Kokie langai yra geresni: plastikiniai arba mediniai

Kokie langai yra geresni: plastikiniai arba mediniai

Kai žmonės planuoja pakeisti senus langus naujais, jie dažnai susiduria su klausimu, kokie langai yra geresni: plastikiniai arba mediniai. Iki šiol rinka siūlo tokius dažniausiai naudojamus langų tipus:

  1. Iš medžio masyvo ir klijuotųjų sijų.
  2. Iš metalo-plastiko ar aliuminio profilių.
  3. Kombinuoti variantai.

Kokie langai yra geresni: plastikiniai arba mediniai

Pagrindiniai konkurentai yra plastikiniai ir mediniai langai, tarp kurių remonto metu visada galima pasirinkti.

Tačiau labiausiai paplitusios alternatyvos, kurios nuolat konkuruoja tarpusavyje, yra plastikiniai ir mediniai langai. Padėti rinktis gali padėti šiai medžiagai.

Pagrindiniai plastikinių langų privalumai

Plastikinis langas pastaruoju metu tapo gana populiari galimybe staliniuose biuruose ir gyvenamuosiuose namuose. Dėl to, kad konstrukcija yra patogi ir patvari, ji tikrai pakeitė seną dailidę. Dvigubo stiklo langų naudojimo dėka galima užtikrinti gerą šilumos izoliaciją ir pakankamai didelį triukšmo mažinimą jūsų namuose ar butuose.

Plastikiniai rėmai yra higieniški, estetiški, jie gali būti lengvai plaunami ir žiemos laikotarpiu nereikia jų sandarinti. Be to, modernūs baldai leidžia atidaryti langus įvairiomis kryptimis. Nepaisant to, kad modeliai neturi langų, tokia konstrukcija gali lengvai suteikti vėdinimo būdą.

Kokie langai yra geresni: plastikiniai arba mediniai

Plastikinių langų kokybė daugiausia priklauso nuo gamintojo, priedų kokybės, profilio ir izoliacinio stiklo.

Plastikinių langų kokybė daugiausia priklauso nuo gamintojo, priedų kokybės, profilio ir izoliacinio stiklo. Pusę sėkmės galima užtikrinti tinkamai montuojant langų blokus angose. Plastikinių konstrukcijų montavimo procese ypač svarbu naudoti šilumą ir hidroizoliacines juostas, kad būtų išvengta langų užtemimo ir grybo susidarymo ant kambario šlaitų ir sienų.

Jei laikomasi visų reikalingų gamybos ir montavimo taisyklių, plastikiniai langai gali pasiekti puikų rezultatą, palyginti su senais sovietiniais. Dangų įvairovė leidžia gaminti įvairių spalvų ir atspalvių dizainus - nuo baltųjų klasikų iki vertingų medienos rūšių imitacijos. Be to, visą gyvenimą plastikui nereikia dažyti.

Plastikinių langų konstrukcijų trūkumai

Tačiau, nepaisant tokio didelio pranašumų, tokie dizainai turi trūkumų.

Visiškas sandarumas uždarytas. Žiemos metu langas negali išlaikyti šalčio, o vasarą jis apsaugo nuo dulkių, tačiau be reguliaraus vėdinimo kambario oras stagnuoja. Tai gali tapti minkšta ir nemaloni. Toks mikroklimatas pirmiausia turės įtakos patalpų augalams: lapai išdžius, praranda savo stiprumą ir spalvą.

Nėra prasmės pasakyti, kad žmonės, kurie nuolat yra patalpoje su plastikiniais langais, taip pat patirs drėgmės trūkumą. Tokiu atveju drėkintuvas gali sutaupyti situaciją, bet tik iš dalies.

Kokie langai yra geresni: plastikiniai arba mediniai

Žiemos metu langas negali išlaikyti šalčio, o vasarą jis apsaugo nuo dulkių, tačiau be reguliaraus vėdinimo kambario oras stagnuoja.

Antrasis akivaizdus trūkumas yra dirbtinė "langų" medžiagos kilmė. Šiuolaikinės technologijos ir medžiagos bando sukurti plastiką, kuris yra visiškai nekenksmingas žmonėms, bet jo dirbtinė kilmė išlieka ta pati. Kai struktūros šildomos saulės spinduliuote, į orą bus išleistas tam tikras kiekis chemikalų, todėl galima tik spėti, kaip jie veikia žmonių sveikatą.

Trečia problema su šiomis plastikinėmis struktūromis yra tai, kad jos negali pašalinti mechaninių pažeidimų. Kitaip tariant, plastiko negalima taisyti. Jei stiklo paketas nėra keičiamas, lūžių lūžiai arba atsitiktiniai įbrėžimai ant rėmų lieka iki kito lango keitimo. Toks pažeidimas gali būti ypač pastebimas ant vienviečių šviesos paviršių.

Pagrindiniai medinių konstrukcijų privalumai

Žmonės, kurie nori naudoti natūralias medžiagas, verta pasirinkti medžio dizainą. Mediena, kuri naudojama apdailos ir statybos darbuose, daugelį šimtmečių išlieka nepakartojama. Tai gali būti suderinta su plyta, akmeniu, gali puikiai atrodo bet kokia natūralių ir dirbtinių medžiagų apdaila.

Kokie langai yra geresni: plastikiniai arba mediniai

Gana didelis atstumas tarp atvartų gali suteikti oro kišenę, dėl kurios gali būti pasiekta papildoma šilumos ir triukšmo izoliacija.

Iki šiol statybų rinka rusiškiems vartotojams siūlo du dažniausiai pasitaikančius medinius langus: euro langus ir stalių gaminius.

Dailidė yra daug paprastesnis ir pigesnis euro langų. Tai yra tie patys mediniai langai, kurie anksčiau buvo įrengti namuose, tačiau jie yra labiau apgalvoti. Tvirta konstrukcija leidžia lengvai atidaryti ir uždaryti duris ir langus - kiekvienas nepriklausomai nuo kitų. Patikimi jungiamosios detalės leidžia jums atsikratyti nepatogių apgaubimų ir varžtų, o sandarinimo kontūras gali sutaupyti namuose ir butų savininkams kiekvieną rudenį uždaryti langus.

Gana didelis atstumas tarp atvartų gali suteikti oro kišenę, dėl kurios gali būti pasiekta papildoma šilumos ir triukšmo izoliacija.

Medis kvėpuoja natūraliai ir išleidžia oro daleles net uždaroje informacinių lapelių pakuotėje. Tuo pačiu drėgmę kambaryje bus patogus lygis tiek naminiams gyvūnams, tiek augalams, tiek žmonėms.

Dailidžių montavimo procesas yra daug lengvesnis nei plastikinės konstrukcijos, nepaisant to, kad tam reikia tam tikrų tam tikrų technologijų.

Dažniausiai pasitaikantys medinių langų konstrukcijų trūkumai

Tarp tokių langų trūkumų gali būti ir tai, kad jie negali nustatyti varčios pageidaujamoje padėtyje. Tai gali būti ypač pastebima, kai gatvėje yra stiprus vėjas, o patalpai reikia vėdinimo. Langai sulipins vienas kitą, o stiklas su tokiais smūgiais gali sulaužyti.

Dažniausiai gaminama mediena ir medienos masyvas. Tai gerai, nes medžiaga yra visiškai ekologiška, tačiau verta paminėti, kad jo džiovinimo kokybė yra pakankamai svarbi. Jei mediena blogai išdžiovinta, yra galimybė, kad ji gali įtrūkti ar pakeisti geometriją jau gaminyje. Tai gali lengvai sukelti plyšių atsiradimą ir problemas, susijusias su lankstinukų uždarymu ir atidarymu.

Dailidės plovimas yra gana lengvas, tačiau šis procesas yra labai ilgas. Būtina atkreipti deramą dėmesį į visus akinius iš visų pusių. Vienos sekcijos salėje turėsite plauti dvi duris, iš abiejų pusių. Tarpas tarp lapų neišvengiamai sukaupia daug dulkių, todėl taip pat reikės išvalyti vidinius skyrius.

Medinių euro langų privalumai

Tokie trūkumai neturi medinių euro langų. Nepaisant to, kad tokie langai pasirodė Rusijoje gana neseniai, tai greitai laimėjo vartotojų pripažinimą. Taip yra dėl to, kad mediniai eurosto langai sujungia natūralias medžiagas, patikimus dvigubo stiklo langus ir šiuolaikiškus, pakankamai kokybiškus priedus.

Ypač svarbu gaminti medinius euro langus reikėtų skirti medienos kokybei. Rėmeliai dažniausiai yra pagaminti iš klijuotųjų sijų, kurios gali užtikrinti gatavų gaminių didelį stiprumą ir matmenų stabilumą. Produktai iš juostos nebus įtrūkę, įtrūkę, jie nepradės, kai pasikeis drėgmė ir temperatūra. Tokių langų stikliniai langai yra pagaminti taip pat, kaip ir įprastų langų.

Kokie langai yra geresni: plastikiniai arba mediniai

Langą galima patikimai fiksuoti vėdinimo režimu arba visiškai atidaryti. Taigi, bus galima užtikrinti reikiamą oro srautą.

Pasirinkimas tarp dvigubos (vienkamerinės) arba trigubos (dviejų kamerų) turi būti atliekamas atsižvelgiant į klimatą ir kambarį, kuriame jie planuojami įrengti. "Eurowindows" yra pagaminti iš medžio ir leidžia atidaryti rėmus dviem kryptimis, todėl nereikia statinio lango įdiegti. Langą galima patikimai fiksuoti vėdinimo režimu arba visiškai atidaryti. Taigi, bus galima užtikrinti reikiamą oro srautą.

Uždarytame kambaryje su panašiais langais jis neturėtų būti pernelyg užterštas. Oras gali laisvai prasiskverbti abiem kryptimis per natūralias medienos poras.

Spalvų ir atspalvių įvairovė suteikia galimybę tiek eurovakarių monofonines, tiek danga, kuri pabrėžia medienos tekstūrą. Jei vartotojai negalės sau leisti sau brangios medienos pagamintų langų, tai gali padėti dekoratyvinėms dangoms imituoti.

Įmirkimas specialiomis medžiagomis antipirenais leidžia žymiai pagerinti degalų struktūros atsparumą ugniai nuo medžiagos prigimties.

Skirtingai nuo plastiko, panašūs langai gali būti suremontuoti. Mediniai įdarai gali padėti nuslėpti smulkius arba smulkus įlenkimus, o kieta lako danga apsaugo nuo naujos žalos.

Pagrindiniai medinių euro langų trūkumai

Pagrindinis tokių medinių konstrukcijų trūkumas yra tas, kad jiems reikia nuolat atnaujinti dangą.

Toks darbas turėtų būti atliekamas maždaug kas 5 metai. Tačiau verta žinoti, kad šiuolaikinių dažų ir lako medžiagų gamintojai kasmet gerina savo gaminius, todėl danga labai atspari dilimui ir atsparia dilimui. Svarbiausia šiuo atveju yra geros kokybės medžiagų pasirinkimas.

Mediniai arba plastikiniai langai turi trūkumų ir privalumų. Renkantis naujus langų dizainus, jūs turite mokytis tiek gerai, tiek blogai, tada nuspręskite, kas yra svarbesnė. Mediniai euro langai yra patikimi, prestižiški ir gražūs, be to, jie yra daug brangesni nei visos kitos konstrukcijos. Palyginimas rodo, kad plastmasė tęsiasi, o po to - dailidė.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

19 + = 20