Plastikinis langas prispaustas: ką daryti pirmiausia

Plastikinis langas prispaustas: ką daryti pirmiausia

Daugumoje plastikinių langų montavimas yra ilgai laukto remonto dalis.

Plastikinis langas prispaustas: ką daryti pirmiausia

Su tam tikrais įgūdžiais plastiko langą įdėti savo rankomis nėra sunku.

Nuėmus senąjį rėmas iš medžio ir įdiegti plastikinius langus langai ir durys iš plastiko į balkoną, patalpų savininkai neturi net galvoti apie tai, ką jums reikia rūpintis jais, siekiant užtikrinti jų ilgalaikį ir patikimą veikimą. Viena labiausiai pažeidžiamų vietų yra mechanizmo detalės, kurios maksimaliai jautrios įvairios deformacijos ir įvairios įtakos, labiausiai aktyviai naudojama ir tenka visa pagrindinė našta. Ir jei aparatūra yra sureguliuojama ne rečiau kaip kartą per metus, tai nereikia nustebinti, kad plastikinis langas užsikibo.

Lankstinukų atidarymas

Plastikinis langas prispaustas: ką daryti pirmiausia

Reguliavimas atliekamas sukant varžtus, esančius priedų perforacijose.

Koreguojami sukimo varžtus, kurie šalinami per perforacijos aparatūros, asmeniškai atlikti tokį koregavimą "Allen" raktu imbrusovogo razmera.No būtina tik jei jūs suprantate, kad bet koks mechanizmas įrenginys ir turi informacijos apie kuri iš jos to atsakymo dalys. Priešingu atveju geriausias sprendimas yra ieškoti ekspertų pagalbos. Jei stiklui reikia garantinio remonto, galite kreiptis į įmonės, iš kurios jūs užsakėte balkono duris ir langą, aptarnavimo centrą. Ekspertai greitai supranta ir pašalina priežastį, kodėl plastikinis įtaisas neatsidaro.

Plastikinis langas prispaustas: ką daryti pirmiausia

Langas turėtų lengvai atidaryti rankeną, be pastangų.

Kaip ir bet kitų dalykų, šis mechanizmas turi būti elgiamasi labai atsargiai ir švelniai, nereikia pasukti rankenėlę fiksuotą atstumą ir pasukite rankenėlę, kai sklendė yra ne visiškai uždara. manipuliacijos duomenis lengvai gali lemti tai, kad Tilt-ir-Turn langų sistema povreditsya.V atvejį, kai lapai pradėjo uždaryti arba atidaryti tik po tam tikrų pastangų paraiškoje yra savitas garsas (crackles, paspaudimų) rotacijos laikotarpį rankenos ar ji vaikšto tik su sunkumais , būtina nedelsiant pakviesti ekspertą pritaikyti aparatūrą.

Jūs galite atlikti mechanizmo pritaikymą tik pats, jei esate įsitikinę savo žiniomis apie šią problemą. Kai kuriuose languose pateikiamas savarankiško reguliavimo variantas pagal instrukcijas, skirtas pereiti prie žiemos ar vasaros nustatymų.

Plyšimo priežastys

Taigi, pažvelkime į dažniausiai pasitaikančias problemas, kylančias naudojant plastikinius langus:

Plastikinis langas prispaustas: ką daryti pirmiausia

Jei langas nebus atidarytas, priežastis reikėtų ieškoti pagrindinių mazgų koregavime.

 • Kai kurie mechanizmai užstrigo. Jei langas arba durys iš plastiko nenorite atidaryti dėl to, kad rankena įstrigo atviros pozicijos, tada įkelti specialų užraktą, skirtas įstiklinimo obereganiya mechanizmą iš įvairių žalą, kai atviroje padėtyje rankena netyčia nukrito vniz.Dlya išspręsti šią problema (dizainas neatsirado), reikia sužinoti savo bute įdiegtą prekės ženklą. Ženklą dažnai galima rasti ant metalinių spynų. Kai buvo pastebėtas ženklas AUVI, rankenos srityje reikia rasti plokštelę iš plono metalo su spyruokle. Tada jis turėtų būti paspaustas ant tarpiklio ir pabandyti pasukti užstrigusią rankeną. Tai turi būti padaryta nustatant varčios vertikalioje plokštumoje, kitaip prislopinto mechanizmo reguliavimas trukdo viršutinei blokatoriui;
 • Jei užstrigo plastikinį langą ar balkono durys su furnitūra Roto, Winkhaus, GU ar bet kurios kitos bendrovės, būtina rasti rankena mažas iškila kalba plieno, išspausti ją nuo antspaudo, ir tada pasukite rankeną, kuri įstrigo mechanizmą normalu savo poziciją.

 Langų rankena

Ši problema gali atsirasti dėl kelių priežasčių:

 • stiklinis vienetas prarado tepalą. Norėdami tai išspręsti, tepate įstrigti mechanizmą, turintį universalų tepimo priemonę arba įprastą variklio alyvą;
 • dvigubo stiklo lango lango lapas pasviręs. Norint viską sureguliuoti, reikia nuimti kištuką (dekoratyvinį) ir sužinoti, kuri vieta yra labiausiai pažeidžiama rutuliui. Būtina pritaikyti šios įrangos varžtus.

Dvigubi stikliniai langai

Ši problema lengvai pašalinama ekscentriniais varžtais. Norėdami tai padaryti, užfiksuokite šešiakampį "imbrus" raktą ir pasukite centrinę varžto plokštelę atgal. Eksperimentu reikia nustatyti sukimosi kryptį.

Įtrūkimai ant rankenos

Tai paprasčiausias priemonė rankiniam remontui. Pakeiskite rankenę, atidarantį langą arba balkono duris, pasukdami montavimo plokštę 90 laipsnių. Pagal tai yra varžtai, kuriuos reikia atsukti. Be to, rankena paprasčiausiai nuimama, o jo vieta yra uždėta nauja, kuri tvirtinama vienodais varžtais.

Problemos su aparatine įranga

Gerai, kad mechanizmas užstrigo, ne. Ši klaida gali būti greitai pašalinta. Kad darbo vietoje niuansų nebuvo, iš anksto gautumėte reikiamą įrankį ir medžiagą. Gali prireikti:

 • atsuktuvas (atsuktuvas);
 • universalus ar mašininis tepalas;
 • lygis;
 • Varžtai ir vamzdžių detalės (priklausomai nuo suskirstymo);
 • ruletė;
 • šešiakampis imbrus raktas;
 • replės.

Jei stiklinis vienetas praeina orą, tai nereiškia, kad jis yra sugedęs. Šią bėdą taip pat lengva pašalinti, jau nekalbant apie rašiklio keitimą.

Jei susiduriate su kokia nors iš pirmiau išvardytų problemų, tuomet neturėtumėte skambėti, svarbiausia nuraminti, nustatyti problemą ir greitai ją išspręsti. Bet jei neturite tvirto įsitikinimo, kad galite tai patys tvarkyti, geriau paskambinti ekspertui.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

88 − 79 =