Kaip padaryti durų slenkstį bute namuose

Kaip padaryti durų slenkstį bute namuose

Kai įėjimo durų atidarymas jau sumontuotas, o durys yra beveik paruoštos atlikti savo funkcijas, lieka labai mažai - tinkamai ir kokybiškai įrengti slenkstį. Be to, taip pat yra įdiegtos vidinės praeigos ribos, todėl norint užtikrinti, kad visus procesus būtų galima atlikti rankiniu būdu, būtina ištirti visas įrenginio savybes. Šiandien aš pasakysiu jums, kaip padaryti duris su slenksčiu butą ir savo rankomis.

Kaip padaryti durų slenkstį bute namuose

Būsto durų riba

Tipai ir savybės

Kaip padaryti durų slenkstį bute namuose

Mes nustatome ribą butu

Kadangi slenkstis yra svarbus elementas, kuris nuolat veikia mechaniškai, jis turi būti parinktas atsižvelgiant į kambario tipą ir jo naudojimą. Paprastai modeliai įrengiami, jei reikia, tačiau yra vietų, kuriose jie turi būti reikalingi. Tokios vietos yra:

 • Įėjimo durys
 • Balkonas
 • Vonios kambarys

Svarbu! Durys, kurių balkono slenkstis yra ribojamas, gali būti sumontuoti ir naudojant standartines skersines sijas, taip pat naudojant papildomą šilumos izoliacijos sluoksnį ir plytų ar betono aukštį.

Man kaip naujokui buvo ne iš karto aišku, kodėl privalomo įrengimo ribas reikia, ir todėl aš pradėjau peržiūrėti įvairius šaltinius ir be paprašė pagalbos iš savo draugo kapitonui, kuris noriai papasakojo apie savybes, kurios gali atlikti priekinio durų slenkstį. Aš nusprendžiau sudaryti nedidelę lentelę apie jų tipus ir funkcijas:

Tipai Funkcijos
Iš medienos - geriau naudoti stiprius atsparius dilimui tipams. Tokios savybės yra ąžuolas Garso izoliacija - jei kartu su durų slenksčiu taip pat įmontuota sandarinimo guma
Iš plastiko - pats pigiausias variantas. Medžiaga yra geriau pasirinkti storio ir būti atsparus ultravioletinių spindulių Šilumos izoliacija - vaidina kliūtį šalti į korpusą ir juodraščius
Iš metalo - tai patvariausias ir ilgaamžis, tačiau ne visada atitinka visą išvaizdą Dėl perimetro dizaino sukurta patraukli durų išvaizda
Iš akmens - gali būti naudojama kaip įėjimo ir balkono durų riba Saugumas
Erdvės atskyrimas - dažniausiai naudojamas skirtingoms grindų dangoms ir kaip kilimų laikiklis

Niuansai, į kuriuos reikėtų atsižvelgti

Kaip padaryti durų slenkstį bute namuose

Slenkstis sau

Prieš įvesdami durų slenkstį, jūs neturėtumėte pasirinkti tik medžiagos, iš kurios ji bus pastatyta, bet sužinokite apie kai kurias funkcijas. Pirmiausia norėčiau pasakyti, kad įėjimo slenksčio aukščio standartai yra 30 mm. Tačiau kai kuriais atvejais jis gali būti šiek tiek mažesnis arba didesnis.

Svarbu! Reikėtų atsižvelgti į tai, kad aukšta riba gali sukelti nepatogumų buto gyventojams. Todėl prieš pradedant montavimą reikia atsižvelgti į tinkamą aukštį.

Taip pat atsitinka, kad kartu su slenksčiu taip pat yra sukurta žaidimų aikštelė, kuri naudojama išplėsti teritoriją, kurioje žmogus puola. Tokia vieta atliekama organizuojant klojinius ir betoną. Ateityje tokia riba gali būti baigta naudojant plyteles, taigi ji tampa stabilesnė ir patvaresnė. Kadangi slenksčiai gali būti pagaminti iš skirtingų medžiagų, nusprendžiau apibūdinti kiekvieną rūšį. Dėl to jūs turėsite galimybę pasirinkti tinkamiausią jūsų įėjimo durims. Prieš pradėdami kurti slenkstį, atlikite mokymą, kuris yra senų medžiagų išardymas ir dulkių bei nešvarumų valymas tose vietovėse, kuriose statoma nauja puse veislė.

Padaryk tai patys

Kaip padaryti durų slenkstį bute namuose

Kaip padaryti durų į butą ribas?

Jei nuspręsite, kad jūsų buto slenkstis bus pagamintas iš medienos, jums reikės šių įrankių:

 • Pamačiau
 • Plaktukas ir vinys
 • Šlifavimo mašina

Kadangi medžiaga nėra tokia patvari, reikia nedelsiant pagalvoti apie tolesnę apdailą impregnavimu, lakas ir dažus. Atsakykite į šį planą, jei nuspręsite patys nustatyti buto ribą:

 1. Padarykite reikiamus matavimus ir, jei reikia, paruoškite lentas, supjaustykite jas į reikiamus daiktus
 2. Padarykite pjovimo griovių pagalba - jų aukštis lygus naujos ribos aukščiui butą
 3. Padarykite žymes ir palikite ženklus kas 10 cm - po to gręžkite pagrindus po nagais
 4. Naudodami lygį patikrinkite pagrindo horizontalumą
 5. Užtikrinkite ribą varžtais arba vinimis
 6. Praleiskite dekoratyvinius darbus ir padėkite medieną laku arba reikalingos spalvos dažais

Svarbu! Jei įsigijote paruoštą slenkstį, jums tiesiog reikia jį įdiegti su tvirtinimo detalių pagalba.

Betono slenksčiai reikalauja išsamesnio pasiruošimo ir tam tikrų įgūdžių, nes jiems reikia įrengti klojinius, į kuriuos betonas vėliau pilamas. Ši parinktis dažniausiai naudojama privačiuose namuose, o ne apartamentuose. Tam procesui jums reikės:

 1. Betono sprendimas
 2. Denio apdaila
 3. Gruntas
 4. Spatulas
 5. Statybos valdovas ir lygis

Išvalius dulkių ir nešvarumų vietą, paviršių reikia apdoroti dirvožemio tirpalu. Po to, kai džiovinta, reikia klojinius. Kai ji yra pasirengusi nutraukti betono mišinį ir išpilama į tam tikrą lygį. Atminkite, kad dėl to durys turi visiškai liesti slenkstį, todėl prieš tai pamąstykite apie betoninės konstrukcijos apdailą.

Giljotinos slenkstis - kas tai?

Kaip padaryti durų slenkstį bute namuose

Giljotinos slenkstis

Toks slenkstis yra mechanizmas, kuris, atidarius duris, nuleidžiamas ir nesikiša į įprastą judėjimą. Su jo pagalba jums nereikia nuolat pakelti kojų prie įėjimo į butą. Tai labai patogu, nes prisiminkite, kiek kartų jūs netyčia suklėtėte, pamiršdami pakelti ar pakelti koją žemesniuoju aukščiu?

Giljotina turi keletą privalumų, todėl labai populiarus ir paklausus slenksčių pasaulyje:

 • Sandariklis turi labai gerą smūgį, todėl galite slėpti didelius spragas
 • Priimtinos išlaidos
 • Lengvas montavimas ir keitimas
 • Toks slenkstis turi ilgą tarnavimo laiką 200-250 tūkst. Angų
 • Puiki izoliacija ir garso izoliacija

Įėjimo į butą dekoratyvinis dekoravimas gali būti įvairus ir atliekamas griežtai pagal jūsų skonio nuostatas. Kažkas naudoja plytelę, kažkas mėgsta dažyti, o kažkas nusprendžia išsaugoti naudoja įprastą linoleumo dizainą. Bet kokiu atveju apdaila turėtų būti kokybiška ir priderinta prie bendro kambario interjero. Slenksčio funkcija ir jo išvaizda gali ne tik apsaugoti patalpų erdvę nuo šalčio, bet ir kažkaip papildyti kambario išvaizdą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

+ 40 = 49