Negalima nuplauti grindų plytelių po remonto: plytelės ant grindų, gruntas porcelianinėms plytelėms, valymas ir kaip plauti

Negalima nuplauti grindų plytelių po remonto: plytelės ant grindų, gruntas porcelianinėms plytelėms, valymas ir kaip plauti

Negalima nuplauti grindų plytelių po remonto: plytelės ant grindų, gruntas porcelianinėms plytelėms, valymas ir kaip plauti

Greita ir lengvai valoma grindų plytelė po remonto yra lengva, jei susipažinsite su specialistų patarimais. Grindų plytelių sudėtis paprastai yra molis, smėlis ir aliumosilikatai. Mišinys formuojamas ir atleistas. Šaudymas yra vienkartinis ir dvigubas su skirtingomis temperatūros sąlygomis, šaudymas gali būti su stiklinimu arba be glazūros. Žaliavos kokybė ir skrudinimo metodas nustato keraminių plytelių ir jų paviršiaus tipą. Priklausomai nuo gamybos būdo, sudėties ir paviršiaus, kiekvienam plytelių tipui reikalingas individualus valymas ir priežiūra. Taigi, nei nuplauti grindų plyteles po remonto? Klausimas yra paprastas, o atsakymas reiškia, kad yra tam tikrų žinių tiek apie keraminių plytelių paviršių, tiek apie priemones, kurias galima pritaikyti.

Nebuvo kokybiškai išplauti plyteles po remonto

Keraminės plytelės ar tiesiog plytelės šiuolaikiniame patalpų interjere, nepakeičiama medžiaga, nes praktiškas, patogus valyti ir gražus, suteikia kambariui užbaigtą tvarkingą išvaizdą. Vienintelis dalykas, kuris gali labai nusiminusi plytelių užteršimą po remonto.

Keraminės plytelės paviršius gali būti nulupuotas, poliruotas, poliruotas, įspaudžiamas ir glazūruotas.

Priklausomai nuo žaliavos, paviršius gali reaguoti į apdoroto paviršiaus cheminę sudėtį arba gali būti abejingas agresyvių medžiagų veikimui. Klinkerio plytelės yra formuojamos ekstruzijos arba šlapio presavimo metu, o tada ilgai šaudoma aukštoje temperatūroje. Keramikinis granitas gaminamas pusiau sauso presavimo būdu, o lygiai taip pat kaip ir klinkerio plytelės, keramikinis granitas šildomas aukštoje temperatūroje. Šios plytelių rūšys yra universalaus naudojimo ir plataus taikymo, jos yra susiduria su fasadais, ant grindų, ant namų ir butų sienų, naudojamų kraštovaizdžio dizaino ir tt

Negalima nuplauti grindų plytelių po remonto: plytelės ant grindų, gruntas porcelianinėms plytelėms, valymas ir kaip plauti

Kvalifikuotai nuplaukite plyteles po to, kai remontas gali būti atliktas tiek namų, tiek pirkimo sprendimu

Po remonto, deja, plytelės yra užterštos ir užteršimas yra toks, kad įprastas muilas neplaukiamas. Kartais klausimas yra labai aktualus, nei prausti plyteles po remonto?

Plytelių valymo metodai:

 1. Konservuota lipnus tirpalas sudrėkinamas vandeniu, prie kurio amoniako yra ištirpinamas arba acto, tada taikyti mechaninė jėga naudojant bet pagalbinę įrangą, pavyzdžiui, mentele, grandiklis, atsuktuvo, ir tt, Arba naudoti cheminę tirpiklį remiantis.
 2. Įmirkęs gruntas plaunamas specialiomis priemonėmis, kuriose yra tirpiklių, acetono arba galite naudoti šviežią gruntą, tada išvalykite pagalbinius įrankius.
 3. Jei plytelė yra užteršta cemento skiediniu, kalkėmis ar tinku, ją paprasčiausiai galima nuplauti vandeniu, bet epoksidinės skiedinio atveju reikia nusipirkti specialų epoksidinį tirpiklį.
 4. Konstrukcinė dulkių užpildas pirmasis gali būti pašalinta su sausu audiniu, dulkių siurblys, ir toliau tarnauja tiesiog plaunamas vandeniu arba muiluotu vandeniu, vandens su citrinos, acto arba dėl skalbimo akiniai priemonėmis.
 5. Silikoninis sandariklis arba dažai yra mechaniškai valomi arba naudojami acetonai arba baltos dvasios pagrindu pagaminti tirpikliai.

Sėkmingas valymo plytelių sudaro teisingai nustatyti taršos, pačiame paviršiniame sluoksnyje ir plytelių taikant tinkamus būdus tipo, bet geriausia priemonėmis valyti visus plytelių rūšių bus apsaugoti jį prieš laiku remonto ar valymo teršalų.

Plytelių grindys: ką plauti po remonto

Vis dėlto keraminės plytelės, labai patvarios apdailos medžiagos rūšys, atsparios agresyvių cheminių tirpalų poveikiui, reikalauja kruopštaus požiūrio. Net jei ten buvo nušluota visus matomus nešvarumus, tačiau grindų plytelės yra būtina, visų pirma, pašalinti dulkių daleles ir matomas purvas nusėda ant jo, tada nuplaukite su muilu ir vandeniu, ir pridėti blizgesį, plaunant švariu vandeniu klojant keramines plyteles, įpilkite acto, citrinų rūgšties ar amoniako.

Negalima nuplauti grindų plytelių po remonto: plytelės ant grindų, gruntas porcelianinėms plytelėms, valymas ir kaip plauti

Norint nuplauti grindų plyteles, gali būti naudojamos kelios priemonės, įskaitant skalbimo tualetą, druskos rūgšties arba stiklinio valymo skysčio

Keramines plyteles galima valyti šiais įrankiais:

 • Skysčiai vonios kambariui plauti, dažytieji dėmeliai kelių sluoksnių sluoksnyje;
 • Kepkite valgomąją druską užteršimo metu ir sudrėkinkite vandeniu;
 • 5% druskos rūgštis;
 • Skystis, skirtas purškimo dėmėms valyti;
 • Dantų milteliai įdėkite ant dėmių, šlapi ir patrinkite standiu šepečiu.

Jei užteršimas yra didelis, tuomet reikia naudoti valymo priemonę, anksčiau perskaitydami naudojimo instrukcijas. Tačiau, jei viską išbandėte ir plytelės nusiplaukite, ji neveikia, tada jūs turite nusipirkti specialią priemonę tam tikro tipo užterštumui ir jau nuplauti įsigyjamo produkto likučius iš dėmių.

Kaip ir ką praplauti gruntu su porcelianiniu marmuru

Jei porcelianinė plytelė buvo užteršta gruntu ir liko nemalonūs balkšvos dėmės, tada ją galima valyti su buitinėmis cheminėmis medžiagomis, kuriose yra rūgšties.

Rankdarbiai gali būti vonios kambario plovikliai.

Jei skyrybos po džiovinimo vėl pasirodė, būtina taikyti valikliu plauti tualetus, uždenkite drėgnu skudurėliu ir leisti atsargiai mirkti valandą, tada patrinti purvą su standžiu šepečiu arba kempine, tada nuplaukite švariu vandeniu ir sausai greitai nuvalykite dulkes.

Negalima nuplauti grindų plytelių po remonto: plytelės ant grindų, gruntas porcelianinėms plytelėms, valymas ir kaip plauti

Tai yra lengva ir greita, kad pradmenis iš porceliano molio dirbtuvių išvalytų improvizuotų ploviklių pagalba

Iš porceliano keramikos dirbinių sunku nusausinti džiovintą, išdžiovintą gruntą, todėl, atlikus remontą, rekomenduojama laikytis šių atsargumo priemonių:

 • Padengti polietileno plėvele ar kita apsaugine medžiaga iš porceliano keramikos plytelių;
 • Iš karto nuvalykite užteršimą, nes jie pasirodė, neleiskite jiems mirkyti ir nurengti.
 • Jei plytelių paviršius nulenktas arba poliruotas, reikia specialios apsaugos.

Būtina preparatą pritaikyti keramikinio granito plytelėms, patrinti ant paviršiaus kietu kempine, tada nuplauti švariu vandeniu. Būkite dėmesingi savo keraminėms plytelėms, o tada nevalgykite jos visomis cheminėmis priemonėmis.

Čerpių elementų valymas po remonto

Kai tik remontas baigiasi, būtina viską tvarkyti, ypač plytelių valymui, kuris buvo pastatytas patalpose tiek ant grindų, tiek ant sienų. Plytelių matinės plytelės valomos priemonėmis, kuriose neturėtų būti organinių rūgščių ir riebalų, nes jie gali sunaikinti viršutinį plytelių sluoksnį, nes jo paviršius yra akytas. Norėdami išvalyti blizgančias plyteles, nenaudokite soda ir skalbinių muilo, metalinių šepečių ar šveitimo skydų.

Negalima nuplauti grindų plytelių po remonto: plytelės ant grindų, gruntas porcelianinėms plytelėms, valymas ir kaip plauti

Jei po pataisymo reikia plyteles išvalyti, pirmiausia turite paruošti ploviklius ir specialias pirštines, kad nebūtų pažeistos rankos

Po remonto atidžiai patikrinkite vietas, kurios gali būti labiausiai užterštos:

 • Paviršius šalia siūlės;
 • Čerpinti dėmeliai ant viso plytelių paviršiaus;
 • Blauzdos dėmės nuo grunto.

Jei variklio alyvos, emalio ar dervos protektoriaus ženklai iš gumos, žvakių vaško gali būti pašalinti prie plytelių, jas galima pašalinti nitro-tirpikliu, acetonu arba terpentinu. Tradiciniai gyvūniniai ar augaliniai aliejai gali būti nuplauti natrio šarmu.

Raštai, kalkės, rūdys, cemento ir klijų dalys gali būti pašalintos iš keraminių plytelių priemonių su rūgštimis, pavyzdžiui, vandenilio chloridu, oksalu ir kt.

Sprendimai: kaip prausti grindų plyteles po remonto (video)

Jei norite išvalyti bet kokią plytelių rūšį, nenaudokite abrazyvinių valiklių tol, kol ji yra švari. Abrazyvinės dalelės sunaikina viršutinį keraminių plytelių sluoksnį. Rūpinkitės savo plytelėmis, gerai rūpinkitės jais ir ilgaamžišku malonumu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

14 − = 9