Medžio drožyba: vandens pagrindu pagamintos spalvos, baltos rankos, fotografinis aliejus ir balintas ąžuolas, tonizuojantis

Medžio drožyba: vandens pagrindu pagamintos spalvos, baltos rankos, fotografinis aliejus ir balintas ąžuolas, tonizuojantis

Medžio drožyba: vandens pagrindu pagamintos spalvos, baltos rankos, fotografinis aliejus ir balintas ąžuolas, tonizuojantis

Medis dažniausiai būna įvairių spalvų ir sudėties spalvų. Medis visada bus populiarus, nes tai graži ir aplinką tausojanti medžiaga. Tačiau, kaip ir visi natūralūs dekoro elementai, lentos bijo drėgmės ir yra mėgstamos vabzdžių, grybų, pelėsių ir kitų mikroorganizmų buveinės. Norint padidinti daiktų, pagamintų iš medžio rūšių, gyvenimą, naudojami įvairūs apsauginiai ir antiseptikai. Šiandien mes kalbame apie tokį didelį klausimu kaip dėmė, ji gali būti naudojama ne tik išspręsti kai kurias problemas, susijusias su priešlaikinio pralaimėjimo medinių medžiagų, bet taip pat suteikti savo produktų neįprastą ir kilnus išvaizdą.

Kas yra medžio dėmių?

Mediena - stipri ir patvari medžiaga, kuri daro įtaką aplinkos veiksniai, todėl, siekiant apsaugoti produktus nuo jo nuo galimos žalos jie turi būti gydomi specialiųjų agentų. Statybos rinkoje, galima rasti įvairių antiseptikų, lakų ir kitų paviršiaus apdorojimo, kad pakeisti spalvą ir savybes medienos daug, labiausiai populiarus ir nebrangus produktas yra dėmių. Kai kurie mano, kad dėmės naudojamos tik tam, kad pakeisti objekto spalvą, tačiau šis nuostabus preparatas turi kitas savybes.

Medžio drožyba: vandens pagrindu pagamintos spalvos, baltos rankos, fotografinis aliejus ir balintas ąžuolas, tonizuojantis

Atsižvelgiant į interjero dizainą, pasirinkite medienos dėmių spalvą

Dėmių savybės gali skirtis priklausomai nuo jų sudėties. Tačiau, net jei jūs sukursite tokį atspalvį savo rankomis, jis vis tiek turės tam tikrų apsauginių savybių.

Dėmių savybės:

 1. Jei norite keisti ne tik medžio spalvą, bet ir paryškinti jo tekstūrą, tada dėmė yra tai, ko jums reikia. Paveikslėlis nevisiškai nudažyti kaip dažai, bet suteikia visą gaminį malonią atspalvį.
 2. Medis apsaugo baldus nuo vabzdžių ir puvimo, išlaikydamas medienos tekstūrą ir modelį.
 3. Stiklas yra apsauginis agentas, kuris ilgina medinių objektų tarnavimo laiką ir kainuoja kelis kartus pigiau nei lakas ir dažai. Be to, dėl savo drėgmės nuoseklumo jis prasiskverbia giliau į medžio struktūrą.
 4. Naudojant dėmių gali būti padaryta taip, kad net brangus pušis, spalvotas spalvotu dėmė, atrodytų kaip kilnus ir stiprias ąžuolas ir egzotiškas raudonmedis.
 5. Tonizuojantis dėmelis gali palengvinti medieną. Šis metodas ypač dažnai naudojamas prieš dažant medinius gaminius.
 6. Įmirkimo dėmelis sustiprins medžio struktūrą ir suteiks jam lengvą drėgmės atsparumą.

Ne visi dėmeliai turi aukščiau minėtas savybes. Norint suprasti, kokį dėmės jums reikia, jums reikia perskaityti jo sudėtį ir pamatyti, kaip nurodyta instrukcijoje. Beje, jūs galite apdoroti ne tik kietas medines lentas, bet ir medienos drožlių plokštes, faneros arba parketo objektus ir kitus medinius rankų darbo gaminius.

Vandenyje esančių medžio ir alkoholio dėmių dėmės

Vandenyje esančios dėmės yra labiausiai aplinką tausojančios dėmės. Jie neturi aštrių nemalonių kvapų ir yra lengvai naudojami.

Toks produktas gali būti parduodamas kaip sausas arba paruoštas mišinys. Tokie dažai yra populiariausi dėl nedidelės kainos ir galimybės juos naudoti tiek vidaus, tiek išorės darbams.

Medžio drožyba: vandens pagrindu pagamintos spalvos, baltos rankos, fotografinis aliejus ir balintas ąžuolas, tonizuojantis

Drėgnis medžiui, paremtam vandeniu, gali žymiai pagerinti medinės dangos išvaizdą

Pagrindinės vandens dėmės charakteristikos:

 1. Vandeninių dėmių spalvos yra labai įvairios. Su jų pagalba galite sukurti labai įdomų svaigalų efektą.
 2. Galite naudoti vandens dėmeles be baimės dėl savo sveikatos. Net esant aukštai temperatūrai, tokios priemonės neišskiria kenksmingų garų.
 3. Jei nuspręsite eksperimentuoti ir užduoti sau klausimą: "Kokio tipo dėmė pasirinkti, kad jį būtų galima nuplauti?" - tada vandens dėmė - tai, ko jums reikia. Toks tonizuojantis agentas lengvai gali būti nuplaunamas vandeniu, todėl grindis neįmanoma dažyti.
 4. Medžio paviršiaus tonavimas su tokiu įrankiu leidžia jo tekstūrą matyti. Deja, produktas tampa jautresnis drėgmei dėl to, todėl jį reikia atidaryti laku.

Tokio impregnavimo dažymas dervingų medžių rūšių yra labai nepageidautinas, nes jie gali gauti negraži dėmės. Tokiems produktams geriau naudoti alkoholio impregnavimą.

Kiek laiko alkoholis impregnuoja, džiūsta? Praktiškai kelias sekundes! Šis turtas yra ir pranašumas, ir trūkumas. Jo dėka, galite padengti alkoholio dėmių užpakalis sportinius šautuvą, ir naudoti jį per kelias minutes, tačiau didesnį plotą galima tik badauti purkštuvu, kitaip Straipsnio paviršius yra padengtas nemalonių dėmių, ištaisyti padėtį nepadeda net vinis. Jis susideda iš alkoholio ir dažiklių impregnavimo alkoholiu.

Medienos apdorojimas tokiu impregnavimu padidins atsparumą ultravioletiniams spinduliams ir padidins drėgmę. Tačiau, dėl nemalonių tokio įrankio kvapo, dirbti su ja galima tik atviroje erdvėje.

Alyvos pagrindo dėmių ir vaško bei akrilo dėmių privalumai

Alyvoje pagamintas dėmelis turi daugybę spalvų ir atspalvių. Verta daugiau nei vandens dėmių, tačiau turi daugiau naudingų savybių. Toks vaistas gali būti naudojamas ne tik produkto spalvui pakeisti, bet ir pabrėžti jo tekstūrą.

Medžio apdirbimas su aliejiniais dažais yra lengvas ir patogus, jis yra naudojamas plonu sluoksniu ir nekelia produkto pluošto. Be to, šis atspalvis nepadaro saulės spindulių poveikio, medis atsparus temperatūros pokyčiams ir apsaugo nuo drėgmės. Šalinti aliejaus dėmių dėmeles galima naudojant baltųjų dervų tirpiklį, taip pat galite šiek tiek apšviesti dažytą medieną. Jis skiriasi nuo panašių kompozicijos savybių, nes nereikalauja, kad lakas jas sureaguotų. Aliejaus senėjimo trūkumai yra tokie: ilgas džiūvimas ir tonizavimas.

Medžio drožyba: vandens pagrindu pagamintos spalvos, baltos rankos, fotografinis aliejus ir balintas ąžuolas, tonizuojantis

Taikyti aliejumi pagamintą dėmelę su įprasta šepečiu

Labai svarbu rasti atsakingo ir sąžiningo gamintojo dėmę. Remiantis apklausos duomenimis, teisėjas dažniausiai yra Vartanas, Latekas, Novbytkhim ir Herlakas.

Akrilo ir vaško dėmės yra labai lengvai naudojamos, jie lieka vienalyčio sluoksnio ir neturi jokių dėmių ir dėmių. Tačiau dėl greitai išdžiūvusio tokių bitus, būtina labai greitai dirbti su jais.

Vaško dėmelis naudojamas medienai apsaugoti nuo drėgmės. Jis gali apdoroti parketą. Toks dėmelis nėra atsparus mechaniniams pažeidimams, todėl pratęsti jo veikimą, geriau naudoti laką.

Akrilas, jis yra rustikas, dėmė puikiai pabrėžia medžio tekstūrą. Su jo pagalba galite gauti įvairių atspalvių, todėl šis vaistas yra toks populiarus. Dažyti su šiuo dėmių, medį vis dar reikia atidaryti keliais sluoksniais lako.

Medžių dėmių spalvos

Medžio dėmės skiriasi ne tik sudėtimi, bet ir skirtingomis spalvomis ir atspalviais. Dažniausiai naudojamas tamsus mišinys, todėl produktams suteikia daugiau kilnios išvaizdos. Dėl tokių dėmių paprasta maumedis ir klevas gali virsti ąžuoline lenta.

Šiuolaikiniai bitai gali suteikti medžiams labiausiai neįprastą atspalvį. Tačiau iki šios dienos populiariausias yra natūralių medžio spalvų gama.

Medžio drožyba: vandens pagrindu pagamintos spalvos, baltos rankos, fotografinis aliejus ir balintas ąžuolas, tonizuojantis

Prieš pasirinkdami medžio dėmės spalvą, verta ištirti dizainerių rekomendacijas

Populiariausias spalvų asortimentas dėmių:

 • Ąžuolas;
 • Tvirtovė;
 • Pušis;
 • Beržas;
 • Balintas graikinis riešutas;
 • Slyva; raudonmedis;
 • Oliva;
 • Rosewood;
 • Bukas

Yra daug tokių pavyzdžių. Pažymėtina, kad tos pačios atspalvių pavadinimai skirtingoms įmonėms gali būti labai skirtingi. Renkantis dėmės spalvą pirmiausia atkreipkite dėmesį ne į spalvotą paletę, kuri yra ant pakuotės, bet ant beržo plokštelių atspausdintų pavyzdžių.

Taip pat svarbu atsižvelgti į tai, kad dėmės spalvos intensyvumas priklauso nuo medienos rūšies, kuriai jis taikomas. Jei norite, kad gaminys būtų tamsesnis, jei medis, iš kurio jis pagamintas, yra lengvas, bus sunkiau nei tamsinti objektą iš ąžuolo. Nevandeninis dėmelis negali pakankamai gerai dažyti pušies lentos, jei jis anksčiau nebuvo išvalytas, bet dažais, esant vandens druskoms, dažniausiai netinka dervos medienos rūšys.

Balta daila medžiui

Norėdami suteikti baldus baltos spalvos, nereikia dažyti. Tokiam darbui tinkamas yra aiškus dėmelis, kuris ne tik pagreitins gaminį, bet ir pabrėš jo struktūrą.

Medžio dėmės yra skirtos ne tik tam, kad gaminys būtų lengvesnis, bet ir siekiant apsaugoti jį nuo nepalankių aplinkinių sąlygų. Labai svarbu apsvarstyti, atsižvelgiant į įvairius tokio įrankio tipus, kaip ir kokia tai bus taikoma. Jei yra pavojus, kad objekto paviršiaus baltomis mesti drėgmę, tai geriausia naudoti vaškas, naftos ir akrilo produktai, bet jei jūsų Hack bus sausa ir vėdinamoje vietoje, kad tinka ir vandens dėmių.

Medžio drožyba: vandens pagrindu pagamintos spalvos, baltos rankos, fotografinis aliejus ir balintas ąžuolas, tonizuojantis

Baltu dėmė gali vizualiai išplėsti kambarį, pritaikant jį ant grindų arba ant medžio sienų

Naudojant baltą dėmę, galite pasiekti labai įdomų efektą ir padaryti seną dangą. Iš pradžių jis turi būti dažomas baltu dėmeliu ant vandens pagrindo, po jo džiovinimo, objektą reikia apdoroti standiu šepečiu. Iš porų, suformuotų ant medžio, valomas vaško arba aliejaus tamsios spalvos dėmės.

Naudojant vandens dėmę, nepamirškite apie apsauginį sluoksnį. Dažytas produktas turi būti apdorotas vašku ar aliejumi.

Šviesos spinduliai ne visada turi ryškią spalvą. Yra spalvotas dėmelis, kuris naudojamas vien tik medžiui apsaugoti nuo nepalankių gamtinių veiksnių.

Kaip padaryti dėmę savo rankomis

Nereikia pirkti paruoštos dėmės. Maišant dažiklius, tokius kaip kavos, kelių lašų jodo arba juodos žievės skutimosi, ir kai kuriuos cheminius elementus, tai galima padaryti namuose. Namų dėmė yra ne tik efektyvus, bet ir natūralus.

Kai kurios rekomendacijos, kaip patinkinti dėmę:

 1. Į stiklinę vandens užpilkite stiklo žievę iš maumedžio. Gautas produktas gali būti padengtas beržo produktais, tai suteiks jiems gražų rausvą atspalvį.
 2. Išdžiovinkite graikinių riešutų kevalą į miltelius ir kepkite dešimt minučių. Gautas sultinys turi būti sumaišytas su soda. Padengti tirpalą lengva mediena ir jis bus rudas. Jei norite pakeisti produkto spalvą, galite jį gydyti actu ar kalio dichromatu. Pirmuoju atveju šešėlis bus pilkas, o antrasis - raudonas.
 3. Užkepta arbata ar kava gali būti skiriami atspalviu prie medžio. Spalvų intensyvumas priklauso nuo arbatos lapų stiprumo.
 4. Su kalio permanganato tirpalu, spalvote produktą vyšnios spalvos.
 5. Raudonas atspalvis gali būti pasiekiamas mirkant keletą dienų rūdžių nagų actu. Juodoji dėmė gaunama įpilant į acto tirpalą ąžuolo arba riešutų lapų nuovirą.

Medžio drožyba: vandens pagrindu pagamintos spalvos, baltos rankos, fotografinis aliejus ir balintas ąžuolas, tonizuojantis

Norėdami tinkamai padaryti dėmę savo rankomis, jums reikia peržiūrėti mokymo vaizdo įrašą

Nepriklausomai dėmių dažnai. Jie gaunami nekenksmingi ir nekenksmingi. Deja, visi jie turi išblukimo savybę, todėl, norint išsaugoti produkto spalvą, ant dėmių turite taikyti lako sluoksnį.

Medžio drožlės su dėmiais: žingsnis po žingsnio instrukcija

Kad produktas atrodytų tvarkingas ir gražus, jį reikia padengti dėmėmis. Jei dėmių naudojimas blogas, jis gali išnykti po kelių savaičių ir, nepaisant užteršimo technologijos, galite rizikuoti, kad paviršius dengs dėmėmis.

Kaip tinkamai padengti dėmėmis esančius daiktus:

 1. Visų pirma, būtina pašalinti senų dažų sluoksnį iš produkto paviršiaus. Tai galite padaryti švitriniu popieriumi.
 2. Be to, paviršius nuriepiamas alkoholiu, balta dvasia arba benzinu. Jei produktas pagamintas iš dervingų medžių rūšių, tada jis yra tinkuotos.
 3. Dėmelis pašildomas ir ant produkto paviršiaus padengiamas plonu sluoksniu. Pirmiausia apdorojamas objekto viršus. Sluoksniai yra naudojami iš viršaus, vienas virš kito, kol pasiekiamas norimas atspalvis.

Kai dėmė išdžiūsta, produktas turi būti padengtas keliais lako sluoksniais. Prieš taikant naują sluoksnį, džiovintas lakas yra apdorojamas smulkiagrūdžiu švitriniu popieriumi.

Medžio drožlė (video)

Dėmelis yra puikus būdas pakeisti vieną medžio spalvą kita. Tokios priemonės yra skirtingos rūšys, jos gali turėti skirtingas kompozicijas ir spalvas. Teisingai naudokite dėmę, ir jums bus apdovanotas gražus produktas.

Detaliau: medienos dažymo spalvos (nuotraukų pavyzdžiai)

Medžio drožyba: vandens pagrindu pagamintos spalvos, baltos rankos, fotografinis aliejus ir balintas ąžuolas, tonizuojantis

Medžio drožyba: vandens pagrindu pagamintos spalvos, baltos rankos, fotografinis aliejus ir balintas ąžuolas, tonizuojantis

Medžio drožyba: vandens pagrindu pagamintos spalvos, baltos rankos, fotografinis aliejus ir balintas ąžuolas, tonizuojantis

Medžio drožyba: vandens pagrindu pagamintos spalvos, baltos rankos, fotografinis aliejus ir balintas ąžuolas, tonizuojantis

Medžio drožyba: vandens pagrindu pagamintos spalvos, baltos rankos, fotografinis aliejus ir balintas ąžuolas, tonizuojantis

Medžio drožyba: vandens pagrindu pagamintos spalvos, baltos rankos, fotografinis aliejus ir balintas ąžuolas, tonizuojantis

Medžio drožyba: vandens pagrindu pagamintos spalvos, baltos rankos, fotografinis aliejus ir balintas ąžuolas, tonizuojantis

Medžio drožyba: vandens pagrindu pagamintos spalvos, baltos rankos, fotografinis aliejus ir balintas ąžuolas, tonizuojantis

Medžio drožyba: vandens pagrindu pagamintos spalvos, baltos rankos, fotografinis aliejus ir balintas ąžuolas, tonizuojantis

Medžio drožyba: vandens pagrindu pagamintos spalvos, baltos rankos, fotografinis aliejus ir balintas ąžuolas, tonizuojantis

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

− 5 = 4