Kaip pagaminti lubų lygį su gipso plokšte

Kaip pagaminti lubų lygį su gipso plokšte

Nelygios viršutinės ribos yra problema, su kuria susiduria kiekvienas savininko ar privataus būsto savininkas remonto darbe. Šią problemą galima išspręsti keliais būdais. Viena iš galimybių - lyginti lubas su gipso kartono plokštėmis. Pagal aukštį viršutinė riba yra lygi bazė, lygi horizontaliai.

Kaip pagaminti lubų lygį su gipso plokšte

Gipso plokštės profilio tvirtinimo tipai.

Kaip tinkamai lyginti lubų gipso kartono plokštę

Įrankiai ir medžiagos lubų išlyginimo

Prieš lygindami lubas, turite parengti visus reikalingus įrankius ir medžiagas. Jums reikės:

Kaip pagaminti lubų lygį su gipso plokšte

Gipso kartono tipų lentelė.

 1. Gipskartonas. Norėdami išlyginti lubas, turėsite įsigyti 9,5 mm storio GCL. Tokie įtaisai leidžia sumažinti apkrovą ant pagrindinės lubų konstrukcijos ir neleisti, kad būtų užkimšti. Jei planuojate suderinti virtuvėje ar vonios lubas, jums reikia nusipirkti vandeniui atsparus gipso kartono plokščių, kaip šiuo atveju, yra didelė tikimybė, kad potvynių kaimynų viršuje.
 2. Metalo profiliai rėmo konstrukcijai statyti. Elementai turėtų būti nukreipti ir nešti.
 3. Rėmo tvirtinimo priedai: tiesios pakabos, jungtys, skirtos metalinių profilių pailgėjimui ir jų pritvirtinimui kampu. Reikėtų pažymėti, kad be tokių jungčių tai galima padaryti, pritvirtinant profilius tiesiai tarpusavyje.
 4. Kaiščiai.
 5. Savisriegiai sraigtai gipso plokštėms ir metalui.
 6. Sustiprinta juosta, kuri yra klijuota prie sąnarių.
 7. Stiklo pluoštas. Ši medžiaga nebūtina įsigyti, tačiau pageidautina, nes jos pagalba bus galima išvengti įtrūkimų susidarymo lubų struktūroje. Tai ypač pasakytina apie naujus pastatus, kurie dažnai mažėja.
 8. Gruntavimo mišinys.
 9. Apdailos glaistas.
 10. Medžiagos, naudojamos paviršiaus apdailai. Tokiu atveju galite naudoti dažus, tapetai ir tt

Norėdami išlyginti lubas gipso plokštėmis, turėsite įsigyti šiuos įrankius:

Kaip pagaminti lubų lygį su gipso plokšte

Gipso plokštės įrengimo schema ant medinės skeleto pakabinamos lubos.

 1. Perforatorius su gręžtuvu, kad paruoštų skylutes sienose ir lubose.
 2. Atsuktuvą, kuris bus reikalingas savisriegio varžtams užsukti.
 3. Metalo žirklės. Naudojamas profiliams išilgai pjauti.
 4. Nykštukų pjovimo staklės arba peilis gipso kartono pjaustymui
 5. Pastatymo arba lazerio lygis ženklinimui.
 6. Ruletė.
 7. Paprastas pieštukas.

Parengiamieji darbai prieš išlygindami ribas

Jei kambaryje yra betono lubos, tada prieš uždarant lubas visi sandūros ir tarpinės turi būti sandarios. Tai būtina, siekiant pagerinti garso izoliaciją. Jei namuose yra medinės lubos, jas reikia išvalyti iš gipso mišinio, kad įsitikintumėte, jog jie yra puikios būklės ir gali atlaikyti pakabinamos konstrukcijos svorį.

Kaip pagaminti lubų lygį su gipso plokšte

Gipso plokštės lubų rėmo žymėjimo pavyzdys.

Visų pirma, jums reikia atlikti žymėjimą. Šiuo atveju atsižvelgiama į lubų struktūros išlyginimą, nesudarius jokių figūruotų arba daugialygmenių produktų. Rėmas gipso lubų galima nustatyti minimalią galimą atstumą nuo pagrindinio struktūros - 2,5 cm Norėdami užbaigti išdėstymo teisę, remiantis pagrindinių lubų reikės rasti žemiausią tašką išvykstantiems iš jo 2,5 cm, ir tada įdėti ženklą ant sienos. . Naudojant vandens lygį ši etiketė turėtų būti perkelta į visus išorinius ir vidinius kambario kampelius.

Jei planuojate sumontuoti bet kokios apšvietimo įrangos ir kitos įrangos lubų konstrukciją, turėsite nustatyti žemiausią tašką ir nušviesti apšvietimo įrangos jungiamųjų detalių aukštį. Lygmuo bus kovojamas su nauja etikete.

Kaip pagaminti lubų lygį su gipso plokšte

Gipso kartono plokščių su t formos stendu montavimas.

Tarp ženklų, kurie buvo atspausdinti ant sienos, reikės atlikti kontrolės funkcijas. Tai galima padaryti naudojant įprastą sriegį, kuris suvyniotas kasetėje ir padengtas mėlyna spalva.

Siūlą reikės ištraukti tarp kelių ženklų, o po to, šiek tiek traukdami, turite jį staigiai išleisti. Dėl to galima gauti tiesią liniją, kuri gali būti naudojama kaip važiuojamoji dalis pakabos konstrukcijos rėmo įrengimo procese, tai reiškia apatinę rėmo ribą.

Rėmas susideda iš kelių metalinių profilių, todėl pagrindines lubas reikės atremti kelias eilutes. Norėdami tai padaryti, turite pasirinkti kambario kampą, kuris yra artimas 90 ° kampui. Kitas, jums reikia nustatyti gipso plokštės kryptis. Montavimo metu reikia pažymėti dvi priešingąsias sienas 50 cm aukščio virš lubų kryptimi. Po to, jūs turite pakabinti ant lubų linijos tarp žymių linijos dizaino pagalba.

Kaip pagaminti lubų lygį su gipso plokšte

Dvigubo lubų su šviestuvų schema schema.

Perduodant linijas vandens lygiu, gali susidurti kolbos, trukdančios. Šie įrenginiai remiasi pagrindine struktūra, dėl kurios jums reikės įdarbinti vandenį iki gedimo lygio. Norėdami to išvengti, turite pašalinti kolbas.

Norint tvirtinti metalinius profilius, turite naudoti savisriegius varžtus, skirtus gipso plokštėms. Būtinai patikrinti jų kokybę taip: jei varžtas, įdėti antgalį nebus skristi su juo horizontalioje padėtyje arba silpno pokrypio užtrauktuku žemyn, tai reiškia, kad jis yra kokybės.

Kaip išlyginti lubas: montuojant metalinį rėmą

Raidos diegimo veiksmų seka bus tokia:

Kaip pagaminti lubų lygį su gipso plokšte

Daugiasluoksnės gipso gipso plokštės lubų schema.

 1. CD atvaizdas įdėtas į UD. Pastarasis prisukamas prie sienos. Apatinė prietaiso dalis turi sutapti su linija, kuri kovojo ant sienos. UD profilis turi būti pritvirtintas prie plastikinių kaiščių varžtais.
 2. Tinkamas skersmuo grioveliui šiuo atveju yra 6 mm, varžtui - 4-5 mm. Reikėtų nepamiršti, kad kai įsigysite protektoriaus varžtą, negalėsite rasti tokio derinio, nes varžtai bus ploni. Jei varžto storis yra mažesnis nei 4 mm, o kaiščio storis yra 6 mm, varžtas neatsilaikys.
 3. Jei nėra tvirtinimo skyles UD profilio, jie turės daryti kiekvieną 40-50 cm. Kad juos, jums reikės pridėti metalinį profilį prie sienos, tada gręžti skylę tiek profilio ir sienos. Jei UD profiliai yra teisingai sumontuoti, lubos bus plokščios.
 4. Ant pagrindinių lubų konstrukcijų linijų turėsite nustatyti U formos pakabą. Atstumas tarp jų yra 50-60 cm. Norint juos perstumti į lubas, reikės naudoti kaiščius varžtais. Tokiu atveju lubų griovelis turi turėti mažą variklio gaubtą arba įbrėžimą, kad jis nepatektų į lubų tuštėją.
 5. Tada kompaktinio disko profilis turi būti apipjaustas. Jo ilgis turėtų būti 5 mm mažesnis nei atstumas tarp sienų. Produktas turės būti įdėtas į UD profilius suspensijos būdu.
 6. Norint sulyginti kompaktinių plokštelių profilius po rėmeliu, reikės ištraukti nailoninį sriegį. Reikėtų nepamiršti, kad profilis gali pakenkti niveliavimui, todėl kiekvieną kompaktinio disko profilį reikės sugriežtinti naudojant vidutinį U formos juostą. Ši juosta dar labiau sulenktų po profiliu.
 7. Tada jūs turite atskirai suderinti kiekvieną metalo profilį. Prie produkto suspensijos prisukamas savisriegiais varžtais. Jei profilių galai užsifiksuos, juos reikia sulenkti prie šonų, o tada užfiksuoti UD ir CD įskiepius su savisriegiais.

Lygiagretus lubas gipso kartono plokštėmis: GKL

Verta paminėti, kad gipsokartonnye lakštai yra geriausia montuoti du žmonės. Nepriklausomai vienas GKL pakelti ir užsukti negali. Tokiu atveju montavimo metu naudojami metaliniai pjovimo įrankiai, kurių ilgis yra 25 mm. Įrankių įdiegimo žingsnis yra 30 cm.

Tvirtinimo elemento dangtelis būtinai turi būti įtvirtinamas į gipso plokštę, kitaip ateityje jis bus kišamasi į užpildą. Tačiau taip pat turėtumėte pasirūpinti, kad skrybėlė nesulūžtų popieriaus. Norėdami tai padaryti, rekomenduojama naudoti specialų priedą su lempute, kuri sugebės sureguliuoti dangtelio panardinimo gylį.

Kaip pagaminti lubų lygį su gipso plokšte

Kasetinių lubų montavimo schema.

Lakštų išdėstymas yra paprastas: ekstruzinė gipso plokštės dalis turi būti ant kompaktinio disko apvado, pusiau ją sutapus. Tik tokiu būdu bus galima išlyginti lubas. Antroji pusė bus užimta kitame lape.

Įdėjus visus lakštus, reikės pradėti uždaryti siūles ir montuoti tvirtinimo detales.

Kai kuriais atvejais gipso plokščių paviršius gali būti nevienodas, pavyzdžiui, maža griovelė gali praeiti pro medžiagos kraštus.

Todėl gipsokartonnye lakštai taip pat turės būti apdorojami prieš taikant apdailos medžiagas.

Norėdami tai padaryti, naudokite specialius mišinius gipso pagrindu. Minimalus tokio mišinio sluoksnio storis yra 0,5 cm, didžiausias storis - 5 cm.

Tirpalas taikomas plonu sluoksniu. Jei tokiu būdu išlyginsite lubas iš gipso plokštės, šį mišinį turėsite pritaikyti dideliu sluoksniu.

Užtepus tinką, reikės palaukti, kol jis išdžiovinamas. Be to, jis tepamas kieta kempine, kurią pirmiausia reikia mirkyti vandenyje. Taigi substrato šiurkštumas gali būti pašalintas.

Gipso plokščių su lubomis suderinimas yra paprastas procesas, reikia tik parengti visus reikiamus įrankius ir medžiagas, taip pat griežtai sekti veiksmų seką.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

16 + = 24