Kampinės vonios – tipai, dydžiai ir privalumai

Kampinės vonios – tipai, dydžiai ir privalumai

Kampinės vonios - tipai, dydžiai ir privalumai

Jei turite nedidelį vonios kambarį, tada idealus sprendimas bus įsigyti kampinę. Palyginti su tradicine stačiakampio vonia, šis vaizdas, naudojant kompaktišką dydį, sutaupys vietos. Taip pat jūs gausite nuostabų dizaino elementą savo interjerui ir jūs pajusite, kaip patogiai naudojama kampinė vonia.

Formos

Daugelis mano, kad kampinė vonia yra lygiakraščio trikampio išvaizda, iš kurios viena pusė yra suapvalinta. Ši nuomonė yra klaidinga.

Kampinės vonios - tipai, dydžiai ir privalumai

Dabar santechnikos rinkoje galite rasti daugybės formų kampinę vonią:

 • trikampis
 • asimetrinės daugiapakopės
 • trapecijos
 • vienas kampas gali būti suapvalintas arba suapvalintas.

Kiekvienas modelis pagamintas dešinėje arba kairėje. Atkreipkite dėmesį į šį klausimą, susisiekite su konsultantais, kad pasirinktumėte tinkamai orientuotą vonią.

Kampinės vonios - tipai, dydžiai ir privalumai

Sūkurinė vonia su sūkurine vonia yra populiarus pasirinkimas, nes tai leidžia jums sukurti namų SPA, kur galėsite bet kuriuo metu atsipalaiduoti.

Medžiagos

Įmonė gamina įvairių modelių vonios iš pačių paprasčiausių dizainerių. Padarius šį netikėtų formų santechnikos produktą tapo įmanoma, įvedant naujas medžiagas į gamybą. Dėl didžiausio pasirinkimo ir didelio kainų diapazono, naujas klientas gali įsigyti naują vonią su bet kokiomis pajamomis.

Priklausomai nuo gamybinės medžiagos, visos kampinės vonios yra suskirstytos į:

Plienas

Jie skiriasi mažomis sąnaudomis, o jų tarnavimo laikas yra apie dešimt-penkiolika metų. Plieninės vonios nėra labai populiarios, tačiau vis dėlto jos visada parduodamos.

Kampinės vonios - tipai, dydžiai ir privalumai

Ketaus geležis

Dėl šios savybės, kokybės ir ilgaamžiškumo tokios vonios jau seniai pasirodė. Galiojimo laikas gali siekti daugiau nei 20 metų. Vienintelis šių vonių trūkumas yra daug svorio.

Rasti ketaus vonią nėra lengva. Taip yra dėl to, kad tokių vonių gamybai reikia didelių gamybos pajėgumų ketaus lydymui. Taigi, ketaus vonios kaina yra gana didelė, ir ją neįmanoma sumontuoti, pavyzdžiui, hidromasažo purkštukai, nes puikiai atlieka elektros srovę. Be to, montuojant tokią vonią reikia įžeminti. Invazinės vonios gaminimo medžiagos sėkmingai konkuruoja su visais kokybiniais rodikliais su ketaus.

Kampinės vonios - tipai, dydžiai ir privalumai

Akrilas

Šios rūšies vonios būdingos prieinamumas, didelis asortimentas ir nebrangi kaina. Akrilo naudojimas leidžia gaminti produktus daugybe formų, spalvų ir dydžių. Akrilo vonia pragyvena yra apie dešimt-penkiolika metų, be to, danga gali būti atkurta, bet visada galite atnaujinti ją be didelių finansinių išlaidų. Paprastai maišytuvas tiekiamas su vonios kambariu, bet jūs galite pasirinkti kitą tinkamą modelį.

Skaitykite daugiau apie akrilo vonias straipsnyje.

Kampinės vonios - tipai, dydžiai ir privalumai

Pabandykite pasirinkti maišytuvus toje pačioje parduotuvėje kaip vonia, kad būtų išvengta problemų diegiant. Be to, komplekte galima įsigyti rankenas, galvos atramas, užuolaidas ar hidromasažines sistemas.

Jei vonia yra sūkurinė vonia, tada vonioje bus jums ne tik higienos procedūra, bet taip pat skatina atsipalaidavimą ir tonizuojantis organizmą, kuris yra labai naudingas sveikatai.

Kampinės vonios - tipai, dydžiai ir privalumai

Straipsnis apie vonią su hidromasažu jums parodys visus niuansus.

Akrilo vonia yra aplinkai saugus produktas, nes akrilas negali sukelti alerginės reakcijos, taip pat neįmanoma parodyti bakterijų ir grybų ant akrilo paviršiaus. Šiai rūšiai būdingas mažas šilumos laidumas, taigi vanduo lėtai ataušėja.

Standartinių kampinių vonių matmenys

Pagal standartus trikampių vonių dažnai būdingi tokie dydžiai: šoniniai kraštai yra nuo 1,5 iki 1,8 m, gylis - nuo 0,48 iki 0,65 m, o bendras tūris - ne daugiau kaip 400 litrų.

Tradicinis vonia kampų ilgis neturi būti didesnis nei 1,5 metro. Bet jei vonios kambaryje yra daug vietos, tada įvairiose srityse yra nestandartinių didelių modelių.

Kampinės vonios - tipai, dydžiai ir privalumai

Santechnikos rinkoje yra didžiulis kampinės vonios matmenų asortimentas. Galite įsigyti kuklų modelį arba pakankamai didelę. Iš esmės trikampio vonia gali būti nuo 0,9 x 0,9 m iki 2 x 2 m. Populiarus kampinės vonios dydis yra 120 x 120 cm ir 150 x 150 cm.

Jei mes kalbame apie "stačiakampį" modelį, jo matmenys yra nuo 0,7 iki 2 metrų.

Kampinės vonios - tipai, dydžiai ir privalumai

Skirtingų modelių aukštis taip pat skiriasi - nuo 45 iki 80 cm.

Vonios vidiniai matmenys yra daug mažiau išoriniai, tačiau tai neturi didelės įtakos jo patogumui.

Skirtumas dydis gali vaidinti svarbų vaidmenį tik tada, kai jis sumontuotas mažuose kambariuose, kai kiekvienas centimetras vietos yra brangus. Didelių patalpų funkcionalumas ir patogumas yra svarbūs, jų dydis ir apimtis nėra reikšmingi. Didelėje vonioje patogiai gali apsistoti trys žmonės.

Kampinės vonios - tipai, dydžiai ir privalumai

Yra vonios specialios sėdimosios vonios. Jie būdingi mažais dydžiais ir turi ypatingą atgal.

Kampinės vonios - tipai, dydžiai ir privalumai

Didžiulės vonios, kuriose yra keletas žmonių, taip pat turi sėdynių atlošus. Vidutinės ir didelės pirtys gali būti abiejose pozicijose: sėdėti ir meluoti.

Funkcionalumas

Hidromasažas teigiamai veikia žmogaus sveikatą ir vidinę gerovę. Ši funkcija yra labai populiari tarp kampinių vonios pirkėjų.

Kovojant su klientu, gamintojai stengiasi įvairinti hidromasažo kampinių vonių funkcijas ir juos užpildyti:

 • nuotolinio valdymo pultas;
 • aeromassage;
 • spalva ir chromoterapija;
 • aromaterapija;
 • vandens purkštukų galios reguliavimas;
 • minkšti galvos atramos;
 • įmontuota rankšluosčių laikikliai;
 • papildomos vietos, skirtos pėdų vonioms;
 • jutikliai vandens lygio matavimui;
 • perpildymo apsaugos funkcija;
 • automatinė dezinfekcija.

Tos pačios formos ir modelio akrilo vonios pasirinktinai gali būti hidromasažinė funkcija. Jūs turite teisę pasirinkti ryšulį. Paprastiems modeliams ši funkcija praktiškai nenustatyta. Tačiau branguose modeliuose yra ne tik hidromasažas ir aeromassage, bet ir specialus apšvietimas, maišytuvas, kuris imituoja krioklį ir daugybę kitų galimybių.

Kampinės vonios ir hidromasažo matmenys yra maždaug tokie patys kaip šonai - nuo 1,5x1,5 m iki 1,8x1,8 m, o aukštis paprastai yra nuo 0,6 iki 0,7 m.

Kampinės vonios - tipai, dydžiai ir privalumai

Kampinės vonios - tipai, dydžiai ir privalumai

Kampinės vonios - tipai, dydžiai ir privalumai

Asimetriška ir simetriška

Kampinis vonios asimetriškas ir simetriškas vonios kambarys gali būti naudojamas neatsižvelgiant į jo plotą.

Šiandien yra didžiulis kampinių vonių dydis, kurio standartinis ilgis yra 1,85 metro.

Trikampio formos vonia taip pat padės naudoti vieną kampą bet kokiems kambario interjero elementams. Dėl mažo vonios kambario trikampio vonia bus puikus sprendimas mažos erdvės problemai, nes tai leidžia sutaupyti daug vietos.

Daugybė kampinių vonių modelių yra įrengtos lentynos ir vietos asmens higienos gaminių saugojimui, o tai padeda optimizuoti patalpos erdvę ir padaryti ją kuo funkcionalesnę ir patogesnę.

Kampinės vonios - tipai, dydžiai ir privalumai

Šių vonių dydžiai svyruoja nuo 1,20 iki 1,85 metrų, todėl galite pasirinkti geriausią variantą jūsų vonios kambariui. Labai naudinga tai, kad jie gali turėti tiek kairę, tiek dešinę, ir tai labai padės įdiegti ir prijungti.

Įvairūs gamintojai siūlo savo dydžio vonias. Pavyzdžiui, bendrovė gamina simetriškas RAVAK namų puslapis vonios: 1,3h1,3 m 1,4h1,4 m 1,5h1,5 M, skaičius asimetrinio daug daugiau: 1,7h1,05 m 1,4h1,05 m, 1, 85h1,05 m, 1,5h1,0 m, 1,6h1,05 m, 1,5h1,05 m, 1,7h1,1 m, 1,5h0,75 1,6h0,75 m ir m.

Kampinės vonios - tipai, dydžiai ir privalumai

Dydžių įvairovė leidžia nustatyti trikampio vonia kambaryje beveik kiekvienoje srityje ir neturi paaukoti vonioje naudai dušo kabinos įrengimas malonumą.

Gamintojai

Prieš perkant kampinę vonią, turėtumėte susipažinti su kokybės gamintojų sąrašu, kad įsigytumėte gerą produktą, atitinkantį visus parametrus.

Labiausiai patikimų gamintojų santechnika, kurie gerai laikytis vidaus ir Europos rinkoje santechnika - tai Duravit, Įkvėpimas, RAVAK, "Gruppo Treesse, Kolo, Appollo, Teuco, KOLPA, Albatros, daktaras Jet Hatria, Paa, Vandens, Balteco, pavasaris ir BluBleu.

Kampinės vonios - tipai, dydžiai ir privalumai

Garsus populiarumas gavo Italijos, Slovėnijos, Latvijos ir Kinijos produkciją. Tačiau populiariausios ir brangiausios, žinoma, yra Italijos kampinės vonios. Joms būdingos aukštos kokybės savybės, praktiškumas ir unikalūs dizaino sprendimai. Italijos vonia visada suteiks bet kokį vonios kambarį prabangą, eleganciją ir originalumą. Europoje tokios vonios dažnai įrengiamos tiesiogiai miegamuosiuose.

Kampinės vonios - tipai, dydžiai ir privalumai

Iš esmės gamintojo garantinis trijų akrilo vonia yra penkeri metai, ir jau dešimt metų gali būti pakeista papildoma informacija.

Kampinės vonios jau pelnė gerą reputaciją tarp pirkėjų. Tačiau be pranašumų, jie taip pat turi tam tikrų trūkumų. Pažvelkime į tai išsamiau.

Sieninės vonios naudojimo privalumai:

 • gražus interjero detalės. Vonios kambarys gali pagražinti bet kokį vonios kambarį, taip pat padaryti originalumą ir unikalumą kambario dizaino
 • madingas ir prabangus Vonia yra didelė paklausa tarp didžiųjų butų ir privačių namų savininkų. Galų gale dideliuose kambariuose galima įdiegti ne tik įvairių modifikacijų vonus, bet ir mini baseinus
 • patogumas naudoti. Įsikūręs įstrižai dubuo leidžia jums pirkti didesnį kiekį į vonią, kaip vonioje bus patogu laikas nuo perdavimo rezultatą.

Kampinės vonios - tipai, dydžiai ir privalumai

Suvart

Trūkumai yra tokie:

 • Mažos vietos taupymas. Mažiausias dydis šioje vonioje tipas yra 0,9h0,9 m. Jei, pavyzdžiui, imtis vonios į "Chruščiovo", kad tokia pirtis bus praktiškai visą erdvę. Jūs galite kalbėti apie taupymo erdvę, jei jūs įdiegti stačiakampio modelį, vienas kampas kuris nuskliaustą.
 • Kainų politika. Kampinės vonios paprastai būna brangesnės nei įprastos vonios. Malonumui verta mokėti - ši taisyklė susijusi su kampinių vonių pirkimu.
 • Labai jautrus plovikliams. Valydami vonios kambarį nenaudokite abrazyvinių ploviklių ar kietų žandų, kurie gali pažeisti dangos vientisumą
 • Vyrams sunku nuplauti kampinę vonią, nes jo dydis yra pakankamai platus, ir jį nuplauti, reikia lipti į jį kojomis. Apie ką prausti akrilo vonią, perskaitykite mūsų kitą straipsnį.
 • Didėja vandens suvartojimas. Vidutinė kampinės vonios talpa yra nuo dviejų šimtų iki keturių šimtų litrų vandens. Todėl ilgai laukti, kol vanduo bus įvedamas į vonią, taip pat sunaudojamas vandens kiekis gerokai padidės.

Kad nereikėtų ilgai laukti vonios užpildymo, galite papildomai įsigyti krioklys maišytuvą.

Kampinės vonios - tipai, dydžiai ir privalumai

Kampinės vonios - tipai, dydžiai ir privalumai

Kampinės vonios - tipai, dydžiai ir privalumai

Įdiegimas

Prieš diegdami turėtumėte matuoti sienų kampus ir lygumą. Jie turėtų būti lygūs ir turėti devyniasdešimt laipsnių kampą. Jei ant sienų yra pažeidimų, šis defektas turėtų būti pašalintas. Jei sienos yra plytelių ir jos įrengimas nėra stebint kampų tikslumą, tada jūs turite būti pasirengę, kad diegiant kampinė vonia yra ne prie sienos tiksliai. Taigi, norint pradėti, pasirinkti būsimą vonia ir vandentiekio, ir tik tada pereikite prie vonios kambaryje remontas.

Vonios dizaino montavimas gali būti atliekamas dviem būdais:

1. Montavimas ant pagrindo, kuris yra paruoštas iš anksto.

2. Montavimas ant metalinių kojų ir skliaustų.

Kampinės vonios - tipai, dydžiai ir privalumai

Prieš pradedant montavimą, nesupakuotas naujas vonios kambarys turi būti kambario ilgiau nei dieną ir priprasti prie aplinkos temperatūros. Būtina nustatyti vonios įrengimo vietą. Grindys turi būti lygios, kuri matuojama lygiu. Jei montavimas atliekamas su plienine ar akrilo voniumi, jo aukštį galima pataisyti sukant kojas.

Norėdami sumontuoti vonią ant pagrindo, pirmiausia turite prijungti prie sienų, įsitikinkite, kad visi paviršiai yra tiksliai sujungti ir tik eikite į pagrindo formavimąsi. Tam galite naudoti plytas, blokus ar skiedinį.

Kampinės vonios - tipai, dydžiai ir privalumai

Po to, kai pamatai pamatai, turėtum palaukti vieną ar dvi dienas, kad jis tinkamai sugriebtų ir tada įdiegtų vonią.

Įrengta vonia turėtų būti prijungta prie maitinimo, kanalizacijos ir vandens. Ir visų valdymo sistemų paleidimas - užpildyti vonią ir patikrinti sandarumą. Jei nėra nuotėkio, tada viskas bus padaryta teisingai.

Jei vonia neprilygsta sienai, tada sienas reikia sandarinti silikoniniu sandarikliu, ir tada visa tai padengta specialia juosta arba naudojama vonią.

Kampinės vonios - tipai, dydžiai ir privalumai

Išvados ir patarimai

Pirkdami plieno vonią, turėtumėte atkreipti ypatingą dėmesį į jo montavimą. Jis turi būti pritvirtintas tvirtai ir stabiliai, sukurti mažiau triukšmo.

Kampinės vonios - tipai, dydžiai ir privalumai

Standartinė kampinė vonia yra apie 1,5-1,6 metro. dydis yra beveik toks pat kaip stačiakampio formos vonia, bet jo apimtis bus daug didesnė. Kampiniame vonios kambaryje tuoj pat gali tilpti du žmonės ir jaustis patogiai.

Pirkdami vonią, reikia turėti omenyje tai tai gali būti dešinė ir kairė pusė, taip pat asimetriškas ir simetriškas, jo pusės gali būti skirtingos arba identiškos. Pasirinkdami vonią, taip pat atkreipkite dėmesį į informaciją apie kriaukle.

Kampinės vonios - tipai, dydžiai ir privalumai

Prieš perkant vonią, reikia matuoti kambarį, nustatyti šio gaminio formą ir matmenis, žinoti, kuris modelis tinka tau ir tavo vonios kambariui. Matmenys negali būti nustatomi akimis, nes vizualiai vonia atrodo daug didesnė už jūsų kambarį. Ir atminkite, kad stačiakampio dizaino vonia užims daugiau patalpos nei kampe.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

− 1 = 1