Klijai ekstruziniam polistireno putplasčiui ant betono

Klijai ekstruziniam polistireno putplasčiui ant betono

Klijai ekstruziniam polistireno putplasčiui ant betono

ekstruzinio polistireno klijai yra pasirinktas tam tikros rūšies darbo, atsižvelgiant į medžiagos tankis bus priklijuota ir jos tipą ir temperatūros ir drėgmės sąlygas darbų ir eksploatacijos metu gamybos metu.

Išoriniams ir vidiniams darbams naudojama kita lipni kompozicija. Be to, iš polistirolo klijai turėtų būti mažai šiluminio laidumo, kad ne tik būtų klijuojama poliuretano izoliacija, bet ir padidėtų viso namo izoliacija.

Klijai

Klijai ekstruziniam polistireno putplasčiui ant betono

Kaip klijuoti ekstruzinį polistirolo putplasį ir kaip pasirinkti tinkamą šios paprastos operacijos kliją, galima suprasti atsižvelgiant į klijų tipus.

Tai nėra lengva surasti reikiamą kliją. Visos klijų kompozicijos susideda iš kelių komponentų.

Klijai ekstruziniam polistireno putplasčiui ant betono

Visų tipų klijai yra gerai klijuojamos plokštės

Priklausomai nuo to, jie yra suskirstyti į tris pagrindinius tipus:

  • lipumas, pagamintas iš bitumo;
  • polimercemenčio klijai;
  • poliuretano klijai.

Visi šie tipai turi savybes, reikalingas ekstruziniam polistireno putplasčiui klijuoti, taip pat užtikrina greitą sukibimą su klijais.

Iš už polistireninio putplasčio klijais sudėtis neturėtų būti tokių medžiagų kaip acetono, benzeno, nes jie suardo, todėl netinkami naudoti, todėl renkantis klijus jums reikia įsitikinti, kad jo sudėtis neapima agresyvių tirpiklių, alyvų arba panašias medžiagas.

Bituminis pagrindas

Klijai ekstruziniam polistireno putplasčiui ant betono

Prieš dengimą, bitumo klijai nereikia šildyti.

Bituminis klijai yra gipso-klijų mišinys, kuriame bitumas naudojamas kaip sutraukiantis. Tai puikiai tinka putų polistirenui ir gerai sujungia su priklijuotu paviršiumi. Bituminis klijai yra plastikiniai ir nereikia iš anksto pašildyti prieš naudojimą.

Dėl savo kompozicija lipnia bitumo paviršiaus įterptas per su štampuoto polistireninio putplasčio pagalba, rūpestingai rišliosios medžiagos panaudojimo į paviršiaus medžiaga turi didelio drėgnumo-įrodymas savybes.

Klijai ekstruziniam polistireno putplasčiui ant betono

Tai leidžia šią technologiją naudoti poliuretano izoliacinės medžiagos pamatų, grindų, kad pirmame aukšte, su grindims ant grunto ir kitais atvejais įrenginio, kuriame ekstruzinio polistireninio putplasčio naudojama konstrukcijose veikiami drėgmės.

Siekiant gerai sukibusių paviršių sukibimo, reikia atkreipti dėmesį į klijų pritvirtinimą prie medžiagų paviršiaus. Jis paskirstomas nedideliu vienodu sluoksniu, naudojant šukos spaustuką.

Tai ne tik tvirtai sujungs naudojamas medžiagas, bet ir užtikrins aukštos kokybės hidroizoliacinį sluoksnį tarp jų. Po to turėtumėte sukurti tam tikrą spaudimą medžiagoms, kurias reikia sujungti per pusvalandį. Tai galima padaryti naudojant tarpiklius, spaustukus ar kitus turimus metodus.

Paruošimas klijų ant bitumo pagrindu reikalauja šiek tiek pastangų ir yra atliekamas per keletą minučių, naudojant elektrinį grąžtą, kuriuose A turi reikalingo tūrio darbo kokybės antgalio dalelių.

Polimercemenčio klijai

Klijai ekstruziniam polistireno putplasčiui ant betono

Šio tipo klijai naudojami betoninių paviršių izoliacijai

Šis klijai yra skirti klijuoti betono, plytų, akytojo betono, gipso ir medžio paviršius. Jis gali būti naudojamas interjero ir fasado darbams. Šie mišiniai susideda iš portlandcemenčio ir įvairių komponentų, kurie užtikrina plastiškumą ir kitas savybes, reikalingas klijų kompozicijoms.

Prieš naudojimą reikalingas gilus kokybinis įmirkimas medžiagų, kurios turi būti sujungtos, paviršiaus. Po kietinimo polimero-cemento klijai sudaro kietą, stabilią plutą.

Polimerinės-cemento klijai naudojami sustiprinant ir apdailinant apdorotą paviršių.

Dėl didelių sukibimo savybių jis yra plačiai naudojamas klijuojant putplasčio polistireną ant lubų, todėl formuojamos aukštos kokybės ir patikimos lubų konstrukcijos.

Poliuretano klijai

Klijai ekstruziniam polistireno putplasčiui ant betono

Šis klijai nustatomi per 10 minučių

Poliuretano putplastis yra labai kokybiška ir patikima priemonė, skirta klijuoti ekstruduotą polistirolo putą į įvairius paviršius. Pritvirtinimas prie medžiagos paviršiaus yra ne daugiau kaip 10 minučių.

Prilimpa prie polistireno paviršiaus 10 m2, pakankamas putų purškimo, o vartojimas klijų mišinio į paviršių yra nuo 20 iki 25 kg, priklausomai nuo mišinio ir kokybės klijuotos paviršių tipo. Daugiau informacijos apie tai, kaip ir kaip klijuoti putų polistireną, žr. Šiame vaizdo įraše:

Poliuretano putų naudojimas turi šias teigiamas savybes:

  • ekonominės išlaidos;
  • kai naudojamas, jis neatleidžia kenksmingų medžiagų;
  • išdžiūsta po 2-3 valandų;
  • nereikalauja papildomo paviršiaus paruošimo;

Klijai ekstruziniam polistireno putplasčiui ant betono

Poliuretano putos yra didelės kainos

Naudojant putplastis, paviršių klijavimas ekstruduotu putų polistirenu yra greitas ir lengvas. Šio metodo trūkumas yra didelė kaina poliuretano klijai.

Standartinis pakuočių ir pakuočių, kuriose tiekiamas putų polistireno ir putų polistireno klijai, suvartojimas ir talpa gali būti parenkami iš lentelėje pateiktų duomenų:

Klijai Talpa Vartojimas už 1 m2
Bituminis klijai Nuo 1 iki 50 litrų Nuo 1 iki 1,5 kg
Polimerinis cementas Krepšys 20-25 kg Nuo 4 iki 5 kg
Lipnios putos Cilindras 75-100 ml 100 ml

Naudojant šiuos klijų tipus ir laikantis technologijos bei darbo etapų seka, galėsite lengvai, greitai ir efektyviai klijuoti putplasčiu apdorotu paviršiumi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

54 − 46 =