Kaip pasirinkti elektrinį skutimosi mašiną

Kaip pasirinkti elektrinį skutimosi mašiną

Kaip pasirinkti elektrinį skutimosi mašinąŠiame straipsnyje aprašoma, kaip pasirinkti elektrinį skutimosi mašinėlį, dėl kurio reikia statybvietėje išspausti variklį, kokie skirtumai yra skirtinguose šio mušamojo instrumento modeliuose.

Jo gyvenime, tikriausiai, visi pamatė. Tai tas pats triukšmingas ir didelis suvestinis rodiklis, kurį senieji sovietmečio filmai surengė kalavietės ir kelio darbininkai. Kovos menčių naudojimas prasidėjo kloti tunelius ir kasybos pramonėje dar XX a. Pradžioje. Tačiau laikui bėgant sugadintą roko formavimą ir strateginių žaliavų įsigijimo technologija labai pasikeitė, todėl varikliai pakeitė variklius.

Įdomu tai, kad iš pradžių buvo sukurta elektrinių plaktukų, tačiau minose jie negalėjo būti naudojami dėl galimo virinimo, dėl kurio gali kilti gaisras ar net sprogimas. Be to, tose dienose technologija neleido pasiekti elektros prietaiso pakankamo patikimumo ir galios. Dėl šios priežasties ilgą laiką dominuoja pneumatai, kur kompresoriaus energija į smogtuvą tiekiama suspaustu oru per žarnas.

Ir žiabulis pradėjo naują gyvenimą, bet jau statomas. Labai anksti atėjo pasauliniai lyderiai rankinių įrankių gamyboje, todėl elektromechaninis blokas buvo prieinamas, patikimas, saugus, patogus ir galingas. Jis pradėjo sistemingai laimėti rinką iš plaktukų su benzinu, pneumatine ir hidrauline pavara. Tarp elektros šoko privalumų galima išskirti lengvą techninę priežiūrą, mažą vibraciją ir triukšmą bei ekologiškumą.

Kaip pasirinkti elektrinį skutimosi mašiną

Naudojant jį ant pastato vietoje gali gaminti labiausiai griovimo darbus: metalo pjovimo, Atidarius ledo ir šaldytų dirvą, nesilaikantiems asfaltą, todėl didelėms skyles ir angas, griovimo betono (kaklaraiščiai, plokštės, seni pamatai, monolitų, luitus), išmontavimo iš akmens ir plytų sienos. Tačiau kritimas plokštelė taip pat tinka gryno kūrybiškumo - su kalimo vienintelis pagalba gali būti suspausta skalda pagalvę ir dirvožemiai smaigalys plaktukas plaktukas cilindrą ir strypus su įpjovomis. Paprasta Punch nepadeda čia, nes jis yra mažiau galingas, nei Jackhammer, kuris taip pat be gręžimo funkcijas ir visa energija nukreipiama į Punch.

Bosch GSH 5 E

Kaip pasirinkti elektrinį skutimosi mašiną

Jau ilgą laiką mūsų jaunoji brigada neturėjo šachmatų. Muzikos įrašų nuomos pozicija buvo išgelbėta, tačiau, tiesą sakant, šios paslaugos kaina yra gana didelė, atsižvelgiant į tai, kad išmontavimo darbų apimtis nuolat didėjo.

Kai atėjo laikas apšviesti, paaiškėjo, ko mums reikia. Pagrindinis darbas, kurio metu buvo reikalingas vikšrinis plaktukas, buvo atliktas pertvarkant butus - atidaryti sieną, išardyti plyteles. Net naujose pastatuose buvo galima išvalyti. Kartais turite nugriauti gipso, supjaustyti senus įklotus, pasirinkti nišą saugiam arba elektriniam skydui, padaryti įvairius ryšius dideliais gaubtais.

Kartą pradėjome statyti kotedžus, kur išsiplėtė darbų apimtys - iškirpti skylę lubose, lyginti pamatą, ištraukti laiptų angą krosnyje. Todėl prieš pasirenkant elektrinį skutimosi mašiną buvo aišku, kad norint atlikti šiuos darbus mums nereikėjo sunkios ar net vidutinės apkrovos, todėl pakaktų lengvojo modelio pajėgumų. Todėl mes įsigijome Bosch prietaisą.

Kaip pasirinkti elektrinį skutimosi mašiną

Buferis Bosch GSH 5 E maloniai nustebino mus savo Smūginės jėgos, kuri pasiekia 12 J tuo metu taikomu tarifu 3000 dūžių per minutę, o tai buvo nepasiekiama dėl klasės rodiklis tuo metu. Kai dirbate su tokiu įrankiu, galite patirti didingumo jausmą, nes jis gali lengvai susidoroti su betono ir kitų medžiagų sunaikinimu. Kaip paaiškėjo, galite mėgautis ir sunkaus darbo. Ne visada reikia galios, iš kurios galima sutraukti sienos bute šalia durų, todėl poveikis kurso reguliavimo, atsižvelgiant į nedidelį ratą ant kūno forma, ji yra labai naudinga.

Elektros sustojimo stovo reduktorius neperkaito, nes metalinis dėklas yra labai geras, pašalinant šilumą, todėl nereikia vengti aušinimo. 1100 vatų variklis valdo visas užduotis be sunkumų.

Kaip pasirinkti elektrinį skutimosi mašiną

Kai įrenginys buvo prijungtas prie tinklo ir paspaustas paleidimo mygtukas, jo širdis pamažu atsigavo, tačiau tinklo nebuvo. Tačiau nebus jokio poveikio, kol nebus suteikta jam didžiausia apkrova. Indikacinė lemputė rodo laukimo režimą. Įjungimo mygtukas turi spyna, todėl nepertraukiamo veikimo metu nereikia įtempti pirštų.

Jei tramvajai tvirtinami prie kieto paviršiaus, stumdomas stabdis dirbs šiek tiek kitaip, nes pastovios elektronikos darbas, dėl kurio variklio greitis nesikeičia. Paslaugų ekranas padeda stebėti prietaiso būseną.

Pneumatinis Gręžimo plaktukas Bosch GSH 5 E yra labai patogus, kai dirba virš galvos ištiestos rankos ir horizontalioje plokštumoje, kaip jis sveria tik 5,5 kg, ir jo matmenys yra 480h235 cm, o tai leidžia palyginti šį įrenginį su vamzdinis štampus.

Kaip pasirinkti elektrinį skutimosi mašiną

Ji taip pat ateina su labai patogiu papildomą skoboobraznoy rankena, kuri yra sulenkta kampu, kad būtų galima išplėsti ir siauras rankena, ir dislokuoti ją 360 laipsnių.

Kaip pasirinkti elektrinį skutimosi mašiną

Paleidimo priemonė yra didelė, taigi ją galite rasti net žalumose pirštinėse. Jungikliai yra lengvai ir tiksliai valdomi.

Taip pat verta grožėtis ir sistema, apsauganti nuo vibracijos. Tai geriausias išbandytas. Sunku įsivaizduoti, koks efektyvumas buvo pasiektas šiuolaikiniuose modeliuose (vibracijos kontrolė).

Pagalbinis laidas netrukdys jus kojoms, nes maitinimo laidas yra pakankamai ilgas. Tuo pačiu metu jis yra pakankamai izoliuotas ir pakankamai lankstus. Yra įmonė "Bosch" ir kita praktinė patirtis - kabeliai jungiasi prie plaktuko korpuso, naudojant vyrą. Atsižvelgiant į judančią sferą, laidų lūžiai yra neįtraukiami, o tai bus labai naudinga, kai dirbate apkarpytose vietose.

Plokščias aukščiausios ašmenis galima paversti viena iš dvylikos pozicijų, todėl uždaroje erdvėje galima gaminti patogų ir tikslią gręžimą. "Bosch" sistema vadinama "Vario-Lock", ji naudojama visuose Bosch buferiuose ir perforatoriuose.

Šiame modelyje buferis naudoja SDS-max kasetę, nes tokio tipo šoko energijai perduoti reikalinga didelė įranga.

Kaip pasirinkti elektrinį skutimosi mašiną

Be to, peilio valytuvas yra talpus, aukštos kokybės dėklą.

"Bosch GSH 5 E" variklio amortizatorius jau kelerius metus ištikimai tarnavo. Vienu metu mes praleidome apie 700 dolerių, tačiau visiškai atsipalaidavome kiekvienam investuotam centui. Be to, jis net nenori išeiti į pensiją, tačiau toliau dirbs kaip ir anksčiau.

Žinoma, šis modelis jau buvo nutrauktas, tačiau prireikus mes priimsime kitą panašų "Bosch" bendrovės modelį, kurio svoris yra apie penkis kilogramus.

Elektros smūgių skirtumų

Kaip pasirinkti elektrinį skutimosi mašiną

Elektros šoko pasirinkimas turėtų būti labai atsargus, nes jis yra gana brangus. Dažniausiai, renkantis elektrinį įrankį, turite pradėti pokalbį su kokiu modeliu jums reikia - namų ar profesionalų. Nors iš tikrųjų nėra jokios mėgėjiškos klasės kovos mentelei. Tačiau reikia nepamiršti, kad beveik visi gamintojai siūlo plaktukus, kurie skirti daugybei užduočių.

Elektrinių žirklių valytuvų klasifikavimas

Šio tipo instrumentą galima suskirstyti į tris grupes. Pirmieji yra lengvieji plaktukai, kurių masė yra iki 5 kilogramų. Jie yra lengvi, kompaktiški ir gana universalūs, horizontalioje plokštumoje jie yra labai patogu dirbti. Jei susiduriate su superkompleksinėmis užduotimis, geriau naudoti vidutinę (svorio nuo 5 iki 10 kg) arba sunkų (iki 30 kg) buferių, kurie taip pat vadinami betono pertraukikliu. Šie bamperiai yra labai siaurai specializuoti ir horizontaliai su jais yra sunkiai dirbti. Šie bamperiai yra suprojektuoti daugiausia dėl pamatų ir antžeminių operacijų, taip pat dėl ​​vertikaliai nukreiptų kelio darbų. Pagal tai, šie buferiai gali būti klasifikuojami horizontaliai ir vertikaliai. Kūjų dalijimas pagal svorį yra gana pagrįstas, nes šis požymis rodo dalių masyvumą ir įrankio galią.

Pavyzdžiui, svorio parametras jau dabar įveda "Bosch" (atitinkamai USH 27, GSH 5 CE-27 ir 5 kg) į gaminio žymėjimą.

Žinoma, vienas iš pagrindinių rodiklių yra variklio galia, kuri svyruoja nuo 500 iki 2000 vatų. Kuo didesnė įrankio galia, tuo didesnė galvosūkio našumas, tuo didesnis dažnis ir smūgio jėga bus pasiekiami išvesties metu. Daug energijos suteiks jums galimybę ilgiau naudoti įrankį, taip pat naudoti didesnį įrankį. Tačiau tai praktiškai netaikoma kinų produktams, nes kinų įrankių gamintojai dažnai įdiegia galingiausius savo produktų variklius, bet paprastai paaiškėja, kad neįmanoma naudoti papildomų vatų.

Smūgio stipris

Kaip pasirinkti elektrinį skutimosi mašiną

Didžiausia vieno smūgio jėga yra dar viena svarbi elektros šoko ypatybė. Ši jėga apskaičiuojama džauliais. Kuo svarbesnė yra smūgio jėga, tuo daugiau galimybių ir ilgesnės medžiagos ji gali sunaikinti konkrečiam modeliui.

Praleidžiantys šviesą, pertvaras aktyvų komponentą maždaug 3-8 J, ir galios pertraukiklių, jis gali viršyti 60 džaulių (Makita HM 1810, Bosch GSH 27 VC). Kartais mažą smūgio jėgą gali kompensuoti didelis įsibrovėlio dažnis, kuris atlieka stūmoklinius judesius. Pavyzdžiui, "Bosch GSH 5 CE, kuris turi poveikio jėga 8,3 J, galite padaryti 2900 smūgių per minutę, o" Makita HM 1810, kurio poveikis jėga lygi 63 džaulių, priėmimo tik 1100 smūgių per minutę. Apibendrinant galima teigti, kad smūgių skaičius ir smūgio jėga yra pagrindiniai instrumento produktyvumo rodikliai, tačiau labai priklauso nuo jų teisingos koreliacijos.

Stebėjimo ir indeksavimo sistemos

Elektrinis skutimosi mašina yra aukštųjų technologijų ir gana brangus įrankis, kuris turi turėti daugybę elektroninių sistemų, kurios turi užtikrinti savo funkcionalumą ir patikimumą. Vienas iš tokių sistemų yra smūgių dažnio reguliavimas, kurį gali atlikti reguliatorius su pradiniu užraktu arba mygtuko paspaudimo laipsniu. Beje, užrakto mygtuko užraktas yra labai svarbi detalė, dėl kurios jūs galite paleisti trigerį nepertraukiamo veikimo metu. Jei paleidimas atliekamas slankiklio pavidalu, tai paprastai nereikia tvirtinti.

Kai kuriuose modeliuose yra mechanizmas, kuris išjungia šoko funkciją tuščiąja eiga - laukimo režimu. Šis režimas gali padidinti smūgio bloko šaltinį.

Kai įjungiamas didelio galingumo stabdys, visada turi būti įjungtas paleidimo srovės apribojimas. Tai daroma taip, kad nebūtų suvartojamos energijos. Pavyzdžiui, ši funkcija turi "DeWALT D25899K".

Daugelis gamintojų savo gaminius užpildo įvairiais valdymo prietaisais (rodikliais, ekranais), kurie nurodo šepečių nusidėvėjimą ar aptarnavimo poreikį. Jei laiku nekeisite šepečių, jie gali išsijungti patys, išvengiant žalos brangus varikliui. Taip pat galima stebėti kištuko ir laido būklę.

Apsauga nuo vibracijos ir triukšmo

Nepamirškite apie anti-vibracijos sistemas, nes kovos su vibracija ir triukšmu problemos sprendžiamos įvairiais būdais. Pirmasis dalykas, kurį reikia paminėti, yra įmontuota dinaminė atsvaro sistema, pagal kurią jūs galite sumažinti vibraciją apie 50-70%. Vis dėlto yra putplasčio ir gumuojamo pagalvėlių, taip pat rankenėlės su sklendės įdėklais ir spyruoklinės suspensijos. Pvz., "HILTI" naudoja AVR (aktyviosios vibracijos absorbcijos) sistemą "TE 3000-AVR" ir "TE 1000-AVR" modeliuose.

Konstrukcinės savybės

Kaip pasirinkti elektrinį skutimosi mašiną

Nebijokite, kad kai kurie modeliai turi plastikinį korpusą, o kiti turi metalinį korpusą. Paprastai plastikas parenkamas siekiant sumažinti horizontalaus instrumento svorį. Tačiau nebijokite, nes naudojama medžiaga yra ne tik lengva, bet ir gana atspari dėvėjimui ir ilgaamžė. Pavyzdys gali būti "Makita HK 0500" buferis. Galingiems įtaisams dažnai naudojamos metalinės detalės, pagamintos iš magnio lydinių ir aliuminio.

Kasetė, skirta korekcijai tvirtinti, taip pat gali skirtis. Kai iš lengviausių modelių gamintojai dirba su priedais SDS-Plus, tačiau dauguma iš puolėjų Darbas su kasetėmis SDS-max, kurio skersmuo gali būti iki 26 mm. Garsiausiuose modeliuose naudojami iki 30 mm skersmens ir šešiakampio kaiščio (Hitachi H65SB2).

Kartais jūs turite dirbti iš įvairių pozicijų, taigi, jei įrankis gali pasirinkti ir sureguliuoti skirtingas padėtį, tai bus naudinga tik. Dažniausiai naudojamos dvylika pozicijų, esančių kas 30 laipsnių.

Prieš pasirenkant elektrinį skutimosi mašiną, turėtumėte atkreipti dėmesį į produkto ergonomiką. Labai svarbu turėti papildomą rankeną, kuri gali būti D formos arba tiesi. Jis turi būti patogus operatoriui ir turėti daug įrengimo pozicijas.

Rezultatas

Jei daugelis tos pačios klasės modelių yra tokie panašūs, tai kaip pasirinkti tokį geriausiai tinka galvosūkį? Galima sakyti, kad visos didžiosios bendrovės, gaminančios statybinius įrankius, jau seniai žinomos, ir kiekviena iš jų gamina gana padorų skutimosi mašiną. Produktų kokybė ir techninės charakteristikos yra maždaug tokio paties lygio. Šioje srityje inovacijos yra labai reti, ir jas greitai pripažįsta visi konkurentai. Pasirinkti atskirų parametrų įrankį nėra prasmės, nes dauguma kūrėjų atsargiai balansuoja savo produktus.

Dėl šios priežasties, iš pertvara pasirinkimas, būtina statyti ant priekinių darbo ir konkrečius tikslus funkcijų, taip pat asmens pageidavimus dizaino ir ergonomikos.

Pagrindinis kriterijus, pagal kurį galite atskirti buferius - svoris - lengvas, vidutinis ir sunkus.

Kai kurie statytojai teikia pirmenybę pigiems kinų įrankiams, kurie yra daug pigesni už firminius. Tačiau šis metodas dažnai yra nepagrįstas, nes jūs galite patirti priverstinius nuostolius dėl prastovų, o saugumo lygis su Kinijos įrankių našumu yra daug mažesnis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

− 1 = 1