės, įsitikinkite, kad turite pirkti specialų mašina pjovimo jį, todėl galima išvengti krekingo ir lūžimo ir labiausiai plytelės ir nelaimingi atsitikimai ir gabalai kapitono rankose. Verta tokia mašina nėra labai brangūs, o laikas ir pastangos sutaupo daug.

Kuriant balkono duris jūs negalėsite skubėti - šis darbas yra labai sunkus ir ramus, tik tada bus puikus rezultatas.

Visos medžiagos, kurios bus reikalingos remonto procese, turite įsigyti kokybę, atkreipti dėmesį ir jų galiojimo laiką. Iš tiesų balkonas riba yra ne vienerius metus, ir per amžius, ir būtų labai apmaudu ir varginantis, jei, pavyzdžiui, dėl žemos kokybės cemento po kelių mėnesių į balkoną staiga riešutų nulaužti ir plytelių pradės nuslysti jį.

Ir paskutinis, svarbiausia taisyklė, atliekant remontą ar statant naujas duris į balkoną, negalima skubėti! Būtina, nes reikia duoti visas medžiagas "suvokti" ir išdžiūti, kad kiekvienas sluoksnis užsidegtų, jei reikia, taip, kaip turėtų. Ir po to, kai riba bus paruošta, taip pat verta paliesti ją ne mažiau kaip kelias dienas, o tada graži ir patikima balkono slenkstis truks labai ilgai ir bus malonu.

Kaip nustatyti balkono ribą (nuotrauka ir vaizdo įrašas)

Kaip nustatyti balkono ribą (nuotrauka ir vaizdo įrašas)

Kaip nustatyti balkono ribą (nuotrauka ir vaizdo įrašas)

Kaip nustatyti balkono ribą (nuotrauka ir vaizdo įrašas)

Kaip nustatyti balkono ribą (nuotrauka ir vaizdo įrašas)

Kaip nustatyti balkono ribą (nuotrauka ir vaizdo įrašas)

Įkelkite daugiau