Kaip padaryti diodų apšvietimą lubomis savo rankomis

Kaip padaryti diodų apšvietimą lubomis savo rankomis

Noras paversti savo interjerą ir priartėti prie kambario dizaino šiandien užima įdomiausias formas. Diodų apšvietimas lubų yra vienas iš labiausiai paplitusių namų papuošimo būdų, pabrėžiamas stilius ir asmenybė.

Kaip padaryti diodų apšvietimą lubomis savo rankomis

Naudodami lubų šviestuvą, galite padaryti kambarį stilingą ir individualų.

Šio sprendimo privalumas yra tas, kad diodo apšvietimo įrengimas yra gana paprastas, todėl jį galima atlikti nepriklausomai. Jūs pats galite suteikti bet kokią savo lubų rūšį, taupydami pritraukdami specialistus.

Kokio tipo diodų apšvietimo turėčiau pasirinkti?

Yra keletas būdų, kaip naudoti ir sumontuoti šviesos diodų lubų apšvietimą. Apsvarstykite pagrindinius tipus:

Kaip padaryti diodų apšvietimą lubomis savo rankomis

Apšvietimo tipai.

 • apskritai;
 • tikslinis apšvietimas;
 • dizainas.

Bendras apšvietimas atlieka tiesiogines funkcijas apšviesti kambarį, tai atliekama naudojant lubų sumontuotas lempas arba naudojant įmontuotą apšvietimo įrangą. Bet jūs turite būti atsargūs, jei esate savarankiškai kalno apšvietimas, apšvietimas lubose: bendras svoris lempos turėtų būti ne didesnė kaip 10 kilogramų, nes gipso turi mažą laikomosios galios.

Kryžminis arba tikslinis apšvietimas yra puikus pasirinkimas vizualiai zonuoti kambarį. Pavyzdžiui, norėdami pabrėžti darbo vietą.

Dizainerio apšvietimas atlieka estetinę funkciją, suteikia nematomos šviesos, sukuria jaukumą kambaryje. Populiariausias dizaino apšvietimo variantas yra diodų apšvietimo montavimas palei lubų kontūrą. Su šia apšvietimo rūšimi, diodai yra iš dalies paslėpti po gipso plokšte, taigi šviesa yra išsibarstę, o ne šviesi.

Ne mažiau efektyvus yra bendras apšvietimas, kai kartu standartiniam šviesos šaltiniui - šviestuvams naudojamas diodinis apvadas. Toks lubų apšvietimas egzistuoja parengtose versijose bet kokiose specialybės apšvietimo parduotuvėse.

Savarankiško diodinio apšvietimo pranašumas

Kaip padaryti diodų apšvietimą lubomis savo rankomis

Įvairių apšvietimo technologijų palyginimas.

Yra keletas priežasčių, kodėl verta pasirinkti diodinį apšvietimą, kad būtų galima savarankiškai įdiegti:

 • prieinama kaina;
 • energijos taupymas;
 • paprastas montavimas;
 • saugumas.

Diodų juostos yra nebrangios, be to, su jomis nuolat būsite sutaupyti dėl to, kad diodams nereikia daug elektros. Vienas iš pagrindinių privalumų diodų apšvietimo dėl to, kad šis metodas yra labai lengva įdiegti, aukštos kokybės ir įspūdingas apšvietimas lubose su jo rankose dabar yra prieinama visiems, kurie turi bent minimalių žinių apie elektrotechnika. Diodų juostos pritvirtintos prie lipniame sluoksnyje, kuris yra ant pačių diodų juostų. Todėl galite sutaupyti net elektrikų. Diodai - tai taip pat saugiausias variantas, nes gaisro riziką, laidų grandinė yra sumažintas dar, nes ši apšvietimo tipą, pavyzdžiui, LED apšvietimas nešildomas ir nereikalauja izoliacija.

Kaip pasirinkti diodinę juostelę

Bet kurioje šviesos diodų juostoje yra keletas parametrų, kuriuos reikia apsvarstyti pasirinkdami apšvietimo galimybes:

Kaip padaryti diodų apšvietimą lubomis savo rankomis

Pagrindiniai diodų juostų parametrai.

 1. Apšvietimo spalva. Šiandien rinkoje yra diodai, pagaminti iš įvairių spalvų sprendimų. Pasirinkimas priklauso nuo bendro kambario dizaino ir, žinoma, nuo to, kokį poveikį norite užbaigti. Labiausiai universalus variantas yra baltas, o likusieji priklauso nuo jūsų vaizduotės ir pageidavimų. Be to, yra juostų, kurie sujungia iki trijų spalvų, galite valdyti tokių diodų švytėjimą naudodami specialų panelį.
 2. Diodų tankis. Iš šio kriterijaus tiesiogiai priklauso nuo to, kiek jūsų apšvietimas bus ryškus. Jei norite nekviesti dizainerio apšvietimo, dažniausiai naudojamas 30-60 diodų tankis, jei jūs planuojate tikslinį ar bendrą apšvietimą, tada rekomenduojamas diodų tankis yra 120 už metrą.
 3. Jei planuojate montuoti LED apšvietimą kambaryje, kur yra pavojus apšiltinti apšvietimo sistemas, rekomenduojame pasirinkti juostas su hidroizoliacine medžiaga, silikono paviršiumi.
 4. Kainos ir kokybės santykis tiesiogiai veikia žibintų ryškumą ir galingumą. Jei planuojate sukurti galingą LED lubų apšvietimą, tada įsigykite brangesnes juostas: jie bus šviesesni.
 5. Jei jums reikia kelių diodų juostų, tuomet turėtumėte iš karto įsigyti pakuočių iš vieno gamintojo, kad juostelės nesiskirtų viena nuo kitos šviesumo ir atspalvio.

Diegimo diodų apšvietimas lubų savo rankomis

Kaip padaryti diodų apšvietimą lubomis savo rankomis

LED šviestuvo montavimas ant pakabinamų lubų.

Diodų apšvietimas lubų dažniausiai naudojamas pakabinamose arba daugiapakopėse lubose. Šis tipas yra labai lengva surinkti, dažnai dvipusis juosta, o daugelis yra įrengta diodas juosta lipnia juostele ant nugaros pusėje, todėl dar labiau supaprastino lubų arba sienos nišoje originalių apšvietimo sprendimų taikymas. Prieš pradedant darbą, būtina nuvalyti paviršių, ant kurio planuojate pritvirtinti diodines juostas.

Paprastai diodinės juostos parduodamos 5 metrais, todėl prieš pradedant montavimą turime nustatyti, kiek medžiagos reikės įsigyti. Apšvietimas lubomis savo rankomis veiks ilgai, jei teisingai apskaičiuosite maitinimą ir prijungsite pakankamą maitinimo šaltinių skaičių. Prieš padaryti LED apšvietimas, užrašą, iš kurios jis yra šeriami: didelius blokus galios, net Hard Cover gipso blokų, todėl yra geriau rankų ant keletas mažų. Paprastai kiekvieną 15 metrų juostos turi būti sumontuotas atskiras energijos šaltinis.

Jei pirmą kartą įdiegiate lubų apšvietimą, galite padėti pasirinkti maitinimo juostas patys - kai kurie diodai nurodo, kurie dinamometrai reikalingi, kad galėtumėte lengvai sukurti reikiamą tipo ir apkrovos galią.

Dėl originalios ir estetinės išvaizdos, LED apšvietimas yra užmaskuotas: diodai neturėtų būti matomi, jie yra uždaryti lipsu ir apdaila. Kartais lubų dangai apšviečiama įtempimo lubos, permatoma plėvelė puikiai skleidžia šviesą. Atkreipkite dėmesį į atstumą tarp šviesos šaltinių ir maskavimo sutampa: viena vertus, patys diodai neturėtų būti matomi, tačiau šviesa neturėtų būti pertraukiama arba per maža. Tinkamai apskaičiuojant diodų juostų padėtį, interjeras gaus teisingus akcentus, o šviesa iš pradžių pabrėš kambario dizaino stipriąsias puses. Kartais geriau daryti LED lubų apšvietimą, pritvirtinant juostas net statmenas luboms, kad šviesa nukrittų į vietą, kur planavote, nebuvo prarasta, o ne per daug išsibarstę.

Kaip padaryti diodų apšvietimą lubomis savo rankomis

LED juostos prijungimo schema.

Norėdami ilgesnį laiką apšviesti lubas, turite laikytis kelių paprastų taisyklių:

Atidžiai instaliuokite, nesugadinkite diodų;

Jei planuojate apšvietimo linijas pasisukti, atkreipkite dėmesį, kad juostelės gali būti sujungtos tik spinduliu mažiausiai 2 cm;

prijungdami juostas vieni su kitais, įsitikinkite, kad laikotės diodų poliškumas;

Prieš prijungdami diodus prie maitinimo šaltinio, pirmiausia prijunkite valdiklį.

Padaryti LED apšvietimas riba yra gana paprasta, tačiau prieš pradedant montavimo, atkreipkite dėmesį, tokius svarbius kriterijus, pavyzdžiui, kambario dydžio, durų ir langų vietą, kaip jūs planuojate naudoti kambaryje, dėl kurių darbas srityse jie bus paskirstytos, visa tai padės platinti apšvietimą harmoningai ir palengvinti darbą. Apšvietimas savo rankomis suteiks Jums malonių emocijų, nuostabiai nustebins svečius originalumu labai ilgą laiką.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

+ 60 = 70