Kaip valyti filtrą skalbimo mašinoje

Kaip valyti filtrą skalbimo mašinoje

Kai yra kokių nors buitinių prietaisų veikimo problemų, tai yra labai nemaloni. Tačiau automatinio skalbyklių gedimas tiems, kurie dažnai turi organizuoti didelį plovimą, kartais tampa katastrofa. Paprastai kyla problemų, kai mašina pradeda vandens išleidimą viename ar kitame režime.

Kartais vanduo labai lėtai rinkamas arba mašina ne mažina. Tai gali reikšti užblokuotą filtrą. Žinoma, galite paprašyti remontuotojo pagalbos skalbimo įrangai. Tačiau kai kuriuos gedimus galite lengvai pašalinti savo rankomis. Taigi, net nesąmonė gali susidoroti su filtro valymu.

Kaip tinkamai išvalyti filtrą

Skalbyklose filtras yra ne tik šalia siurblio, bet ir vandens tiekimo taške. Neatsižvelgiant į vandentiekio vandens stiprumą, pastebėdamas, kad skystis lėtai įdarbinamas, būtina nedelsiant pradėti valyti šią dalį.

Kaip valyti filtrą skalbimo mašinoje

Skalbimo mašinos filtro pašalinimo procesas

Norėdami tai padaryti, pirmiausia uždarykite čiaupą, kuris tiekia vandenį, tada atjunkite žarną. Nuimkite filtrą, naudodami replės. Tačiau, laikant šį elementą, jo nereikia ištraukti jėga - tiesiog pasukite jį šliaužiovikliais ir šiek tiek stumkite jį aukštyn.

Pašalinus filtrą, grotelės yra nuplaunamos, užkimdant smėlio grūdus ir kitas nuolaužas po čiaupu. Jei yra oro kompresorius, smulkios dalelės gali būti išpūstos oro srove. Įstrigo akis ir nesudegusius grūdus gali tiesiog įstrigti aštrus daiktas.

Kartais filtras yra užkimštas, nes ląstelės yra visiškai padengtos nedidelėmis nuolaužomis be liumenų, todėl jų negalima valyti. Šioje situacijoje lengviau įsigyti naują dalį. Filtrai visada galima rasti buitinių prietaisų atsarginių dalių skyriuose.

Norėdami pakeisti seną tinklelį nauja, produktas turi būti įstatytas į lizdą, šiek tiek nuspaudžiant šonus, taigi dalis bus tvirtai pritvirtinta vietoje. Po to, jūs turite vėl prijungti žarną ir pradėti skalbimo mašiną, kad veikimo metu nebūtų nuotėkio.

Drenažo filtro valymas

Veikiant skalbimo įrangai, kartais kyla kita problema: siurblys nesulaužtas ir gerai veikia, tačiau vanduo iš lėto išpumpuojamas.

Prieš valydami filtrą į skalbimo mašiną, reikia rasti šią dalį ir tinkamai pašalinti ją iš buitinių prietaisų. Drenažo filtras yra už mažų, nepastebimos durelių skalbimo mašinos priekyje, esančios apačioje dešinėje pusėje.

Kaip valyti filtrą skalbimo mašinoje

Skalbyklės drenažo filtro išvaizda

Šį lapo liuką galima atidaryti rankiniu būdu arba pakelti bet kokiu plokščiu objektu. Išimame išleidimo žarną ir išpilkite vandenį.

Filtrą galima nuimti sukant prieš laikrodžio rodyklę. Kai kuriuose skalbyklių modeliuose pirmiausia turite nuimti specialųjį varžtą. Tokiu atveju patartina šiek tiek pakreipti prietaisą ir uždengti dangtį ant nedidelės talpyklos vandens nutekėjimui. Taip pat reikia išvalyti šiukšles iš šiukšlių, kuriose yra purvo dangtelio.

Filtras turi būti nuplautas tekančiu vandeniu, valomas šepetėliu ar kietu audiniu. Po valymo, dalis grąžinama į savo vietą, sukdami ją iki sustojimo. Šios procedūros metu patartina patikrinti, ar nėra išleidimo žarnos, ir, jei reikia, jas pašalinti. Galų gale taip pat reikia stebėti skalbimo mašinos darbą, kai jis išleidžia vandenį.

Kaip valyti skirtingų skalbyklių modelių filtrą

Skirtingų gamintojų skalbimo technika filtras gali būti įvairiose korpuso dalyse. Kartais jums reikia pašalinti vieną skydą, kad ištrauktumėte dalį, kurią reikia valyti. Tuo pačiu metu kai kuriuose modeliuose reikia išardyti kitus prietaiso komponentus.

Pavyzdžiui, mašinose LG, Ariston, Candy, Whirlpool filtras yra arčiau dugno. Kai kuriuose modeliuose, apačioje arba apačioje visiškai nėra, kitais - nuimami.

Norėdami pašalinti filtrą skalbimo mašinose Bosch, Siemens ir AEG, turite nuimti priekinę sienelę. Ir "Electrolux" ir "Zanussi" automobiliams reikės atidaryti galinę panelę.

Pašalę skalbyklės skydą, turite elgtis atsargiai, kad nebūtų pažeisti reikiami elementai ir dalys.

Kaip valyti filtrą skalbimo mašinoje

Skalbyklės viršutinio skydo pašalinimas

Geriau ne skubėti, bet atidžiai išnagrinėti, kaip lengva išimti sieną, kur ant jo yra spaustuvai ir tvirtinimo detalės. Taigi, Indesit modeliuose dekoratyvinis plastiko sluoksnis, esantis ant priekinės sienos apačioje, gali būti poddet, naudojant ploną plokščią atsuktuvą. Įrangos mentė turi būti įstatyta į tarpą tarp mašinos kūno ir paties plokštės, švelniai stumdami iš viršaus, ištraukdami dangtelį ir išimdami ją iš plastikinių spaustukų. Žemiau esančios tvirtinimo detalės turi būti pašalintos iš horizontalių griovelių. Galite patekti į filtrą dešinėje pusėje.

Kai kuriuose projektuose filtras savaime nėra. Tokiu atveju reikia šiek tiek atverti, kad patikrintumėte verdantį audinį. Taip pat reikia patikrinti, ar siurblys išleidžiamas ir yra nipelis. Jie taip pat tampa užkimšti.

Kaip valyti filtrą skalbimo mašinoje

Siurblys į skalbimo mašiną

Kas šešis mėnesius rekomenduojama išvalyti siurblio filtrą. Šis elementas išskleidžia vandenį skalavimo ir nugaros režimuose. Jei reguliariai tai atliksite, skalbimo mašina nesulaužys dėl nešvarumų.

Priežiūra filtrai

Jei mažiausiai vieną kartą per tris mėnesius nusiplovite šias dalis, jie gali sukaupti labai didelį nuolaužų kiekį, o tai gali sukelti sunkumų net ištraukus filtrą.

Kaip valyti filtrą skalbimo mašinoje

Prieiga prie nutekėjimo filtro

Jį reikės ištraukti iš purkštukų ir siurblio pusės. Dangčio dalyje dažnai kaupiasi skumbrė, todėl filtras gali labai tvirtai prilipti prie įdubos, kurioje jis yra. Tokiu atveju reikia išimti sraigę, ištuštinti užterštą elementą ir pakeisti jį nauju. Tačiau geriau neleisti tokių dalykų ir laiku valyti filtrus.

Jei suprasite skalbimo mašinos instrukcijas ir atidžiai atliksite procedūrą, pats savaime nevalykite filtro išvalyti.

Skalbimo mašinos siurblio problemų pašalinimas

Daugelis savininkų domisi, kaip išvalyti drenažo siurblį skalbyklėje.

Kaip valyti filtrą skalbimo mašinoje

Skalbyklės siurblys

Paprastai tokį gedimą rodo mašinų vandens sąstingis po skalbimo ciklo pabaigos. Siurblys gali užsikimšti tokiu pačiu būdu kaip ir filtras. Šiame elemente dažnai kaupiasi vilnos arba pūkų.

Tačiau ne visada galima išvalyti siurblį iš paties siurblio. Kad išspręstumėte problemą, turite pakreipti prietaiso korpusą, išleisti likusį vandenį. Po to, būtina nuimti ir nuvalyti filtrą ir pašalinti tvirtinimo detales varžtų, laikančių siurblį. Kai ši dalis valoma, turite įdėti visus elementus ir priveržkite tvirtinimo detales.

Kartais geriau paskambinti skalbimo mašinų remonto specialistui. Su patirtimi turintis meistras galės greitai ir su visais reikalavimais išvalyti.

Paprastais ir biudžeto modeliais dažnai nėra užkimšimo prietaisų. Tokiose mašinose turite išardyti vieną skydą, kad patikrintumėte siurblio ir purkštukų, žarnų būklę. Visos reikalingos dalys turi būti kruopščiai išvalomos.

Kaip valyti filtrą skalbimo mašinoje

Filialas vamzdis su jungiu

Pavyzdžiui, apsvarstykite, ar siurblys valomas skalbyklėje "Indesit". Žingsnis po žingsnio instrukcija apima šiuos žingsnius:

  1. Būtina iš apačios nuimti apsauginę dangtį.
  2. Tada prietaisas turi būti perkeltas, nukreiptas nuo sienos ir šiek tiek pakreiptas atgal, kad išleistų likusį būgno vandens kiekį. Norėdami tai padaryti, jums reikia iš anksto paruošti nedidelį rezervuarą ar padėklą.
  3. Pašalėlio spąstai ar filtras nėra susukti. Norėdami jį pašalinti, būtina nuimti siurblio korpusą (vadinamą sraigę). Jis tvirtinamas dviem varžtais. Tada išardykite siurblį, praplaukite filtrą.
  4. Norėdami išvalyti visas šiukšles, kurios sukaupė gaudyklėje, reikia nuimti filtro vamzdį, iš kurio iš filtro išleidžiamas vanduo iš rezervuaro, šiek tiek pasukamas.
  5. Kartais siurblio sparnuotė yra užsikimšusi mažais daiktais. Tokiais atvejais geriau išimti visą siurblį ir atidžiai jį išvalyti nuo užtvarų. Būtina atsukti tris tvirtinimo varžtus.
  6. Baigę procedūrą, visus elementus reikia įdėti atgal į vietą ir užsukti filtrą. Visa kita informacija grąžinama ir pateikiama teisingai.

    Kaip valyti filtrą skalbimo mašinoje

    Skalbimo mašinos siurblio keitimas

Nuotėkų pašalinimas išleidimo žarna

Jei jums įdomu, kaip valyti išleidimo žarną skalbimo mašinoje, paprasčiausias būdas yra naudoti citrinų rūgštį. Šiuo atveju skalbimo mašina pradedama ilgai plauti labai aukštai temperatūrai. Galite įsigyti specialius įrankius, skirtus skalbimo įrangos "vidaus" valymui. Jie parduodami tabletėmis ar milteliais. Kartais šios priemonės nepadeda. Tada reikia nuimti žarną ir nuplauti karštu vandeniu.

Kaip valyti filtrą skalbimo mašinoje

"Indezit" skalbyklės išleidimo žarna

Norėdami pašalinti žarną "Indesit" automobiliuose, pirmiausia turite išjungti maitinimo šaltinį, tada atjunkite žarną nuo kanalizacijos, atjunkite vandens tiekimą. Tada skalbyklė įjungiama į šoną, kad ištrauktų iš žemiau esančią žarną. Kartais pakanka pakabinti prietaisą 45 laipsnių kampu. Tada lengva pasiekti šią informaciją.

Toliau jie žiūri į dugną toje vietoje, kurioje yra sureguliuojama žarna. Būtina atsukti spaustuką, nuimti žarną nuo tvirtinimo detalių. Dabar galite jį išvalyti po dangteliu. Geriau atidaryti karštą vandenį.

Jei filtras yra atidarytas ir signalas apie sugedimą nėra, o siurblys yra slinkimas, tada po vandens tiekimo vandentiekio išleidimo anga užsidaro. Tai rodo, kad purkštukas yra purvinas arba kad žarnos kilpa buvo pakeista. Esant tokiai situacijai, jūs galite lengvai pašalinti problemą.

Naudingi patarimai

Išleidimo žarna, kaip taisyklė, veikia kaip sklendė, kuri neleidžia skysčiui nekontroliuojamai išpilti iš rezervuaro skalbimo metu. Norint, kad šis elementas tinkamai veiktų, jis prijungtas prie specialios kilpos kanalizacijos, tokiu būdu išlenktas: viršutinis alkanas turi būti virš vandens ribinės koncentracijos talpykloje, kai mašina atlieka skalavimo arba plovimo ciklą. Profesionaliai montuojant įrangą, kapitonai tenkina šias žarnos padėtį.

Kaip valyti filtrą skalbimo mašinoje

Drenažo žarnos prijungimo procesas

Kartais skalbyklių savininkai perkelia gaminį, pakeičia vamzdžius ir savarankiškai atlieka prijungimą. Jei žarnos kilpa neteisingai išdėstyta, siurblys negali siurbti vandens iki tokio lygio. Paprastai tokiais atvejais rodoma klaida.

Būtina ištraukti žarną iš kanalizacijos sistemos, nuleisti ją atviru galu į dubenį. Tada pradėkite skalbimo režimą, palaukite, kol mašina surinks nedidelį kiekį vandens ir įjungs išleidimo režimą.

Jei drenažas pradedamas ir įrenginys išleidžia vandenį, problema paslėpta netinkamu žarnos lenkimu. Plyšio aukštis reguliuojamas rankomis. Priešingu atveju, išleidimo žarna turi būti visiškai atjungta. Būtina patikrinti, ar gerai praeina vanduo, jei reikia, išvalyti arba net pakeisti žarną. Taip pat būtina patikrinti filtro vamzdį užblokavimui. Drenažo žarna pritvirtinta prie išleidimo angos vamzdžio su spaustuku. Žarnos laikiklį lengva nuimti, tačiau sunku patekti į šią dalį be skalbyklės korpuso išardymo. Kai kuriais atvejais jums reikia paskambinti vedliui, nes yra mašinų su uždaru dugnu arba tokių plokščių, kuriuos sunku pašalinti rankomis, modeliai. Norint pasiekti šiuos reikalingus elementus, kartais reikia pasukti gaminį ir įdėti jį į savo pusę.

Apskritai, jūs galite išvalyti filtrą, filtro vamzdį arba nutekėjimo žarną namuose. Nepaisant to, šią procedūrą turite atlikti labai atidžiai, kad nebūtų pažeista "įnoringa" technika. Pirmiausia rekomenduojame atidžiai perskaityti skalbimo mašinos instrukcijas. Kai kurie modeliai turi savo ypatybes.

Jei negalite valdyti savo, tai geriau ne eksperimentuoti ir skambinti skalbyklių remonto specialistu. Patyręs vedlys padės išspręsti problemą savo namuose arba pasiimti gaminį į dirbtuvę. Be to, nepamirškite apie savo buitinės technikos garantinį aptarnavimą.

Kaip valyti filtrą skalbimo mašinoje

Skalbimo mašinos filtro pašalinimo procesas

Kaip valyti filtrą skalbimo mašinoje

Skalbyklės drenažo filtro išvaizda

Kaip valyti filtrą skalbimo mašinoje

Skalbyklės siurblys

Kaip valyti filtrą skalbimo mašinoje

Skalbyklės viršutinio skydo pašalinimas

Kaip valyti filtrą skalbimo mašinoje

"Indezit" skalbyklės išleidimo žarna

Kaip valyti filtrą skalbimo mašinoje

Drenažo žarnos prijungimo procesas

Kaip valyti filtrą skalbimo mašinoje

Filialas vamzdis su jungiu

Kaip valyti filtrą skalbimo mašinoje

Siurblys į skalbimo mašiną

Kaip valyti filtrą skalbimo mašinoje

Prieiga prie nutekėjimo filtro

Kaip valyti filtrą skalbimo mašinoje

Skalbimo mašinos siurblio keitimas

Kaip valyti filtrą skalbimo mašinoje

Siurblio remonto procesas į skalbimo mašiną

Kaip valyti filtrą skalbimo mašinoje

Samsung skalbimo mašina remontas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

9 + 1 =