Kuris ekrano užsklanda pasirinkti smėlio virtuvę, interjero pavyzdžiai

Kuris ekrano užsklanda pasirinkti smėlio virtuvę, interjero pavyzdžiai

Šiandien virtuvės interjere yra labai madinga naudoti smėlio atspalvį. Koks yra šios spalvos populiarumas? Atrodo, kad tai yra universali, neutrali, tačiau tuo pat metu neįprasta.

Kuris ekrano užsklanda pasirinkti smėlio virtuvę, interjero pavyzdžiai

Prabangus mažos virtuvės dizainas

Kai pagaliau nusprendėte papuošti virtuvę smėlio spalvos stiliumi, turite pasirinkti tinkamą persikų tapetą. Kokios drobės tai geriausiai naudojamos - popieriaus, neaustinės, vinilo? Kaip juos teisingai pasirinkti? Kokiu stiliumi papuošti smėlio virtuvę? Visi šie klausimai bus išsamiai aptariami mūsų trumpame straipsnyje.

Juodos virtuvės privalumai ir trūkumai

Beko spalvos virtuvės dizaino pradžioje naudojosi tokia paklausa dėl įvairių veiksnių:

Kuris ekrano užsklanda pasirinkti smėlio virtuvę, interjero pavyzdžiai

Šviežia renovacija klasikinėje virtuvėje

  1. Smėlio spalvos yra neutralus atspalvis, todėl puikiai derinasi su komplektu ir kitomis detalėmis. Galite papuošti virtuvę įprasto klasikinio stiliaus ar patogaus Provanso. Smėlio spalva yra daugiafunkcinė, todėl ją galima pasirinkti bet kokiems baldams, luboms, sienoms ir grindų paviršiams. Universali spalva, tinka bet kurioje patalpoje.
  2. Persikų ekrano užsklandos bus puikus pasirinkimas mažoms virtuvėlėms. Po jų klijavimo kambarys tampa vizualiai didelis ir lengvas. Tačiau tuo pačiu metu turi būti laikomasi sąlygos, kad virtuvės dizaine nebus naudojami skirtingi tekstūros atspalviai.
  3. Per pirmąjį tyrimą galbūt manote, kad persikų tapetai ir ši spalva yra neišmintinga ir nuobodu. Iš tiesų, jie turi daug variantų: jie yra grietinėlė, karamelė, kavos. Pateikti smėlio spalvos tonai, jei tinkamai parinkti, sukurs unikalų komfortą virtuvėje.
  4. Smiltainio virtuvės skalbinius galima derinti su skirtingais atspalviais, dėl ko jie gali sukurti nuostabų ir originalų tandemą.
  5. Smėlio spalva yra būdinga jo lengvumui ir patrauklumui, ji priima kambarį teigiamai energijai ir natūraliai. Būtent šios savybės teigiamai veikia asmens būseną, įpareigoja jį linksminti, o virtuvėje - palankią situaciją.

Nepaisant to, kad virtuve, pagaminta smėlio spalvos tonais, turi daug privalumų, yra tam tikrų trūkumų. Pirmasis ir svarbiausias dalykas yra tai, kad smėlio virtuvė reikalauja dažno valymo. Daugiafunkcionalumas, būdingas šiai spalvai, kenkia bendram dizainui.

Kuris ekrano užsklanda pasirinkti smėlio virtuvę, interjero pavyzdžiai

Praktinis šiuolaikinės virtuvės interjeras

Šiandien šis spalvų sprendimas yra naudojamas labai dažnai, todėl jo negalima priskirti pradinei kategorijai. Taigi norint gauti įdomų ir neįprastą smėlio virtuvę turėsite prakaituos tinkamai.

Dekoratyvinės virtuvės drobių pasirinkimas

Kokia fonas pasirinkti beige spalvų kambario dizainą? Norint sukurti įdomų dizainą, kambaryje turi būti mėlyna arba mėlyna spalva. Norėdami sutelkti dėmesį į ryškias ausines, pagamintas smėlio ąžuolo spalvos, tapetai gali būti parinkti juodai su nuotrauka. Dėl šio derinio, kambariui gali būti suteikta vizualiai didelių erdvių, taip pat šiek tiek apšviesta. Juodoji sienelė ant priekinio žibinto atspalvins šviesos užuolaidas ir pabrėžia jų originalų išvaizdą.

Norėdami papildyti persikų užuolaidas ir baldus, jums reikia pasirinkti tokios ryškios spalvos, kaip geltonos, violetinės spalvos. Galite naudoti daugiau galingų akcentų - papildyti smėlio spalvotą kambarį su priedais raudonais tonais. Beige užuolaidos ir rinkinys sėkmingai derinami su gėlių ir kulinarijos motyvais ant tapetų.

Kuris ekrano užsklanda pasirinkti smėlio virtuvę, interjero pavyzdžiai

Smėlio spalva puikiai derinama su bordo spalva

Kai dekoruojant smėlio virtuvę, labai svarbu atkreipti dėmesį į tokias detales kaip ir kruopščiai parinktos sienų spalvos. Norėdami tai padaryti, galite pasirinkti monofoninį foną arba sujungti juos tos pačios spalvos tonais. Jei jums patiko paskutinė mintis, virtuvė įgys naujų animacinių akcentų. Renkantis tapetą su vaizdais, galite atgaivinti kietą smėlį baldų ir užuolaidų ir padaryti kambarį švieži.

Skirtingų stilių smėlio spalvos audiniai

Kai sugebėjote pasirinkti, kokios spalvotos tapetos tinka kurti virtuvę smėlio spalvos, galite pasirinkti tinkamą stilių. Kuris iš esamų stilių bus naudingas akcentuoti baldų, užuolaidų ir kitų reikmenų patalpose?

Kuris ekrano užsklanda pasirinkti smėlio virtuvę, interjero pavyzdžiai

Šviesos virtuvės interjeras šviesiomis spalvomis

Pirmiausia norėčiau atkreipti dėmesį į tai, kad smėlio spalvos atspalvis yra puikus fonas ekspresyviems elementams kurti. Jis visada atspindi savininkų skonį ir niekada nebeleidžia mados. Ši spalva yra būdinga apribojimu, todėl ji dažnai naudojama kuriant kambarį aukštųjų technologijų stiliumi. Persikų tapetai yra puikus sprendimas įvairių interjero stilių.

Skandinaviškas stilius

Šis stilius pasižymi natūraliais monofoniniais atspalviais. Baltuosius ir pilkus paviršius galima sėkmingai pakeisti minkštu baltu tonu. Skandinaviškas stilius sukuria jaukią atmosferą, jei pasirinksite smėlingus audinius su baltomis vertikalios juostelėmis. Jie puikiai derinami su baltu apartamentu, taip pat tinkami kavos žaliuzėms.

Kuris ekrano užsklanda pasirinkti smėlio virtuvę, interjero pavyzdžiai

Virtuvėje naudojama klėtis

Norint skandinaviško stiliaus labiau fantazuoti, būtina naudoti persikų skiaute. Labai stilingas išvaizda smėlio spalvos užsklanda su baltais taškais. Dėl šio sprendimo patalpos taps džiaugsmingos ir jaukios. Skandinaviškas stilius - visa tai lengva ir natūrali. Geriausias būdas tai sukurti yra smėlio spalvos popieriaus tipo tapetai.

Stipra gudrybė

Šis stilius reiškia, kad reikia naudoti ekrano užsklandos kremo tonas. Jie bus veiksmingai derinami su pastelinėmis rožinėmis spalvomis. Gudrus, elegantiškas romantikos ir retro atspindys. Norėdami sukurti stilių, būtina, kad rožinės spalvos ir užuolaidos būtų apmuštos.

Jei tu kalbi apie dekoratyvines ir originalias drobines, tuomet jūs galite sutvarkyti atvirukas, pagamintas juodai balta. Be to, stiliumi išdykęs šiksas gali būti smėlingų užuolaidų ir tapetų, kurie bus sujungti su šiais papuošimais:

  • džiovintos rožės,
  • dekoratyvinė nuotrauka
  • baltos spalvos porcelianas arba figūrėlės iš medžio.

Kuris ekrano užsklanda pasirinkti smėlio virtuvę, interjero pavyzdžiai

Šioje virtuvėje malonu praleisti laiką

Boho stilius

Renkantis šį stilių, turite remtis skaičių ir spalvų sodrumu. Persikų užuolaidos ir tapetai šiuo atveju bus puikus šaltinis ryškių atspalvių. Todėl užuolaidos ir tapetai turėtų būti monotoniški, nuobodūs. Dėl jų apdailos galite naudoti rytietiškus ir vaizdinius motyvus, nuotraukas su maistu ir plokštelėmis. Norėdami sukurti Boho stilių, geriausia naudoti vinilo tankį.

Beige virtuvė visada yra natūralumo pasireiškimas. Norėdami sukurti tokio kambario interjerą, svarbu pasirinkti tinkamas užuolaidas, baldus, tapetų ir kitus priedus. Tokiu atveju jie gali būti pagaminti skirtingais smėlio spalvos atspalviais: grietine, persikų, kavos. Kad kažkaip pašalintumėte nuobodų poveikį, privalote derinti smėlį su kitais atspalviais ir priedais. Čia yra tokia įdomi spalva, naudojama virtuvėse reguliariai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

8 + 1 =