Langų rėmas su savo rankomis: konstrukcijos

Langų rėmas su savo rankomis: konstrukcijos

Langų rėmų struktūros (rišamosios medžiagos) yra labai įvairios. Iš esmės šio ar tokio dizaino pasirinkimas priklauso nuo būsimo namo savininko noro ir skonio, nuo tradicijų ir galimybių.

Langų rėmas su savo rankomis: konstrukcijos

Mediena gamyboje yra tradicinė natūrali medžiaga.

Jūs galite gaminti medinius langų rėmus savo rankomis.

Žinoma, šis procesas reikalauja tam tikrų įgūdžių ir žinių, bet kiekvienas, kuris turi didžiulį norą padaryti viską savo rankomis, bet kokio pobūdžio statybos darbus, netgi gaminant langą. Lango rėmas su savo rankomis reikalauja, kad meistras gamyboje būtų labai tvarkingas ir tikslus.

Kitas svarbus lango dizaino pasirinkimas - tai lango dydis, pastato vieta ir grindys, ant kurių bus atidarytas būsimas langas. Langų rėmelių su savo rankomis dėka jūs užtikrinate savo langų unikalumą ir individualumą.

Konstrukcijos

Langų rėmas su savo rankomis: konstrukcijos

Langų rišamųjų medžiagų struktūros yra suskirstytos į keletą tipų.

Langų segtuvų konstrukcija suskirstyta į šias rūšis:

 • aklieji segtuvai;
 • Atidarymas (atidarymas) - lapas gali būti skirtingų skaičių (nuo 1 iki 3);
 • Kėlimas;
 • stumdomas;
 • su papildomu liemens arba lango (vieno ar kelių) nustatymu.

Trijų dalių mediniai langų rėmai dažniausiai atliekami naudojant tris elementus. Tai yra du atidarymo skydai ir transomas, pritvirtintas prie jų. Spalva gali būti kurti, atskleisti ar visiškai nebūti.

Lango sparnų ir galūnių sudedamosios dalys yra juostos (viršutinė, apatinė ir šoninė) ir duslintuvai (impostas). Dėl kampinių sujungimo smeigės, naudojant dvigubą šuolį, ir prisijungti su muntin surišimo - vieną akstis nuo klijų, taikant daugiau patikimos tvirtinimo nageli.

Langų rėmas su savo rankomis: konstrukcijos

Gamybos procesas reikalauja, kad kapitonas turėtų tam tikrų įgūdžių ir žinių, taip pat tikslumą ir tikslumą. Bet visiems, kurie turi didžiulį norą padaryti viską savo rankomis, bet kokio pobūdžio statybos darbai yra įmanomi.

Prieš pradėdami kurti, parengkite reikalingus įrankius:

 • storis;
 • chisel;
 • statybos peilis;
 • nykštukė;
 • švitrinis popierius (nuimamam);
 • atsuktuvas arba elektrinis gręžtuvas su grąžtais;
 • lėktuvas;
 • gon;
 • pieštukas ar žymeklis;
 • valdovas ar juostos priemonė.

Gamybos technologijos

Norėdami pagaminti medinius langus, turite paimti tinkamos kokybės juostas (kvadratines ar stačiakampius). Jie turėtų būti sausi ir neturėti mazgų. Rėmų rėmų kokybė turėtų būti aukšta, nes jie labai svarbūs išlaikant šilumą namuose.

Langų rėmas su savo rankomis: konstrukcijos

Lango profiliai su vienu ir dviem stiklais

 1. Pirmas dalykas yra kokybiškai valdyti barą iš vienos pusės.
 2. Tada, naudojant stalviršį, galite nustatyti riziką ant antrosios ir trečios pusės. Ketvirta pusė yra suderinta su numatoma rizika, taikant obliavimo planą.
 3. Tada galite planuoti antrąją pusę. Svarbu pasiekti stačius kampus tarp juostos šonų.
 4. Tada, naudodami storiklį, reikia pažymėti pirmąją ir ketvirtąją puses, o tada planuoti trečiąją juostos pusę.
 5. Dabar, kai visi barai yra apdorojami tokiu būdu, galite pereiti prie įrenginio sulenkimų. Sulankstomasis įtaisas yra suprojektuotas taip, kad gatavame rėmelyje jų vieta būtų toje pačioje plokštumoje. Priešingu atveju nebus būtino stiklo tankinimo laipsnio.

Rulonų dydis priklauso nuo ruonių ir stiklo tipo, tiksliau, nuo storio. Jei sandariklis naudojamas kaip antspaudas, turi būti padaryta daugiau raukšlių nei naudojant glaistą kaip sandariklį.

Kitas veiksnys, lemiantis raukšlės dydį, - iš barų patys surišimo ir muntin storį. Nepamirškite, kad per siaura raukšlės lengvai pasieks vėją.

Jungtys, kuriose naudojami erškėčiai, yra ypač kruopščiai įgyvendinami, todėl vienas iš jų gali būti labai tankus, vengiant spragų ir iškraipymų. Jei norite (pjaustyti) spyglius, naudokite pjovimo staklės su maža ir siauresne audiniu.

Atliekant lango konstrukcijos surinkimą, ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas kampuočiai, jungiantiems dalis. Vertikali padėtis patvirtinta kvadratu. Išorinio pobūdžio vožtuvai, kurių plotis yra didesnis nei 700 mm, fiksuojami metaliniais kampais.

Ryšys gali būti atliekamas tiek iš erdvės pusės tarp langų, tiek iš išorės. Jei prisirišimai yra vasaros simbolio, tada kampai dedami į vidų.

Gamybos procese tose vietose, kur yra abiejų lapelių ir vertikalių abutmentų, būtina pasirinkti ketvirčius, dėl kurių sunku prapūsti pro praustuvus. Vožtuvai apdorojami bėgiais, padengiančiais vestibiulio skersmenis.

Langų rėmas su savo rankomis: konstrukcijos

Siekiant sumažinti oro įsiskverbimą į namą, išilgai viso rėmo verandos perimetro turi antspaudą. Tai gali būti putų guma, kempinė guma, laidas ir pan.

Jei rėmo konstrukcija yra lapų, orlaides ar skersiniuose išorinio pobūdžio, palangės turi būti daroma su grioveliu ir nutekėjimą, ty lašinti rinkimo lašai veikia žemyn stiklą.

Atliekant surinkimo ir derinimo operacijas, atkreipkite dėmesį į tai, kad vienodai pritvirtinti vestibiules ir, tiksliau sakant, į ketvirčius. Jei neturite, tada per namo įtrūkimus gausite dulkes, o šaltuoju metų laiku sukurkite šilumos nutekėjimą.

Siekiant sumažinti oro įsiskverbimą į namą, išilgai viso rėmo verandos perimetro turi antspaudą. Tai gali būti putų guma, kempinė guma, laidas ir pan. Svarbiausia, kad šis sandariklis turi tokias savybes kaip elastingumas, ilgaamžiškumas ir stiprumas. Apvalkalai naudojami tais pačiais tikslais.

Langų segtuvų tipai

Langų rėmas su savo rankomis: konstrukcijos

Stiklo paketai naudojami verandų, balkonų, terasų stiklams.

Viena iš rišiklių tipų yra užfiksuoti rėmeliai. Jie naudojami verandų, balkonų, terasų ir panašioms patalpoms įstiklinti. Jie yra tvirtinimo elementai arba langas, įmontuotas į rėmą.

Viena iš tokių rėmelių funkcijų yra mažų akinių naudojimas. Trūkumas yra nedidelis šviesos plotas, nes dizaino sudėtyje yra daug kefinių.

Kitas langų rėmelių tipas yra suporuotas susiejimas. Dažniausiai jie naudojami civilinėje statyboje. Jų dizainas reiškia, kad yra dvi įrišimo (vidinės ir išorinės), kurios tarpusavyje yra sujungtos kilpomis ir suspaudžiamos varžtais. Šie pririšimai yra pakabinami ant įprastų vyrių.

Kartais atsitinka taip, kad vidinius surišimus atlieka "kurtieji". Vasarą jie pašalinami kaip nereikalingi, o žiemos metu jie nustatomi vietoje.

Žinant medinių rėmų technologiją, jūs galite lengvai papuošti savo namus savo padarytais langais.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

48 − = 43