Kaip prijungti dušą prie vandens vamzdžio savo rankomis?

Kaip prijungti dušą prie vandens vamzdžio savo rankomis?

Visur tradicinės didelių gabaritų, nepatogių vonių pakeičia kompaktiškesnės, funkcionalesnės, modernesnės dušo kabinos. Jie yra daug patogesni operacijos požiūriu, užima mažai erdvės, kuri yra svarbi mažiems vonios kambariams, taip pat taupo vandenį.

Kaip prijungti dušą prie vandens vamzdžio savo rankomis?

Namų savininkai, išleidę daug pinigų sanitarinės įrangos įsigijimui, dažnai klausia, kaip savo rankomis prijungti dušą prie vandens tiekimo ir nuotekų sistemų. Laimei, ši operacija iš tiesų yra gana įmanoma, naudojant reikiamas priemones ir sugebėjimą ją tvarkyti.

Koks ryšys su dušo kabina?

Dušo kabina yra moderni santechnikos įranga, kuri tapo labiau funkcine alternatyva tradicinėms vonios. Jį sudaro padėklas, kuriame vanduo tekėja, 4 stiklo arba plastiko sienos, ribojančios kabinos erdvę, taip pat dušo stulpelis ir maišytuvas. Priklausomai nuo modelio, jo funkcionalumas, dušo kabina turi būti prijungta prie šių sistemų:

 • Vandens tiekimas. Dujinė kabina karšto ir šalto vandens tiekimui turi būti prijungta prie centrinio vandens tiekimo. Šis ryšys gali būti atliekamas tiesiogiai arba per filtrą, siekiant pagerinti vandens kokybę, taip pat pratęsti santechnikos įrangos naudojimo laiką.

  Kaip prijungti dušą prie vandens vamzdžio savo rankomis?

  Jungtis prie vandens tiekimo

 • Kanalizacija. Be prijungimo prie vandens tiekimo, bet kokia dušo kabina prijungiama prie kanalizacijos sistemos. Per kanalizaciją nuvalomas nešvarus vanduo arba plovikliai. Pagrindinė jungtis su dušo kabinos kanalizacija yra jos pralaidumas.

  Kaip prijungti dušą prie vandens vamzdžio savo rankomis?

  Jungtis prie nuotekų

 • Maitinimas. Kai kurie dušo kabinos su papildomomis funkcijomis modeliai yra prijungti ne tik prie vandens tiekimo ir nuotekų sistemų, pavyzdžiui, į reguliarią vonią, bet ir į elektros tinklą. Iš elektros energijos tiekiamos papildomos kabinos funkcijos kaip apšvietimas ar garso sistema.

Atkreipkite dėmesį! Standartinės dušo kabinos, prijungtos tik prie centrinės vandentiekio ir kanalizacijos sistemos, lengvai sumontuoti rankomis. Norėdami įdiegti tokius modelius, pakanka turėti reikiamų įrankių, o tada griežtai laikykitės instrukcijų. Dušo įrengimas su funkcijomis, maitinamu elektros energija, geriau patikėti specialistams.

Ką aš turiu prisijungti prie stendo?

Prieš prijungdami dušu su kanalizacija ir vandens tiekimu, turėtumėte paruošti reikalingas medžiagas ir įrankius. Patyrę santechnikai teigia, kad norint sėkmingai įdiegti tokią įrangą reikia tik dviejų dalykų - išsamių nurodymų ir "tiesių" rankų. Kalbant rimtai, kai prijungsite kanalizaciją ir vandenį duše, negalėsite daryti be šių įrankių:

 1. Lanksčių žarnų prijungimas. Paprastai gofruotos ar lanksčios žarnos naudojamos dušo kabinos prijungimui, todėl įrengimas yra patogesnis ir paprastesnis. Paprastai jie yra įtraukti į kabinos pristatymą, o jei jie nėra dėl kokių nors priežasčių arba jie netinka, jums reikia įsigyti žarnas reikiamo skersmens ir ilgio atskirai.

  Kaip prijungti dušą prie vandens vamzdžio savo rankomis?

  Gofruotoji žarna

 2. Suspaudimo detalės. Šis terminas žymi elementus, per kuriuos atskiros vamzdžių dalys, žarnos yra prijungtos arba pakeltas.
 3. Reguliuojamas veržliaraktis, atsuktuvas, peilis. Šios priemonės reikalingos, norint nustatyti žarnas iki vandens vamzdžio įvedimo į butą vietos.
 4. Fum-juosta, sandariklis, gumos sandariklis. Visos šios medžiagos naudojamos sandarinti vietas, kuriose žarnos prijungtos prie vamzdžių, kad būtų išvengta nutekėjimo.

  Kaip prijungti dušą prie vandens vamzdžio savo rankomis?

Svarbu! Paprastai dušo vamzdžių pasiskirstymą viduje dušas jau atlieka gamintojas, taigi jūs turite prijungti tik 1 tašką. Dažnai diegiant tokią santechnikos įrangą naudojami papildomi įrankiai - siurbliai ar filtrai. Filtrai yra reikalingi išankstiniam paruošimui, vandens išleidimui į dušu. Ir siurbliai daugiausia montuojami su vandens masažu. Prijungtas siurblys leidžia sukurti reikalingą slėgį, kad veiktų hidromasažas.

Kaip prisijungti?

Pasak patyrę santechnikai, dušo kabinos prijungimas prie vandens tiekimo ir kanalizacijos nėra sudėtingesnis nei montuojant įprastą vonią. Svarbiausia - tinkamai paruošti montavimo vietą, taip pat pašalinti nuotekų ir vandens vamzdžius. Jei griežtai laikydamiesi gamintojo nurodymų, naudokite atitinkamo skersmens sandariklius, žarnas ir jungiamąsias detales, tada įrengimas nesukels sunkumų. Ryšys atliekamas pagal tokį algoritmą:

 • Pirma, būtina uždaryti vandenį butą ar atskirai patalpoje, kurioje atliekamas montavimas. Norėdami sustabdyti vandens srautą, jums reikia pasukti čiaupą, esantį vonios kambaryje.

  Kaip prijungti dušą prie vandens vamzdžio savo rankomis?

  Uždarykite vandenį

 • Tada palieskite karštą ir šaltą vandenį. Ši operacija atliekama, norint sumažinti slėgį vamzdžių montavimo metu.
 • Be to, prie vandens vamzdžio prijungiamas suspaudimo montažas. Šis prietaisas leidžia be papildomo vamzdžių paruošimo greitai ir tvirtai prijungti prie lanksčios žarnos. Jei vamzdžio skersmuo ir lanksta žarna, pridedama prie dušo kabinos, neatitinka skersmens, tada prijungimui naudojamas specialus adapteris.

  Kaip prijungti dušą prie vandens vamzdžio savo rankomis?

 • Po to lanksti žarna prijungiama prie vandens tiekimo taško, naudojant adapterį arba tiesiai per jungtį. Optimalus žarnos ilgis yra 150 cm, tačiau bet kuriuo atveju dydis pasirenkamas su atsargine dalimi, kad jis pakabintų, o ne ištemptas.
 • Kitas etapas - kabineto kriaukle montavimas ir jo jungimas per kanalizacijos sistemą.

Kaip prijungti dušą prie vandens vamzdžio savo rankomis?

Prisiminti! Norint prijungti žarną su jungiuku kuo arčiau jo, galima tepinti siūlą alyva. Tai leidžia tvirtai sureguliuoti ryšį, tačiau jis neleidžia sulaužyti sriegio.

Darbo patikra

Tinkamo dušo funkcionavimo patikrinimas yra paskutinė instaliacijos stadija, kuri parodo, ar darbas atliktas teisingai. Net patyrę santechnikai nepraleidžia dušo bandymų, nes tai padeda išvengti nuotėkio ir įrangos eksploatavimo problemų. Norėdami išbandyti saloną, turite iš naujo paleisti vandens tiekimą, įjunkite čiaupus ir atidžiai pažiūrėkite į prietaiso veikimą. Gali atsirasti šios problemos:

 1. Vanduo blogai patenka į kriaukle. Jei vanduo kaupiasi indelyje, jis ilgą laiką nutekamas į kanalizaciją, todėl kanalizacija buvo neteisingai prijungta.

  Kaip prijungti dušą prie vandens vamzdžio savo rankomis?

 2. Po vandeniu. Dažnai jungčių tarp vamzdžių ir žarnų vietose kasimo vanduo. Tai rodo, kad sąnarys nėra pakankamai sandarios. Pašalinkite šią problemą naudodami gumos juostą arba guminius tarpiklius.
 3. Neveikia vandens masažas. Dažnai hidromasažo slėgis nepakankamas, norint jį padidinti, jums reikia siurblio.

Turėkite omenyje, kad jungiamosios žarnos, gofruotos ir tarpinės yra suvartojamos medžiagos, tai yra, laikui bėgant jos užkemšamos ir tampa netinkamos. Todėl kas 1-2 metus būtina atlikti kabineto prevencinę priežiūrą valant ar keičiant.

Vaizdo instrukcija

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

29 − 25 =