Keletas būdų, kaip padaryti trimatį paveikslą iš glaisto ant sienos

Keletas būdų, kaip padaryti trimatį paveikslą iš glaisto ant sienos

Bet koks rankų darbas visada yra neįprastas ir įdomus. Rezultatas neišvengiamai sukelia pasididžiavimą kapitonui ir malonumą su auditorija. Neseniai daugelis pradėjo naudoti interjero dizaino didelių paveikslų iš glaistas ant sienų. Kūrėjui nėra sunku atlikti šį darbą savarankiškai. Tam reikės laisvo laiko, paprastų įrankių ir didelio troškimo.

Keletas būdų, kaip padaryti trimatį paveikslą iš glaisto ant sienos

Reljefinis piešinys ant sienos

Keletas žodžių apie būsimą darbą

Sienų apdaila yra sunkus procesas, reikalaujantis tikslumo ir dėmesio. Tačiau unikalus dekoras, kuris bus darbo rezultatas, vertas to laiko. Darbą gali atlikti įvairūs metodai ir įrankiai. Pasirinkimas priklauso nuo to, kuris modelis yra rodomas, koks jo kiekis ir kokios medžiagos yra naudojamos.

Keletas būdų, kaip padaryti trimatį paveikslą iš glaisto ant sienos

1 paveikslas. Užtepkite peilį ant modelio kontūrų.

Pradedantysis neturėtų būti imamasi sukurti sudėtingą vaizdą. Geriau pasirinkti paprastą piešinį, kurio detales galima atlikti ne tik mentele, bet ir rankomis. Su šiuo metodu bus lengviau įsisavinti trimačio modelio kūrimo iš glaistai metodiką, nes rankomis galėsite atlikti ant sienos įvairių formų ir formų.

Be rankų, jums reikės:

  1. Glaistas
  2. Įvairių dydžių ir formų mentelės.
  3. Gruntas
  4. Teptuku.
  5. Pieštukas.

Keletas būdų, kaip padaryti trimatį paveikslą iš glaisto ant sienos

2 brėžinys. Galutinio paviršiaus dažymas taikomas tik visiškai išdžiūvus.

Gana dažnai veiksmai atliekami su dviem mentelėmis. Vienas naudojamas skiedinio tvirtinimui prie sienų, o antrasis - pagrindiniam įrankiui užtepti ir surinkti išplautą liekaną. Shpatlevku geriau pasirinkti tą, kuris užšąla ne greitai. Jei darbo metu atsiras dėmių ar netikslumų, bus pakankamai laiko jų ištaisyti. Galite pasirinkti paruoštą skiedinį arba naudoti sausą mišinį. Geriau namų šeimininkams naudoti sausus mišinius. Šis pasirinkimas turi keletą privalumų. Jei laikinai sustabdomas darbas, sausas mišinys gali būti laikomas ilgą laiką ir nepraranda savybių. Jei reikia, nedidelis glaistas gali būti sumaišytas ir nedelsiant naudojamas.

Kalbant apie grunto parinkimą, tada patalpose su dideliu drėgnumu (virtuvės, vonios kambariai) turite pasirinkti sprendimą, kuris gali apsaugoti nuo pelėsių. Shpaklevku tokioms patalpoms taip pat reikia pasirinkti tinkamą.

Pagrindo paruošimas

Keletas būdų, kaip padaryti trimatį paveikslą iš glaisto ant sienos

Senyvo paveikslėlio poveikis gali būti pasiektas taikant graviūrą.

Prieš pradedant kūrybinį procesą, jūs turite paruošti paviršių, kuriame planuojama išdėstyti būsimą vaizdą. Siena turi būti plokščia, tinkuota ir apdorota gruntu. Gipsą galima naudoti tik po to, kai gruntas yra visiškai išdžiūvęs.

Būsimam piešimui būtina paruošti substratą, tai yra, tepkite ant sienos glaisto glaistą. Pasirinkus sausą mišinį, tirpalas paruošiamas. Galimybė tai padaryti yra geriau pasirinkti mažą dydį. Jos plotis neturėtų trukdyti laisvai prailginti mentele.

Į tešlą įpilama tepimo milteliai, o mažose porcijose į jį įpilama vandens. Tirpalas kruopščiai sumaišomas.

Keletas būdų, kaip padaryti trimatį paveikslą iš glaisto ant sienos

3 paveikslas. Išsami informacija apie piešinį sukuriama specialiu juostiniu rašikliu.

Rezultatas yra tešlos tipo homogeniškas mišinys. Jis turėtų būti pakankamai storas, kad operacijoje nebūtų lašinamas prietaisas.

Naudojant plačią mentelę, tirpalas tvirtinamas prie sienos. Patogumui geriau naudoti du įrankius. Šluostės storis neturi viršyti 1-1,5 mm. Brėžinys gali būti pritaikytas prie sienos tik džiovinant. Tai gali būti stiebas su lapais, mažomis gėlėmis, drugeliais, paprastu ornamentu. Tie, kurie gali piešti, gali vaizduoti sudėtingesnį piešinį. Tačiau, pradedantysis kapitonas neturėtų pasirinkti vaizdo su daugybe detalių, kad nebūtų sunku pritaikyti glaisto. Galite piešti brėžinį su pieštuku arba perduoti baigtą vaizdą kopija.

Piešimo piešimas

Prieš piešdami ant sienos nuotrauką, geriau praktikuoti storu popieriumi ar kartonu. Kai rankos prisimena visus judesius, galite pereiti prie galutinės versijos ant sienos atkūrimo.

Keletas būdų, kaip padaryti trimatį paveikslą iš glaisto ant sienos

Norint sukurti sklandų linijas ir lygaus paviršiaus, naudojama smulka emarkas.

Jei planuojate pavaizduoti stiebą mažomis gėlėmis, tai yra du būdai. Pirmuoju atveju mentelė yra šalia linijos, žyminčios šabloną. Tada jis turėtų būti sklandžiai perkeltas iš jo, taikant modelio kontūrą. Įrankį reikia laikyti kampu prie sienos, kad tirpalas galėtų išleisti jį palei pieštuko liniją, suformuojant nedidelį ritinį (1). Visi pertekliniai sprendimai, rodomi kitoje pusėje, pašalinami antrąja priemone. Gatavą stiebą reikia išdžiūti (2). Panašiai yra ir visos kitos brėžinys.

Užtepkite piešinį galima dar vienu būdu, siurbdami špaklevą pieštuku. Mentelele su tirpalu yra lygiagrečiai linijoms, o judesiai nukreipti statmenai jiems, tarsi taikant shpaklevku mažus smūgius. Perteklius turi būti pašalintas ant antrojo įrankio. Jis taip pat gali būti susijęs su stiebo formavimu. Norėdami tai padaryti, turite jį perkelti pieštuku.

Šis metodas taip pat tinka žiedlapių formavimui. Kai nuotrauka visiškai išdžiūsta, galite ją dažyti.

Kiti būdai papuošti sienas

Kitais būdais galite papuošti savo namo sienas glezniais. Pavyzdžiui, pieškite pieštuką su švirkštu. Šis metodas yra geras, nes galima tiksliai pakartoti pasirinkto modelio kontūrus.

Keletas būdų, kaip padaryti trimatį paveikslą iš glaisto ant sienos

Jei norite nutiesti mažas detales, galite naudoti švirkštą be adatos.

Pirma, paruošiamas švirkštas: adata pašalinama, stūmoklis ištraukiamas. Šio metodo tepalas turėtų būti labiau skystis nuoseklumas nei naudojant šluostę. Švirkšto ertmė užpildoma tirpalu, o stūmoklis įdėtas į jo vietą.

Mišinys švelniai spaudžiamas stūmokliu, o švirkštas juda išilgai eskizų linijos. Pirma, paryškinamos pagrindinės brėžinys, o tada išsamiai. Baigta nuotrauka turi būti visiškai sausa. Tuomet taikomas fonas. Norėdami tai padaryti, praskieskite vandeniu pagamintus dažus ir padėkite į nuotrauką minkšta kempine. Fono spalva gali būti bet kokia. Po to, kai visiškai išdžiūsta, galite pradėti kurti mažus duomenis. Padarykite tai geriau su mažais šepečiais.

Galite naudoti trafaretą, kad ant sienos būtų trimatis piešinys. Jį galima įsigyti parengtoje formoje arba savarankiškai. Norėdami tai padaryti, perkelkite pasirinktą modelį į kartono lapą ir iškirpkite trafaretą. Priklijuokite lipnią juostelę prie sienos. Naudodami šluostę, lizdai kruopščiai užpildomi glaistai. Norėdami dirbti su trafaretu, geriau pasirinkti gipso mišinį.

Keletas būdų, kaip padaryti trimatį paveikslą iš glaisto ant sienos

Paprastas piešinys gali būti pritaikytas prie sienos naudojant trafaretą, kurį galima įsigyti parduotuvėje arba pagaminti atskirai.

Kai glaistas pradeda išdžiūti, bet nesiriboja, galite atsargiai nuimti trafaretą. Maža mentele arba kita tinkama priemonė, skirta užpildyti ertmes modelyje. Tada pabarstykite reljefą vandeniu ir naudokite nedidelį šepetį, kad jį būtų galima imituoti, išlygindami linijas. Kai modelis yra visiškai sausas, jo paviršius yra apdorojamas švitriniu popieriumi ir grandikliu, siekiant pašalinti bet kokius pažeidimus ir plėšimus.

Norėdami suteikti stiprumo nuotraukos paviršiui, jis turėtų būti apdorotas gruntu. Po to visa siena ir modelis yra padengti dviem akrilinių dažų sluoksniais. Tada piešinys paruošiamas specialiu aliejumi nupjautu rašikliu arba plonu šepečiu (3).

Sieną galima dekoruoti labai ypatingu reljefu. Jo esmė yra sumažinta iki trijų matmenų figūrų kontūrų sukūrimo ant plokščio paviršiaus. Įgyvendinti šią idėją ant sienos reikia pagilinti. Tada jo paviršius yra tinkuotos grioveliu su likusia plokštuma. Šis modelis atliekamas nedelsiant. Pagal savo kontūrą, išpjovos yra supjaustytos.

Apimantis paveikslas padarys bet kurią sieną viso namo ornamentu. Puikus rezultatas ir kitų entuziazmas bus kompensacija už praleistą laiką.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

7 + 2 =