Koks storis turėtų būti iš gazuoto betono sienos

Koks storis turėtų būti iš gazuoto betono sienos

Pastaruoju metu gazuotas betonas buvo labai populiarus įvairių objektų statybvietėse, ypač privačiose statybose. Kadangi medžiaga yra palyginti naujas, už pastato bendrovės dažnai yra įvairių klausimų: koks turėtų būti iš akytojo betono sienos, ką optimalus storis mūro, akytojo betono tipų storis. Gazuotas betono tankis yra žemesnis nei įprasto betono tankis, tačiau šilumos izoliacijos lygis yra didesnis. Aliuminio miltelių buvimas betone tiesiogiai įtakoja šilumos perdavimo greitį. Vandenilio burbuliukai yra tolygiai paskirstyti visame dujų mišinyje, darant įtaką jo struktūrai. Porūšis užtikrina aukštą šilumos izoliaciją, todėl tam tikru gazuotų betoninių sienų storiu juos galima montuoti be papildomos izoliacijos.

Akytojo betono blokų tipai

Mobilus betonas yra aukštųjų technologijų medžiaga. Štai kodėl gazuotų betoninių konstrukcijų dabar plačiai naudojami kūrėjai. Priklausomai nuo skirtingo klasifikavimo kriterijų, išskiriami skirtingi blokų tipai. Remiantis kambario paskirtimi, taip pat yra keliami sienų stiprumo ir šiluminės izoliacijos reikalavimai. Didinant tankį, mes proporcingai didiname medžiagos stiprumą ir šiluminį laidumą. Priklausomai nuo tankumo blokų yra padalijami į prekių ženklus: nuo D 300 iki D1200. Blokai su mažiausiu tankiu naudojami kaip autonominis šildytuvas, kurio konstrukcija yra didelė, nes jos yra skirtos didelėms apkrovoms.

Koks storis turėtų būti iš gazuoto betono sienos

Priklausomai nuo pastatų dydžio ir sienų tipų, šios akytojo betono klasės skiriasi:

  • 5 aukštų pastatams - "B3,5";
  • pastatams, kurių aukštis ne didesnis kaip 3 aukštai - "B2.5";
  • 2 aukštų pastatų statybai - "B2.0".

Priklausomai nuo techninio apdorojimo blokų galima suskirstyti į autoklavą ir neautoklavą. Pirmasis gavo savo vardą, susijusį su perdirbimu specialiose autoklavų kamerose. Remiantis kompozicija, dujiniai blokai yra suskirstyti į grupes: iš šlako, iš cemento, kalkių, gazuotų, sumaišytų.

Reikalavimai

Visų tipų statybinių medžiagų naudojimui yra tam tikrų reguliavimo reikalavimų. Prieš statybininkams pateikiamos šios sąlygos:

  1. Pirmiausia reikia atlikti tikslią skaičiavimą ir nustatyti maksimalų leistiną sienų aukštį.
  2. Didžiausias korinių blokų pastato aukštis yra ribotas. Statybininkai laikančios sienos leidžiama aukštis 20 metrų (penkių aukštų), savarankiškai remti struktūros yra ne daugiau kaip 30 metrų (devyni grindys), guolių sienos, pastatytos iki 10 metrų, naudojant betono blokai.
  3. Naudotų blokų stiprumas tiesiogiai priklauso nuo aukščio. Vidaus ir išorės sienų pastatų iki 20 m yra naudojamas tik gazoblok klasės "V3,5" pastatams iki 10 m - "V2,5" pastatų vienu arba dviem aukštų - "V2,0". Taip pat reikėtų pažymėti, kad dėl self-supporting sienų pastatų statybos iki 10 m, reikalaujama, kad akytojo betono klasė "V2,0" pastatų virš 10 metrų naudojimą - "V2,5".

Koks storis turėtų būti iš gazuoto betono sienos

Korpusinis betonas yra efektyvi medžiaga iš šilumos izoliacijos šono, tačiau nereikėtų pamiršti, kad jis yra mažiau patvarus nei įprastas betonas ar plytos. Atsižvelgiant į tai, skaičiuojant namo sienų storį iš akytojo betono, reikia atsižvelgti į dar vieną svarbų dalyką - gebėjimą atlaikyti apkrovas. Taip pat būtina atsižvelgti į tai, kad dujų bloko stiprumas ir šilumą izoliuojantis lygis yra atvirkščiai.

Didelis putų betono tankis užtikrina aukštą atsparumą, tačiau proporcingai sumažėja atsparumas šilumos nuostoliui. Taigi, jei tu darai dėmesio stiprumo, naudoti prekės ženklą D 1200, jei norite, kad kambarys šiltesnis - D 400. Geriausias iš visų pusių naudosis prekės D 600 Apsvarstykite šiltinimą pamatų, langai, stogų; pasiimti optimalius parametrus mūro ir dydžio patalpų, siekiant išvengti izoliacijos ir kitų medžiagų naudojimą.

Ką reikia atsižvelgti apskaičiuojant

Apskaičiuokite sienų storį iš gipso blokelių gali būti nepriklausomai. Jei neturite minimalios statybos patirties ar pakankamai žinių apie fiziką, geriau naudotis specialistų paslaugomis.

Koks storis turėtų būti iš gazuoto betono sienos

Yra universalūs patarimai:

  • visų pirma, orientacija į klases ir dujų blokų tipus pagal numatytus pastatų tipus. Akytojo betono siena turėtų būti daug plonesnė, nei iš kitų medžiagų, ta pati energetinė nauda.
  • pagalbinėms negyvenamoms patalpoms statyti D 500 dujų ląstelių storis nuo 200 iki 300 mm yra tinkamas, atsižvelgiant į pakrovimo laipsnį; šiltesnėse klimato zonose naudokite 200 mm.
  • Kiemo ir rūsio grindims geriausia naudoti D 600, "B3.5" klasę. Rekomenduojamas storis yra 400 mm.
  • pertvaroms tarp butų ir kambarių, dujų blokelių B2,5, D500 - D600. Optimalus pirmojo storis - 200-300 mm, antrasis - 100-150 mm.

Koks storis turėtų būti iš gazuoto betono sienos

Kaip apskaičiuoti storį

Jei turite pakankamai žinių apie fiziką ir tikslius mokslus, pabandykite pati save apskaičiuoti. Galite naudoti gana paprastą skaičiavimo formulę. Bet tam reikia informacijos apie naudojamo akytojo betono prekės ženklo stiprumą, patalpos plotą, aukštį ir svorį (pvz., 1 aukštas). Tuo pačiu metu, dujų vieneto prekės ženklo stiprumas apskaičiuojamas santykiu kG / cm². Tai yra, jei savo plotas yra 100 m² (S), -40 m ilgio (L), grindų svoris - 50 m (Q), kai naudojant ženklo D600 (50 kgf / cm²), storis yra apskaičiuojamas pagal formulę: T = Q / L / 50 = 50 000 / 40/50 = 25 cm.

Dauginant R (vidutinis atsparumas šilumos perdavimo) į laidumo santykis prekės Akytojo betono, gausite minimalų sienelių storis vertę tam tikrame regione, kurioje gyvenate.

Koks storis turėtų būti iš gazuoto betono sienos

Naudokitės anksčiau pateiktais patarimais ir tikrai būsite šiltas ir patogus namuose be pernelyg didelių materialinių išlaidų.

Vaizdo įrašas "Akytojo betono sienų storis"

Vaizdo įrašas apie tai, kas turėtų būti sienų storis namuose, pagamintame iš akytojo betono. Koks turėtų būti šilumos laidumas ir sienos stiprumas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

+ 58 = 62