Negalima prausti veidrodžio be skyrybų: kaip apsaugoti nuo drėgmės ir pašalinti nuo kalkingo indėlio

Negalima prausti veidrodžio be skyrybų: kaip apsaugoti nuo drėgmės ir pašalinti nuo kalkingo indėlio

Vonios kambario mikroklimatą sukelia didelė drėgmė ir temperatūra, todėl bet kokiam interjero elementui turi būti taikomi specialūs reikalavimai. Veidrodžiai nėra išimtis. Kambariuose su padidėjusiu drėgnumu rekomenduojama naudoti produktus su sidabro amalgama, nes aliuminis gali įtrūkti ir suskaidyti garo įtakos.

Pagrindinės apgyvendinimo ir priežiūros taisyklės

Diegdami veidrodį, dažnai dedamą šalia šviesos šaltinio. Tai yra viena iš pagrindinių klaidų - turėtų būti apšviesti tiktai atspindintys objektai. Kai tiesioginiai spinduliai nukelia paviršių, veidrodis gali išblukti, todėl geriau naudoti veidrodį su apšvietimu.

Negalima prausti veidrodžio be skyrybų: kaip apsaugoti nuo drėgmės ir pašalinti nuo kalkingo indėlio

Veidrodinis apšvietimas

Taip pat esant aukštai temperatūrai, amalgamos krekas, dėmės, iš kurių gali būti užmaskuotos klijuotos folijos pagalba į nugarinės pusės paviršių.

Pagrindiniai nešvarumai ant stiklo:

 • dulkės;
 • cigarečių dūmai;
 • pirštų atspaudai.

Tradicinis veidrodžio valymas susideda iš 3 etapų:

 1. Nuimkite dulkes minkštu skudurėliu.
 2. Purškimo valymo priemonė.
 3. Poliruoti rape arba popieriumi.

Kaip padaryti, kad veidrodis vonioje nebūtų apsunkintas

Visapusiškai priežiūros veidrodinis paviršius turi būti valomas reguliariai su minkštu audiniu ir ne mažiau kaip 2 kartus per mėnesį naudoti audiniu iš interneto be pluoštų mirkomi acto tirpalu. Drėkinamas šaltame vandenyje, nailonas taip pat padeda greitai išvalyti veidrodį.

Negalima prausti veidrodžio be skyrybų: kaip apsaugoti nuo drėgmės ir pašalinti nuo kalkingo indėlio

Šlapias veidrodis

Nerekomenduojama naudoti automobilio skysčių dėl to, kad sudėtyje yra daug cheminių elementų, kurie sukelia galvos svaigimą ir galvos skausmą.

Skaitykite apie tai, kodėl čiaupas gali smūgis.

Visi vonios kambario veidrodinės lubos privalumai.

Kodėl reikia pasirinkti veidrodinę spintelę?

Kaip apsaugoti veidrodį vonioje nuo drėgmės

Paprasčiausias būdas apsaugoti veidrodinį paviršių yra toks:

 1. Uždenkite veidrodėlio priekinę dalį želatinos tirpalu 1 arbatinio šaukšto santykiu 50 ml vandens.
 2. Leiskite tirpalui išsipūsti ir iš anksto pašildyti vandens vonioje.
 3. Atvėsti.

Kaip alternatyvą galite naudoti specialų įrankį automobilių stiklai, kuris padeda išvengti migdolų.

Kaip plauti veidrodį iš kalkingos plokštelės

Iš kalkių nuosėdų pašalinimas iš veidrodžių gali padėti paprastam vandens ir muilo arba citrinų rūgšties tirpalui. Yra žinoma, kad stiklo paviršius lengviau valyti nei kitų medžiagų.

Sistemingas valymas 3 kartus per savaitę padės veiksmingai spręsti "RAID" problemą. Prieš valydami turėtumėte rinktis pastos ir kremo produktus.

Citrinų rūgštis idealiai tinka bet kokiam paviršiaus tipui. Kalkės po to, kai tirpalas yra naudojamas, pašalinamas greitai ir nepažeidžia rankų odos. Taip pat galima naudoti šiek tiek koncentruotą vandens ir amoniako tirpalą. Jis taikomas paviršiui 20 minučių ir nuplauti šiltu vandeniu.

Tradicinė priemonė veidrodžių valymui

Prieš procedūrą yra logiškas klausimas - ką prausti veidrodį be skyrybų?

Negalima prausti veidrodžio be skyrybų: kaip apsaugoti nuo drėgmės ir pašalinti nuo kalkingo indėlio

Skyrybos dėl veidrodžio

Klasikiniai stiklo valikliai yra daug cheminių elementų, kurie gali sugadinti stiklo konstrukciją, todėl juos galima pakeisti šiomis tradicinėmis priemonėmis:

 • juodoji arbata;
 • šiltas vanduo su mėlyna;
 • alkoholis, praskiestas vandenyje.

Su užsispyrusiomis nešvarumomis padeda svogūnas. Valymui nuvalykite paviršių svogūnu, nuplaukite karštu vandeniu ir nuvalykite jį minkšta ir sausa šluoste. Taip pat galite naudoti acto ir kreidos tirpalą. Tam reikia skiesti proporcijas 1-1 actu ir kreida 500 ml karšto vandens. Šiek tiek pakelkite skysčio ir nuvalykite veidrodį minkštu skudurėliu.

Neišvalyti veidrodžio, kad nebuvo skyrybų

Pašalinti nešvarumus

Prieš valydami veidrodį pašalinkite riebalus ir dulkes nuo paviršiaus. Svarbu naudoti kempinę ir įprastą valymo priemonę. Griežtai draudžiama purkšti skystį ant veidrodžio - šiuo atveju negalima išvengti skyrybų. Idealus yra klasikinis indų ploviklis arba įprastas šampūnas.

Tarša šalinama taip:

 • kempinė sušlapinama vandeniu, padengiamas indų valymo priemonė ir putos;
 • veidrodis valomas kempinės nugarėlėje (negalima naudoti abrazyvinių elementų - jie gali sugadinti stiklą);
 • Ploviklis pašalinamas su ta pačia kempine ar mikropluošto audiniu.

Jei stiklas buvo džiovinamas lašų aliejaus arba bet kurios kitos įsišaknijęs purvo, ji gali būti švelniai pašalinti su aštriu peiliu skutimosi peiliuko ar peiliu. Po operacijos paviršius turi būti nuvalytas minkštu skudurėliu.

Negalima prausti veidrodžio be skyrybų: kaip apsaugoti nuo drėgmės ir pašalinti nuo kalkingo indėlio

Idealiu atveju yra didelis užteršimas indų plovimo milteliai arba pastos. Produktas tepamas ant kempinės ir drėkinamas, kol susidaro pasta.

Jei nėra rankinio valymo priemonės, tuomet gali būti naudojamas virinamas vanduo ir amoniakas. Tirpalas dedamas į purkštuvą ir dedamas ant veidrodžio, po kurio jis nušluostomas laku.

Puikios valymo savybės ir degtinė, kurią galima įpilti į amoniako tirpalą 2 šaukštų viename stikline tirpale.

Skalavimas švariu šiltu vandeniu

Išvalius purvo likučius iš stiklo paviršiaus, ant jo reikia naudoti švarų vandenį. Idealiu atveju naudojamas virintas vanduo, kuris yra naudojamas minkštai kempinei ar audeklui.

Spindesio kūrimas

Ši operacija labiausiai tinka popieriui ar mikropluošto audeklei. Popierius padės pašalinti dėmeles nuo veidrodžio ir, skirtingai nuo tekstilės audinių, nepaliks ant stiklo pluošto ir surinktų dulkių. Galima naudoti laikraščius - šis popierius yra idealus minkštumas valyti ir absorbuoja perteklinį skystį, nesulaužant pluoštų. Operacijai reikės keleto sutrupuotų laikraščių. Gautas vienkartinis yra labai patogu valyti stiklo dangas. Popieriniai rankšluosčiai gali veikti kaip analogas.

Prieš naudodamiesi popieriumi, stiklą reikia sudrėkinti specialiu plovikliu. Galite juos nusipirkti bet kurioje parduotuvėje, turintį konteinerį su įmontuotu purkštuvu. Produktas yra pritaikytas prie veidrodžio ir nušluostytas vienkartine popieriaus ar audinio. Po šios operacijos nebus santuokos nutraukimo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

+ 14 = 22