Naktiniai staleliai pagaminti iš medžio savo rankomis: gamybos technologija, medinė spinta

Naktiniai staleliai pagaminti iš medžio savo rankomis: gamybos technologija, medinė spinta

Šiuolaikiniuose butuose ir namuose yra daugybė inžinerijos ir elektronikos elementų. Ir dažnai kyla klausimas, kur tai daryti. Be to, labai dažnai kambaryje reikia stalo, kad būtų galima įdėti knygas, žurnalus ar tiesiog arbatą. Šiems tikslams puikus pasirinkimas yra naktinės staltiesės iš medžio ir medinio stalo.

Naktiniai staleliai pagaminti iš medžio savo rankomis: gamybos technologija, medinė spinta

Miniatiūrų dydžių diagrama.

Žinoma, jūs galite nusipirkti baigtą modelį parduotuvėje. Bet šiuo atveju turėsite išleisti papildomų pinigų. Be to, ne visuomet pateikiamos kopijos tinka stiliaus klientams. Tokioje situacijoje, kaip alternatyva, jūs galite patys kurti kubą. Leiskite išsamiai išnagrinėti, kaip naktiniai staleliai pagaminti iš medžio savo rankomis.

Marmuro gamybos technologija

Kaip jau minėta, naktinės staltiesos gaminimo medžiaga gali būti medis.

Iš pradžių turite galvoti apie savo būsimo pjedestalo dydį.

Naktiniai staleliai pagaminti iš medžio savo rankomis: gamybos technologija, medinė spinta

Priekinio akmens įrenginio schema.

Perkelkite visus gautus skaičiavimus į popieriaus lapą ir tik tada pradėkite įsigyti medžiagą.

Vidiniam girliando užpildymui jums reikės stiklo, kurio storis turėtų būti 4 mm. Be stiklo, nusipirkite medinius varžtus, dailidžių PVA klijus, dekoratyvines apkabas ir ratukus.

 1. Nubraukite medines lentynos plokštes ir juos nulenkite pjaustytuvu ar pjaustytuvu. Tokiu atveju reikia palikti papildomą 4 mm nuo kiekvieno krašto. Kalbant apie lanko formos dalis, jie pirmiausia turi būti iškirpti stačiakampio formos pavidalu, po kurio visas popierius perkelia į medinę plokštę. Kai tik jūs darysite, paimkite pjūklą rankoje ir su aukštu tikslumu, supjaustykite dalį lanko linijos.
 2. Įsitikinkite, kad dalių plokštuma yra statmena galuose ir kad jos nesibaigia suklijuotos. Jei naudojate medines plokštes be laminavimo, jie turi būti gerai šlifuoti. Norėdami tai padaryti, paimkite lizdą ir pritvirtinkite prie mažo baro. Būtent tie, kuriems reikia vaikščioti ant paviršiaus.
 3. Po to, kai medžio paviršius yra visiškai paruoštas, pažymėkite skylutes ir gręžkite nedideles skylutes. Svarbu atsižvelgti į tai, kad visos angos turi būti nuo už krašto virš 40 mm. Sėjamosios skersmuo priklauso nuo kaiščių dydžio.
 4. Tada jūs turite įklijuoti popierių ant paviršiaus ir dažyti jį maždaug du kartus juodos spalvos. Dalelių galuose, klijuokite krašto juostą laminavimo poveikiu, kurį galite įsigyti bet kurioje specializuotoje parduotuvėje. Ši juosta pritvirtinta prie dalių geležimi. Sklandykite kraštą popieriumi. Po to, padengti visas dalis laku.
 5. Jei jūsų dalys yra visiškai paruoštos, galite pradėti montuoti naktinį gaubtą. Pirmas dalykas, kurį jums reikia padaryti, - tinkamai išvalyti skylutes nuo sukauptų šiukšlių. Dalių tvirtinimas turi būti atliekamas klijavimui ir kaiščiams. Be jų, surinkimo metu jums reikės varžtų baldams. Įdiegę šonines plokštes, apačią ir viršuje, jums reikia tvirtinti dalis iš nugaros ir įstatyti atlošą.
 6. Tada jums reikia išmatuoti visus kampus. Dalys turi būti 90 ° kampu. Pritvirtinkite 4 specialius ratukus prie naktinio tento apačios.
 7. Įdėkite lentynos tvirtinimo detales į vidines angas. Be to, pritvirtinkite vyriai prie sienų, kad galėtumėte duris sumontuoti. Jums reikės įdėti lentynos iš stiklo ir prisukti prie rankenos durų. Ir paskutinis dalykas, kurį jums reikia padaryti, - papuošti spintelę su apdailos profiliu.

Kaip padaryti medinio stalo?

Naktiniai staleliai pagaminti iš medžio savo rankomis: gamybos technologija, medinė spinta

Medžio stalo įrenginys.

Visų pirma, reikia sklandžiai iškirpti žurnalą. Vėliau jis vaidins Countertop'ą.

 1. Iš stalviršio apačios reikia gręžti 4 angų, kurių gylis yra maždaug 100 mm.
 2. Lentelės kojas pirmiausia turi pasukti kirviu, kol jų skersmuo yra 45 mm.
 3. Paimkite sunkų plaktuką ir plakite kojas į skylutes. Turėtumėte suprasti, kad po to, kai sukaupsite kojas, jų neįmanoma ištraukti. Todėl nedelsdami sekite jų teisingą vietą.
 4. Kojos pritvirtinkite ilgomis savisriegiais.
 5. Pasukite stalą aukštyn ir naudokite lygį, kad pažymėtumėte iškirptus kojų kraštus, tada juos iškirpkite.
 6. Patikrinkite, ar lentelė yra stabili. Norėdami tai padaryti, tiesiog paverskite jį.

Siekiant užtikrinti, kad kojos vėliau nesusidarytų, jas reikia apdoroti specialiu agentu. Jei planuojate stalą uždėti lauke, tada stalviršį reikia padengti specialiu laku nuo drėgmės.

Jei norite sutaupyti pinigų ir ilgainiui įsigyti baldus, kurie tinka jums visais atžvilgiais, tada drąsiai pradėkite savo nepriklausomą gamybą ir surinkimą. Linkime jums sėkmės visose jūsų pastangose.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

− 5 = 1